PDA

Просмотр полной версии : Садовые


МЭД
07.01.2013, 19:34
К ним относятся - яблоня, груша,абрикос,смородина, малина, слива, вишня, крыжовник. Не давая товарного мёда, они имеют очень большое значение, обеспечивая пчёл ранним взятком, который способствует весеннему развитию семей. Их мёдопродуктивность составляет от 10 до 40 кг с га.

Ворон
07.01.2013, 20:47
:confused:Мед поясніть як в вас виходить що з садів не можна отримати товарного меду,ви не праві,я кожного року(і так всі 18 років пасічникуваня)отримую по 12 літрів травневого (сади) меду???:ah:(ИМХО)

МЭД
07.01.2013, 21:04
Мед поясніть як в вас виходить що з садів не можна отримати товарного меду,ви не праві,я кожного року(і так всі 18 років пасічникуваня)отримую по 12 літрів травневого (сади) меду???

Их мёдопродуктивность составляет от 10 до 40 кг с га.
Или .... неясно!!!

Ворон
07.01.2013, 21:09
Не давая товарного мёда,
Ви самі написали,що не отримують товарного меду!!!:confused::confused::confused:

віталий
07.01.2013, 21:15
Ворон, ану поясніть слідуюче:,не чув про мед з кульбаби, зате ви
отримую по 12 літрів травневого (сади) меду
Як це так що на цвітіння садв і у вас є сильні сім*ї щоб зібрати садовий мед, а з кульбаби неможливо зібрати? чи нема вже кому? Негарно з вашого боку було ображати МЭДа, в цій темі та про кульбабу.

Ворон
07.01.2013, 21:21
ображати МЭДа, в цій темі та про кульбабу.
Я нікого не ображав,такого і в думках не було,меду з кульбаби ще не зустрічав:confused:,хоча знаю на 100% що він присутній в меді під назвою луговий(різнотравя),якщо когось образив вибачаюсь,просто звик що правда понад усе!!!(ИМХО)

Alekzander
07.01.2013, 23:59
отримую по 12 літрів травневого (сади) меду
Ворон, только не обижайтесь, но что-то слабо верится в то, что до середины мая, Вы со своей пасеки откачиваете 800-850кг меда с садов. А как же весеннее наращивание семей, или они у Вас меда не едят. И еще вопрос, Вы пчелам ставите на сады магазины или они мед складывают в гнездовые рамки.

Злой Сашка
08.01.2013, 00:21
Мені ці дебати нагадали одну цікаву історію.....
Якось на ярмарці ходить чоловік із жінкою і в кожного пасічника питають: - А у вас є кабачковий мед? :confused::confused: ( кабачок-це цукіні, довгий гарбуз ) Всі посміхаються і кажуть немає такого меду. А один дядько їм : Тс-с-сс (і пальця до губ прикладає та продовжує тихенько) тихо нікому не кажіть, у мене є три літрових банки. Дістає із під столу і дає на пробу..... Ну як? А вони :ura1: оце воно, те що шукали. Розрахувалися і розійшлися...
Ми до нього, а що це було??? А дядько каже: я бджіл розвожу 37 років і ніколи не бачив кабачкового меду, то звідки вони його бачили?:) Дам їм сояшнику і все.
Поржали і розійшлися.

Ворон
08.01.2013, 10:03
Ворон, только не обижайтесь, но что-то слабо верится в то, что до середины мая, Вы со своей пасеки откачиваете 800-850кг меда с садов. А как же весеннее наращивание семей, или они у Вас меда не едят. И еще вопрос, Вы пчелам ставите на сады магазины или они мед складывают в гнездовые рамки.
__________________
...то, что нам кажется правдой, чаще всего зависит от точки зрения...
Живу в селі і коли зацвітуть сади все навкруги біле,весною сфоткаю,наставки ставлю перед цвітіням садів,наставки повністю відбудовані крім двох рамок.

