PDA

Просмотр полной версии : [Вопрос]: Центрифуга для добуваня воску


Ворон
27.12.2016, 20:56
Хто що думає з цього питання?:ah:

Andruhan
27.12.2016, 21:02
Хто що думає з цього питання?
Треба якісь ножки приробить, щоб стояла вище. В комплекті йшов круг надувний. Десь чув, радили, на пружинах із сідла велосипеда змонтувати.

Ворон
27.12.2016, 21:08
Треба якісь ножки приробить, щоб стояла вище. В комплекті йшов круг надувний. Десь чув, радили, на пружинах із сідла велосипеда змонтувати.
Андрію,бачив цей девайс поставлений на скат автомобіля,і закріплений за рідні ручки,думаю буде нормально,а скат можна саморізами прикрутити до стільця,мене більше цікавить питаня налипаня воску на стінки,думаю з часом зробити невеличкий парогенератор,такий як колись був в совдепії до парового ножа,а зараз хотів попробувати встановити в кришку термофен,для прогрітя всього девайсу,що думаєте Андрію?

Andruhan
27.12.2016, 21:15
думаю з часом зробити невеличкий парогенератор,такий як колись був в совдепії до парового ножа,а зарах хотів попробувати встановити в кришку термофен,для прогрітя всього девайсу,що думаєте Андрію?
Парогенератор обов*язково! Хоч якийсь примітивний. За фен, не знаю, дивлячись за якої температури користуватись.

Кудлянин
27.12.2016, 21:18
Хто що думає з цього питання?:ah:

Ярослав . А чем не устраивает воскопресс ?

Ворон
27.12.2016, 21:24
Парогенератор обов*язково! Хоч якийсь примітивний. За фен, не знаю, дивлячись за якої температури користуватись.
Думав про будівельний,але всі вони мають два кіловати і найменшу температуру 300"С,думаю це через чур,попробую простий,для волося,дружина сказала щоб забирав,всеодно лежить без діла,планую рамки цілком погружати в киплячу воду,посуда куплена давніше,треба пошити мішок з мішковини,по внутрішньому розмірі барабану ,і можна буде спробувати що з цього вийде,парогенератор звісно що краще,але це з часом,по потребі,треба спочатку тест драйв,час покаже що вона хоче.

Добавлено через 1 минуту
Ярослав . А чем не устраивает воскопресс ?
Його треба робити,а це готове рішеня,в ютубі піддивився.

art.
27.12.2016, 21:27
Хто що думає з цього питання?:ah:

добавить парогенератор и ждать.... как воск перестанет идти, включай центрифугу...

Кудлянин
27.12.2016, 21:30
Його треба робити,а це готове рішеня,в ютубі піддивився.
Желаю успеха ,но мне кажется ,что с этого роя ...

Andruhan
27.12.2016, 21:31
планую рамки цілком погружати в киплячу воду,посуда куплена давніше,треба пошити мішок з мішковини,по внутрішньому розмірі барабану ,і можна буде спробувати що з цього вийде,парогенератор звісно що краще,але це з часом,по потребі,треба спочатку тест драйв,час покаже що вона хоче.
Теж, разом з центрифугою, купив кострулю, ще радянських часів, на 30 л., діаметр і висота -340 мм., і 300-та рамка буде влазить, з двох боків.

art.
27.12.2016, 21:33
не понимаю чего все заморачиваются на парогенераторе... в летнее время самодельный солнечный коллектор дает пар... на ютубе посмотрите солнечный коллектор своими руками... и Самодельный солнечный концентратор из спутниковой тарелки тоже..... а главное бесплатная энергия... (если конечно слуги народа ещё одним налогом не обложат)...

Ворон
27.12.2016, 21:38
добавить парогенератор и ждать.... как воск перестанет идти, включай центрифугу...

Теж, разом з центрифугою, купив кострулю, ще радянських часів, на 30 л., діаметр і висота -340 мм., і 300-та рамка буде влазить, з двох боків.
Я вже виложував на форумі свою "посуду",тобіш алюмінєву бочку на 300 літрів,яку я розрізав болгаркою на двоє,думав робити центрифугу з барабана машинки автомат,теж піддивився на ютубі,а тут,готове рішеня,треба чекати випрбуваня,і тільки тоді робити висновки,думаю все должно вийти,Дід мороз не дурак,щоб дарувати непотрібну річ.;)

Andruhan
27.12.2016, 21:39
не понимаю чего все заморачиваются на парогенераторе... в летнее время самодельный солнечный коллектор дает пар... на ютубе посмотрите солнечный коллектор своими руками... и из спутниковой тарелки тоже..... а главное бесплатная энергия... (если конечно слуги народа ещё одним налогом не обложат)...
Та в том и фишка, чтоб кипятить кастрюлю с вытопками и гнать пар в центрифугу с одной топки(буржуйки)!

Ворон
27.12.2016, 21:41
добавить парогенератор и ждать.... как воск перестанет идти, включай центрифугу...
Він буде іти зразу,бо в центрифугу думаю закружати розварену воско-сировину,тому треба її включати відразу.(ось посуда,правда ще ціла)

art.
27.12.2016, 21:47
Він буде іти зразу,бо в центрифугу думаю закружати розварену воско-сировину,тому треба її включати відразу.

ага... сначала варишь, потом загружаешь, потом крутишь....
а может сразу в центрифугу загружать и докладывать... а по окончании центрифужнуть ;)
всего то одну дырочку в корпусе врезать....

Ворон
27.12.2016, 21:56
ага... сначала варишь, потом загружаешь, потом крутишь....
а может сразу в центрифугу загружать и докладывать... а по окончании центрифужнуть ;)
всего то одну дырочку в корпусе врезать....

Дирочка в ній є фабрично,на фото видно,це для стіканя води при роботі центрифуги,при сушіні білизни,догружати не вийде,бо вона розрахована на 1.5 кг. сухих речей,як я розумію,то 3 кг. розвареної сировини буде в самий раз,наберіть на ютубі про центрифугу при витопці воску,і все самі зрозумієте.:ah:

davolodya
27.12.2016, 22:22
Ворон, на мою думку, з феном нічого не вийде, парогенератор всеодно доведеться робити. Якщо окремо розварювати суш, потім віджимати, це буде купа брудноï лишньоï роботи. Краще розпарювати суш прямо в центрифузі. Ще кращий варіант, зробити або купити воскопрес. Сумніваюся, що вихід воску з центрифуги буде нарівні з воскопресом. Воскопресом працювати ж значно легше, і якість вища. Але то(ИМХО), в любому разі вирішувати Вам

Andruhan
27.12.2016, 22:28
Краще розпарювати суш прямо в центрифузі
И какой объём той центрифуги, Вы видел? Если б хоть литров 50... Заливать только разваренное воскосырьё, подождать, чтоб вода стекла немного, она и разогреет центрифугу, а потом включать.

Берендей
27.12.2016, 22:40
Желаю успеха ,но мне кажется ,что с этого роя ...
Ну не будут для воска использовать, будут забрус отжимать, или еще чего придумают"вибростол, шлифовка корпусов, полет фантазии безграничен". 200 -300 грн. на покупку центрифуги для эксперимента это не деньги чтоб сокрушаться в случае неудачи с воском.
Удачи в экспериментах.:beer:

davolodya
27.12.2016, 22:52
И какой объём той центрифуги, Вы видел? Если б хоть литров 50... Заливать только разваренное воскосырьё, подождать, чтоб вода стекла немного, она и разогреет центрифугу, а потом включать.

Мав колись схожу, об'єм малуватий, згідний. Але догрузити суш проблем не бачу. Віджимаєте і зразу догружаєте свіжу, але парогенератор обов'язково .Коли збереться досить мерви в баку, мерву дістати і процес по новій.

Andruhan
27.12.2016, 23:02
Мав колись схожу, об'єм малуватий, згідний. Але догрузити суш проблем не бачу. Віджимаєте і зразу догружаєте свіжу, але парогенератор обов'язково .Коли збереться досить мерви в баку, мерву дістати і процес по новій.
Так, але час! А задумка така, що вмочаєте в кострулю рамку, стільник відпадає, проволка ціла, рамка чиста. Як набереться сировини достатньо- черпаком збираете у центрифугу, оджимаєте і все! Даже мерва майже суха!

Берендей
27.12.2016, 23:06
Ну не будут для воска использовать, будут забрус отжимать, или еще чего придумают"вибростол, шлифовка корпусов, полет фантазии безграничен"
О если с воском не пойдет есть еще рацуха, вместо барабана установить два ножа, такой кофемолке для производства сахарной пудры вообще любой позавидует, объем для таких целей просто сказочный.
Блин, уже и себе захотелось прикупить для экспериментов.

Ворон
27.12.2016, 23:54
Так, але час! А задумка така, що вмочаєте в кострулю рамку, стільник відпадає, проволка ціла, рамка чиста. Як набереться сировини достатньо- черпаком збираете у центрифугу, оджимаєте і все! Даже мерва майже суха!

Андрію,все правильно,в прибора малий час роботи,не більше 3 хвилини,далі треба дати остигнути двигуну,бо вньому не має охолодженя,все закрито,треба 10 хвилин на остиганя,за цей час вийде якраз розварити слідуючу порцію рамок.:ok:

Добавлено через 5 минут
О если с воском не пойдет есть еще рацуха, вместо барабана установить два ножа, такой кофемолке для производства сахарной пудры вообще любой позавидует, объем для таких целей просто сказочный.
Блин, уже и себе захотелось прикупить для экспериментов.

Едік,напевно спати сьогодні не вийде,всі думки про одне,про диво кавомолку,але напевно буде обертів замало.;)

agent 007
28.12.2016, 00:54
Ворон, на мою думку, з феном нічого не вийде, парогенератор всеодно доведеться робити. Якщо окремо розварювати суш, потім віджимати, це буде купа брудноï лишньоï роботи. Краще розпарювати суш прямо в центрифузі. Ще кращий варіант, зробити або купити воскопрес. Сумніваюся, що вихід воску з центрифуги буде нарівні з воскопресом. Воскопресом працювати ж значно легше, і якість вища. Але то(ИМХО), в любому разі вирішувати Вам
Центрифуга стоїть на голову вище від воскопреса. Тільки після того як подивився на ютубі про воскопреси, зробиа собі центрифугу.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

davolodya
28.12.2016, 01:36
Центрифуга стоїть на голову вище від воскопреса. Тільки після того як подивився на ютубі про воскопреси, зробиа собі центрифугу.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Якщо суш для центрифуги портібно буде спочатку розварювати, тоді такий агрегат задурно непотрібний. Краще вже натрамбувати сушшю воскопрес Кулакова, включити і займатися своєю роботою(ИМХО)
І віск витопите,(в чистоті і безпеці) , і одночасно ще і роботу зробите

Добавлено через 9 минут
Ворон, яким чином відсік двигуна відокремлений від барабану цетрифуги? Чи небуде замикання обмоток, якщо пропарювати суш прямо в центрифузі вологим паром?

Ворон
28.12.2016, 08:19
Якщо суш для центрифуги портібно буде спочатку розварювати, тоді такий агрегат задурно непотрібний. Краще вже натрамбувати сушшю воскопрес Кулакова, включити і займатися своєю роботою(ИМХО)
І віск витопите,(в чистоті і безпеці) , і одночасно ще і роботу зробите

Добавлено через 9 минут
Ворон, яким чином відсік двигуна відокремлений від барабану цетрифуги? Чи небуде замикання обмоток, якщо пропарювати суш прямо в центрифузі вологим паром?

