PDA

Просмотр полной версии : Мое отношение к налогообложению пчеловодов


arbutr
13.10.2017, 23:29
Переведу дискусію в практичне русло. Для того щоб бути заздалегідь готовим таких несподіванок можна до походу в органи соцзахисту чи інші органи влади отримати інформацію від податкової про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».
Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] а також через офіційний веб-портал ДФС. Зайти в електронний кабінет можна за допомогою ЕЦП - електронного цифрового підпису. Отримати ЕЦП можна шляхом звернення до територіальних органів ДФС із заповненою заявою та завіреними копіями паспорту і коду (не рекомендую через значні черги). Можна також звернутись в територіальні органи Мінюсту однак там ситуація не краща. Найпростіший спосіб отримати ЕЦП буде для користувачів Приватбанку. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > «Бізнес» > «Замовити, додати сертифікат».
Особисто замовляв ЕЦП через обласну податкову - затратив пів дня в чергах, також особисто отримував ключі для знайомих через Приват24 - затрати часу - пара хвилин.
Що стосується електронного кабінету платника то отримати довідку абсолютно не складно для людини що впевнено користується інтернет ресурсами чи освоїла цей форум. Інструкції як заходити нижче в додатках. Довідка від ДФС приходить як правило на наступний день.

Вы доступно все описали по поводу того,что Пасечник должен.А как на счёт того,что пасечнику должно государство,когда он(и куда он) платит своевременно свои налоги.
Лично меня не устраивает перспектива того,что если я чем то занимаюсь-являюсь производителем экспортного продукта,на мне зарабатывают посторонние люди и государство в том числе,но я ещё остаюсь должен!?!
А о пользе опыления,которое оплачивается пасечнику госодарством мв вообще забыли )))

Antton
16.11.2017, 23:07
Вы доступно все описали по поводу того,что Пасечник должен.А как на счёт того,что пасечнику должно государство,когда он(и куда он) платит своевременно свои налоги.
Лично меня не устраивает перспектива того,что если я чем то занимаюсь-являюсь производителем экспортного продукта,на мне зарабатывают посторонние люди и государство в том числе,но я ещё остаюсь должен!?!
А о пользе опыления,которое оплачивается пасечнику госодарством мв вообще забыли )))

А давайте всі не будем платити податки, чому я як ФОП маю їх платити а ви ні? Ви чимось особливі? І взагалі перейдем на натуральну оплату.. в випадку пасічників за всі послуги будем розраховуватись продуктами бджільництва.. Ви ж певно хочете безкоштовну медицину, освіту. тощо..

Віталій В
17.11.2017, 08:45
, чому я як ФОП маю їх платити а ви ні? Ви чимось особливі? .
Потому что если с вас не снять налог вы будете " кушать в одно лицо " пасека в первую очередь опыляет !!! а уж потом мед и т.д от чего получают урожаи налогоплательщики от овощеводов до аграриев включая садоводов но главное что это занимает не маловажною роль в экосистеме планеты, при увеличении пасеки автоматично увеличивается вклад как в аграриев так и в экосистему, Вы можете привести пример как ФОП безвозмездно вносит свой вклад в развитие паралельных ФОПов или предприятий, не говоря уже о экосистеме ?.
Если Вы хотите помочь бюджету страны то обратите внимание на мопеды и скутера если конечно подойти по уму каждого мопедиста заставить получить корочку - права, НО за 150грн и 3х дневные курсы, масса мопедистов хотят оформить свои мопеды но опять же НАДО РАЗУМ... приехал ( я хочу оформить мопед ) заносим в общую базу данных в краденых не числится с вас 50 грн за запрос о краже, и 100грн за тех.паспорт, и соответственно обязательно ежегодную страховку, НО !!! за 50грн, как Вы человек грамотный то помножьте миллионы мопедов на 50гнр в год + регистрация и корочку-права, но это должно быть все ГОСУДАРСТВЕННОЙ ОТДЕЛЬНОЙ !!!мопедовской организации + электронные заявки и очереди, и все будет без давки с комфортом и вливанием в бюджет.

