PDA

Просмотр полной версии : Недобросовестные покупатели перги

Саня Кукшинский
24.10.2017, 21:35
Увага продавців перги , відправив наложенним платижев у Вінницю відділеня 36 на герасимчук олександр юрійович т 0689503137 купець пергу не забрав причину толком не пояснив мало того навіть не відправив її назад щитаю збитки 8,800кг туди сюди обійшлось 180гр не враховуючи бензин 30км в одну сторону , от і відправляй тепер наложеним ,не відправляйте без предоплат хоть за доставку беріть, а таких г,,,,,,,в треба знати

seim
24.10.2017, 23:32
такие случаи не редки. Я попадал когда-то, брат попадал. Матководы жалуются в ютубе что маток не забирают и трубку не берут. А не плодные матки пока туда сюда покатаются дней 7-10, то их уже можно выбрасывать.
С другой стороны есть продавцы какашки. Требуют предоплату частичную на доставку, а присылают такое "Г" что приходится отсылать обратно. И деньги на доставку покупателю уже никто не возвращает. Оптимально когда у продавца и покупателя есть репутация определенная. Тогда и сделки как правило проходят нормально.

Вы купал
14.11.2017, 14:11
Увага продавців перги , відправив наложенним платижев у Вінницю відділеня 36 на герасимчук олександр юрійович т 0689503137 купець пергу не забрав причину толком не пояснив мало того навіть не відправив її назад щитаю збитки 8,800кг туди сюди обійшлось 180гр не враховуючи бензин 30км в одну сторону , от і відправляй тепер наложеним ,не відправляйте без предоплат хоть за доставку беріть, а таких г,,,,,,,в треба знати

Нам тоже было предложение с этого номера о покупке нашего прополиса. Он сказал что по предоплате не работает.
Неохото попадать с такими покупателями, я ему рассказал его репутацию , он был удивлён.

АНД
14.11.2017, 19:46
Нам тоже было предложение с этого номера о покупке нашего прополиса. Он сказал что по предоплате не работает.
Неохото попадать с такими покупателями, я ему рассказал его репутацию , он был удивлён.
знайшов його по скупці меду:( , прочитавши його ініціали, зрозумів що чомусь вони мені дуже знайомі, а прочитуючи цю тему зрозомів чому і номер телефону якраз його, також хотів щоб вислав йому прополіс, а яа йому про него історію переказав не підозрюючи що це він і є головна персона:rofl2: по покупці перги:confused: так він завіряв що він не такий:D Сання Кушиннский дякую за попередження:ok:, ато і я мавби так попасти:confused:

Саня Кукшинский
18.11.2017, 21:49
маю продовженя історії ,(в інщій темі писав), пергу отримав і через 2 дні продав всю зразу навіть дороще по 750 гр кліент ще просив ,коробка прийшла навіть не належно закрита ,порахував збитки 1кг подарував , але саме більши мене вразило те що щоб отримати мою пергу назад прийшлося писати заяву щоб мені її назад приправили , тобіш це Г........... прийшло ,чи не саме скоріш прийшло побачило, і покинуло у віділені, навіть не подзвонило, чи вже хоть назад відправило, чи хоть послало ......,я так розумію тобі не підходить дзвониш так і так не така чи щось не вийшло всяке бувае все можна вирішити, а тут як шкідливий кіт нагидило і в кущі , я так зрозумів він її перепродать хотів а його кліентів понятя про пергу різне , а згадав зараз за тему бо він мені знову звонив з іншого номера але я його по голосу впізнав і по манері спілкуватись