Відповім за колегу Агента,але давньою мудрістю-Роботи всієї не переробиш,жінок всіх не перепробуєш,і грошей всіх не заробиш,бо небуде коли жити,бо остануться тільки болячки,робота має бути приємною,бо інакше це насилуваня організму,як буде поводити себе центрифуоа,при поступлені вологого пару,не знаю,треба пробувати,бо це апарат дли побутової сушки стіраних речей,як зоблена вона в середині,можна подивитись в інеті.:ah:

davolodya
28.12.2016, 08:37
...,робота має бути приємною,бо інакше це насилуваня організму:

Уявив себе з черпаком біля киплячоï бочки з розвареною сушниною, жара, піт тече, зате робота дуже приємна:confused:

Ворон
28.12.2016, 08:53
Уявив себе з черпаком біля киплячоï бочки з розвареною сушниною, жара, піт тече, зате робота дуже приємна:confused:

Де написано що когось агітую за центрифугу,маєте прес,от і пресуйте на здоровя,а ми з Андрієм всеж попробуєм дану задумку,не розумію я таких людей,які сперечаються до крові,щоб лиш доказати,що в мене краще,не цікавить,проходим мимо--мовчки,тим паче з таким опитом.:ah:

Urik
28.12.2016, 09:03
а ми з Андрієм всеж попробуєм дану задумку
І хто ж це, Ярослав Григорович, дозволить Вам з Андрієм, залишитись на одинці з такими центефугами. :ah: :)

davolodya
28.12.2016, 09:08
Де написано що когось агітую за центрифугу,маєте прес,от і пресуйте на здоровя,а ми з Андрієм всеж попробуєм дану задумку,не розумію я таких людей,які сперечаються до крові,щоб лиш доказати,що в мене краще,не цікавить,проходим мимо--мовчки,тим паче з таким опитом.:ah:

Хіба я Вас агітую за прес? Хочете експериментів-- на здоров'я. Мій пост #24 був адресований не Вам, але ви сприйняли його як агітацію. Що Вас так мій досвід зачепив?Не варто людину зустрічати по одежі, по тому, скільки стажу і вуликів у профілі вказано;)

Andruhan
28.12.2016, 10:29
Якщо суш для центрифуги портібно буде спочатку розварювати, тоді такий агрегат задурно непотрібний. Краще вже натрамбувати сушшю воскопрес Кулакова, включити і займатися своєю роботою
А скажіть, будь -ласка, Ваша суш, якимсь чарівним чином опиняється в воскопресі, чи сидите і вирізаєте з рамок..?;) Чи є якась приспособа, щоб відділити стільник від рамки?

Немолодий
28.12.2016, 10:39
І хто ж це, Ярослав Григорович, дозволить Вам з Андрієм, залишитись на одинці з такими центефугами. :ah: :)
Давайте, давайте, друзі. Може і мене сподвигнете на черговий технологічний шедевр. Поки що я твердо переконаний, що від свого воскопреса не відмовлюсь.
( [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] )

art.
28.12.2016, 10:49
Ворон,
ну насколько я знаю подобные центрифуги, то они рассчитаны на контакт с водой...
может в прошлый раз я написал спонтанно (меня многие не понимают, пока на пальцах не обьясню).... попытаюсь истолковать свою мысль развернуто...
надо просто представить...
в корпусе ставишь штуцер на 3-5 см выше выхлопного патрубка (откуда вода выходит) и желательно с противоположной стороны, туда подаем пар....
на крышке сверху можно поставить патрубок в 2 раза меньше входящего (что бы пар в процессе работы выходил)...
в саму центрифугу ставим мешок (сшитый по образу и подобию внутреннего барабана) в мешок засыпаем воскосырье....
закрываем крышку, затыкаем выходной патрубок снизу, подаем пар....
через какое то время открываем нижний патрубок, оттуда должны лится вода и воск....
по мере топления воскосырья, периодически насыпаем ещё, до заполнения мервой до середины внутреннего барабана... я думаю можно будет стопить не меньше 2-3 мешков воскосырья....
когда барабан наполнится мервой до половины, включаем центрифугу и наблюдаем эффект выхода остатка воска.... все это время подача пара не прекращается.....

Добавлено через 3 минуты
и ещё вопрос.. а у кого в Бердянске брали? тоже задумался над такой воскотопкой...
какие у неё обороты? вместимость внутреннего бака?, стоимость?

davolodya
28.12.2016, 10:59
А скажіть, будь -ласка, Ваша суш, якимсь чарівним чином опиняється в воскопресі, чи сидите і вирізаєте з рамок..?;) Чи є якась приспособа, щоб відділити стільник від рамки?

Нажаль,вирізання з рамок ніхто не відмінив, але це компенсується зручністю роботи з пресом, за раз загрузив і отримав злиток воску вагою 6-7 кг, без особливих зусиль, але то інша тема. Якщо цікавить, в темі "воскопрес " я більш детально описував.:)

Добавлено через 9 минут
art., я недарма запитував внутрішню конструкцію, але мене в інтернет відправили подивитися. В цих центрифугах переважно стоять двигуни відкритого типу, з відкритими обмотками. Якщо від води можна заховати двигун, то від пару невдасться, гарячий пар то не вода, він скрізь пройде, в самі малі шпаринки, а двигун то 220v

art.
28.12.2016, 11:09
art., я недарма запитував внутрішню конструкцію, але мене в інтернет відправили подивитися. В цих центрифугах переважно стоять двигуни відкритого типу, з відкритими обмотками. Якщо від води можна заховати двигун, то від пару невдасться, гарячий пар то не вода, він скрізь пройде, в самі малі шпаринки, а двигун то 220v

я видел 2 разновидности центрифуг... в обеих двигатель стоял снизу и через подшипник и сальник крутил барабан... то есть на двигатель не попадала вода... вопрос может быть только к сальнику, готов ли он работать в такой температуре....

davolodya
28.12.2016, 11:20
... вопрос может быть только к сальнику, готов ли он работать в такой температуре....

Лишається тільки провірити...

Kagarlik
28.12.2016, 12:47
И какой объём той центрифуги, Вы видел? Если б хоть литров 50... Заливать только разваренное воскосырьё, подождать, чтоб вода стекла немного, она и разогреет центрифугу, а потом включать.

Андрюха, а як тобі такий варіант? [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Andruhan
28.12.2016, 17:34
Андрюха, а як тобі такий варіант?
Та, таке...

Urik
28.12.2016, 17:53
(меня многие не понимают, пока на пальцах не обьясню)

в корпусе ставишь штуцер на 3-5 см выше выхлопного патрубка (откуда вода выходит) и желательно с противоположной стороны, туда подаем пар....
на крышке сверху можно поставить патрубок в 2 раза меньше входящего (что бы пар в процессе работы выходил)...
Так куда все же подается пар, сверху или снизу? Можно на пальцах. :)

art.
28.12.2016, 17:58
Так куда все же подается пар, сверху или снизу? Можно на пальцах. :)

ну если помнить что.... пар поднимается... в верхней крышке штуцер в диаметре меньший для выхода лишнего пара.....
ща попробую нарисовать...

art.
28.12.2016, 18:09
ну как то так
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Urik
28.12.2016, 18:10
Я почему и переспросил, как по мне то пар нужно подавать именно сверху а не снизу.
Я пока этим вопросом серьезно не занимался, могу и ошибаться но физику никто не отменял.

art.
28.12.2016, 18:14
если напор хороший то лучше сверху... а если слабый то снизу... нужно как можно больше разогреть дно, что бы воск был в жидком состоянии...

Ворон
29.12.2016, 13:45
и ещё вопрос.. а у кого в Бердянске брали? тоже задумался над такой воскотопкой...
какие у неё обороты? вместимость внутреннего бака?, стоимость?
Брав в пана Юри,фамілію не памятаю,оберти в неї-1350об/хв.,загрузка 1.5 кг. сухих речей,думаю можна загрузити 3 кг,ціна -500 грв.

AmpirV
29.12.2016, 14:22
А я себе заготовил для этих целей вот такую штучку:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
15 лет отработала по прямому назначению, пару лет простояла с погоревшей электроникой, но движок целый. До весны нарисую всю конструкцию, потом сварка-склейка и испытание. Закладывать сырьё буду в полотняный мешок, а вот варить отдельно или пропаривать в барабане - время покажет, начну с пропарки в барабане. Машинка была пятикилограммовая, так шо натоптать можно много.(ИМХО)

art.
29.12.2016, 14:39
А я себе заготовил для этих целей вот такую штучку:

15 лет отработала по прямому назначению, пару лет простояла с погоревшей электроникой, но движок целый. До весны нарисую всю конструкцию, потом сварка-склейка и испытание. Закладывать сырьё буду в полотняный мешок, а вот варить отдельно или пропаривать в барабане - время покажет, начну с пропарки в барабане. Машинка была пятикилограммовая, так шо натоптать можно много.(ИМХО)

отличная вещь для воскотопки, только есть маленькие нюансы....
во внутреннем барабане на дне нужно сверлить дырочки для вытекания воска...
помните как скачет стиральная машинка когда в пододеяльник (наукой так и не разъяснено как так происходит), набивается бельё... тоже будет и с мервой, где то она прилипнет к стенке больше а где то меньше и будет вибрация.... плавный разгон не спасет...
нужно что то думать....

AmpirV
29.12.2016, 15:02
нужно что то думать....
Ну, во первых, в машинке барабан стоит на горизонтальной оси и при старте вся масса находится в нижней точке, а при размещении барабана на вертикальной оси и при натаптывании сырья в мешок сверху, масса будет размещена равномерно. Станину буду варить с уголка и крепить в грунт, так что не "упрыгает". А во вторых, масса сухого белья в 5 кг, увеличенная намоканием в 4-5 раз ниразу не привела к поломке данного агрегата, а набить туда даже 20 кг воскосырья, я думаю, будет проблематично. При пропаривании без оборотов, благодаря кострукции барабана, сырьё растечется равномерно по периметру, а при включении отжима также равномерно (относительно) распределится на стенках, главное мешок сделать не меньше диаметра барабана.
А любые противоречивые мнения порождают спор, а в споре рождается истина, так что до воплощения идеи любые замечания пойдут на пользу.:beer:

art.
29.12.2016, 15:10
вот... ключевое слово мешок, его нужно делать под весь барабан...
буду следить за Вашими работами... желаю успехов!

sog7
29.12.2016, 23:01
Хто що думає з цього питання?:ah:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Может будет полезно...

Ворон
29.12.2016, 23:09
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Может будет полезно...

я ці відео бачив від початку їх появи на ютубі,іне тільки ці,а всі де показано застосуваня відцентрової сили в витопці воску,:ok:

art.
05.01.2017, 13:05
приобрел парогенератор... сегодня привезут центрифугу... буду рукодельничать..
в двух словах о парогенераторе.
парогенератор предназначен для отпаривания обоев, там насадка есть, емкость 5 литров, температура на выходе 135 градусов (заявлено) проверенно около 120 градусов, время непрерывной работы 78 часов, пар выходит хорошей струей на 40 см (температура удержания руки на 25-30см), шланг 2 метра, мощность 2 кВт, цена вопроса 350 грн.
для небольшой центрифуги, думаю будет достаточно, а там будем смотреть...

Ворон
05.01.2017, 13:19
art., Якщо не секрет,де брали,в лічку,бо я найшов за дві штуки фірми бош.

art.
05.01.2017, 13:30
не секрет, на олх [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
человек выслал сразу же, получил, проверил, нареканий нет, они ещё свою гарантию дают... получал наложкой (малость переплатил за риск)
у него много хорошего товара по хорошей цене...

art.
06.01.2017, 13:07
привезли мне центрифугу Genta...
разобрал и немного офигел... в середине вращающая часть нержавейка а корпус сделан из обычного железа, соответствено уже поржавел...
работы которые следует произвести:
1. отшкурить всю середину.
2. вместо покраски буду замазывать термостойким герметиком.
3. сделать крышку с патрубком.
4. на валу двигателя поставить сальник (что бы пар не попадал в двигатель.
5. собрать и покрасить.
дальнейшие работы буду освещать с фото.

Ворон
06.01.2017, 13:59
привезли мне центрифугу Genta...
разобрал и немного офигел... в середине вращающая часть нержавейка а корпус сделан из обычного железа, соответствено уже поржавел...
работы которые следует произвести:
1. отшкурить всю середину.
2. вместо покраски буду замазывать термостойким герметиком.
3. сделать крышку с патрубком.
4. на валу двигателя поставить сальник (что бы пар не попадал в двигатель.
5. собрать и покрасить.
дальнейшие работы буду освещать с фото.

Я попереджував,що дана модель,робилась серійно з чорного металу,тільки під заказ робили з нержавійки,пробую корпус магнітом,а він не "прилипає",в тойже час до оцинкованого відра "прилипає",дивився на ОЛХ,є декілька моделей хороших,але ціна також "хороша".:ah:

art.
06.01.2017, 14:11
для меня исправление центрифуги не такой уж большой проблэм... завтра все сделаю за пол дня, только покраску отложу до теплых времен....
в любом случае корпус придется утеплять, так как железо будет охлаждать пар, но для этого у меня есть ещё рулончик алюфрома...
и сальник обязательно найти нужно... сегодня проезжал мимо магазина "подшипник", там есть и сальники, и как назло забыл внутренний диаметр... ну ничего, во вторник съезжу...
руки чешутся испробовать....