Константин Корпусов
17.11.2017, 09:00
Якщо у вас є довідка ф. 3ДФ, дані якої свідчать про пільги в оподаткуванні пдфо, то пдфо та військовий збір не утримується. Якщо немає-сплачується в загальному порядку.

Лист ДФС [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Це що стосується фізичних осіб, щодо оподаткування підприємців, то застосовують норми ПКУ в залежності від вибору форми сгд та системи оподаткування.

Antton
17.11.2017, 13:04
Потому что если с вас не снять налог вы будете " кушать в одно лицо " пасека в первую очередь опыляет !!! а уж потом мед и т.д от чего получают урожаи налогоплательщики от овощеводов до аграриев включая садоводов но главное что это занимает не маловажною роль в экосистеме планеты, при увеличении пасеки автоматично увеличивается вклад как в аграриев так и в экосистему, Вы можете привести пример как ФОП безвозмездно вносит свой вклад в развитие паралельных ФОПов или предприятий, не говоря уже о экосистеме ?.
Если Вы хотите помочь бюджету страны то обратите внимание на мопеды и скутера если конечно подойти по уму каждого мопедиста заставить получить корочку - права, НО за 150грн и 3х дневные курсы, масса мопедистов хотят оформить свои мопеды но опять же НАДО РАЗУМ... приехал ( я хочу оформить мопед ) заносим в общую базу данных в краденых не числится с вас 50 грн за запрос о краже, и 100грн за тех.паспорт, и соответственно обязательно ежегодную страховку, НО !!! за 50грн, как Вы человек грамотный то помножьте миллионы мопедов на 50гнр в год + регистрация и корочку-права, но это должно быть все ГОСУДАРСТВЕННОЙ ОТДЕЛЬНОЙ !!!мопедовской организации + электронные заявки и очереди, и все будет без давки с комфортом и вливанием в бюджет.
Може Ви не в курсі..Але мопеди таки мають проходити реестрацію, отримувати номерний знак, і має бути відповідна категорія в водійському посвідченні.. Те що поліція не виконує своїх обов'язків то інше питання. Тепер про про ФОП .. Я забезпечую зв'язком і передачею данних 70% державних і комунальних установ свого району. І за ці послуги мені держава плотить згідно укладеного договору.А потім я сплочую податки. Якщо ви хочете отримувати кошти з опилення, то укладайте договір і запилюйте за оплату , і сплочуйте податки за дохід з опилення). Тільки чомусь я думаю що будете ви тоді без меду..Ми всі хочем законності , але коли стосується нас то закон вже не важливий. Є дохід більше неоподаткованого мінімуму, сплати податки. А не мені всі винні бо я пасічник.

Antton
17.11.2017, 15:23
І з чим шановний МЄД не згоден? Прошу озвучити.

Happy hiver
17.11.2017, 15:29
А давайте всі не будем платити податки, чому я як ФОП маю їх платити а ви ні? Ви чимось особливі? І взагалі перейдем на натуральну оплату.. в випадку пасічників за всі послуги будем розраховуватись продуктами бджільництва.. Ви ж певно хочете безкоштовну медицину, освіту. тощо..

Я з Вами згоден. Але є одне але! Щоб ми працювали по закону, необхідно й нас захищати. А то виходить гра в одні ворота. Ви нам податки, а ми Вам кукіш.
Ось наприклад, які в нас проблеми:
- поля оприскують, коли заманеться;
- вет.препарати продають які завгодно;
- за опилювання нам не платять.
А якщо б це все було не на папері, а в житті, то й попит з нас міг би бути законним. Наприклад, нам дали частину прибутку за опилення, ми отримали прибуток, то й частину віддали державі за те, що вона змусила заплатити фермера нам за опилення. І всі довольні за свої прибутки.