Alekzander
08.01.2013, 17:14
,наставки повністю відбудовані
Мы говорим не об отстройке сотов, это понятно, а
Вы со своей пасеки откачиваете 800-850кг меда с садов.

МЭД
08.01.2013, 17:38
А у вас є кабачковий мед?
Такой мед реально есть! я сам не верил но лично ездил к человеку на пасеку посмотреть и попробывать у него жена очень любит такой Все засажено кабаком.Сейчас пасеку продали занимаются с парниками.

Димас
08.01.2013, 18:12
Мед, который сильные семьи приносят во время цветения садов, обычно идет на развитие семей, принос примерно до 10 кг в хорошие годы, обычно же это поддерживающий взяток. Отбирать такой мед и качать несколько рамок с пасеки -это извращение (ИМХО).
Все засажено кабаком.
Всё -это гектары должны быть, ;)медопродуктивность кабачка по справочникам -30-40 кг с га, реально, наверное еще меньше.

Злой Сашка
08.01.2013, 19:06
....
Всё -это гектары должны быть, ;)медопродуктивность кабачка по справочникам -30-40 кг с га....
А если учесть, что вместе с кабачком цветут и другие медоносы куда более сильные по медопродуктивности....
Даже если сделать анализ, то получится содержание кабачка в меде 0 целых, Х... десятых. Пол Херсонской области засеять кабачком и в центре поставить пасеку.Пока не увижу поля, пасеку, привесы- зарежьте не поверю.(ИМХО)

Добавлено через 2 минуты
Такой мед реально есть!.....Сейчас пасеку продали ....
Наверное озолотились на кабачковом меде...:) и решили профиль сменить:appl::appl:

МЭД
08.01.2013, 19:07
медопродуктивность кабачка по справочникам -30-40 кг с га, реально, наверное еще меньше.
Чесно за медопродуктивность кг с Га не помню но мед с кабака качали для себя с 30 семей пару фляг говорила выходило.:ah:

Пасічник
08.01.2013, 19:18
Не давая товарного мёда, они имеют очень большое значение, обеспечивая пчёл ранним взятком, который способствует весеннему развитию семей. Их мёдопродуктивность составляет от 10 до 40 кг с га.
И это правильно.
Мед поясніть як в вас виходить що з садів не можна отримати товарного меду,ви не праві,я кожного року(і так всі 18 років пасічникуваня)отримую по 12 літрів травневого (сади) меду???
Чесно кажучи я не уявляю як можливо наростити силу сім’ї до початку травня щоб вона могла використовувати досить слабкий взяток для збору товарного меду, а не використовувати його для розвитку. Хоча теоретично це можливо, але на практиці є багато АЛЕ .
Ми теж качаємо мед в кінці травня на початку червня, але це як правило акація.

новичок
08.01.2013, 19:30
Пол Херсонской области засеять кабачком и в центре поставить пасеку.Пока не увижу поля, пасеку, привесы- зарежьте не поверю.
Ну резать Вас это крайняя мера,а вот если согласитесь публично сьесть свою шляпу,то летом могу пригласить и показать как Вы пишете поля,пасеку,привесы.Хозяйс во в котором кочую каждое лето сеет 2-3 поля гарбуза+рядом всегда огромный баштан,в суме примерно 250-300га. Нектаропродуктивность примерно как у подсолнуха. Мед очень ароматный и зернистости почти нет-(как смалец);)

Пасічник
08.01.2013, 19:53
Хозяйс� �во в котором кочую каждое лето сеет 2-3 поля гарбуза+рядом всегда огромный баштан,в суме примерно 250-300га. Нектаропродуктивность примерно как у подсолнуха. Мед очень ароматный и зернистости почти нет-(как смалец)
У нас тоже сеют по 300-400 га. гарбуза, то есть тыквы. И как не крути, гектар 200-300 подсолнуха найдется, а некоторые товарищи могут подсолнух и по гарбузу сеять (чтобы ряды было видно, он раньше всходит). И пчела с утра работает на гарбузах, часиков до 10-11,:ura1: а потом до ночи подсолнух тащут. :ah: Вот и получается как не крути а чистого гарбуза или кабачка не получается. Хотя мед намного отличается от чистого подсолнуха. :ok:

Злой Сашка
08.01.2013, 20:14
...а вот если согласитесь публично сьесть свою шляпу,то летом могу пригласить и показать как Вы пишете поля,пасеку,привесы.....
Я так понял, что сначала мне нужно съесть шляпу а только потом Вы меня пригласите... :confused: Гостеприимно...
Ну да ладно - для бешаной собаки 200 км не крюк, могу и согласиться. Только вот в чем вопрос ... во мне под 110 кг живого весу и выпить я могу не меньше литра..... , а на это чудо все-таки очень хочется посмотреть. Тем более, что в Запорожской обл. меня еще не носило.

новичок
08.01.2013, 20:30
Только вот в чем вопрос ... во мне под 110 кг живого весу и выпить я могу не меньше литра.....
За этим дело не станет,начнем с разных медовух,а заканчивать будем более серьезными напитками(не будем понижать градус)

Ворон
08.01.2013, 20:30
Отбирать такой мед и качать несколько рамок с пасеки -это извращениеКачаю мед тільки з наставок,гніздову не чіпаю вопше(якщо не рахувати коли складаю гнізда на зиму)кожного року маю по наставці травневого меду,Діма чого ви рахуєте це ізвращєнієм,навіщо бджолам повна наставка меду над головою,думаю що їмі те що є в гнізді достатньо для весняного розвитку,обіцяю на весну сфоткати повні наставки меду.

Димас
08.01.2013, 21:08
навіщо бджолам повна наставка меду над головою,думаю що їмі те що є в гнізді достатньо для весняного розвитку
Магазин, конечно надо качать. Я имел в виду когда берут по рамке с улья на откачку. Думаю что во время цветения садов, у вас еще какой-то медонос выделяет неплохо.

Ворон
08.01.2013, 21:13
у вас еще какой-то медонос выделяет неплохо.
Раз в 5-6 років сіють ріпак,але я його боюсь як чорт ладану,бо кроплять його що 6-7 днів,і думаю що це ні дочого доброго не йде.

Димас
08.01.2013, 21:25
В 2009 г. у нас вымезли побеги акации из-за поздних весенних запорозков, нектаровыделения практически не было, никто мед не качал. И тут слышу от знакомого что сосед накачал 1,5 фляги майского меда. А семей сколько: в ответ -80. По рамке-две с напрыском взял из каждого улья и накрутил. Возможно это был просто перерабоанный прошлогодний мед из рамок, подставляемых из хранилища. Так есть ли смысл крутить 80 семей из-за полторы фляги меда, в Запорожье...?:)

Ворон
08.01.2013, 22:46
Так есть ли смысл крутить 80 семей из-за полторы фляги меда,
Так я з вами цілком згідний,не стоїть шкіра вичинки але такі горе пасічники трапляються,Діма але такі самородки рідкість щоб за півтора фляги меду лопатити пасіку 80 сімей.

Злой Сашка
08.01.2013, 22:52
... але такі самородки рідкість щоб за півтора фляги меду лопатити пасіку 80 сімей.
Здається це не самородки а унікали :confused:, що ходять на горщик із ситом.

МЭД
08.01.2013, 22:54
Здається це не самородки а унікали , що ходять на горщик із ситом.
У кожного додіка своя методіка.(ИМХО)

Alekzander
08.01.2013, 23:47
кожного року маю по наставці травневого меду,
Ворон, "травневий мед", это мед с садов? Или все же + белая акация и ещё чего-то.

PDD
09.01.2013, 05:43
Ворон, "травневий мед", это мед с садов? Или все же + белая акация и ещё чего-то.