Ворон
06.01.2017, 14:16
в любом случае корпус придется утеплять, так как железо будет охлаждать пар, но для этого у меня есть ещё рулончик алюфрома...
Також утеплив корпус,але фольгоізолом 5 мм,про сальник також думаю,бо коли подавати пар,то він буде іти під деяким тиском,тому буде попадати в обмотку двигуна,з усіма наслідками,експеримент продовжується.

Ворон
06.01.2017, 14:20
привезли мне центрифугу Genta...
в усіх стандартних девайсах Цента,вихідний отвір квадратний,ав моїй круглий,в акурат для зливної трубки.;)

Владимир 22
07.01.2017, 12:39
приобрел парогенератор.
Как думаете если подключить этот парогенератор к улью лежаку на 22 рамки,наберет ли он нужную температуру, что бы плавились рамки с сушью?

art.
07.01.2017, 13:15
Как думаете если подключить этот парогенератор к улью лежаку на 22 рамки,наберет ли он нужную температуру, что бы плавились рамки с сушью?

нефиг делать!!!!!! только зачем в улей? это будет просто воскотопка... а мы говорим за центрифугу.....
смотри как просто помудрив сделать нужную вещь...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Добавлено через 2 минуты
для всех кого заинтересовал парогенератор.... могу во время испытаний мерять температуру, а там решайте где использовать....

Владимир 22
07.01.2017, 13:38
нефиг делать!!!!!! только зачем в улей? это будет просто воскотопка... а мы говорим за центрифугу.....
смотри как просто помудрив сделать нужную вещь..
В этом то и дело, что я хочу сделать воскотопку на базе улья лежака ( у меня рамка на 145) что бы одновременно и рамки дезинфицировались и самое главное не заниматься обрезкой суши. Есть в наличии воскопресс, поэтому лучше остатки перегнать потом через него.

art.
07.01.2017, 13:44
Владимир 22
володя, а не проще взять медогонку (которая у тебя в наличии) , подать туда пар, и включить (вертеть в ручную), готовая приспособа..... а в ульи лучше отводки посадить...
на самом деле даже после обработки паром, нужно ножичком малость поработать....

Владимир 22
07.01.2017, 13:54
а не проще взять медогонку (которая у тебя в наличии) , подать туда пар, и включить (вертеть в ручную), готовая приспособа..... а в ульи лучше отводки посадить...
на самом деле даже после обработки паром, нужно ножичком малость поработать....
Медогонку мне жалко. Она с нержавейки и с электроприводом.Пусть работает по назначению. Собирался сварить парогенератор Шаповалова,но если Ваша модель будет работать так проще купить такую.Правда смущает пластмассовые трубки. А Вы парогенератор в работе не снимали видео?

Ворон
12.01.2017, 10:30
Вчора пробував в роботі центрифугу,робота мені подобається,після 1,5 хвилини центрифугуваня,вже нічого не тече,хоча планувалось крутити всі положені 3 хвилини,для підтриманя температури в середині пристрою,купив і приспособив будівельний фен,але робота показала що він непотрібний,тепер його буду використовувати для обробки вуликів.всередені і,утепленя ззовні також виявилось зайвим,одне мене здивувало що такий "слабенький" двигун заставляв ходити центрифугу з спеціально зробленим стільцем,по літній кухні,тому треба було давити конструкцію всім тілом,треба думати як онеможливити переміщеня девайсу,тест драйв мені содобався,центрифугував попередньо розварену воскосировину,окунаючи рамки цілком в гарячу воду.;)

Andruhan
12.01.2017, 11:04
центрифугував попередньо розварену воскосировину,окунаючи рамки цілком в гарячу воду.
Ярослав, скільки рамок в одну закладку?

Ворон
12.01.2017, 11:39
Ярослав, скільки рамок в одну закладку?

Андрію,я рамок в одну закладку не рахував,бо працював поки буде сировина розварена для віджиму.а так загружав пять літрів розвареної мерви.

мурый
12.01.2017, 13:20
:beer:Так посмотрел,понравилось.Я пока пользуюсь прессом ЛИСИЙ ХВОСТ,и уже все сырье перетопил и сдал.Но на следующий сезон сделаю себе тоже.Конструкция не сложная .:ok:

віталий
12.01.2017, 21:44
Вчора пробував в роботі центрифугу,робота мені подобається,після 1,5 хвилини центрифугуваня,вже нічого не тече,хоча планувалось крутити всі положені 3 хвилини,для підтриманя температури в середині пристрою,купив і приспособив будівельний фен,але робота показала що він непотрібний,тепер його буду використовувати для обробки вуликів.всередені і,утепленя ззовні також виявилось зайвим,одне мене здивувало що такий "слабенький" двигун заставляв ходити центрифугу з спеціально зробленим стільцем,по літній кухні,тому треба було давити конструкцію всім тілом,треба думати як онеможливити переміщеня девайсу,тест драйв мені содобався,центрифугував попередньо розварену воскосировину,окунаючи рамки цілком в гарячу воду.;)

А відео немає щоб глянути? цікаво....

Ворон
12.01.2017, 21:47
А відео немає щоб глянути? цікаво....
Відео немає,ніколи не знімав і планую це робити,є декілька фото і ці зроблені телефоном,робив для себе.( на ютубі є багато відео про відцетрову силу у перетоплені воску):ah:

Н Петрович
15.01.2017, 11:23
Вчора пробував в роботі центрифугу,робота мені подобається,після 1,5 хвилини центрифугуваня,вже нічого не тече
А какой выход воска с рамки?

Ворон
15.01.2017, 11:29
А какой выход воска с рамки?
Ще не знаю,бо перетоплював тільки на пробу,і то тільки ті,які пошкодила воскова міль,а з таких рамок в мене вийшло,160 грам з рамки,взавтра дороблю що запланував і тоді скажу точно,скільки вийде з рамки.

Женя Д
15.01.2017, 17:01
Ворон, колега подскажите марку и модель центрифуги если не трудно,ну и опишите сам процес перетопки

Ворон
15.01.2017, 17:18
Ворон, колега подскажите марку и модель центрифуги если не трудно,ну и опишите сам процес перетопки

Це совдепівська побутова центрифуга Сента,для віджиму стіраних речей,вона випускалась тільки однієї моделі,найшов на ОЛХ,сам процес описаний в темі,питайте що неясно.;)

Ворон
16.01.2017, 15:56
Вчора пробував в роботі центрифугу,робота мені подобається,після 1,5 хвилини центрифугуваня,вже нічого не тече,хоча планувалось крутити всі положені 3 хвилини,для підтриманя температури в середині пристрою,купив і приспособив будівельний фен,але робота показала що він непотрібний,тепер його буду використовувати для обробки вуликів.всередені і,утепленя ззовні також виявилось зайвим,одне мене здивувало що такий "слабенький" двигун заставляв ходити центрифугу з спеціально зробленим стільцем,по літній кухні,тому треба було давити конструкцію всім тілом,треба думати як онеможливити переміщеня девайсу,тест драйв мені содобався,центрифугував попередньо розварену воскосировину,окунаючи рамки цілком в гарячу воду.;)
Все зробив,те що планував,з низу стільця прикрутив шурупами вирізані з бруса упори,зробив в стільцеві в нижній частині шухлядку,буду заповнювати металом,щоб він притискав стільці до підлоги,побачим наскільки це спасе стілець від "прогулки" по літній кухні.;)

Andruhan
16.01.2017, 17:20
побачим наскільки це спасе стілець від "прогулки" по літній кухні.
В своїй, пуду робити щось подібне. Фото не мої, а з паралельного форуму.

Волкотрубенко
16.01.2017, 18:24
Все зробив,те що планував,з низу стільця прикрутив шурупами вирізані з бруса упори,зробив в стільцеві в нижній частині шухлядку,буду заповнювати металом,щоб він притискав стільці до підлоги,побачим наскільки це спасе стілець від "прогулки" по літній кухні.;) А если упростить и проволочки заменить на стальной тросик с штукенцией для его натяжения и крепить его сразу к полу.

Немолодий
16.01.2017, 18:24
Дисбаланс то є велика сила-фізику не одуриш. Боюсь, що може бути щось подібне до цього [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
16.01.2017, 19:14
А если упростить и проволочки заменить на стальной тросик с штукенцией для его натяжения и крепить его сразу к полу.
Якби в літній кухні була дощана підлога,то прикрутивби шурупами просто до підлоги,але там бетон,і робити дири в бетоні нехочу,бо скоро мене з неї попросять,коли побудую майстерню,тоді зроблю що завгодно,вплоть до заливки ніжок стільця бетоном.

Дисбаланс то є велика сила-фізику не одуриш.[/quoteОбдурювати нічого небуду,а ролик,це проста дурість,мерва в напів рідкому стані,тому добре розподіляється по барабані,просто дно не закріпив.і Центрифуга почала виляти,от і вийшов есцентрик,зараз все ОК.

Kagarlik
16.01.2017, 19:29
Дисбаланс то є велика сила-фізику не одуриш. Боюсь, що може бути щось подібне до цього
Максимович, давно так не сміявся!

Немолодий
16.01.2017, 19:35
Обдурювати нічого небуду,а ролик,це проста дурість,мерва в напів рідкому стані,тому добре розподіляється по барабані,просто дно не закріпив.і Центрифуга почала виляти,от і вийшов есцентрик,зараз все ОК.
Дуже хочу вірити в це! Успіхів!:appl:

Волкотрубенко
16.01.2017, 19:44
Якби в літній кухні була дощана підлога,то прикрутивби шурупами просто до підлоги,але там бетон,і робити дири в бетоні нехочу,бо скоро мене з неї попросять,коли побудую майстерню,тоді зроблю що завгодно,вплоть до заливки ніжок стільця бетоном.
. Згоден, дiрки то зайве. ;)А чотири отвори пiд пластиковий дюбель на 12 мм, забитим врiвнi навидь прикрасе пiдлогу. При потребi, вкручувати тiльки гачки. Тим паче плита в кухнi а не в майстернi. Тай сенсу немаe заливати рiч яка потрiбна декiлька днiв на рiк. Це, я так, взагалi, може Андрiю знадобиться.

Ворон
16.01.2017, 19:53
Дуже хочу вірити в це! Успіхів!:appl:

Завтрашній день покаже хто з нас прав,тому небудем гадати,рамок в мене небагато,десь коло 200,думаю за день осилю.;)

Urik
16.01.2017, 22:08
Григорович і бажано фотофіксацію для історії. Давай!!! Ми за тобою. :beer:

Ворон
17.01.2017, 20:52
тому небудем гадати,рамок в мене небагато,десь коло 200,думаю за день осилю.
Так,осилити всі рамки не вийшло,нехватило часу,бо прийшов сусід,щоб допомогти віремонтувати підводу,тому 2.5 годин працював сваркою і болгарко,бо сусід взавтра мусить забрати в людей молоко,але все по порядку,почав перетопку с мерви після сонячної воскотопки,взяв один мішочок і зважив,його вага 12 кг,після центрифуги вийшло 1.600 грам,більше після сонячної топити не буду,не вартує шкірка вичинки,скільки перетопив рамок не знаю не рахував,взавтра порахую рамки і зважу віск,щоб знати скільки вийшло з однієї рамки.

Добавлено через 9 минут
А если упростить и проволочки заменить на стальной тросик с штукенцией для его натяжения и крепить его сразу к полу.
Поставив міцнішу проволку,але не тут то було,під час центрифугуваня трішки трісла пласмасова ручка,за яку кріпилась проволка,тому поставив на кожен кут стільця пружину,яку терміново шукав по мастерні,поки не побачив розкладушку,виробництва совдепії,тому взв з неї чотири пружини,зняв на фото,всеодно половину разів центрифугуваня,треба було притримувати руками,а половина працювала сама,все залежало як розпріділиться сировина,правда працював майже в футболці,бо палив цілий день,а відкрити двері не можна,бо мороз,а так все в нормі,ще один захід до обіду,із воском буде закінчено,мені сподобалось.,ось декілька фото під час роботи і після,спеціально для Юри.;)

Кудлянин
18.01.2017, 08:07
я,спеціально для Юри
Как всегда - все для Юры .....Ярослав , забираю свои последние слова , высказанные в моем пост № 8 в этой теме и снимаю шляпу . Супер !!!! Зря ты прервал интригу в этой теме - нам бы еще потрепаться , посоветовать тебе кое что , а ты бах и факт по лицу ...Если можно фото нижней части слитка .