МЭД
17.11.2017, 15:33
І з чим шановний МЄД не згоден? Прошу озвучити.
МОПЕД ПОДЛЕЖИТ РЕГИСТРАЦИИ ИЛИ НЕТ?

Согласно определению самого термина "мопед" в п.1.10 ПДД - мопед — двухколесное транспортное средство, имеющее двигатель с рабочим объемом до 50 куб. см или электродвигатель мощностью до 4 кВт. Мопед не может двигаться в общем потоке транспорта ввиду весьма скромных технических характеристик, для мопедов в п.11.14 ПДД оговорены некоторые ограничения и запреты в отношении порядка выполнения поворотов и расположения на проезжей части, для мотоциклов таких ограничений нет. В Законе Украины "О дорожном движении" нигде прямым текстом не сказано, что мопед является механическим транспортным средством. Согласно Венской Конвенции о дорожном движении мопед рекомендуется приравнивать к велосипеду (ст.1), а в противном случае, к мотоциклу, но только при наличии на то оснований и в соответствии с процедурой, согласно п. 2 ст. 54 Конвенции (что не выполнено), а по поводу категории "А1" , по Конвенции - это не мопеды, а мотоциклы до 125сс. Конституция Украины, ст. 22 которой не допускает сужение объёма или отмену прав и свобод граждан введением новых нормативно-правовых актов или внесением изменений в действующие. Также, согласно ст. 58 Конституции Украины, законы и нормативно-правовые документы не должны иметь обратного действия во времени, что применительно к данному вопросу трактуется примерно так: человек, имевший право хоть один день ездить на мопеде без прав, не может быть лишён такого права, человек, купивший мопед как не механическое транспортное средство, не может быть обязан выполнять требования, предъявляемые к водителям механических транспортных средств, т.е. его мопед будет являться не механическим ТС до тех пор, пока не сотрётся или до того момента, когда отменят Конституцию Украины. 2. Обязанности и права водителей механических транспортных средств 2.1 Водитель механического транспортного средства должен иметь при себе: a) удостоверение на право управления транспортным средством соответствующей категории; б) регистрационный документ на транспортное средство ПДД Украины дает понять, что мопед – это не механическое транспортное средство. После такого определения в ПДД, можно ясно понять, что мопед приравнивают к велосипеду, что не требует оформления регистрации, как указано в КУоАП: Стаття 121. Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами п. 6 Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -


И по поводу налогов!

Вы там по своей работе платите , а тут не пудрите мозги людям!

Консультує Податкова Інспекція України.

ЗАПИТАННЯ:
Громадянин займається бджільництвом. Чи повинен він платити податок з доходів фізичних осіб від реалізації меду фізичним і юридичним особам?

ВІДПОВІДЬ:
Законом № 889-IV (п. 1.6 ст. 1) встановлено, що обкладанню податком з доходів фізичних осіб підлягає будь-який дохід, нарахований (виплачений) на користь платника податку протягом звітного оподатковуваного періоду за виключенням доходів, зазначених у п. 4.3 ст. 4 цього Закону. Згідно з пп. 4.3.36 п. 4.3 ст. 4 Закону № 889-IV до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи від відчуження безпосередньо власником сільськогосподарської продукції (включаючи продукцію первинної переробки), вирощеної (виробленої) ним на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства, якщо їх розмір не було збільшено в результаті отриманої в натурі (на місцевості) земельної частки (паю); будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибних ділянках), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва. За визначенням термінів, наданих у Законі № 1492-III (статті 1, 11), бджільництво — це галузь сільськогосподарського виробництва, основою функціонування якої є розведення, утримання та використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення і підвищення їх урожайності, виробництво харчових продуктів і сировини для промисловості, а суб’єкти бджільництва, зайняті виробництвом і переробкою продуктів бджільництва, є виробниками сільськогосподарської продукції. Згідно із статтями 22 та 121 Земельного кодексу земля сільськогосподарського призначення передається у власність та користування фізичним особам для ведення особистого селянського господарства у розмірі не більше 2,0 га (для ведення садівництва — не більше 0,12 га, для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,1 га), для виробництва, переробки та споживання сільськогосподарської продукції з метою задоволення особистих потреб. З метою застосування податковим агентом до доходів, одержуваних від продажу сільськогосподарської продукції, положень пп. 4.3.36 п. 4.3 ст. 4 Закону № 889-IV фізична особа може підтвердити наявність названих земельних ділянок копією Державного акта на право власності або право постійного користування землею, а в разі відсутності такого акта — довідкою місцевої ради про наявність зазначеної земельної ділянки. Отже, за умови надання заготівельному підприємству (податковому агенту) копії документа (Державного акта, довідки) про наявність земельної ділянки доходи, отримані від продажу продукції бджільництва, не підлягатимуть обкладанню податком з доходів фізичних осіб у джерела виплати.

