PDA

Просмотр полной версии : Портативний розпечатувач стільників


віталий
23.11.2012, 23:58
На даний момент Ю.М. Гуслій впроваджує у виробництво розпечатувач для стільників, розпечатуються обидві сторони, V-образне лезо якого має підігрів. Поки що це попередня інформація, більше я пізніше викладу. Ось відео з зовнішнім виглядом виробу:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

МЭД
24.11.2012, 00:15
розпечатувач для стільників,
Красиво.Но! Рамки не на сколько идеально строятся, что их можно вот так срезать(ИМХО)На мой взгляд такая штука не годится!

Димас
24.11.2012, 12:45
Ось відео з зовнішнім виглядом виробу
Это он в работе?
http://www.youtube.com/watch?v=IExSyvgEQrc&feature=relmfu

Почему Юрий Михайлович не хочет массово производить такие как на этом видео, с одним лезвием?

http://www.youtube.com/watch?v=W2tBlcIJPlg&feature=related
По-моему такой проще и эффективнее (ИМХО)

Берендей
24.11.2012, 12:52
Красиво.Но! Рамки не на сколько идеально строятся, что их можно вот так срезатьНа мой взгляд такая штука не годится!
А что Юрий Михайлович уже решил проблему очистки боковых планок рамок от воска и прополиса (которые мешают при работе на данном станке)????? Или решена проблема точных размеров рамок????? (насколько я понимаю толщина и ширина рамок играет решающую роль при распечатке данным станком и разбег даже 1-2 мм. существенно усложняет работу на данном станке????)

МЭД
24.11.2012, 17:15
Вот на мой взгляд с одним лезвием интересней и эффективней!:)

віталий
24.11.2012, 19:30
Это он в работе?
Так це саме він в роботі в одного пасічника якому дали на випробовування влітку.
Розрахований (полюбляє) на рамки з точними розмірами(+/_ 2 мм), обидва ножі мають регулювання,то їх можна підігнати під ваш тип рамки. Підігрів ножів: 24 вольти,100 ват, 2-3 ампера. Сітка,бак - нержавійка. Працює як із боковими розділювачами на рамках так і без них. Продуктивність від 150-400 рамок в годину(в залежності від типу рамки та працьовитості вашого робітника). Начебто і все.

Димас
24.11.2012, 19:40
Начебто і все.
Цена?

віталий
24.11.2012, 19:59
Остаточний кошторес ще не складений,але десь в районі 3 тисяч гривень.

pit999
25.11.2012, 10:18
Согдасно старым инженерным канонам, ПОРТАТИВНЫЙ - это снабженный ОДНОЙ ручкой для переноски.
Согласен с мнением, что наиболее эффективен прибор с одним лезвием. Проще, компактнее, транспортабельнее, забрус легко удаляется под своим весом. Высокая производительность очевидна (как на видео), при работе с полномедными магазинными рамками, т.е. в идеальных условиях.
К ним следует добавить летнюю жару и свежевынутые (теплые) рамки.
Реально, велик процент рамок неровных. А что делать с печатным расплодом? Головы резать?
Похоже на механизацию ради механизации.

Ворон
25.11.2012, 13:16
А что делать с печатным расплодом? Головы резать?
Не знаю як в вас,а в мене в магазинах розплоду за весь час свого пасічникуваня не було.

МЭД
25.11.2012, 15:35
Я видел у одного пасечника тоже интересный "Розпечатувач стільників" один стационарный другой переносной .Попробую обрисовать: переносной в виде ножовки по металу только натянута нихром струна ,подключено 12 В через реле,греется до определнной температуры потом отключается (струна толстая)Второй стационарный аналогичный во втором видео представленным выше только стоит струна так же 12в.через реле .Видел правда очень давно когда с пчелами еще не дружил.Хочу разузнать эту схему устройства и выложить на обозрение форумчан.

віталий
25.11.2012, 15:44
Согласен с мнением, что наиболее эффективен прибор с одним лезвием.
Все правильно,для пасіки в 12 вуликів одно лезо буде більш ніж ефективно, а для пасіки 100 і більше сімей два леза на скорість розпечатування впливають, тобто в два раза ефективніше. Задумка цьго розпечатувача не нова,вся європа користується схожими розпечатувачами, тобто вертикальними. А ще додати до всього що повномедова даданівська рамка сильно провисає в горизонтальному положені під чаз зрізання забрусу то ви зрозумієте чого вертикальний розпечатувач трохи кращий за горизонтальний.
А что делать с печатным расплодом? Головы резать?
Маючи такий стаж роблти з бджолами ви поводитесь з ними як початківець, забираючи з жадності мед навіть з розплодних рамок.