Ворон
18.01.2017, 08:24
Как всегда - все для Юры .....Ярослав , забираю свои последние слова , высказанные в моем пост № 8 в этой теме и снимаю шляпу . Супер !!!! Зря ты прервал интригу в этой теме - нам бы еще потрепаться , посоветовать тебе кое что , а ты бах и факт по лицу ...Если можно фото нижней части слитка .

Як говорять у нас-"Не люблю робити,з морди халяву",я довго "рив" форуми і ютуб щоб рішитись на покупку центрифуги,так і центрифугу вибирав більше двох місяців,придбав барабан від машинки автомат,щоб робити таку як бачив в ютубі,а тут найшов готове рішеня і з нержавйки,тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса,сонячна буде топити світлу некондицію і вирізки з воскобудівнх рамок,фото зробю пізніше.:ok:

Urik
18.01.2017, 10:12
ось декілька фото під час роботи і після,спеціально для Юри.
Григорович я ж "скотиняка" вдячна при нагоді "отомщу", е трохи думок як вийти з положення з вібраціями та дисбалансом, на разі не маю часу цим займатись, та й цетрофугу тільки днями заберу. Але обіцяю "як тільки так зразу" і надіюсь що спільними зусиллями "доробимо вуха" цьому "бульльбулятору" бо він того вартий, та й ми також.:frend:
Все ж поділюсь своєю задумкою, може хто що умніше підскаже, потрібно сам двигун з барабаном відносно корпуса центрофуги кріпити не жорстко а через пружини, встановити їх між головгою болтів (4шт.) і корпусом центрофуги, вони і будуть гасити всі коливання, жорстке кріпленяя всіі кострукції нічого дасть.(ИМХО)

Ворон
18.01.2017, 10:32
Все ж поділюсь своєю задумкою, може хто що умніше підскаже, потрібно сам двигун з барабаном відносно корпуса центрофуги кріпити не жорстко а через пружини, встановити їх між головгою болтів (4шт.) і корпусом центрофуги, вони і будуть гасити всі коливання, жорстке кріпленяя всіі кострукції нічого дасть.
Я опісля так і зробив,поставив по пружинці в кутах стільця,робота зразу стала плавніша без ривків,пішов зважив,те що натопив,вчора,перетопив 52 рамки і вийшло 8.600 грам "грязного" воску.:ah:;)

Andruhan
18.01.2017, 10:48
вийшло 8.600 грам "грязного" воску.
Ярослав, а крутиш з мішком?

Димас
18.01.2017, 11:11
перетопив 52 рамки і вийшло 8.600 грам "грязного" воску.
Примерно такой же выход воска и после прессования.

Ворон
18.01.2017, 11:40
Ярослав, а крутиш з мішком?
Так Андрію.з мішком зшитим із мішковини.
Примерно такой же выход воска и после прессования.
Все може бути,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея,але я для себе рішеня найшов,і вклався в 500 грв.

Димас
18.01.2017, 11:50
Все може бути,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея,але я для себе рішеня найшов,і вклався в 500 грв.
Я и не против. Как вариант переработки воска, почему бы и нет. Автору идеи - респект.

sahulka
18.01.2017, 12:37
,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея А это кто сказал?

Добавлено через 1 минуту
тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса Ни фига она не лучше.

Ворон
18.01.2017, 12:59
А это кто сказал?

Добавлено через 1 минуту
Ни фига она не лучше.

Я висловив своє баченя,але нікого не агітував закидати інші девайси.(інтесна ви людина,якщо немає до чого докулупатись і поставити звичне не згідний,чи ви по житю людина гам ..ста,):confused:

верес
18.01.2017, 13:04
Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.

Добавлено через 4 минуты
п.с. перепрошую за орфографію, тицяю в одну вибиває іншу, а редагувати на люмї(всетаки нокіі) 630 проблемно.

Ворон
18.01.2017, 13:14
Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.
Відповім по порядку.перше я мав преса,але примітивного,здарував початківцю,мені працювати з ним не сподобалось,бо при віджимі,все бризкало довкола,потім пожичав в колишнього колгоспного пасічника,він також був не досконалий,бо пресував ся в алюмінієвій кастрюлі,де разом із пресом і застигав,після повного пресуваня,але вседно оставались каплі воску в середині спресованої маси.я іх бачив при розламувані круга,пар подавати побоявся,бо при розборці центрифуги побачив що є потреба в сальнику,тому в кришці прорізав круглий отвір і купив нового буд. фена,але гріти.виявилось що непотрібно,бо перша закладка добре розігріває корпус,тому нічого не налипає,я закладав в лляний мішок,попередньо розварену воскосировину,розварюю сировину,погружаючи рамки цілком,в гарячу воду.:ah:

Димас
18.01.2017, 13:42
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга.
Думаю, нет смысла открывать отдельную тему: что лучше?
Центрифуга - это электрика и пр., то есть что-то со временем может выйти со строя. В прессе ломаться нечему, кроме как мешок иногда рвется. По выходу воска вряд ли что-то пресс превзойдет. Может центрифуга с ним на одном уровне, точно конечно не кажу, так как не проверял. Если бы я выбирал, то выбрал бы пресс.
він також був не досконалий,бо пресував ся в алюмінієвій кастрюлі,де разом із пресом і застигав,після повного пресуваня,але вседно оставались каплі воску в середині спресованої маси.я іх бачив при розламувані круга
Ворон, то такой пресс был, одно название. Нормальный так давит, что выгибается прут 12 длиной 10 см в дугу. В мерве после пресса воска минимум, почти нет.

Немолодий
18.01.2017, 13:43
тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса,
Сміливе твердження. Може через те, що якісним, продуктивним пресом не працювали:
я мав преса,але примітивного
він також був не досконалий

верес
18.01.2017, 15:23
...ну ось, як зввжди, аргументи відходять на другий план, вперед виривається ..." В кого краще...", думав написати доступніше....
Але все ж таки про аргументи, Ворон написав, 52 рамки (мабуть формат Дадана) = 8600гр грязного воску. Результат здається аж занадтто. 8600:52=~165 гр /з рамки. Скільки відкинути на очистку, відсотків з 10-15, 165-15%=140рг. Вощина дадана ~72-74гр, стільки ж добавляють бджоли ( так пишуть), можливо і менше, тобто вихід воску майже (теоретично) 100%.
Хто відстоює свою цяцьку, воскопрес, який вихід при пресуванні.
І який час треба для переробки 52 рамок.
Цікавлюся ...не токмо.. Порівняти, існує проблема, куда піти, прямо, ліворуч чи на...
А що думає по цьому питанню товарищ Малевич, щось він незаглядує в цю тему, цікаво, знаючи що в нього є свої оригінальні рішення.

Димас
18.01.2017, 15:29
...ну ось, як зввжди, аргументи відходять на другий план, вперед виривається ..." В кого краще..."
Верес, Ви спитали думку інших, я відповів. Чи Ви хотіли щоб я купив центрифугу, провів досліди, спеціально для Вас, а потім написав : Вересе, купуйте пресс, він на 5 граммів з рамки більше видавлює. Я так розумію, Ви вже визначились приблизно, і шукаєте підтверждення своїх думок в постах інших авторів. Кожен бажає чути те, що хоче. Так приємніше. Якщо чесно, то мені байдуже, що ви будете робити для отримання воску, ми просто спілкуємося.

Ворон
18.01.2017, 15:30
А що думає по цьому питанню товарищ Малевич, щось він незаглядує в цю тему, цікаво, знаючи що в нього є свої оригінальні рішення.
Він сюда не заглядує,бо тут треба виложувати щось своє,ав нього все за сімома замками,тому колего
верес, марна трата часу на підтверженя чи спростуваня.

верес
18.01.2017, 15:43
Дмитре ну не зовсім так, звичайно кожний чоловік відстоює вибране, я ще не незнаю на чому зупинитися, тим більше купувати ні те ні інше небуду. Тому встряг в дискусію з метою техрозвідки, щоб зробити щось обов'язково своє врахувавши те що підтверджено іншими, План такий. Рамкова воскотопка (від парогенератора), читав в Топоріна мерва пише суха, незнаю чи так, тому на заключному етапі бачу ценрофугу з розігрівом тим же парогенератором, але плани то ще не кінець. Тому і розпитую.

Немолодий
18.01.2017, 16:03
І який час треба для переробки 52 рамок.
Своїм пресом я переробляю 80 рамок за 150 хв. "И без никаких фокусов" - (Мюллер). Це час від запалювання сірника під чаном з водою, в якому розварюється воскосировина (вирізаю з рамок ножем під час нагрівання води) і до укутування посудини з водою старим одягом для якомога тривалішого остигання воску. По виходу воску-то окрема тема. Я вже про це писав.
( [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] )
А взагалі то кожен сам вибирає на які граблі наступати. Тут я повністю підтримую Дімаса:
мені байдуже, що ви будете робити для отримання воску
Я ж від свого преса не збираюся відмовлятися.

Andruhan
18.01.2017, 18:25
Своїм пресом я переробляю 80 рамок за 150 хв.
Це, включно з очисткою рамок від суші?;)

AmpirV
18.01.2017, 20:14
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками, написал на пол страницы, что здесь (в этой теме) не спор у кого лучше или толще (слиток), а описание удачного проекта, достойного подражания, но потом всё стёр и просто хочу сказать, что даже если кто то удосужится экспериментально доказать, (например отжав сухую мерву после пресса в центрифуге и наоборот) что пресс или центрифуга обогнали друг друга на 30 гр с килограмма, то и после этого эти оба агрегата будут мирно стоять рядом на одной полке. А мы готовы друг другу фейсы размазать, но не допустить чьего то первенства. Все способы хороши,:old: и каждому своё. Мне намного дешевле сделать центрифугу, практически все есть уже и бесплатно, а купить воскопресс или сделать его с нуля - он у меня не окупится той мизерной разницей. А у кого то есть хороший винт, куча уголков и подходящая ёмкость, естественно ему будет дешевле и выгоднее сделать пресс. Когда то Леопольд говорил- "Ребята, давайте жить дружно", :frend1:, :beer: ну иногда и так :frend: Это(ИМХО)

Димас
18.01.2017, 20:23
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками

Ребята, давайте жить дружно",
Виктор, Вы сильно преувеличиваете. Никакой войны не было. Центрифуга рулит. По крайней мере замысел удачный.
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи. В старых центрифугах наверное обороты не сильно большие. А потом если еще нажать слив, чтобы горячий воск сразу стекал через шланг в миску, вообще было бы круто. Интересно это реально технически или воск всё забьет в стиралке?:)

AmpirV
18.01.2017, 20:28
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи.
Мой агрегат по паспорту отжимал когда бельё то на скорости до 900 оборотов, старая добротная машина "ARDO", как будет крутить мерву - посмотрим.

Немолодий
18.01.2017, 21:08
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками
Вірніше було б написати "центрифужниками"-чудне слово, схоже на биндюжники.:D
Це Ви занадто. Про яку війну мова? Іде нормальний цивилізований обмін думками. Я працюю з воскопресом, Ярослав пробує центрифугу. Прес мене повністю влаштовує і по продуктивності і по ефективностф і по надійності. Ярослав задоволений своїм агрегатом. Критикувати центрифугу не маю морального права, поскільки з нею не працював. Одне лише мене турбує-наскільки довговічнною і надійною буде вона при такому дисбалансному режимі роботи. Буде все добре-радітиму разом з Ярославом, Юрієм та Андрієм. Про що і писав.
Дуже хочу вірити в це! Успіхів!:appl:
Щодо продуктивності преса то зараз є думка ще її дещо підвищити. Але то вже весною.
Це, включно з очисткою рамок від суші?;)
Лише вирізав сушини з рамок. Чиститиму рамки пізніше.

Ворон
18.01.2017, 21:40
Виктор, Вы сильно преувеличиваете. Никакой войны не было. Центрифуга рулит. По крайней мере замысел удачный.
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи. В старых центрифугах наверное обороты не сильно большие. А потом если еще нажать слив, чтобы горячий воск сразу стекал через шланг в миску, вообще было бы круто. Интересно это реально технически или воск всё забьет в стиралке?:)

Діма,по технічних характеристиках центрифуги Цента,яку ми обговорюєм,тобіш яка є у мене,вона має 1350 об/хв.:ah:

Добавлено через 3 минуты
Одне лише мене турбує-наскільки довговічнною і надійною буде вона при такому дисбалансному режимі роботи.
Дисбалансу як такого немає,якщо все робити в міру,інакше її не застосовувалиб для віджиму стіраних мокрих речей.