yuasaver
17.11.2017, 16:52
МОПЕД ПОДЛЕЖИТ РЕГИСТРАЦИИ ИЛИ НЕТ?

В Законе Украины "О дорожном движении" нигде прямым текстом не сказано, что мопед является механическим транспортным средством.




Визначення:механічний транспортний засіб - транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт;

Дак прямим текстом не сказано, що легковий чи вантажний автомобіль є механічний ТЗ, то може і їх реєструвати не потрібно.



И по поводу налогов!

Вы там по своей работе платите , а тут не пудрите мозги людям!

[I]Консультує Податкова Інспекція України.

ЗАПИТАННЯ:
Громадянин займається бджільництвом. Чи повинен він платити податок з доходів фізичних осіб від реалізації меду фізичним і юридичним особам?

ВІДПОВІДЬ:
Законом № 889-IV (п. 1.6 ст. 1) встановлено,


з прийняттям Податкового кодексу цей закон не діє

МЭД
17.11.2017, 17:40
:kill: Не о чем и не с кем говорить! Платите мзду сколько влезет flag_ua

Добавлено через 8 минут
Визначення:механічний транспортний засіб - транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт;

Дак прямим текстом не сказано, що легковий чи вантажний автомобіль є механічний ТЗ, то може і їх реєструвати не потрібно.

з прийняттям Податкового кодексу цей закон не діє
Факты где ? Выписки из статей закона где? Это все отсебятина ,бред не обоснованый, без ссылок на законодательство!
ВЫ можете платить сколько влезет .ВАМ наверное на Банковой ульи делают и пчел дарят . Из таких вводят налоги на домашних животных скоро по вашей просьбе и на пчел введут, НА ОПЫЛЕНИЕ . ВЫ не туда подались!

yuasaver
17.11.2017, 17:56
Факты где ? Выписки из статей закона где? Это все отсебятина ,бред не обоснованый, без ссылок на законодательство!


ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

РОЗДІЛ XIX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) з 1 січня 2011 року:
Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308 із наступними змінами);
Закон № 889-IV - ЗАКОН УКРАЇНИ Про податок з доходів фізичних осіб

Механическое транспортное средство
любое самоходное дорожное транспортное средство, за исключением велосипедов с подвесным двигателем, на территории Договаривающихся сторон, которые не приравнивают их к мотоциклам, и за исключением рельсовых транспортных средств.

(Конвенция о дорожном движении от 08.11.1968)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, який приводиться в рух за допомогою двигуна.
(ВР України, Закон "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" від 13.09.2001 N 2681-III)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

(КМ України, Постанова КМ "Про Правила дорожнього руху" від 10.10.2001 N 1306)


Думаю цього достатньо на ваше запитання.