В каждой местности майский мед имеет свои содержимые. К примеру: четыре приличных по площади балки заняты одуванчиком. Не буду утверждать, что в раннелетнем меде большой его %, но он присутствует. Имеет место рапс, сады, акация (если не сгорит), весеннее разнотравье. В более ранние времена с 20 мая начинался эспарцет (50 % сезонного взятка), мед из него также попадал в первую откачку.

Ворон
09.01.2013, 10:01
Ворон, "травневий мед", это мед с садов? Или все же + белая акация и ещё чего-то.
В радіусі продуктивного льоту бджоли(3км) акації немає,тільки сади.
весеннее разнотравье.
Після майового йде мед різнотравя,потім липа,якщо медує і завершальний медозбір з гречки.

vodolej
09.01.2013, 11:14
В радіусі продуктивного льоту бджоли(3км) акації немає,тільки сади.
Після майового йде мед різнотравя,потім липа,якщо медує і завершальний медозбір з гречки.

Не густо. В наших краях приблизно і в середньому.
Перша качка - акація і все інше зібране в травні (майський мед) - 20 червня (июня). Норма - три сім'ї = бак (40 літрів).
Друга качка - різнотрав'я + липа (можливо) + гречка (можливо) - 20 липня (июля) - норма три - чотири сім'ї бак.
Треття качка - соняшник - 20 серпня (августа) - норма дві сім'ї бак
До Акації ще може бути рапс і скільки б його б не принесли треба все відкачати.
Правда, те що я написав не завжди так але слава богу і за те що маємо.

король орест
09.01.2013, 14:10
Не густо. В наших краях приблизно і в середньому.
Перша качка - акація і все інше зібране в травні (майський мед) - 20 червня (июня). Норма - три сім'ї = бак (40 літрів).
Друга качка - різнотрав'я + липа (можливо) + гречка (можливо) - 20 липня (июля) - норма три - чотири сім'ї бак.
Треття качка - соняшник - 20 серпня (августа) - норма дві сім'ї бак
До Акації ще може бути рапс і скільки б його б не принесли треба все відкачати.
Правда, те що я написав не завжди так але слава богу і за те що маємо.
В загальному Західна Україна бідна на медозбори,не тому що мало медоносів,а в основному залежимо від кліматичних умов. Першу викачку проводжу після відцвітання садів(на одному точку,біля хати),на другому точку(сусіднє село -11км)-після відцвітання каштану,на третьому точку із павільйону(в межах району) із ріпака.І не можу сказати що я кожний рік викачую 10л із сімї.Із павільйона на ріпаку менше 10л не було - було і по 20л,а на стаціонарі були такі роки що із всієї пасіки викачував 5-6 бідонів травневого,і травневий мед у нас це - конвеєр,починаючи із верби закінчуючи каштаном,садові дерева є біля кожної хати(промислових садів не маємо) основний товарний мед іде із терена,глоду,черемхи. Друга викачка - малина,акація(яка є але товарного меду дає дуже рідко),польове різнотравя. Третя викачка - липа - яку у чистому вигляді не памятаю коли мав.Бувають роки,що взагалі не медує,а років ~20 тому за 2 викачки із сімї викачав по 40л. Четверта викачка -із гречки, -качаю в основному із павільйона,на стаціонарі беру 2-3рамки, але також бувають різні взятки із гречки. Тому що року продаю біля 150шт пакетів,бо якщо розраховувати тільки на мед у нашій місцевості - можна "пролетіти".

Alekzander
09.01.2013, 15:54
я кожного року(і так всі 18 років пасічникуваня)отримую по 12 літрів травневого (сади) меду
В радіусі продуктивного льоту бджоли(3км) акації немає,тільки сади.
Ответьте конкретно, Вы качаете по 800-850 кг меда с садов?

Ворон
09.01.2013, 16:18
Ответьте конкретно, Вы качаете по 800-850 кг меда с садов?
Александер я мав на увазі в середньому на сімю,в 2012 році викачав 280 л.