Добавлено через 29 минут
Вірніше було б написати "центрифужниками"-чудне слово, схоже на биндюжники.
Правильніше не "центрифужники",а "віджимачі",бо віджимаєм в мерви віск,як в далекі 90.:rofl2::neigh::neigh:

Urik
19.01.2017, 20:59
В честь праздника грешить в мастерской сильно не стал, но и на диване целый день улежать не смог. Полез в "закрома" и достал на свет божий свою отслужившую верой и правдой "Сибирь". И если честно не понял почему все зациклились на центрифугах типа "Цента" или как там ее. Во первых у Сибири частота вращения 2700 во вторых барабан с двигателем крепится к корпусу через своего рода демпфер, который будет гасить все вибрации, и не надо изобретать велосипед, к тому же стоят сальники и двигатель защищен от попадания влаги. В третьих бак от стиралки прекрасно подходит для проварки даже 300й рамки. Куча всяких патрубков и отверстий как для слива воска так и для подвода пара. Греть бак можно как вмонтировав ТЕНы так и подставив под низ инфракрасную горелку (изолировав двигатель). Используя тандемом оба отделения и грея бак для вываривания, подогреваем и бак ценрифуги. Емкость барабана 1,5-2 кг белья, то же что и у Центы. Ну вобщим буду доводить до ума и ее. Немного фото.

Ворон
19.01.2017, 21:21
В честь праздника грешить в мастерской сильно не стал, но и на диване целый день улежать не смог. Полез в "закрома" и достал на свет божий свою отслужившую верой и правдой "Сибирь". И если честно не понял почему все зациклились на центрифугах типа "Цента" или как там ее. Во первых у Сибири частота вращения 2700 во вторых барабан с двигателем крепится к корпусу через своего рода демпфер, который будет гасить все вибрации, и не надо изобретать велосипед, к тому же стоят сальники и двигатель защищен от попадания влаги. В третьих бак от стиралки прекрасно подходит для проварки даже 300й рамки. Куча всяких патрубков и отверстий как для слива воска так и для подвода пара. Греть бак можно как вмонтировав ТЕНы так и подставив под низ инфракрасную горелку (изолировав двигатель). Используя тандемом оба отделения и грея бак для вываривания, подогреваем и бак ценрифуги. Емкость барабана 1,5-2 кг белья, то же что и у Центы. Ну вобщим буду доводить до ума и ее. Немного фото.Юра,тепер твоя черга "летіти" в космос.;):rofl2:

Добавлено через 2 минуты
Юра,зроби фото самого барабана,наскільки він дирявий збоку.

Urik
19.01.2017, 22:01
Юра,зроби фото самого барабана,наскільки він дирявий збоку.
__________________
Я і планував з обіду зробити фото вже закріпленого двигуна і барабана, та щось лінь матінка здолала. :) Завтра навряд чі вийде, буду знйнятий, а от в суботу може і дофотографую.
Да чуть не забув, Григорович ти свій "грязненький" віскще нікуди не сплавив? Бо чув що уряд штатів приняв рішення зробити воскову копію Абами і дають не погану ціну, а втебе колір один в один. :rofl2:

Ворон
19.01.2017, 22:05
Да чуть не забув, Григорович ти свій "грязненький" віскще нікуди не сплавив? Бо чув що уряд штатів приняв рішення зробити воскову копію Абами і дають не погану ціну, а втебе колір один в один.
Я ще в своєму житі воску не продавав,і вощини також,правда позапрошлий рік подарував пачку другу ліснику Юрі,в суботу перетоплю начисто,або буду опять довіджимати остальні рамки.

Andruhan
19.01.2017, 22:27
Во первых у Сибири частота вращения 2700
За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

Urik
20.01.2017, 06:32
За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!! Сегодня если бог даст заберу Центу, и тогда "померяемся диаметрами".:)

vasil
20.01.2017, 09:24
За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )
вот пчему После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!

Andruhan
20.01.2017, 09:49
F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )
Надо будет показать эту формулу производителям медогонок, чтоб они такого большого диаметра не делали...:)Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!
Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья, тоже было не совсем сухое;)

Ворон
20.01.2017, 10:01
Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!! Сегодня если бог даст заберу Центу, и тогда "померяемся диаметрами".:)

Якщоб я заказав даний девайс,інтересно скільки змене здер би перевізник,за такий габарит і вагу в 45 кг.,напевно вийшло так я написав за кондуктор,девайс вийшовби не алюмінієвий,а срібний.:confused:

Добавлено через 2 минуты
Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья, тоже было не совсем сухое
Загрузка така сама як ів центи,тобіш 1.5 кг,допускається 2 кг не часто,Юра проведе тест драйв,і все стане на свої місця,осталось трішки почекати.

Добавлено через 1 минуту
Может, если б в Сибирь загрузил
Одна перевага є,на око,це устойчівість.

Волкотрубенко
20.01.2017, 13:27
F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )
вот пчему После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!
Формулу центробежной силы написали правильно а вывод в нашем случае не правильный. Скорость это не число оборотов а путь пройденый за единицу времени. Длина окружности 3.14*d. Или 2*3.14*r.
Так что уменьшая радиус автоматически уменьшается скорость при неизменных оборотах. А скорость в формуле имеет квадратичную зависимость. Так чтоб говорить однозначно необходимо подставить данные. Зависимость от радиуса не прямолинейная.

Ворон
20.01.2017, 16:05
Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья,
Найшов в інеті фото барабана сибірі,на мій погляд,його прийдеться "дирявити" дрелькою,щоб віск з водою виходили з мерви,але як рівномірно це зробити,це питаня на засипку.(ИМХО)

Andruhan
20.01.2017, 16:42
Найшов в інеті фото барабана сибірі,на мій погляд,його прийдеться "дирявити" дрелькою,щоб віск з водою виходили з мерви,але як рівномірно це зробити,це питаня на засипку
Він конусний, дирявити не треба, все виходитиме ч-з нижні отвори!

Urik
20.01.2017, 18:28
Забрал сегодня и Центу, так что теперь будет возможность сравнить. Но на первый взгляд устойчивость у Центы никакая, включил пустую, еле поймал. :) Далі буде!!!:beer:

amator
20.01.2017, 21:28
vasil, Вы пугаете скорости. При неизменной угловой скорости w об/мин у машинки с бОльшим радиусом линейная скорость V м/с будут выше. V=wr. Значит и сила будет выше.

vasil
20.01.2017, 23:01
Вы пугаете скорости
Возможно я не правильно изъяснился . Условие задачи стояло так : -после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше
Для упрощения ращета примем m=1кг, r1=0,159м r2=0.318м v1=1об/сек, v2=2об/сек
При r1=0,159м длина круга равна 2*0,159*3,14 =1м
При r2=0.318м длина круга равна 2*0.318*3,14=2м
При угловой скорости 1об/сек линейная скорость
при r1=0,159м будет 1м/сек
при r2=0.318м будет 2м/сек

F=mv^2/r
Считаем
обороты одинаковые радиусы разные
F1=1*1^2/0,159=6.29
F2=1*2^2/0.318=12.58
при увеличении оборотов в 2 раза и меншем радиусе
F3=1*2^2/0,159=25.16
При увеличении радиуса в двое - сила возрастает тоже в двое (при одинаковых оборотах)
При увеличении оборотов в двое -сила возрастает в четыре раза (при одинаковых радиусах)
Если я в чем то ошибся то поправьте меня , уж очень давно физику учил.

Волкотрубенко
21.01.2017, 21:30
Возможно я не правильно изъяснился.
При увеличении радиуса в двое - сила возрастает тоже в двое (при одинаковых оборотах)
. Совсем другое дело! Только не в двое, в формуле квадрат. Но, как частный случай правильно (я не считал)


А сначала былоF=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, !

art.
22.01.2017, 13:34
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
22.01.2017, 15:12
art., ви здивуєтесь коли загрузите центрифугу воскосировиною і запустите двигун центрифуги,одним пальцем утримати не вийде,зрозуміете самі.

верес
22.01.2017, 18:37
art браво!!!
Не всім дано природою визначати оберти так запросто як Вам.
А утримування порожнього девайсу одним пальцем чого варте!
Ну і прийом визначення що в незначній вібрації працюючого аппарату винен нециліндричний бак, і аж ніяк не осьове виляння ротора, геніально!!!
art " жгите", чекаємо новох ціеавих пізнавальних відео.

Ворон
28.01.2017, 14:31
Закінчив перетопку вибракованої суші,правда ще може буде декілька рамок весною на перетопку,опоношених і бракованих,+ треба перетопити з сотню магазиної суші.які є з трутневою чарункою і старих,в яких є мед на запас,але все що було заплановано,зроблено,ось фото звіт-:ah:

Andruhan
28.01.2017, 14:45
Закінчив перетопку вибракованої суші,правда ще може буде декілька рамок весною на перетопку,опоношених і бракованих,+ треба перетопити з сотню магазиної суші.які є з трутневою чарункою і старих,в яких є мед на запас,але все що було заплановано,зроблено,ось фото звіт-:ah:Ярослав, і яке загальне враження?

Ворон
28.01.2017, 14:55
Ярослав, і яке загальне враження?

Враженя вражаючі,більше нічого винаходити непотрібно,головне зрозуміти що вона хоче,тобіш рівномірного розпреділеня мерви по барабані,і можна займатись розварюваням слідуючої порції,поки весь віск стиче.:ok:

Andruhan
28.01.2017, 14:59
Враженя вражаючі,більше нічого винаходити непотрібно,головне зрозуміти що вона хоче,тобіш рівномірного розпреділеня мерви по барабані,і можна займатись розварюваням слідуючої порції,поки весь віск стиче.:ok:
На твою думку, при якій мінімальній температурі навколишнього середовища, можна користуватись, без підігріву самої центрифуги?

Ворон
28.01.2017, 16:08
На твою думку, при якій мінімальній температурі навколишнього середовища, можна користуватись, без підігріву самої центрифуги?
В мене корпус з нержавійки,тому температуру тримає довго,можна при любій температурі +,підігрівати корпус мені не довелось,хоча є буд фен,та і дирку під нього також зробив,але все виявилось марним,все і так працює,принаймі у мене.

Кармалюка
01.02.2017, 13:48
передивляючись ролики на ютубі про перетопку воску,загорівся ідеєю зробити центрифугу для перетопки.
Ви мали на увазі це
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
01.02.2017, 14:46
Ви мали на увазі це
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

І це також,я передивився усі відео,де для витопки воску використовують відцентрову силу,і вибрав собі оптимальний варіант під себе.;)

Urik
01.02.2017, 18:31
На цьому відео якраз робота центрофуги з "Сибири" в неї біля 3000 обертів і барабан з двигуном відносно корпуса закріплений еластично. :ok:

Кармалюка
01.02.2017, 20:19
На цьому відео якраз робота центрофуги з "Сибири" в неї біля 3000 обертів і барабан з двигуном відносно корпуса закріплений еластично. :ok:
Це ось такої ?

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
З пов.

Urik
02.02.2017, 01:52
Це ось такої ?

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
З пов.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
02.02.2017, 09:28
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Юра,мені здається,що барабан машинки,яку виклав колега Кармалюк,буде краще віджимати віск з мерви,як та,яку вказав ти.:ah:(ИМХО)

Кармалюка
02.02.2017, 10:07
А що, якби барабан закріпити жорстко, щоб він не баламбався, що від цього зміниться, чи так не може бути?
З пов.

Ворон
02.02.2017, 10:16
А що, якби барабан закріпити жорстко, щоб він не баламбався, що від цього зміниться, чи так не може бути?
З пов.

Якщо закріпити барабан на "мертво",то сам кормус треба ставити на амортизатори,я поставив саму центрифугу на гуму,а за ручки привязав до стільця через пружини,бо інакше втримати не можливо,до набираня максимальних обертів,відцентрова сила робить своє,і маховика ніхто не відміняв.;)

Urik
02.02.2017, 12:27
Юра,мені здається,що барабан машинки,яку виклав колега Кармалюк,буде краще віджимати віск з мерви,як та,яку вказав ти.:ah:(ИМХО)
В мене вже є така машинка як я давав ссилку, зараз нема часу займатись нею, та й дуже холодно, а от потепліє проведу "ходові". В мене барабан конусний, до низу розширюеться і отвори тільки в низу, і на мою думку мерва краще буде розприділятись якраз в такому барабані, і свердлииі я більше нічого не буду, в ньому і так ідеальні умові для рівномірного розподілу мерви. В циліндрі буде однозначно хуже, а лишні отвори будуть заповнюватись стінками мішка з мервою порушуючі тим самим баланс.(ИМХО)
До речі в цій конструкції весь центр ваги внизу, що також відіграє велику роль.