Димас
25.11.2012, 16:33
а для пасіки 100 і більше сімей два леза на скорість розпечатування впливають, тобто в два раза ефективніше.
На видео, как раз наоборот, скорость выше с одним лезвием, из-за того что не надо впихивать рамку между двумя клиньями.
повномедова даданівська рамка сильно провисає в горизонтальному положені
Дадановская -да, а рутовская, а магазинная?
ви поводитесь з ними як початківець, забираючи з жадності мед навіть з розплодних рамок.
В лежаках - это обычное явление, качать рамки с печатным расплодом.
А Юрий Михайлович может делать под заказ распечатыватели с подогревом с одним лезвием? Кстати, где он пропал? Ждем его комментариев...

pit999
26.11.2012, 08:43
Маючи такий стаж роблти з бджолами ви поводитесь з ними як початківець, забираючи з жадності мед навіть з розплодних рамок.
Разумеется от жадности, жаба давит рвать руки на перевозке и варить раму прицепа.

віталий
26.11.2012, 20:56
А Юрий Михайлович может делать под заказ распечатыватели с подогревом с одним лезвием? Кстати, где он пропал?
В найблищому майбутньому можна буде придбати V-образне лезо з підігрівом (на 24v) окремо від розпечатувача, і це хороша новина для вас, кулібіни. Юрій Михайлович дуже зайнятий, він нікуди не пропадав,заходить періодично,переглядає всі теми, запитань до нього особисто просто не було, тому всі запитання до мене, я доречі також Михайлович тільки Віталій.

pit999
27.11.2012, 08:37
В найблищому майбутньому можна буде придбати V-образне лезо з підігрівом (на 24v) окремо від розпечатувача, і це хороша новина для вас, кулібіни.
Вот это действительно хорошая информация. Скажите, Виталий, а почему питание выбрано 24 V? Для полевых условий предпочтительнее 12 V.

віталий
27.11.2012, 19:38
Для того щоб прогріти 2 леза в польових умовах акамулятора на 12в довго не вистачає, адже кожне лезо споживає 100ват потужності + значний опір. 24вольта краще себе зарекомендували і задум був щоб працював від трансформатора на 24 вольти а не від автомобільного акумулятора. Думаю можливе замовлення одного леза з 12вольтовим підігрівом але під ваш ризик, просто не впевнений що воно буде ефектно працювати.

Гуслій
01.12.2012, 16:30
Моя особиста думка відносно використання розпечатувачів на наших пасіках, критична. До 50 вуликів достатньо хорошого ножа, до 100 -хорошого ел. або парового ножа, на 200 - потрібний розпечатувач, або 2 помічники з ножами, часто помічники обійдуться дешевше. Чому так? тому що різниця між ножем та простим(одностороннім)розп ечатувачем тільки в тому що ви тримаєте в руках - нж вагою 100 -300 гр. чи рамку 2 -4 кг. Але при роботі з рамкою є певний процент браку, який потрібно виправляти ножем чи вилкою.
Застосування розпечатувачів можливе при використанні стандартних рамок та медових корпусів - це не принципово для малої пасіки, але актуально і важливо для великої. Тому до розпечатувача треба звикати на майбутнє -хто захоче розвиватись, навчиться робити або купувати стандартні рамоки.
Чому двосторонній і вертикальний? Це та сама схема за якою працює лінія, тільки подача відбувається вручну. Продуктивність ОДНАКОВА!!!, а ціна на порядок менша -для нашого пасічника.

МЭД
01.12.2012, 17:01
Моя особиста думка відносно використання розпечатувачів на наших пасіках, критична. До 50 вуликів достатньо хорошого ножа, до 100 -хорошого ел. або парового ножа, на 200 - потрібний розпечатувач, або 2 помічники з ножами, часто помічники обійдуться дешевше. Чому так? тому що різниця між ножем та простим(одностороннім)розп ечатувачем тільки в тому що ви тримаєте в руках - нж вагою 100 -300 гр. чи рамку 2 -4 кг. Але при роботі з рамкою є певний процент браку, який потрібно виправляти ножем чи вилкою.
Цілком з вами згоден!:appl:

Коллеги, есть кнопка "Спасибо". Давайте не будем засорять беседу неинформативными словосочетаниями.

віталий
18.02.2013, 08:15
А хтось бачив такий віброніж в роботі на розпечатуванні стільників?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Гуслій
18.02.2013, 19:00
Це Білоруський варіант віброножа, бачив вживу на виставці в Солігорську. На мою думку краще працювати ножем ( 0,5 кг) при нерухомій рамці, ніж крутити рамку в 3 - 4 кг на стаціонарному ножі.

СТЕПАНОВИЧ
23.02.2013, 16:45
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]=0s

віталий
03.09.2013, 12:34
Хочу власноруч виготовити станок для розпечатування рамок "Клин" або "Ластівчин хвіст". Я придбав ось такий V-образний паровий ніж, і мені потрібно тепер зробити основу і каретку на направляючих. Чи є в когось якісь креслення цього станочка?3740

3741

3742

Дет Котэ
03.09.2013, 13:33
А где купили такой нож?
Если не секрет... )

anm
28.09.2013, 23:28
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Zillion
02.10.2013, 18:50
А где купили такой нож?
Если не секрет... )

Теж цікавить! Ціна?

Артур
02.10.2013, 19:29
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]


На жаль невідомо чи працюватиме даний розпечатувач на рамках з роздільниками Гофмана?

Raketin
02.10.2013, 19:38
На жаль невідомо чи працюватиме даний розпечатувач на рамках з роздільниками Гофмана?
Для рамок с разделителями надо сделать каретку. Это не сложно. И всё будет работать.

mixa
30.01.2014, 23:54
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

mixa
01.02.2014, 00:17
Может кому-то пригодится:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Берендей
01.02.2014, 00:31
Может кому-то пригодится:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Это видео нашего форумчанина віталий к стати довольно интересное решение.:ok:

віталий
13.02.2015, 22:58
Ось ще один з варіантів розпечатки рамок:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Александр Влад.
13.02.2015, 23:22
Ось ще один з варіантів розпечатки рамок:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
В кино красиво получается,а в жару, 300ую, плашмя, да она так прогнется,что нож и проволоку срежет.Разве,что этот агрегат вертикально поставить.

віталий
13.02.2015, 23:45
В кино красиво получается,а в жару, 300ую, плашмя, да она так прогнется,что нож и проволоку срежет.Разве,что этот агрегат вертикально поставить.

Даний клин можна перевести з горизонтального положення в навпіввертикальне(тобто під 45 градусів) і всі проблеми з 300тими рішаються. А вообще то він прекрасно справляється з медовими магазинами на 145 чи 230 рамку. Ось відео (кіно по вашому) дивитись з 3хв. 26 сек. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Valeriy_61
14.02.2015, 00:16
Ось ще один з варіантів розпечатки рамок:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

А как же рамка с делителем.:confused:Нужны с ровными боками.

Берендей
14.02.2015, 01:01
Ось ще один з варіантів розпечатки рамок:

А не сильно тонкая планка?? На мой взгляд уж слишком близко пальцы находятся по отношению к режущей кромке клина.

Valeriy_61
14.02.2015, 07:44
Даний клин можна перевести з горизонтального положення в навпіввертикальне(тобто під 45 градусів) і всі проблеми з 300тими рішаються. А вообще то він прекрасно справляється з медовими магазинами на 145 чи 230 рамку. Ось відео (кіно по вашому) дивитись з 3хв. 26 сек. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

вдвоем ножами,дубет быстрее. :cool:и качествинее.

віталий
14.02.2015, 22:46
А как же рамка с делителем.:confused:Нужны с ровными боками.

Придивіться до відео уважніше, там є вибоки під роздільники Гофмана.

[/QUOTE] А не сильно тонкая планка?? На мой взгляд уж слишком близко пальцы находятся по отношению к режущей кромке клина.[/QUOTE]
Так, справді, я на відео також бачив що пальці продавця проходять на небезпечній відстані від ножа, але штовхати каретку потрібно за торці брусків рухомої каретки, там пальці проходять поза зоною ріжуючого ножа. Думаю що відео демострує далека від бджільництва людина.


[/QUOTE]вдвоем ножами,дубет быстрее. и качествинее. [/QUOTE]
Заявлено від 7 до 10 піврамок в хвилину, думаю двоє ножиками пілікать будуть довже. Якщо ця припособа зможе за 1 хвилину забеспечити роботою медогонку - тоді навіщо нам лишній працівник.

На рахунок качественого: Щоб працювати клином потрібно щоб в медовому магазині рамки стояли ширше або ставити на 1 рамку меньше, це для того щоб рамка була повномедова, і печатка була ширше за верхній і нижній брусок рамки, іначе мабуть прийдеться вилкою ковирятись.