Темир
09.01.2013, 16:46
король орест, Если не секрет сколько кг. мёда на семью выходит за сезон?

віталий
09.01.2013, 17:21
середньому на сімю,в 2012 році викачав 280 л.
Ого-го! , а з ноликом не помилився?

Ворон
09.01.2013, 18:13
а з ноликом не помилився?
Ні не помилився,все правильно,яж пакетів не продаю так як Ви Віталій,в мене всі бджоли використовують медозбір.:appl:

Alekzander
09.01.2013, 22:40
в середньому на сімю,в 2012 році викачав 280 л.
Это получается по 392 кг (7 бидонов) на семью. Ещё раз, уточните пожалуйста, это на одну семью, или на всю пасеку - 50 семей

Ворон
10.01.2013, 10:13
В прошлу зимівлю в мене пішло 32 сімї,вийшло 31,одна споносилась і бсипалвсь,,я викачав з 31 сімї,,хоча 4 сімї не качав,бо не поставив наставки бо сімї не розвинулись,остальні також деякі дали цілу наставку інші неповну наставку,наставка на 11 рамок.

vodolej
10.01.2013, 21:19
Это получается по 392 кг (7 бидонов) на семью. Ещё раз, уточните пожалуйста, это на одну семью, или на всю пасеку - 50 семей

Думаю там есть бак из трех - четырех семей что вполне реально ну врать на целый порядок это недопустимо ни для рыбаков ни для охотников.

Димас
10.01.2013, 21:33
Думаю там есть бак из трех - четырех семей что вполне реально ну врать на целый порядок это недопустимо ни для рыбаков ни для охотников.
vodolej, третий день уже толчем воду в ступе. Неужели непонятно, что у Ворона 280 литров откачано из 31 семьи.

отримую по 12 літрів травневого (сади)

я мав на увазі в середньому на сімю,в 2012 році викачав 280 л.
я викачав з 31 сімї,,хоча 4 сімї не качав


[

Ворон
10.01.2013, 22:46
что вполне реально ну врать на целый порядок это недопустимо
Я здається відповів на всі питаня,водолій це ваша думка і спорити з вами не збираюсь!!!Фото як і обіцяв виложу весною,краще раз побачити,ніж 100 раз почути.:appl::appl::appl:

P4ELOVOD
28.05.2013, 02:18
Мы говорим не об отстройке сотов, это понятно, а
Отстроенные соты имеют большое значение. На одну отстроенную рамку идет в пределах 3кг. меда,а если рамки отстроены то мед идет только на корм и товарный. Проведите эксперимент с хорошей семьей- весной на расширение ставте прошлогодние соты, отстроенные % 70 и будет результат.

Димас
28.05.2013, 21:28
На одну отстроенную рамку идет в пределах 3кг. меда
На отстройку 1 кг воска идет 3 кг меда, а не на рамку.;)

P4ELOVOD
29.05.2013, 07:22
ДИМАС-спасиба за уточнение, читал когдато на 1=3. да что 1 кг. или 1 рамка подзабыл.

ЛАВ
29.05.2013, 12:33
Отстроенные соты имеют большое значение. На одну отстроенную рамку идет в пределах 3кг. меда,а если рамки отстроены то мед идет только на корм и товарный. Проведите эксперимент с хорошей семьей- весной на расширение ставте прошлогодние соты, отстроенные % 70 и будет результат.
При хорошем взятке пчёлы выделяют воск- хотите вы этого или не хотите! :old:Если не загрузить пчёл полезной работай, то это добро пропадёт даром!:ah: Нужно обязательно ставить вощину, расширяя гнёзда, а также в магазины и в новые семьи- отводки. Потом вы это всё- как найдёте!:ura1: (ИМХО)

=александр=
29.05.2013, 13:45
Если мед 12 грн/кг то кило воска вместо трех меда тоже не плохо. Тем более это перспектива на следующий сезон.

Ворон
09.06.2013, 17:40
Як і обіцяв,викладаю фото.