верес
02.02.2017, 16:57
недає спокою ця Ваша центрифуга, відчуваю що вона таки може стати і "моєю", тож в голові бурлять фантазії.
Як я бачу свою центрифугу, тобто конструктивно.
Ротор основа суцільний диск з нетонкого металу. До нього намертво кріпиться циліндр виготовлений з прутиків, товщиною 5-6 мм. Конструкція така, три кільця, з внутрішньої сторони вварюються вертикально стержні з певним кроком. Кільця розмістити в верху по середині і в низу циліндра.
Наступне, в центрі ротора до дна приварити конус виготовити який з листового металу, основа конуса приблизно 1/3 діаметра ротора, висота на рівні ротора.
Тепер ще одна деталь, циліндр виготовити з сітки, зовні усилений кільцями з таким розрахунком щоби вільно але без великих зазорів акурат можна було вставити в ротор. Це ще не все, циліндр з сітки розризати в вертикальній площині і з однієї сторони обладнати петлями з іншої засцібками, таке ускладнення полегшить видалення віджатої мерви. В нижній частині роз'ємного сіткового цилвндра приварити два сегменти розрізаного навпіл диску з отвором під основу конуса.
Як має працювати така центрифуга.
стінки сіткового циліндра при потребі можна вистилати полосою мішковини, але думаю то буде зайве. Опускаємо циліндр в ротор, маємо конструкцію з конусом по центру, засипаємо суш, мерву, і ось тут якраз в пригоді стане конус, думаю він буде сприяти непоганому рівноміррному розміщенню суші по периметру циліндра, це перше, і друге, в центральній частині циліндра небуде суші, бо як відомо чим ближче до осі тим менша відцентрова сила , тож в зоні малих сил суші небуде .
Для продуктивної праці бажано було би мати два сіткових циліндра, один працює, інший очищається і готовиться до роботи.
п.с. можливо я багато нафантазував, хто що думає про таку побудову центрифуги для віджиму суші?.

Ворон
02.02.2017, 17:22
недає спокою ця Ваша центрифуга, відчуваю що вона таки може стати і "моєю", тож в голові бурлять фантазії.
Як я бачу свою центрифугу, тобто конструктивно.
Ротор основа суцільний диск з нетонкого металу. До нього намертво кріпиться циліндр виготовлений з прутиків, товщиною 5-6 мм. Конструкція така, три кільця, з внутрішньої сторони вварюються вертикально стержні з певним кроком. Кільця розмістити в верху по середині і в низу циліндра.
Наступне, в центрі ротора до дна приварити конус виготовити який з листового металу, основа конуса приблизно 1/3 діаметра ротора, висота на рівні ротора.
Тепер ще одна деталь, циліндр виготовити з сітки, зовні усилений кільцями з таким розрахунком щоби вільно але без великих зазорів акурат можна було вставити в ротор. Це ще не все, циліндр з сітки розризати в вертикальній площині і з однієї сторони обладнати петлями з іншої засцібками, таке ускладнення полегшить видалення віджатої мерви. В нижній частині роз'ємного сіткового цилвндра приварити два сегменти розрізаного навпіл диску з отвором під основу конуса.
Як має працювати така центрифуга.
стінки сіткового циліндра при потребі можна вистилати полосою мішковини, але думаю то буде зайве. Опускаємо циліндр в ротор, маємо конструкцію з конусом по центру, засипаємо суш, мерву, і ось тут якраз в пригоді стане конус, думаю він буде сприяти непоганому рівноміррному розміщенню суші по периметру циліндра, це перше, і друге, в центральній частині циліндра небуде суші, бо як відомо чим ближче до осі тим менша відцентрова сила , тож в зоні малих сил суші небуде .
Для продуктивної праці бажано було би мати два сіткових циліндра, один працює, інший очищається і готовиться до роботи.
п.с. можливо я багато нафантазував, хто що думає про таку побудову центрифуги для віджиму суші?.

Шкода що вас немає можливості дивитись ютуб,ввас багато питань зразуб відпали,я для своєї центрефуги пошив мішка з мішковини,мерва вся остається в мішку,і їх краще діставати для вигрузки,а щоб вам неприходилось винаходити велосипед,скористайтесь барабаном з старої машинки автомат,ось наприклад таким.

Ворон
02.02.2017, 17:25
Центрифуга більше "віддихає" як працює,розварювати довше як віджимати.

Urik
02.02.2017, 18:22
верес, Якщо у Вас не буде можливості відбалансувати "самопал" то я б не совітував навідь звязуватись. Мій брабан доволі масивний це не штамповка, а точне лиття (алюміній) може навідь з проточкою і балансуванням. Весь "ізюм" "Сибири" в обертах, 3000 вони і в африці 3000, і ще в самій розвісовці- барабан-двигун (який виконуе роль баласту)-корпус, і важливу роль відіграє еластичний елемент конструкції і місце девін встановлений!!! (ИМХО)
Вся конструкція як "кукла неваляшка" "ванька встанька" вона самобалансуеться "на раз". Якщо кому допоможе можу сфотографувати в любому ракурсі любу деталь. поки все розібрано. І ще один момент- ОДНА точка опори.

Ворон
08.02.2017, 11:57
Два дні тому друг і шеф,лісник Юра,привіз до мене на перетопку старі стільники,бо він дотепер користувався паровою воскотопкою,і моя "віджимачка" попрацювала на славу,і за один день,віск готовий на обмін,тепер прийдеться переробляти усім своїм друзям пасічникам,які живуть недалеко,ось здобуток за вчора,6.740 кг.-:ok:

art.
08.02.2017, 12:03
Шкода що вас немає можливості дивитись ютуб,ввас багато питань зразуб відпали,я для своєї центрефуги пошив мішка з мішковини,мерва вся остається в мішку,і їх краще діставати для вигрузки,...

а есть видео? можно взглянуть?

Димас
08.02.2017, 12:04
привіз до мене на перетопку старі стільники,бо він дотепер користувався паровою воскотопкою
Паровая воскотопка не годится, из мервы после нее на прессе выдавливается еще куча воска. Значит, центрифуга тоже отлично дает выход воска. Хорошее ноу-хау.

Ворон
08.02.2017, 12:20
а есть видео? можно взглянуть?
Відео немає,немаю чим знімати,не пробував себе в ролі відео-оператора,хоча знімати немає що ,розварив,загрузив в мішок 5 літрів сировини,і включив агрегат,виключаю коли перестає течи з центрифуги,що дорівнює 1.1-2 хвилинам,ось і все,що незрозуміло питайте,відповім.

art.
08.02.2017, 12:44
Відео немає,немаю чим знімати,не пробував себе в ролі відео-оператора,хоча знімати немає що ,розварив,загрузив в мішок 5 літрів сировини,і включив агрегат,виключаю коли перестає течи з центрифуги,що дорівнює 1.1-2 хвилинам,ось і все,що незрозуміло питайте,відповім.

на словах не то.... это приблизительно как осмотр семьи... открыл, посмотрел, выявил, закрыл, пошел за рамками :)
не хочу обещать, но постараюсь что то придумать по поводу съемки ;)

Urik
08.02.2017, 14:18
тепер прийдеться переробляти усім своїм друзям пасічникам,які живуть недалеко
Григорович тепер без куска хліба не залишишся, можна іти на багатші села на підробітки, і нашо тобі та Польша. :rofl2: :beer:

vasil
08.02.2017, 14:24
Цікаво , який вихід воску?
Читав що після центрифугування в заводських умовах в мерві залишається біля 30 відсотків воску.
Ось стаття [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
08.02.2017, 15:55
Цікаво , який вихід воску?
Читав що після центрифугування в заводських умовах в мерві залишається біля 30 відсотків воску.
Ось стаття [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ну незнаю,але вказаний час цеетрифугуваня,поставив мене в ступор,інтересно навщо скільки хвилин крутити мерву,вказано 90-120 хвилин,щось тут нетак,або статя написана з стелі,в мене вихід воску вийшов 160-165 грам з рамки:confused:

vasil
08.02.2017, 16:24
навщо скільки хвилин крутити мерву
Можливо грає роль об"єм закладки ?

Ворон
08.02.2017, 16:28
Можливо грає роль об"єм закладки ?
Та такого не може бути,щоб треба було крутити ДВІ години,в мене вже після двох хвилин,нічого не тече.(напевно це з опери-чув дзвін,але не знає де він.)

art.
08.02.2017, 16:42
Та такого не може бути,щоб треба було крутити ДВІ години,в мене вже після двох хвилин,нічого не тече.(напевно це з опери-чув дзвін,але не знає де він.)

скорее всего взял данные из отжима белья :rofl2:

sahulka
08.02.2017, 16:47
Та такого не може бути,щоб треба було крутити ДВІ години,в мене вже після двох хвилин,нічого не тече.(напевно це з опери-чув дзвін,але не знає де він.)
Читать надо внимательней и вдумчивей. Там засыпается сухая мерва, процесс поэтому и длится 2 часа.

Ворон
08.02.2017, 17:27
Читать надо внимательней и вдумчивей. Там засыпается сухая мерва, процесс поэтому и длится 2 часа.

Я читаю нормально,але нерозумію навіщо воно нам пасічникам такий гемор,плюс ціна вказаної центрифуги,стартує з цифри з багатьма нулями,плюс час на окупність остаткуваня,нам простим пасічникам,така захмарна технологія нідочого,нехай її впроваджують воско-вощині фірми.:ah:

sahulka
09.02.2017, 07:46
Согласен, для простого оно не надо. Мне с моими 20кг воска пока и простенького пресса хватит или центрифуги как у тебя. Даже и при 100 кг хватит. Будет тонна, можно подумать и о подобном агрегате.

Ворон
23.02.2017, 23:45
По проханю колеги з Віниці,виготовив стільця під центу,скоро маю відправити,і вчора трішки попрацював центрифугою,бувший шеф лісник,привіз стару суш,правда вона була попередньо вирізана з рамок,до мене приїхала в мішках,ітог-14,520 кг.;)

Urik
24.02.2017, 05:17
і вчора трішки попрацював центрифугою
Не думав що ти будеш продовжувати топити віск в цьому сезоні і тому не спішив з своїми порадами, думав спочатку перевірити їх самому, а вже потім на людях. :rofl2: Але я бачу тобі таки не "спиться" отже...
Ти писав що ждеш допоки, після засипки мерви в центрофугу, перестане витікати віск з водою, і лиш потім влючаеш віджим. На мою думку не треба нічого чекати, а включати її зразу, тоді мерві легше буде рівномірно розподілитись по баку і буде менший дізбаланс, а отже і "скачки на стільці" (ИМХО) :beer:
І ще одне. :ah: Ящо стілець зробити двухмістним (для центрофуги і себе) вистругати деревв*яну шаблю, причіпити солом*яні вуса, осідлати це діло і "проскакати" по двору з криками "ПОРУЛБЮ", то внуки навідь своїм внукам будуть розповідати який в них був бойовий дід. :bud: А сусідські баби в чергу постають!!! :rofl2:

Ворон
24.02.2017, 09:21
Ти писав що ждеш допоки, після засипки мерви в центрофугу, перестане витікати віск з водою, і лиш потім влючаеш віджим. На мою думку не треба нічого чекати, а включати її зразу, тоді мерві легше буде рівномірно розподілитись по баку і буде менший дізбаланс, а отже і "скачки на стільці"
Юра,я включаю центрифугу відразу після загрузки,а виключаю коли вже нічого не тиче,ти щось не уважно читав,або я неуважно пояснював,за пораду респект.:beer:

kolyn
19.03.2017, 11:11
Лет 10 назад провел эксперимент с центрифугой Юла, похожей на центрифугу автора темы. Залил разваренное воскосыье в барабан и - неудача. Мерву из барабана частично выбросило, воск застыл внутри. Может много налил? Короче, оставил я это дело и изготовил ручную центрифугу (Фото 1). Ведро на фото 15 л для понимания размеров. Корпус самодельный из алюмин. листа 0.7 мм по типу корпуса медогонки. Снаружи пенопластовый кожух. При работе ставлю на лист пенопласта. Сверху крышки - постоянная сзади и съемная спереди. Нижняя опора ротора, кран, верхняя планка с редуктором (с обгонным механизмом и тормозом) и ручкой - от старой трехрамочной.
Ротор - (Фото 2, 3). Стиралки - автомат в то время на свалке не валялись, барабан, который достался мне был сильно деформирован. Из него сделано дно ротора. Вал барабана укорочен и уменьшен диаметр под нижнюю опору. Стенки - просечная оцинкованная сетка с отв. 4 мм. Был подвод для пара от парогенератора (бочка 100 л. ка костре), от него отказался - жарко и непроизводительно.
Технология проста. В 40 л. кастрюле - в 10 л. воды -развариваю воскосырье (35 - 50 рамок на 300 в зввисим. от кол-ва перги) , выливаю в центрифугу, раскручиваю медленно несколько раз и останавливаю. Если раскрутить сразу быстро - пластичное воскосырье поднимается по стенам ротора наверх и вылетает из него. В идеале ротор надо делать конусным. Если он изготовлен правильно, то проблем с балансировкой не возникает. Потом раскручиваю очень быстро и кручу минут 10 (новая хотелка для привода от Сергея [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
Выход воска не менее 130 г/рамка на 300. Пробовал разваривать повторно - выход граммов 200. Вощинка дров не стоит.

Ворон
19.03.2017, 12:12
Лет 10 назад провел эксперимент с центрифугой Юла, похожей на центрифугу автора темы. Залил разваренное воскосыье в барабан и - неудача. Мерву из барабана частично выбросило, воск застыл внутри. Может много налил? Короче, оставил я это дело и изготовил ручную центрифугу (Фото 1). Ведро на фото 15 л для понимания размеров. Корпус самодельный из алюмин. листа 0.7 мм по типу корпуса медогонки. Снаружи пенопластовый кожух. При работе ставлю на лист пенопласта. Сверху крышки - постоянная сзади и съемная спереди. Нижняя опора ротора, кран, верхняя планка с редуктором (с обгонным механизмом и тормозом) и ручкой - от старой трехрамочной.
Ротор - (Фото 2, 3). Стиралки - автомат в то время на свалке не валялись, барабан, который достался мне был сильно деформирован. Из него сделано дно ротора. Вал барабана укорочен и уменьшен диаметр под нижнюю опору. Стенки - просечная оцинкованная сетка с отв. 4 мм. Был подвод для пара от парогенератора (бочка 100 л. ка костре), от него отказался - жарко и непроизводительно.
Технология проста. В 40 л. кастрюле - в 10 л. воды -развариваю воскосырье (35 - 50 рамок на 300 в зввисим. от кол-ва перги) , выливаю в центрифугу, раскручиваю медленно несколько раз и останавливаю. Если раскрутить сразу быстро - пластичное воскосырье поднимается по стенам ротора наверх и вылетает из него. В идеале ротор надо делать конусным. Если он изготовлен правильно, то проблем с балансировкой не возникает. Потом раскручиваю очень быстро и кручу минут 10 (новая хотелка для привода от Сергея [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
Выход воска не менее 130 г/рамка на 300. Пробовал разваривать повторно - выход граммов 200. Вощинка дров не стоит.
Щоб було все нормально,треба пошити мішок з мішковини,по внутрішніх розмірах барабану,крутити вручну,думок не виникало,живимо в час хайтеку ,вихід воску у мене 165 грам з рамки на 300,в середньому.:ok:

kolyn
19.03.2017, 12:33
вихід воску у мене 165 грам з рамки на 300,в середньому.:ok:

130 г - минимум из рамок , простоявших с лета да весны под открытым небом. А так, да, граммов 150 очищенного и перетопленного воска. За совет с мешком спасибо, толково.

Scooter
20.03.2017, 11:39
нарешті добрався за рік і до своей центрифуги. не виходить нічого. якщо ложу мішок то пригае разом з столом до якого прикручина. пробував різний матеріал. і мішковину, і футболку. не центрируется вззагалі. якщо без мішка то робить тихо і спокійно. так через отвори вилітае мерва і забивае низ під колбою. пробую ті отвори заклепать та насвлерлив отвори по 3 мм через 15мм в 5 рядів( старі отвори в один рад через 200мм діаметром 7мм) спробую без мішка. колба знімаеться дуже легко щоб її каждий раз знімать і витрушувать.

Ворон
20.03.2017, 19:34
нарешті добрався за рік і до своей центрифуги. не виходить нічого. якщо ложу мішок то пригае разом з столом до якого прикручина. пробував різний матеріал. і мішковину, і футболку. не центрируется вззагалі. якщо без мішка то робить тихо і спокійно. так через отвори вилітае мерва і забивае низ під колбою. пробую ті отвори заклепать та насвлерлив отвори по 3 мм через 15мм в 5 рядів( старі отвори в один рад через 200мм діаметром 7мм) спробую без мішка. колба знімаеться дуже легко щоб її каждий раз знімать і витрушувать.

Я пошив мішка по внутрішньму об'єму барабана,спочатку теж невдавалось добитись толку,бо гичка не потрапляла куди треба,і получався маховик з зміщеним центром,і центрифуга "гуляла" по приміщені,але опісля дозволив закручувати гичку девайсу,тобіш засипавши розварену сировину в девайс,включав його,і відцентрова сила сама все робила,оствалось тільки закрити кришку,коли сховалась гичка мішка,от і всі діла.:ah:

general_mayor
20.03.2017, 21:16
Заказал и я себе вот такую воскокачалку или воскокрутилку, посмотрим что с этого получится

Ворон
20.03.2017, 21:34
Заказал и я себе вот такую воскокачалку или воскокрутилку, посмотрим что с этого получится

Бачив цей девайс,подобалось що він нулячий,а получиться з даного девайсу віджимачка воску,удачі в тест драйві,фото звіт вітається.:ah::ok:

general_mayor
20.03.2017, 22:26
Бачив цей девайс,подобалось що він нулячий,а получиться з даного девайсу віджимачка воску,удачі в тест драйві,фото звіт вітається.:ah::ok:

Вы как опытный человек в обращении с этим агрегатом подскажите на что может сразу обратить внимание, что не пришлось наступать на грабли и бить старыми сучками себе новые шишки

Ворон
20.03.2017, 23:53
Вы как опытный человек в обращении с этим агрегатом подскажите на что может сразу обратить внимание, что не пришлось наступать на грабли и бить старыми сучками себе новые шишки

Я все вже описував,в даній темі,тобіш-про проблеми при експлуатації даного девайсу,якщо щось незрозуміло,питайте.:-);)

agent 007
31.10.2017, 23:28
нарешті добрався за рік і до своей центрифуги. не виходить нічого. якщо ложу мішок то пригае разом з столом до якого прикручина. пробував різний матеріал. і мішковину, і футболку. не центрируется вззагалі. якщо без мішка то робить тихо і спокійно. так через отвори вилітае мерва і забивае низ під колбою. пробую ті отвори заклепать та насвлерлив отвори по 3 мм через 15мм в 5 рядів( старі отвори в один рад через 200мм діаметром 7мм) спробую без мішка. колба знімаеться дуже легко щоб її каждий раз знімать і витрушувать. Зпробуйте не шити по розміру барабана а просто вставляти відрізок мішка на 15-20см вищий за барабан

Шах
21.11.2017, 18:15
Є в наявності пральна машинка Чайка з вбудованою центрифугою. Яка Ваша думка, шановні колеги? Чи можна використати для витопки воску? Може у когось є досвід використання такого приладу?

Andruhan
21.11.2017, 18:37
Можна. На сусідньому форумі було відео, саме такою і крутили, хотів ще подивитись, та відео не знайшов, таке як видалили.:(

art.
21.11.2017, 20:35
Є в наявності пральна машинка Чайка з вбудованою центрифугою. Яка Ваша думка, шановні колеги? Чи можна використати для витопки воску? Може у когось є досвід використання такого приладу?

люди используют...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Ворон
13.12.2017, 13:43
Сьогодні закінчив сезон восковаріння,правда не собі,а колегам і друзям пасічникам,осталось віддати,фотозвіт::ok:

Andruhan
17.12.2017, 15:08
Сделал и я замеры выхода из своей центрифуги. Из 30 шт. 300-х рамок(стандартная выбраковка), выход воска 3,945 г., по 131,5 г с одной рамки. Но воск темнее, чем у Ярослава![Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Ворон
17.12.2017, 15:43
Сделал и я замеры выхода из своей центрифуги. Из 30 шт. 300-х рамок(стандартная выбраковка), выход воска 3,945 г., по 131,5 г с одной рамки. Но воск темнее, чем у Ярослава![Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Андрію,в мене корпус центрифуги з нержавійки,незнаю чи розбирав ти її,може віск окрашує внутрішня ржавчина,якщо необроблена з внутрішньої сторони,виложи фото воску.:(

Andruhan
17.12.2017, 15:51
Буду фоткать степлери, зроблю і віск!

Ворон
17.12.2017, 16:03
Буду фоткать степлери, зроблю і віск!

В мене також перший раз вийшов недуже по кольорі,правда його вторік обміняв на вощину,цьогоріч "чужий" вийшов як капанець.

Urik
17.12.2017, 16:45
Но воск темнее, чем у Ярослава!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] :neigh:

Добавлено через 5 минут
Сделал и я замеры выхода из своей центрифуги.
Андрюха у ты же знаешь у меня есть и такая как у тебя и такая как у Ярослава, так вот впечатление такое что у старушек частота вращения поболее будет, во всяком случае движки разные.

Andruhan
17.12.2017, 17:32
В мене також перший раз вийшов недуже по кольорі,правда його вторік обміняв на вощину,цьогоріч "чужий" вийшов як капанець. Отримав такого кольору, як ото твій середній!

Ворон
24.12.2017, 00:33
Отримав такого кольору, як ото твій середній!

Андрію я після твого повідомленя про дріт,допер чого наші перші круги воску темніші від воску ,який я перетоплював колегам,все діло в прополісіі,який є на рамках,я і ти опускали рамки цілком в гарячу воду з рамками,а колег приїхала сировина в мішках вирізана,от і прополіс забарвлює віск.:ah:

Andruhan
24.12.2017, 10:47
Андрію я після твого повідомленя про дріт,допер чого наші перші круги воску темніші від воску ,який я перетоплював колегам,все діло в прополісіі,який є на рамках,я і ти опускали рамки цілком в гарячу воду з рамками,а колег приїхала сировина в мішках вирізана,от і прополіс забарвлює віск.
Ярослав, тепер вощина з нашого воску, буде прополісною, такий віск треба продавать дорожче!:)

alexleo
26.12.2017, 11:48
Для добыци воска центрифугованием из маленьких центрифуг только centa подходит ? Или и Юла тоже ? Смотрю у них барабаны разные , и ещё , там между барабаном и корпусом какаято ёмкость есть ? Или всё что выжато в барабане попадает сразу на стенки корпуса ?

Andruhan
26.12.2017, 13:38
Или всё что выжато в барабане попадает сразу на стенки корпуса ?
На стенки, и вытекает наружу.

Ворон
26.12.2017, 15:19
Для добыци воска центрифугованием из маленьких центрифуг только centa подходит ? Или и Юла тоже ? Смотрю у них барабаны разные , и ещё , там между барабаном и корпусом какаято ёмкость есть ? Или всё что выжато в барабане попадает сразу на стенки корпуса ?

Юла має пластиковий корпус,не факт що він витримає випробуваня кипятком.:ah:

Andruhan
26.12.2017, 17:11
Андрію я після твого повідомленя про дріт,допер чого наші перші круги воску темніші від воску ,який я перетоплював колегам,все діло в прополісіі,який є на рамках,я і ти опускали рамки цілком в гарячу воду з рамками,а колег приїхала сировина в мішках вирізана,от і прополіс забарвлює віск.
Вчора теж топив рамки, віск знов темний, точно прополіс дає забарвлення! Підсобираю партію, і попрошу, щоб з мого воску вощину мені і віддали:)

АНД
26.12.2017, 18:28
точно прополіс дає забарвлення! Підсобираю партію,
я тьоска де можу вишкрябать прополіс, то увесь збираю:), а недавно кіло продав за 900гр прийимно:) упаковка вощини 5 кг получилась:ah:

Andruhan
26.12.2017, 21:01
я тьоска де можу вишкрябать прополіс, то увесь збираю, а недавно кіло продав за 900гр прийимно упаковка вощини 5 кг получилась
В мене під перетопку, штук чотириста 300-х, сотню-півтори вже перетопив, шкребти від прополісу всі- нема ні часу ні бажання! Прийомщик воску прийме такий віск, аж бігом, говорив з ним сьогодні!

