PDA

Просмотр полной версии : Ваточник сирийский - где можно накопать корней в Киевской области?


sapdemon
28.09.2016, 18:16
Доброе время суток всем!

Подскажите где территориально можно накопать большое кол-во корней ваточника в Киевской области. Желательно, правый берег.

Если есть возможность укажите поле на карте.
Заранее громадное спасибо!

Санек))))
28.09.2016, 20:00
Доброе время суток всем!

Подскажите где территориально можно накопать большое кол-во корней ваточника в Киевской области. Желательно, правый берег.

Если есть возможность укажите поле на карте.
Заранее громадное спасибо!

Не знаю как в Киевской области, а я вот еду по трассе Черкассы-Чигирин летом, и наблюдаю большущее количество ваточника, донника, и всякой медоносной травы по обочинам дороги.

Стрельчук Олег
28.09.2016, 23:01
Доброе время суток всем!

Подскажите где территориально можно накопать большое кол-во корней ваточника в Киевской области. Желательно, правый берег.

Если есть возможность укажите поле на карте.
Заранее громадное спасибо!

Между Браворами и калиновкой на полях возле дороги копали вчера :) На правом не видел

trugbild
28.09.2016, 23:12
Извините, не удержался:)
Прочитал название темы и почему-то вспомнились последние новости о России и Сирии.

sapdemon
13.10.2016, 21:54
Не уж то нет больше ваточника нигде в Киевской области?
Может есть у кого под боком ваточник и сможем договорится чтоб накопать под заказ?

Добавлено через 9 минут
Между Браворами и калиновкой на полях возле дороги копали вчера :) На правом не видел

Огромная просьба, можете более точные ориентиры описать? где его искать на этой трассе?
Или может на карте показать где именно?

ГАІ
13.10.2016, 22:43
Якщо їхати зі Сміли (Черкаська обл.) на Київ, то після с. Орловець буде поворот до села Ксаверове. Звертаємо ліворуч і їдемо по доріжці. Там всі узбіччя цієї "доріжки" всіяні ваточником (чи сирійський - не знаю). Поля, скоріше переорані, теж були всіяні. Це все місяць тому...
Невже, дійсно, в Киівській області ваточника не має?
PS.За Ксаверовим є село Хлистунівка, там бджолярує одна сім"я. Були лежаки (десь 400шт.) Зараз рути, більше 800шт. Можливо вони ваточник розкидають на поля.:D Але його там дійсно було багато. Та й в нас біля Сміли його вдосталь, як і амброзії:(...

Юрий Нефёдов
13.10.2016, 23:04
Доброе время суток всем!

Подскажите где территориально можно накопать большое кол-во корней ваточника в Киевской области. Желательно, правый берег.

Если есть возможность укажите поле на карте.
Заранее громадное спасибо!
В Сирирю. Там полно сирийских ваточников. а что такое "корней"?

Стрельчук Олег
13.10.2016, 23:39
Якщо їхати зі Сміли (Черкаська обл.) на Київ, то після с. Орловець буде поворот до села Ксаверове. Звертаємо ліворуч і їдемо по доріжці. Там всі узбіччя цієї "доріжки" всіяні ваточником (чи сирійський - не знаю). Поля, скоріше переорані, теж були всіяні. Це все місяць тому...
Невже, дійсно, в Киівській області ваточника не має?
PS.За Ксаверовим є село Хлистунівка, там бджолярує одна сім"я. Були лежаки (десь 400шт.) Зараз рути, більше 800шт. Можливо вони ваточник розкидають на поля.:D Але його там дійсно було багато. Та й в нас біля Сміли його вдосталь, як і амброзії:(...

Ваточник есть но не в таких количествах как у вас если рассаживать может и будет много :) но дачникам лучше не говорить :old:

ДобровоЛ
15.10.2016, 14:59
Между Браворами и калиновкой на полях возле дороги копали вчера :) На правом не видел

Радий вас, Олеже, зустріти і тут!:beer: Бачу, що до вас скоро можна й кочувати!:D:alc:

Добавлено через 8 минут
В Сирирю. Там полно сирийских ваточников. а что такое "корней"?

:ah: А якщо по серйозному? Чоловік питає поради.Але треба було б уточнити географію. Бо бачив його чимало й по полях Кагарлицького р-ну, Рокитнянського, Миронівського. А якби ж знати, де вам ближче...:ah:

Добавлено через 3 минуты
Не уж то нет больше ваточника нигде в Киевской области?
Может есть у кого под боком ваточник и сможем договорится чтоб накопать под заказ?

Добавлено через 9 минут


Огромная просьба, можете более точные ориентиры описать? где его искать на этой трассе?
Или может на карте показать где именно?

Ліпше вже ви б вказали хоч приблино ваше розташування.(ИМХО)flag_ua

gru.v
15.10.2016, 16:43
в Баришівському р-н його теж хватає

Добавлено через 2 минуты
думав пасіку на медозбір поставити, але віддаю перевагу липі, його площа не дуже значна, а конкуренція висока, хоча й приваблює

Стрельчук Олег
16.10.2016, 00:28
Рад общению на форуме .Как ваши семена Мордовника ?

АНД
16.10.2016, 09:58
Якщо їхати зі Сміли (Черкаська обл.) на Київ, то після с. Орловець буде поворот до села Ксаверове. Звертаємо ліворуч і їдемо по доріжці. Там всі узбіччя цієї "доріжки" всіяні ваточником (чи сирійський - не знаю). Поля, скоріше переорані, теж були всіяні. Це все місяць тому...
Невже, дійсно, в Киівській області ваточника не має?
PS.За Ксаверовим є село Хлистунівка, там бджолярує одна сім"я. Були лежаки (десь 400шт.) Зараз рути, більше 800шт. Можливо вони ваточник розкидають на поля.:D Але його там дійсно було багато. Та й в нас біля Сміли його вдосталь, як і амброзії:(... Того року я теж шукав за ваточником, і їдучи додому з свого дального участка поля, помітив 3 острівки ваточника, зробив мітки де він росте, в окрузі від нього бувші огороди зарослі пирийом і різними бурянами, нависні приїхавши на поле підживляти зернові, помітив що хтось розорав гектар огородів рядом з ваточником і зробив підготовку для висіву соняшнику, сонняшник вродив на славу бурянів в рядках небуло, самі знаєте що для цього хазяїн добряче поляв гербіцидами но приглянувшись я:confused: ваточник, зацвів більшими китицями саме в сонняшнику і вигляд його набагато кращий був ніж той що ріс на необробленній діляннці,

Сергій 77
13.03.2017, 13:05
Доброго дня.
Також хочу собі цієї чудо рослини , але в наших краях у дикому стані не наблюдав , нажаль.
Можливо можна десь купити ? Я б за розумну ціну придбав.

yuasaver
13.03.2017, 14:16
Доброго дня.
Також хочу собі цієї чудо рослини , але в наших краях у дикому стані не наблюдав , нажаль.
Можливо можна десь купити ? Я б за розумну ціну придбав.

за якусь символічну плату землекопа можу накопати трохи корінців....

Сергій 77
13.03.2017, 14:58
за якусь символічну плату землекопа можу накопати трохи корінців....
Це було б чудово :ok: Як з Вами звязатися ?

yuasaver
13.03.2017, 16:05
Це було б чудово :ok: Як з Вами звязатися ?

контакти відправив в повідомлення.

шершень
13.03.2017, 17:58
В Обухівському районі його повно. В окрузі села Трипілля, за Халеп'ям, біля Витачева, село Дерев'яна , якщо не помиляюсь та біля річки Красна здається.
Коротше в районі Обухова хватає. Його агрофірми випалюють, але він як хрін росте. Тільки як його зараз віднайти, треба на лугах або по узбіччю шукати, де не кошено - можна знайти по стеблу.
Успіхів.

Ursus
08.06.2017, 10:31
Ваточніка скоро буде повно кругом. Вже його в Києві на бул.Вернадського бачив)).
Раніше не знав як він виглядає, а зараз де не поїдь то він кругом є. У нас майже в центрі селища острівки ваточніка спостерігав.

Жека.
09.06.2017, 10:52
У нас нигде не встречал.

Anatolij
09.06.2017, 19:30
Ваточніка скоро буде повно кругом.
Це майбутній злісний бур*ян, гербіцид бере погано. З однієї сторони добре, а коли ходиш з сапою по полю то не дуже.

sahulka
09.06.2017, 20:16
У нас нигде не встречал.
У нас тоже не встречал. Но после того как посадил в этом году, надеюсь буду видеть часто.

Добавлено через 2 минуты
Це майбутній злісний бур*ян, гербіцид бере погано.
А что же делать, если кроме акации и подсолнуха больше ничего нету. Солнце все выпаливает... Может хоть этот приживется. Нас и так все со всех сторон душат и травят. И мы их немножко, чуть-чуть...

Валентинович
27.10.2018, 20:47
Це майбутній злісний бур*ян
У нас майбутнє вже наступило :)

sahulka
28.10.2018, 09:28
У нас тоже не встречал. Но после того как посадил в этом году, надеюсь буду видеть часто.
Как не видел, так и дальше не вижу. Не приживается он у нас.

Vorobeyko
06.11.2018, 16:00
Как не видел, так и дальше не вижу. Не приживается он у нас.
Ну и слава богу.
На его фоне амброзия - друг родной.
Заросли мясистой трудновыводимой травы с липким как клей соком - не то что хотелось бы размножать.
Хотя эта дрянь у нас особо разрешения и не спрашивает. Пока, правда, только по пустырям видел.

ДобровоЛ
27.02.2019, 21:10
Та на будь-якій трасі по посадках його вистачає. Не полінуйтеся, станьте де на дорозі , пошукайте трохи й накопаєте. Я саме так і робив. Зараз якраз порозставало - хороший час для його заготівлі. :ok:

ДобровоЛ
08.12.2019, 23:19
Между Браворами и калиновкой на полях возле дороги копали вчера :) На правом не видел

Так ви, Олеже , кочуєте неподалік мене і неи признаєтеся...:beer:

Добавлено через 4 минуты
Ну и слава богу.
На его фоне амброзия - друг родной.
Заросли мясистой трудновыводимой травы с липким как клей соком - не то что хотелось бы размножать.
Хотя эта дрянь у нас особо разрешения и не спрашивает. Пока, правда, только по пустырям видел.

Мабуть, ви далеко від пасічництва... На цю " дрянь" пасічники зазвичай моляться - ваточник, дякуючи великій кореневій системі, медоносить при будь-яких умовах.:ok::appl:

Vorobeyko
09.12.2019, 01:09
Мабуть, ви далеко від пасічництва...
Мабуть я просто не хочу жить среди зарослей этой липкой дряни. :)

Рассевать инвазивный трудновыводимый сорняк и радоваться - какая-то странная форма эгоистичного хозяйства. Засру территорию, но буду с медом! Так получается?

А дураки хай молятся на что угодно, мне с того какое дело...