Димас
17.11.2017, 18:00
yuasaver, Вы МЭДу про пчел лучше расскажите, как платить или не платить налог. Например, что справка о наличии земельного участка уже не актуальна. Достаточно не превысить сумму в 160 тыс и иметь справку о том, что занимаешься пчеловодством. Мопеды нас не интересуют в этой теме.

МЭД
17.11.2017, 18:09
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

РОЗДІЛ XIX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) з 1 січня 2011 року:
Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308 із наступними змінами);
Закон № 889-IV - ЗАКОН УКРАЇНИ Про податок з доходів фізичних осіб

Механическое транспортное средство
любое самоходное дорожное транспортное средство, за исключением велосипедов с подвесным двигателем, на территории Договаривающихся сторон, которые не приравнивают их к мотоциклам, и за исключением рельсовых транспортных средств.

(Конвенция о дорожном движении от 08.11.1968)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, який приводиться в рух за допомогою двигуна.
(ВР України, Закон "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" від 13.09.2001 N 2681-III)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

(КМ України, Постанова КМ "Про Правила дорожнього руху" від 10.10.2001 N 1306)
Это все старье ! Я вам привел выписки за 2015 год.
Вы МЭДу про пчел лучше расскажите, как платить или не платить.
Дима , мне не нужно рассказывать кому и сколько платить! А то могу я рассказать! Это во первых!
А во вторых . Мне ни кто ни чего не давал! Я ни у кого ни чего не брал . И рассказывать ,что я кому то чего то должен платить....

Димас
17.11.2017, 18:18
Дима , мне не нужно рассказывать кому и сколько платить! А то могу я рассказать! Это во первых!
Я тебе наоборот советую не платить от реализации меда. Ты же не зарегистрировал ФОП?

МЭД
17.11.2017, 18:33
Я тебе наоборот советую не платить от реализации меда. Ты же не зарегистрировал ФОП?
Да я и так ни чего ни кому не плачу. Ни где я не зарегисрирован. Перекупщикам тоже не здаю .Забирают совершенно другие люди вес -деньги - мед. Все.

yuasaver
17.11.2017, 18:52
yuasaver расскажите, как платить или не платить налог. Например, что справка о наличии земельного участка уже не актуальна. Достаточно не превысить сумму в 160 тыс и иметь справку о том, что занимаешься пчеловодством. Мопеды нас не интересуют в этой теме.

справка о наличии земельного участка не нужна - факт, прямо написано. А вот то, что не нужно по факту владеть земельным участком неоднозначный и спорный. Почему так? Потому что, преамбула статьи НК, которая решулирует освобождение звучит так: "165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення......
остальные абзацы даного пункта указывают на порядок такого обложения (необложения)

Antton
17.11.2017, 19:26
МЄД якщо Ви не сплочуєте податки, тов соціальному плані Ви живете за рахунок тих хто їх сплачує.. От і все.. І не потрібно думати що "от я тут самий хитрий і крутий".
А всім іншим є методи оптимізації податкових зборів.. і вони законні.

Владимир Татомир
17.11.2017, 19:44
Antton, если МЭД не продал выше 160 тысяч, то ему нет необходимости платить податки, и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.А если Вы работаете как фоп, то проблема рентабельности и сплаты податков, это проблема фопа и МЭД тут никаким краем не цепляет Вас.

Віталій В
17.11.2017, 20:35
[QUOTE]Може Ви не в курсі..Але мопеди таки мають проходити реестрацію, отримувати номерний знак, і має бути відповідна категорія в водійському посвідченні..
Від 50см3
Те що поліція не виконує своїх обов'язків то інше питання.
Вона і не в змозі виконать свої обов'язки тому що закони написані не з розуму а з реплік крикунів чим Ви займаетесь зараз добре не подумавши.

Тепер про про ФОП .. Я забезпечую зв'язком і передачею данних 70% державних і комунальних установ свого району. І за ці послуги мені держава плотить згідно укладеного договору.
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?
А потім я сплочую податки.
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?
Якщо ви хочете отримувати кошти

Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.
Ми всі хочем законності , але коли стосується нас то закон вже не важливий. Є дохід більше неоподаткованого мінімуму, сплати податки. А не мені всі винні бо я пасічник.
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії, а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.

