PDA

Просмотр полной версии : Червоний перець у підкормках


ДобровоЛ
08.12.2015, 22:02
Вже роками у підгодівлі на зиму використовую червоний гіркий перець. Про його застосування колись був почув (по секрету) від одного досвідченого пасіка, якому про це розповів його дідусь. Сам перевіряв не одне десятиріччя його дію. Насамперед,столова ложка настоянки гіркого червоного перцю на 4-5 літрів осіннього сиропу повністю виключає появу нозематозу зимою.Це по-перше. А я навіть спостерігав і деякий осип бджолиних кліщів. Перець у деякій мірі за повідомленнями з місць, впливає й на збільшення розплоду при осінньому нарощуванню сімей. Спробуйте! :ah:

Толяныч
08.12.2015, 22:08
Спробуйте!
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Interaktiv
08.12.2015, 22:10
Опишите подробнее процесс приготовления настойки. Заранее спасибо.

Отправлено с моего U51GT-C4 через Tapatalk

ДобровоЛ
08.12.2015, 22:24
Опишите подробнее процесс приготовления настойки. Заранее спасибо.

Отправлено с моего U51GT-C4 через Tapatalk

Забув повідомити. Я купую в аптеці. Називається "Настоянка гіркого червоного перцю". Її ще для натирання використовують.

Добавлено через 2 минуты
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Були й такі повідомлення. Але я користуюсь саме настоянкою з добавкою в сироп.:)

N_Nemo
16.12.2015, 00:33
В прошлом году ездил на день пчеловода к достаточно уважаемому пчеловоду , так вот у него на пасеке как раз шла полным ходом "кормежка в зиму )))" и кроме обьемных кормушек сверху удивило то что в каждом летке "торчала" половинка горького перца - пчелы ее достаточно быстро выгрызают и заносят в улей , таким образом он решает много лет вопрос с профилактикой нозематоза .

apbsvf
16.12.2015, 01:21
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.
Вот уже 3 сезона, осенью даю каждой семье под холстик, остается тоненькая верхняя шкурка. Пробуйте, не пожалеете.

Толяныч
16.12.2015, 01:29
На будущий год попробую(пчелы попробуют:alc:) половинки перца на семью хватит?

apbsvf
16.12.2015, 02:01
) половинки перца на семью хватит?
Мне порекомендовали давать 2 раз по половинке через 5-7 дней.

ДобровоЛ
24.12.2015, 02:10
В прошлом году ездил на день пчеловода к достаточно уважаемому пчеловоду , так вот у него на пасеке как раз шла полным ходом "кормежка в зиму )))" и кроме обьемных кормушек сверху удивило то что в каждом летке "торчала" половинка горького перца - пчелы ее достаточно быстро выгрызают и заносят в улей , таким образом он решает много лет вопрос с профилактикой нозематоза .

Я ж говорю, що роками перевірений засіб! Номер 1 у профілактиці ноземи! І ніяких антибіотиків чи ще яких там ліків, що попадають потім у мед.:old:

Добавлено через 3 минуты
На будущий год попробую(пчелы попробуют:alc:) половинки перца на семью хватит?

Все ж ліпше -з сиропом. (ИМХО)

віталий
25.01.2016, 22:32
Таке давати бджолам моїм можна?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

спасатель 101
26.01.2016, 09:44
ДобровоЛ, вже за десятки років випробували свій рецепт настойки і не допомогали аптеці. Чи її вартість така, що не варто заморочуватись?

ДобровоЛ
04.02.2016, 11:22
ДобровоЛ, вже за десятки років випробували свій рецепт настойки і не допомогали аптеці. Чи її вартість така, що не варто заморочуватись?

У аптеці вартість настоянки - мізерна. Тож , дійсно, не варто самому її виготовляти. А в тім...:)

Добавлено через 2 минуты
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Сам такого не робив, але подібні повідомлення зустрічав.:ok:

Добавлено через 3 минуты
В прошлом году ездил на день пчеловода к достаточно уважаемому пчеловоду , так вот у него на пасеке как раз шла полным ходом "кормежка в зиму )))" и кроме обьемных кормушек сверху удивило то что в каждом летке "торчала" половинка горького перца - пчелы ее достаточно быстро выгрызают и заносят в улей , таким образом он решает много лет вопрос с профилактикой нозематоза .

От бачите,- це ще одне пілтвердження правильності у моїх діях.;):ah:

Добавлено через 2 минуты
На будущий год попробую(пчелы попробуют:alc:) половинки перца на семью хватит?

Якщо з"їдять, то й ще попросять!:ok::beer:

Добавлено через 11 минут
Опишите подробнее процесс приготовления настойки. Заранее спасибо.

Отправлено с моего U51GT-C4 через Tapatalk

Звичайний гіркий червоний перець поміщаєте в посуд з кришкою. Трохи утрамбовуєте і заливаєте так, щоб повністю його порило,- ліпше спиртом, але й горілкою теж можна. Настоювати не менше двох тижнів.
:old: А є ще такий клятий кімнатний маленький червоний перець. То взагалі - знахідка від бджолиних поносів. Навіть бувало й кліщ сипався!:invalid::ok:

спасатель 101
04.02.2016, 11:47
От бачите,- це ще одне пілтвердження правильності у моїх діях.
А як на Ваш погляд! Якщо запропомований варіант боротьби з нозематозом примінити в зимку, тобто в даний час в лютому. В моєму випадку, використовую лише пілголівлю в рідкому стані.

ЯроБа
04.02.2021, 16:32
Пройшло вже досить багато часу. Чи продовжують наші форумчани дальше підгодовувати перцем і чи переконалися на своєму досвіді в ефективності методу?

Димас
04.02.2021, 17:43
чи переконалися на своєму досвіді в ефективності методу?
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.

vodolej
08.02.2021, 15:02
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.
Цікаво, але 40 років тому у ще кліща не було. Та й крім Таранова треба і інших читати. До речі, Таранов не любив Кашковського. Таранов був "начальником" у Кашковського і дуже не любив коли з ним не погоджувались.

Добавлено через 3 минуты
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.
Цікаво, але 40 років тому у ще кліща не було. Та й крім Таранова треба і інших читати. До речі, Таранов не любив Кашковського. Таранов був "начальником" у Кашковського і дуже не любив коли з ним не погоджувались.
Тут погуляйте: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] D%D1%8B%D0%B9+%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%86+%D0%B E%D1%82+%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%89%D0%B0+%D0%B2%D0%B 0%D1%80%D1%80%D0%BE%D0%B0+

Димас
08.02.2021, 15:51
Тут погуляйте:
А что там гулять? Какие-то блогеры всякую хрень снимают:D, человек проводил научные опыты, были лаборатории, все это оформлено в научных трудах. А сейчас снимают и то что сода против клеща хорошо работает, только толку от этого.

liberal2005
01.03.2021, 17:37
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.

ДобровоЛ
09.04.2021, 18:07
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Так, й такий варіант можна використовувати. Якби ж він для бджіл був не потрібен, вони б його не чіпали. А так з'їдають усю м'якоть.:ok:

Добавлено через 2 минуты
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.

Ліпше давати сироп з обніжкою, заготовленою у минулому сезоні.:old:(ИМХО)

Добавлено через 11 минут
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.
Не знаю де це ви взяли. Але в названі роки я регулярно вивчав (не просто читав, а саме - вивчав)журнал Пчеловодство й щось подібного щодо перцю не пам'ятаю. За борошно - згоден. Але знайдіть інші там публікації щодо лимонної та уксусної кислоти, картопляного соку і т.п. й побачите реакцію інших науковуців. А Таранов хоч і високого рівня професіонал - навіть й не Ленін у бджільництві. :rofl2: Тоді було чимало й інших набагато значніших його науковців у бджільництві.(ИМХО)

Pchelhom
09.04.2021, 20:47
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Тоже несут,набивают в ячейки,а погодя - все на дне.Может и с мукой,перцем и т.д такое же происходит?

vodolej
13.04.2021, 12:15
Так, й такий варіант можна використовувати. Якби ж він для бджіл був не потрібен, вони б його не чіпали. А так з'їдають усю м'якоть.:ok:

Добавлено через 2 минуты


Ліпше давати сироп з обніжкою, заготовленою у минулому сезоні.:old:(ИМХО)

Добавлено через 11 минут

Не знаю де це ви взяли. Але в названі роки я регулярно вивчав (не просто читав, а саме - вивчав)журнал Пчеловодство й щось подібного щодо перцю не пам'ятаю. За борошно - згоден. Але знайдіть інші там публікації щодо лимонної та уксусної кислоти, картопляного соку і т.п. й побачите реакцію інших науковуців. А Таранов хоч і високого рівня професіонал - навіть й не Ленін у бджільництві. :rofl2: Тоді було чимало й інших набагато значніших його науковців у бджільництві.(ИМХО)
Дякую! Дуже слушно. Таранов "воював " З Кашковським та ще й грішив з плагіатом. І якщо він щось і "видавав" то частіше чуже видавав за своє і Кашковський йому заважав. Доречі, зараз "експерти" творять новий закон про Бджільництво України. Вони вже написали що бджола має шкіру !!! Та списують все зі старого закону переставляючи порядок слів в реченнях і серед "експертів" бджолярів немає. Та що нічого нового під сонцем.