PDA

Просмотр полной версии : Помогите распознать вредителя.


Пчеловод-любитель
30.08.2016, 09:36
Допоможіть вияснити якій особі належить ця куколка , яку я знайшов в вулику ? Та що може спричинити те що з неї вийде ?.

МЭД
30.08.2016, 10:53
Допоможіть вияснити якій особі належить ця куколка , яку я знайшов в вулику ? Та що може спричинити те що з неї вийде ?.
Это личинка большой ночной бабочки "мертвая голова"(Бражник)

Пчеловод-любитель
30.08.2016, 11:00
Это личинка большой ночной бабочки "мертвая голова"(Бражник)
Миниатюры
Дякую , буду зати .:) А як же вона попала в вулик якщо розміри з розмахом крил 12 см? Невде її бджоли не тронули?

МЭД
30.08.2016, 20:19
Дякую , буду зати . А як же вона попала в вулик якщо розміри з розмахом крил 12 см? Невде її бджоли не тронули?
Ниряе у вулик набігом , бджоли їй потім "меду дають" і прополісують чи виносять частями .В мене і жуки олені були і насороги але в льоток не пролазили ,камедно дивитися за ними і як бджоли намагаюця витягти їх.

А'Лексаныч
16.10.2016, 22:59
уже несколько раз ловил у себя таких. размером с детскую ладонь, жирные... очень красивый золотой цвет.. Она жила прям под уликом, а вечером влазила подкрепиться. Видел, как утром уходила домой, и пчёлы её не тронули. Другую вынимал из улья, пять пчёл её гоняли туда-сюда по дну.

Кстати, в красной книге!

amator
17.10.2016, 21:57
уже несколько раз ловил у себя таких. размером с детскую ладонь, жирные... очень красивый золотой цвет.. Она жила прям под уликом, а вечером влазила подкрепиться. Видел, как утром уходила домой, и пчёлы её не тронули. Другую вынимал из улья, пять пчёл её гоняли туда-сюда по дну.

Кстати, в красной книге!

Повезло Вам. Мне только сухие мумии доставались.