Antton
17.11.2017, 21:14
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?
стовпи ми арендуем у єлектрмереж)). і звісно є всі дозволи з укрчастот нагляду, і аєрокосмічного агенства.. і всі висновки єкології і тд.. теж. без того державні організації з вами не працюватимуть.))).
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?
Ні .. В місті діють ще 3 інтернет провайдера))
Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.
Вам так просто здається.. Наприклад поліція живе за наші податки.. і як би ми її не любили, в разі скоення відносно нас правопорушення ми біжим до них.. і бігом пишем заяви. Це лише приклад. Діти в школі теж харчуються за наші податки.. тільки вже місцеві. і тд.
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії
А ви не чекайте а боріться..
а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.
мене не цікавлять земноводні.. А акваріуми 2 є.. один 60л. з креветками, і 400л голандець з живородкою.

Antton, если МЭД не продал выше 160 тысяч, то ему нет необходимости платить податки, и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.
Звісно що він не повинен сплочувати податки до цієї суми, це законно.. і оптимізувати податкове навантаження теж є законні засоби...
А если Вы работаете как фоп, то проблема рентабельности и сплаты податков, это проблема фопа и МЭД тут никаким краем не цепляет Вас. Я ж не казав що моя рентабельність проблема МЄДу.. не було б рентабельно не займався. Проблема в іншому
и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.
Ось це і є велика омана.. ми зав'язані на державу і вона на нас більше навіть чим ми того самі хочем.. тут нікуди не подінешся.. от дитина в садочку харчується , а податки в місцевий бюджет батьки не сплочують( ми нікому нічого не винні, і нічого не просим) значить їхня дитина харчується за рахунок когось іншого.. і так кругом. це суспільство.. тут поодинці не вийде , навіть коли хочеться.

Віталій В
17.11.2017, 21:18
[QUOTE]Вам так просто здається.. Наприклад поліція живе за наші податки.. і як би ми її не любили, в разі скоення відносно нас правопорушення ми біжим до них..
З бжолярів одиниці що не працюють, виж розумієте що 90 - 95 % податки сплачує вчасно і прозоро, тому в мене питання чому я повинен сплачувати податки з домашнього господарства в данному випадку пасіка ? може краще на рибалку чі на пляж, і спина не болить і подптки ніхто не требує.
А ви не чекайте а боріться..
Якжеж тут бороться як кругом платники податків які поступово виростають до монополістів після чого тільки політики.
. один 60л. з креветками, і 400л голандець з живородкою
А я не можу собі дозволити на 400 л як до сих пір з пасіки не вийшов навіть на нуль не маючи податків, в мене зустрічна пропозиція може податкоплатники почнуть платити прозоро ???

Antton
17.11.2017, 21:26
тому в мене питання чому я повинен сплачувати податки з домашнього господарства в данному випадку пасіка
з домашнього господарства і не повинен.. До доходу 160 тис грн.
А якжеж тут бороться як кругом платники податків які поступово виростають до монополістів після чого виростають до політиків.
))) тут посміявся)))
може податкоплатники почнуть платити прозоро ???
Це вам на пошту податкову звітність відпраляти? чи як..

Віталій В
17.11.2017, 21:39
Це вам на пошту податкову звітність відпраляти? чи як..
Я за своє життя не одоразово був платником податків в якості ФОП і то що... тому добре розумію і знаю як податки сплачуються, як підготовлюєця звітність, яким чином їх обійти і не сплатити... саме тому я вступив в цю бесіду.
Припустимо я згоден платити податки, як зняти податок з пасіки ?

