PDA

Просмотр полной версии : Смак меду


gmenia
19.10.2015, 18:48
Цього року коли качав мед, зливав медогонку після кожної сім"ї в окрему тару. Вийшло довго, але смак меду від різних сімей різний. Одна сім"я принесла з чудовим ароматом м"яти його розібрали миттєво, а сьогодні відкрив банку а там присмак уропу, не запах, а саме присмак. Воно то так цікаво мед з різними смаками, але укроп це трохи перебор.:) Я так розумію більшість пасічників весь мед змішує?

Andruhan
19.10.2015, 20:32
Я так розумію більшість пасічників весь мед змішує?
Да, мёд разный, даже если не разделять, особенно с разнотравья.

бігунець
19.10.2015, 20:34
сьогодні відкрив банку а там присмак уропу
Може кришка раніше накривала баночку з укропом. Запах і смак довго на ній зберігаються. Сам намагаюся накривати банки з медом новими кришками, бо можна недогледіти. Ніби й чиста кришка, а відкриєш через місяць, віддає молочкою.
До речі, як примудрилися взяти від кожної сім"ї мед. На стінках медогонки залишається частина меду попередньої сім"ї і смак уже не той.

gmenia
19.10.2015, 21:36
Сам намагаюся накривати банки з медом новими кришками
Кришки теж купую всі нові.
На стінках медогонки залишається частина меду попередньої сім"ї і смак уже не той.
Є таке, але цим фактором непереймаюсь.

Urik
20.10.2015, 06:46
Как то мои женщины накрыли мед крышкой со старого сала, ну типа перепутали,:confused: вот это была жесть. Без чесночка и рюмочки :alc: кушать было невозможно. :)

Andruhan
20.10.2015, 11:56
Как то мои женщины накрыли мед крышкой со старого сала, ну типа перепутали, вот это была жесть. Без чесночка и рюмочки кушать было невозможно.
А это идея, пойду и свой накрою!:ok::rofl2: