PDA

Просмотр полной версии : Шахраї


Олександр 5110
14.07.2017, 14:29
Друзі бджолярі, не замовляйте вулики, та нічого не купуйте у [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] це шахраї, замовив вулики, попросили передплату 700грн, і в результаті ні вуликів, ні грошей, уже півроку не можу забрати.

Pasha2011
14.07.2017, 17:09
Друзі бджолярі, не замовляйте вулики, та нічого не купуйте у [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] це шахраї, замовив вулики, попросили передплату 700грн, і в результаті ні вуликів, ні грошей, уже півроку не можу забрати.

Завжди заказуйте доставку з наложеним платежем, краще переплатити 20грн + 2% , чим втратити все.
Якщо в них такого немає то це 100% шахраї.
Теж свого часу раз довірився фірмі, багато було оголошень від неї, тепер ніколи на перед не плачу, даже частину предоплати.

А так тут можна без доказів дати ссилку любого магазину і очорнити його, це не красиво, треба відповіднь документи, звернення в поліцію, платіжка з банку і тд. :(

Андрей Андреевич
14.07.2017, 18:34
Друзі бджолярі, не замовляйте вулики, та нічого не купуйте у [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] це шахраї, замовив вулики, попросили передплату 700грн, і в результаті ні вуликів, ні грошей, уже півроку не можу забрати.
Лет так 5 назад ... также были покупки в этом интернет-магазине (кажись покупал декристализатор и ещё что то...предоплату по собственному желанию делал) , что то забыли положить , потом поизвинялись и выслали за свой щёт... судя по колличеству отзывов также нормальный магазин (люблю покупать на платформе ПРОМ ЮЭй ... отзывы всегда правду говорят о магазине)
Может по Вашей вине какая то нестыковка вышла... что то не похож этот магазин на "розводил"(ИМХО)

Олександр 5110
23.08.2017, 11:20
Никакой моей вины нет, между ТК Пасека и производителем ульев произошел конфликт, и в результате я без денег и улья. Менеджер ТК переводит все стрелки на производителя -Александра, мол я ему деньги отдал с него спрос, а Александр сначала кормил "Завтраками", а потом и вообще перестал брать трубку

Gazonof
23.08.2017, 11:45
Заявление в полицию пишите.

Патриот17
23.08.2017, 17:00
Никакой моей вины нет, между ТК Пасека и производителем ульев произошел конфликт, и в результате я без денег и улья. Менеджер ТК переводит все стрелки на производителя -Александра, мол я ему деньги отдал с него спрос, а Александр сначала кормил "Завтраками", а потом и вообще перестал брать трубку

Надеюсь чек о переводе средств остался? Чего вы ждете, или денег не жалко?

vodolej
05.03.2021, 15:09
Хочу попередити всіх щоб ні в якому разі не зв'язувались з Компанією PrizeMe це шахраї вищого гатунку

Немолодий
05.03.2021, 16:36
"З метою попередити наших читачів від можливих афер, мешканка столичного Виноградаря Віолетта Громова розповіла історію, яка трапилася з нею минулої ночі.

«О 2-30 пролунав дзвінок із незнайомого номера. Перша реакція спросоння — не брати трубку. Дзвінок повторився.

«А раптом щось трапилося?» — подумала я. Відповідаю — «Алло!» (запам’ятайте, у жодному разі не можна відповідати «Да» чи «Так», оскільки ваше — «Да» може бути використане шахраями).

У трубці: «Ізвініте.что серед ночі. Помотріте, чи немає у вас СМС-ки. Я випадково перевів вам 100 грн на картку. Чи не могли б ви…».

Розумію — розвод, шахраї. «Не могла б», — і кладу трубку.

Далі, один за іншим кілька дзвінків, при чому з різних номерів — нібито хтось ображений хоче достукатися до мого черствого серця.

Насправді шахраї намагаються перезапустити картку оператора, до якого прив’язана банківська карта.

Оператор їх запитає, з яких номерів були останні три дзвінки і вони легко дадуть відповідь на це «каверзне» питання. Так ось, про це я згадала, коли вже збиралася вимкнути телефон, щоб не заважали спати. Але згадала! Відразу заблокувала карту.

І попереджую всіх: у подібних випадках не відкладайте ні на секунду — телефонуйте в банк, блокуйте картку на мобільному додатку. Потім розблокувати її нескладно. Від швидкості вашої реакції залежатиме — хто перший добереться до карти — банк або шахраї.

Поки блокувала карту, вже прийшло повідомлення про транзакцію, був потрібний код, який мені прислали. Навіть не відкривайте жодні підозрілі СМСки!

Шахраї прорахували кілька факторів: спросоння людина може і не збагнути що до чого. Відкриє СМСку, повірить шахраям, може сказати їм код. А потім на ранок виявить порожню банківську карту.

Я, звичайно, подзвонила потім в службу безпеки банку (працює цілодобово) і телефонному оператору — повідомила номер, з якого дзвонили. Хотіла і до кіберполіції звернутися, але вона вночі відпочиває. Люди, будьте пильні! Не дайте себе ошукати». (Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»)

Alla
05.03.2021, 16:57
ператор їх запитає, з яких номерів були останні три дзвінки і вони легко дадуть відповідь на це «каверзне» питання
Оператор запитує на які три номери були здійснені дзвінки, а не навпаки, хто телефонував. Це різні речі.