МЭД
17.11.2017, 21:39
Ви живете за рахунок тих хто їх сплачує..
Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !

seim
17.11.2017, 21:40
дитячі садочки це взагалі тема дуже специфічна. Все фінансування і утримання дитини лежить на плечах батьків. Харчуються за рахунок батьківських коштів не тільки іхні діти, а "харчуються" і директора, виховательки і їхні сім'ї. І "харчуються" на дуже велики суми. Бо побори там не малі і обов'язкові. Корупція в дитячих садках неймовірна. Ті податки, які йдуть на фінансування з бюджету не вистачає навіть на банку фарби. Бо податки вже "з'їла" більш крупна риба "зверху". А ще півбанки потрібно вкрасти завхозу. Питання сплати податків в одній з найбільш корумпованій країні світу не варте виїденого яйця. Бо з сплачених податків 95% розкрадається. Навіщо такі податки потрібні?

Antton
17.11.2017, 22:01
Все фінансування і утримання дитини лежить на плечах батьків. Харчуються за рахунок батьківських коштів не тільки іхні діти, а "харчуються" і директора, виховательки і їхні сім'ї. І "харчуються" на дуже велики суми. Бо побори там не малі і обов'язкові. Корупція в дитячих садках неймовірна.
то у вас там зовсім біда.. в мене діти в садочок ходили.. менша в цьму році випустилась, тому з перших рук як кажуть.. таких жахів як у вас нема .. правда прийшлось постаратись.. навіть звільнили одну виховательку і завідуючу.. але в садочку відносний порядок. Звісно .якщо все прийняти як є, і нічого не робити , то це буде продовжуватись. В школі, до речі теж все в найкращому вигляді.. ніяких поборів .. і навіть в школі харчування молодших класів за рахунок міського бюджету. Можливо все.. головне руки не опускати)).

Добавлено через 54 секунды
Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !
Повірте вам це здається..

Добавлено через 4 минуты
Припустимо я згоден платити податки, як зняти податок з пасіки ?
Задкларували дохід, якщо вище 160 тис і сплатили з них податки.
Рано чи пізно але нас всіх заставлять подавати податкову декларацію.І тоді після так званої нульової, прийдеться пояснювати звідки взялося те чи інше майно, якщо доходи не відповідають витратам.

seim
17.11.2017, 22:03
я рожеві окуляри не ношу. Бо якщо їх надіти, то буде так як ви написали. Майже як в Швейцарії та Німеччині.
Задкларували дохід, якщо вище 160 тис і сплатили з них податки.
Ви податок платите з повної своєї зарплати чи з мінімально встановленої?

yuasaver
17.11.2017, 22:03
Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !

і все ще думаєте що вам винні?

Віталій В
17.11.2017, 22:08
Повірте вам це здається..
Скоріше це Вам здаєця що податкова не справедливо тиснить на Вас ( ФОП ) не звиртаючи уваги на пасіки.

, прийдеться пояснювати звідки взялося те чи інше майно, якщо доходи не відповідають витратам.
Я вас благаю... тільки не в цій державі, чі ви знаєте випадки що з когось спросили, ааа яй яй не проходить.

seim
17.11.2017, 22:12
сільське господартво має низьку рентабельність. Тому для цієї галузі є невеликі поблажки. Для аграрних магнатів існують доплати у вигляді дотацій.

Antton
17.11.2017, 22:20
Скоріше це Вам здаєця що податкова не справедливо тиснить на Вас ( ФОП ) не звиртаючи уваги на пасіки.
фоп то фоп .. до чого тут пасіки?
Я вас благаю... тільки не в цій державі, чі ви знаєте випадки що з когось спросили, ааа яй яй не проходить.
все буває в перший раз..
Ви податок платите з повної своєї зарплати чи з мінімально встановленої?
З повної.. і працівники теж.
я рожеві окуляри не ношу. Бо якщо їх надіти, то буде так як ви написали. Майже як в Швейцарії та Німеччині.
можна сидіти і нити що все погано, а можна добиватися того що має бути.. До речі в дошкільних і шкільних закладахзаборонили всякого роду благодійності, збори грошей на ремонти і таке інше. Заборонили законодавчо на рівні країни.