АНД
26.12.2017, 22:31
Прийомщик воску прийме такий віск, аж бігом, говорив з ним сьогодні!

Підсобираю партію, і попрошу, щоб з мого воску вощину мені і віддали
якщо , такий варіант прокатить:ah: то я дійсно за вас радий, що таку вощину отримаєш прополісну:ok:

Andruhan
26.12.2017, 23:20
якщо , такий варіант прокатить то я дійсно за вас радий, що таку вощину отримаєш прополісну
Та ні, прийнять- прийме, а на загрузку бака, треба 500 кг, з мого воску не отдасть! Хоча, ще підсобираю...:)

Немолодий
30.12.2018, 23:20
треба 500 кг
400 кг. Див з 23:07 [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Strelec
02.01.2019, 21:20
На сусідньому форумі було відео, саме такою і крутили, хотів ще подивитись, та відео не знайшов,
Раз идет обсуждение,значит интересно. Поэтому покажу как мы боремся с воском и вытопкой;)[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Добавлено через 1 минуту
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Добавлено через 5 минут
Ну и эта паровая машина,после которой планируем в центрифугу скидывать мерву. Отрабатываем технологию :)[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Немолодий
02.01.2019, 23:44
Перелопативши досить великий обсяг інформації та поспілкувавшись з колегами-пасічниками дійшов до висновку, що самим ефективним технологічним процесом добування воску з воскосировини (і по виходу воску і по трудозатратах) є двохетапний процес. Перший етап (найбільш вигідний з точки зору продуктивності праці) це переробка воскосировини в сонячній або паровій воскотопці чи з допомогою пресування. Але ці способи не дають максимального виходу воску. Тому другим етапом є центрифугування мерви, одержаної на першому етапі. Виділення воску з суші центрифугою досить копіткий процес, набагато триваліший в часі ніж розварювання та пресування, тим паче використання енергії сонця. Але центрифуга дає можливість переробивши не так багато мерви після першого етапу додатково отримати ще чималу кількість воску.(ИМХО)
Аргументи? Вони приведені Анатолієм Васильовичем вище. Можна ще глянути і сюди: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Немолодий
03.01.2019, 14:38
Можна скористатися деякими інженерними рішеннями.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Strelec
03.01.2019, 20:50
[QUOTE=Немолодий;253067]Можна скористатися деякими інженерними рішеннями.

Солидное сооружение :ok:

Немолодий
05.03.2019, 16:33
Нарешті провів перші випробування центрифуги.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

НА ЦЬОМУ ВСЕ! Чекайте підсумковий якісний відеофільм на Ютубі. Бажаю успіхів у всіх Ваших справах. Нехай нам усім щастить! З ВЕСНОЮ!!!

Andruhan
05.03.2019, 17:30
Нарешті провів перші випробування центрифуги.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

НА ЦЬОМУ ВСЕ! Чекайте підсумковий якісний відеофільм на Ютубі. Бажаю успіхів у всіх Ваших справах. Нехай нам усім щастить! З ВЕСНОЮ!!!
Володимир Максимович, якщо обіцяне відео побачать виробники вощини- перестануть брать мерву!:old:;)

Немолодий
05.03.2019, 19:23
Володимир Максимович, якщо обіцяне відео побачать виробники вощини- перестануть брать мерву!:old:;)

А тоді ми будемо обходитись без них. Зробимо мінілінію по виробництву вощини і їх бізнес відразу впаде до нуля.:)

Ворон
30.06.2019, 07:53
Вчора виручив колегу,перетопив вирізки з чорних рамок,ось чорновий фотозвіт,чистову перетопку зробить господар.;)

Немолодий
17.10.2019, 06:12
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Strelec
08.11.2019, 20:33
Володимир Максимович, якщо обіцяне відео побачать виробники вощини- перестануть брать мерву!:old:;)

Ну и дарить им столько воска, считаю большой роскошью. На меде дурят,на воске тоже.:diabolo::nunu:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

seim
08.11.2019, 22:42
после пресса и центрифуги тоже остается воск, но меньше чем они хотят. Им нужно чтобы мерва содержала 20-30% воска.

верес
09.11.2019, 08:43
Цікаво, а чи є такі ж порвняння між преcом і центрифугою, або навпаки?

kroxaru
09.11.2019, 09:03
Получается 24/320=0.075 кг с каждой рамки ?

Ворон
09.11.2019, 10:02
Цікаво, а чи є такі ж порвняння між преcом і центрифугою, або навпаки?

Напевно що є,недаром Немолодой після дискусій і жартів,після багатьох років дружби з пресом Шаблінського,взявся до прооекту центрифуга.:)

верес
09.11.2019, 11:04
Будемо чекати від Максимовича об'єктивного порівняння

svitaliy
09.11.2019, 17:56
всем добрий вечер! я пользуюсь пресом "ЛИСИЦА" и очень доволен:ok:! в етом году делал прощоти и вот што получилось з 1р дадана средней по цвету я взял 200грам воска мерву не щитал так как прес видавлевает на мой взгляд все! мерва получается как зямля для цветов! сухая и пушистая пробував здавать некто не взял! :o

Strelec
09.11.2019, 19:53
всем добрий вечер! я пользуюсь пресом "ЛИСИЦА" и очень доволен:ok:! в етом году делал прощоти и вот што получилось з 1р дадана средней по цвету я взял 200грам воска мерву не щитал так как прес видавлевает на мой взгляд все! мерва получается как зямля для цветов! сухая и пушистая пробував здавать некто не взял! :o

Пресс "ЛИСИЦА" очень хорошее изобретение наших дедов. Но у него хромает производительность. Мы также проверяли выход воска с мервы после Лисицы [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Немолодий
09.11.2019, 22:11
Напевно що є,недаром Немолодой після дискусій і жартів,після багатьох років дружби з пресом Шаблінського,взявся до прооекту центрифуга.:)

Будемо чекати від Максимовича об'єктивного порівняння

Дякую, друзі. Постараюсь не підвести Ваших очікувань. Але це вже буде по теплу весною. Довго розмірковував та прикидав якого типу парогенератор робити. Зупинив свій вибір на електропарогенераторі. Сьогодні закінчив. Місткість від доїльного апарата з теном від пралки ARISTON на 2 кВат (як бонус від купленої пральної машини) та утепленням фольгоізолом в кілька шарів. Чому такий? В перспективі планую основну масу воскосировини переробляти з допомогою пресу Щаблінського С, попередньо розваривши її в окремому чані. Технологія відпрацьована, є досвід роботи з цим агрегатом. А от мерву після пресу пробуватиму додатково крутонути в центрифузі. Процес двохетапний, так як і у Анатолія Васильовича (Strelec). А парогенератор потрібний лише для підтримання достатньої температури самої центрифуги, щоб віск не застигав в баку. Тому парогенератор Перевалова поки що відійшов на другий план. Хоча життя може внести свої корективи. Тож набираємось терпіння. Успіхів всім!

svitaliy
10.11.2019, 19:47
Пресс "ЛИСИЦА" очень хорошее изобретение наших дедов. Но у него хромает производительность. Мы также проверяли выход воска с мервы после Лисицы [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

значить будем собирать центрифугу:beer:

Ворон
27.11.2019, 12:40
значить будем собирать центрифугу:beer:

Фото звіт проробленої роботи з воском з допомогою центрефуги.:ok

Волкотрубенко
27.11.2019, 22:01
Фото звіт проробленої роботи з воском з допомогою центрефуги.:ok

Для меня самая проблемная работа с воском это извлечь соты из рамок. Центрефуга ее не решает. Конечно, после рамочной воскотопки, возможно и можно добыть воск центрифугой. Но, если прикинуть, хвост к носу, то эффект небольшой. Тем более, мерва имеет привлекательный вид для сдачи.

Ворон
27.11.2019, 22:05
Для меня самая проблемная работа с воском это извлечь соты из рамок. Центрефуга ее не решает. Конечно, после рамочной воскотопки, возможно и можно добыть воск центрифугой. Но, если прикинуть, хвост к носу, то эффект небольшой. Тем более, мерва имеет привлекательный вид для сдачи.
Після центрифуги,мерву ніхто не бере,іде як міндобриво під городину.:)

Волкотрубенко
27.11.2019, 22:23
Після центрифуги,мерву ніхто не бере,іде як міндобриво під городину.:)

Так я о чем и говорю. И дело, может, не в том, что воска там нет. А в том, что она имеет вид мусора и непонятно что можно туда насыпать. После паровой рамочной, наоборот, мерва имеет вид неповрежденных коконов, подделывать который нецелесообразно.

Ворон
27.11.2019, 22:46
Так я о чем и говорю. И дело, может, не в том, что воска там нет. А в том, что она имеет вид мусора и непонятно что можно туда насыпать. После паровой рамочной, наоборот, мерва имеет вид неповрежденных коконов, подделывать который нецелесообразно.

Дивитись відео Стрільця.;)

Волкотрубенко
27.11.2019, 23:52
Дивитись відео Стрільця.;)

Ярослав, получение максимального выхода воска из суши не является целью и смыслом моей жизни.
У нас пол страны экономистов а подсчитать экономический эффект могут единицы.
Решим конкретный пример на основе моей ситуации.
Есть минимум 500 рамок суши, маломедки, побитые молью.
Сколько нужно времени чтоб обрезать соты? Можно разваривать сразу с рамкой, тогда возникает вопрос сколько воска остаётся на рамке и процесс требует участие человека. Сколько можем дополнительно получить воска с килограмма мервы после паровой рамочной воскотопки если прогнать ее через центрифугу? Сколько в итоге получим денег? Мерву можно сдать по 15 гривен. С центрифугой надо потратить энергию и свое время и получить не менее 100 грамм воска с 1 кг чтоб было оправдано. При разваривании воск получается темнее.
Мне проще поставить рамочную на газовую плиту и заниматься своими делами, через два часа перезагрузить, потратив 10 минут времени. За день пять таких цыклов и 80 чистых рамок. Требующих моего участия суммарно меньше 1 часа. Значит для перетопки 500 рамок потребуется не более восьми часов. Вы управитесь с таким количеством рамок на центрифуге за 8 часов?
Оказывается, время деньги!

Ворон
28.11.2019, 08:03
Ярослав, получение максимального выхода воска из суши не является целью и смыслом моей жизни.
У нас пол страны экономистов а подсчитать экономический эффект могут единицы.
Решим конкретный пример на основе моей ситуации.
Есть минимум 500 рамок суши, маломедки, побитые молью.
Сколько нужно времени чтоб обрезать соты? Можно разваривать сразу с рамкой, тогда возникает вопрос сколько воска остаётся на рамке и процесс требует участие человека. Сколько можем дополнительно получить воска с килограмма мервы после паровой рамочной воскотопки если прогнать ее через центрифугу? Сколько в итоге получим денег? Мерву можно сдать по 15 гривен. С центрифугой надо потратить энергию и свое время и получить не менее 100 грамм воска с 1 кг чтоб было оправдано. При разваривании воск получается темнее.
Мне проще поставить рамочную на газовую плиту и заниматься своими делами, через два часа перезагрузить, потратив 10 минут времени. За день пять таких цыклов и 80 чистых рамок. Требующих моего участия суммарно меньше 1 часа. Значит для перетопки 500 рамок потребуется не более восьми часов. Вы управитесь с таким количеством рамок на центрифуге за 8 часов?
Оказывается, время деньги!

При перетопці,газом не користуюсь,центрифуга бере 350 ват/год,а ти рахуй дальше,нікого нідочого не заствляю,сухі факти.;)

Andruhan
28.11.2019, 11:24
У меня центрифуга такая же, как у Ярослава, выход воска норм., но мне не понравилась из-за постоянной занятости, как Николай говорит, вернулся к паровой...
Кстати, могу продать, не пользуюсь... Сорри за оффтоп.:ah:

Ворон
07.12.2020, 20:08
Сьогодні завершив роботу з воском,цього року нацентифужив 26 кг.:ok:

jarall
08.01.2021, 10:09
Моя центрифуга из старой машины.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]