PDA

Просмотр полной версии : Піддон як дно на чотири корпусні вулики, + і -....


Юрій Чугай
12.11.2017, 22:51
Доброго вечора, колеги.
У зв"язку зі зростанням криміногенної обстановки в країні та з огляду на можливе розширення пасіки задумав я зимою зробити кілька піддонів-днищ на 4 рогатих вулики. Хтось має досвід використання подібних?

Основні вимоги перед таким дном (як я його собі уявляю) ставлю такі:
1) дно сітка на 80-100% від площі;
2)льоток на всю ширину корпуса, висотою біля 3 см (щоб бджоли залітали, тоді прилітка не треба і є можливість встановлення вкладиша донного пилкозбірника);
3) сітка в піддоні 3*3 або 3,5*3,5мм. (потрібно підібрати мінімально можливий розмір, щоб і пилок провалювався і голови бджоли не просовували);
4) під сіткою треба передбачити можливість встановлення лотка для пилку;
5) треба передбачити можливість використання вилочного підйомника (або іншого підйомного механізму)....

Мобільність від такого днища значно постраждає, але як "протиугонний" засіб думаю буде :ok:.
Прошу ввімкнути "колективний мозок" та обговорити дане питання. Встановити + і -.
Зима довга. Кому нічого робити запрошую в тему :poklon:.

Борис01
13.11.2017, 16:07
Кому нічого робити запрошую в тему
Я так зрозумів усі зайняті.

buben
15.11.2017, 12:25
Идея хорошая, но только при наличии вилочного погрузчика ну или трактора с гидравликой

0990777404

Юрій Чугай
16.11.2017, 15:12
Для кочівлі планую використовувати окремі днища з подальшою перестановкою на піддон.

Дет Котэ
16.11.2017, 15:29
Для кочівлі планую використовувати окремі днища з подальшою перестановкою на піддон.

З'єднайте чотири дна балками. Так, що б шурупи вкручувались через балку в дно. Ось і буде у вас піддон на чотири дна.