PDA

Просмотр полной версии : [Вопрос]: Чертежи вертикально-фрезерный станок по дереву


rid077
16.02.2013, 12:54
Де найти Чертежи самодельного вертикально-фрезерный станок по дереву.

Евгений.Т.
16.02.2013, 13:07
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] Посмотри здесь там много полезного может что то подойдёт.

Александр Пахомов
17.03.2013, 13:04
Всем доброго дня! Сегодня копался в гараже и нашел совдеповский эл. двигатель. 220 v, 120w. 2600об. 50hz. Можно ли его использовать для небольшого фреза(выбирать четвертя,делать рамки.):ah:

vodolej
17.03.2013, 13:12
Всем доброго дня! Сегодня копался в гараже и нашел совдеповский эл. двигатель. 220 v, 120w. 2600об. 50hz. Можно ли его использовать для небольшого фреза(выбирать четвертя,делать рамки.):ah:

Мощность маловата. Нужно не менее 500 вт.

cluber
17.03.2013, 13:53
Вот зайди там есть [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
17.03.2013, 14:44
Ось в інеті найшов непоганий фабричний вертикальний фрезер,ціна його в районі 3000 грв.

sahulka
17.03.2013, 16:02
Ось в інеті найшов непоганий фабричний вертикальний фрезе
Пчеловодам то он зачем - он же по металлу...
Или им можно и дерево?

верес
17.03.2013, 17:30
Показую фото своєго саморобного, креслення навіть якщо і є, це не вирішить Вашого питання. а ось приклад, хоч з фото, але допоможе, звичайно, якщо Ви маєте поклик до такої справи.
1. Починайте з того, що Ви плануєте на такому верстаті робити.
2. знайдіть підручник по схожих верстатах, тоді зможете уявити, що це таке, і яким має бути Ваш верстат,
3. потім співставите свої можливості по реалізації задумів, а там і креслення, або хоча б ескізи, самі розробите, хоча б загальний вигляд, якщо є кому це виготовити з металу, на пальцяв йому обрисуєте, якщо толковий токар та фрезеровщик, вони ще щось підскажуть, добавлять.
PS.Але, якщо стоящих майстрів немає, то в сіреньних краще не замовляйте, доброго в такому випадку нічого неотримаєте, повірте!

верес
17.03.2013, 17:58
в інеті найшов непоганий фабричний вертикальний фрезер,ціна його в районі 3000 грв.
непоганий як з фото, правда підкупна ціна, якшо він ще й в роботі буде таким як на фото, то певне ціна не від нього, але, якщо насправді 3000грн то мабуть підстава, така моя думка.
sahulka! А чому Ви вирішили що верстат запропонований Вороном є по металу?

sahulka
17.03.2013, 18:52
А чому Ви вирішили що верстат запропонований Вороном є по металу
Так на сайтi про це зазначено. Ось : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

А хотя вот сдесь:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
сказано что по дереву. Значит и по металлу и по дереву.

СТЕПАНОВИЧ
17.03.2013, 19:34
Значит и по металлу и по дереву.
Як ви можете собі уявити обробку металу при таких оборотах:ah: 11500-24000 об/мин

sahulka
17.03.2013, 19:45
Як ви можете собі уявити обробку металу при таких оборотах:ah:
Ну не каждый это знает или должен знать. Теперь я об этом узнал и опять забыл... Просто оно мне не надо.

верес
17.03.2013, 20:07
Так на сайтi про це зазначено. Ось : [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sahulka,тоді вибачте, просто я читючи Вашу ремарку взяв до уваги, що за цитату Ви взяли повідомлення Ворона

Ворон
17.03.2013, 20:30
Пчеловодам то он зачем - он же по металлу...
Или им можно и дерево?
Я хотів би побачити як ви будете виконувати фрезерні роботи по металу,ви ніколи напевно не стикались з металообробкою.що пишете такі дурниці.

Добавлено через 3 минуты
Просто оно мне не надо.
__________________
Навіщо писати,коли вам станок не цікавий,нерозумію таких людей.

віталий
14.03.2015, 22:00
Скажіть чи ніхто не думав як вертикального фрезера зробити гранулятор для конбікорму та опілок, щоб получались пілети. На моєму фрезері 3 швидкості шпінделя: 720, 2800, 5500 об\хв. Це добре тим що вертикальний вал вже є(до якого ми зажмем матрицю з отворами), залишається придбати трубу великого діамеру на якій буде кріпитись роліки. По цьому принципу можна зробити і млинок. Хто що думає по цьому приводу?

Ось відео як влаштований гранулятор:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]