PDA

Просмотр полной версии : Вулик на три сім'ї


Ворон
02.10.2012, 08:55
, что "относился", уже, а не " относится". Чтобы делать выводы, нужно пробовать,
Пробував але спрокував тільки напад,вулики в мене на три сімї,:ah:а тепер докажіть мені що я не прав,йдуть до чужої сімї і крадуть,хоть пакети лежали над головами.:confused:

Димас
02.10.2012, 18:48
вулики в мене на три сімї

Ворон, на одну сім'ю нормально! Ще це за вулики на три сім'ї? На скільки рамок одне відділення? Три постійно в одному вулику чи з'єднуються на взяток? I який сенс в цих вуликах? Напрямок пасіки -мед?

Alekzander
02.10.2012, 19:59
Я так подозреваю, что Ворон держит три в одном, только на период зимовки, иначе это не пчеловождение, а баловство, в одном отделении наверно рамок 8?

Ворон
02.10.2012, 21:09
Ворон, на одну сім'ю нормально! Ще це за вулики на три сім'ї? На скільки рамок одне відділення? Три постійно в одному вулику чи з'єднуються на взяток? I який сенс в цих вуликах? Напрямок пасіки -мед?
Вмене ці вулики по 16 рамок кожне відділення, на 300,плюс ставлю пізніше наставку на 145,качаю тільки наставку(приблизно 15Л,пасіка стаціонар),сенс в вулика простий,займають менше місця на пасіці,напрямок покищо мед,хоть планую слідоючого року продати деяку кількість пакетів(якщо не успію зробити заплановану платформу),
Alekzander, Це не баловство,а може я не прав,але коли ви рахуєте за баловство що я отримую по наставці кожного з медів тоді я вибачаюсь і згоджуся з вами що це баловство,в мене взятки такі:травневий(ріпак і сади),різнотравя(буряни і кульбаба),липа,гречка.

Добавлено через 4 минуты
Одна семья плохо берет с пакета
Пізно даєте,треба було закінчити до 15 вересня,якщо я не прав ,проханя сенсеїв мене поправити!

Димас
02.10.2012, 21:14
Вмене ці вулики по 16 рамок кожне відділення
Не замало для гарної матки?
плюс ставлю пізніше наставку на 145
Надставка одна на всі відділення?
сенс в вулика простий,займають менше місця на пасіці

Ворон, можна два багатокорпусних поруч поставити, місця займуть менше ніж Ваш лежак, а за об'ємом будуть більші. (ИМХО)

gekach
02.10.2012, 21:32
Вулик на три сім'ї

Настоящий лежак, ложись и спи. Как в крыму есть приходят к нему лечится, лежа на лежаке

МЭД
02.10.2012, 22:55
У моего знакомого пчеловода есть лежаки на 36 рамок.У В.Г. Кашковского в Кемировской обл.был в подчинении пчеловод экспирементатор тот лежак сделал на:)80! рамок :) Вот это лежак, "автобус" ,он там в своих экспериментах свалочные рои садил, по 20,30 кг пчелы,а через сутки в лучшем случае 10 кг оставалось.Кашковский ему доказал ,что рой более 6 кг создавать нельзя, поэтому поводу проводились эксперименты в советское время на племенных пасеках о создании семьи медовика из целой комнаты .:trud:

Добавлено через 1 час 5 минут
треба було закінчити до 15 вересня
Інші беруть,а ця ні.Мій друг , а у нього понад 200 сімей тільки з 15 вересня починае кормити.Казав "пилок ще тянуть" Сусід ще й непочинав, а в нього 25 сімей.Хто зна?:confused:

beekeeper
03.10.2012, 03:52
Пізно даєте,треба було закінчити до 15 вересня,якщо я не прав ,проханя сенсеїв мене поправити!
На этот вопрос есть ответ в теме" кормление в пакетах", пост№ 105.

Ворон
03.10.2012, 08:32
Не замало для гарної матки?
Спочатку робив вулики по 20 рамок і наставка,повністю не освоювали наставки а мед розпорошували по всіх рамках,матці,по моім спостереженям 14 рамок на300 для роботи цілком достатнйо
Надставка одна на всі відділення?
Наставка окрема для кожної сімї.
Ворон, можна два багатокорпусних поруч поставити, місця займуть менше ніж Ваш лежак, а за об'ємом будуть більші.
Вулики утеплені,передня,задня і дно,багатокорпусні може і кращі але я до них напевно ще не доріс,хоть в майбутнйому планую виготовити з десяток для проби але після закінченя платформи на 30 сімей.

Димас
03.10.2012, 09:00
Наставка окрема для кожної сімї.
Ясно. Всi вiддiлення працюють окремо.
Ворон, не пробували перед взятком видалити двi матки i три сiм'i з'єднати в одну? Може меду буде бiльше..?

Ворон
03.10.2012, 09:17
Ворон, не пробували перед взятком видалити двi матки i три сiм'i з'єднати в одну? Може меду буде бiльше..?
Не пробував,бо меду і цйого хватає,булаб на нйого достойна ціна,А щоб було більше бджолопродуктів виготовив павільйон і над платформою працюю.

Alekzander
03.10.2012, 19:06
бо меду і цйого хватає
Ворон, я извиняюсь за любопытство, а какие у Вас медосборы с одной семьи, содержащейся в таком улье?

віталий
03.10.2012, 19:26
закінченя платформи на 30 сімей.
А з транспортуванням як?,можливо у вас є якийсь трактор чи вантажний автомобіль?

Ворон
03.10.2012, 19:43
Ворон, я извиняюсь за любопытство, а какие у Вас медосборы с одной семьи, содержащейся в таком улье?
Як який рік і як посіяні далеко медоноси,пасіка стаціонар і не завжди сіють те що хотілось,а так коливається від 25 до 40 кг,на перизимувалу сімю.
А з транспортуванням як?,можливо у вас є якийсь трактор чи вантажний автомобіль?Мій друг фермер і дає трактор коли потрібно.

beekeeper
04.10.2012, 04:23
коливається від 25 до 40 кг,на перизимувалу сімю.
25-40!? А стоит ли применять тогда такой тип улья?.

Ворон
04.10.2012, 08:31
25-40!? А стоит ли применять тогда такой тип улья?.
Зчасом їх планую використовувати для пакетів а за медом буду їздити павільйоном і платформою!

beekeeper
05.10.2012, 02:50
Зчасом їх планую використовувати для пакетів а за медом буду їздити павільйоном і платформою!
Для пакетов, это хорошая тара, хотя для развития пакета, достаточно восьмирамочного пространства, то есть можно посадить не три, а шесть пакетов.