seim
17.11.2017, 22:25
можна сидіти і нити що все погано, а можна добиватися того що має бути.. До речі в дошкільних і шкільних закладахзаборонили всякого роду благодійності, збори грошей на ремонти і таке інше. Заборонили законодавчо на рівні країни
це вже філософія яка с реальністю має мало чого спільного flag_ua
З повної.. і працівники теж
а вас не ображає те, що сплачені вами податки опиняться в кишенях дармоїдів?

Віталій В
17.11.2017, 22:32
[QUOTE]фоп то фоп .. до чого тут пасіки?
Взагалі то ви обкладали податком пасіки до чого тут пасіки Вам видніше.
все буває в перший раз..
Ваші б слова та до Бога в вуха.
З повної.. і працівники теж.
Гарна спроба спіймати на бла бла :rofl2: ви ж поважна людина а методи...

Antton
17.11.2017, 22:44
це вже філософія яка с реальністю має мало чого спільного
Важко. але я і мої друзі хочем жити в цівілізованій правовій державі, за що і боремось.
а вас не ображає те, що сплачені вами податки опиняться в кишенях дармоїдів?
Звісно ображае. Але якщо не добиватись то нічого і не буде.

Добавлено через 44 секунды
Гарна спроба спіймати на бла бла ви ж поважна людина а методи...
Як маєте ловити?

Добавлено через 1 минуту
Взагалі то ви обкладали податком пасіки до чого тут пасіки Вам видніше.
Ви пропустили.. пасіки вже давно обкладені податком, просо Ви ще не доросли до того рівня.

seim
17.11.2017, 22:50
Важко. але я і мої друзі хочем жити в цівілізованій правовій державі, за що і боремось.
Звісно ображае. Але якщо не добиватись то нічого і не буде.
вашу життєву позицію я зрозумів. Чим більше платити податків - тим краще буде жити держава і громадяни. З наступної викачки піду в податкову занесу банку меду. Бо теж хочу щось змінити на краще :cool:

Владимир Татомир
17.11.2017, 22:58
З наступної викачки піду в податкову занесу банку меду. Бо теж хочу щось змінити на краще
Было дело, один дед носил уже банку меда...:(

Віталій В
17.11.2017, 23:03
Ви пропустили.. пасіки вже давно обкладені податком, просо Ви ще не доросли до того рівня.
На жаль до податків мені ще далеко, на добраніч !!! приємно було поспілкуватись :beer:
P.S Остані 10 років працював керівником середньої ланки, по своїх обов'язках нараховував з/п с початку в ручному режимі, потім на н.б в XL формули складав сам, нараховував нічні, денні над урочні і т.д ( податки знімала бухгалтерія ) але скільки податка і з кого цікавився.

Antton
17.11.2017, 23:03
Чим більше платити податків - тим краще буде жити держава і громадяни.
Нічого Ви не зрозуміли.. Держава і громадяни будуть жити краще тоді коли кожен буде робити те що повинен. і ніяк інакше. поки що переважна більшість думає що їм всі винні , а вони почекають, бо і так все не чесно.

МЭД
17.11.2017, 23:04
Было дело, один дед носил уже банку меда...
:) И потом вся областная налоговая с бидончиками приехала 200 т литровыми до чайку...:)

seim
17.11.2017, 23:18
Нічого Ви не зрозуміли.. Держава і громадяни будуть жити краще тоді коли кожен буде робити те що повинен. і ніяк інакше. поки що переважна більшість думає що їм всі винні , а вони почекають, бо і так все не чесно.
з вас був би непоганий політик. Лозунги і байки. Це те що треба. Люди в Україні працюють більше ніж люди в ЄС, а отримують 3 копійки. З цих трьох копійок потрібно в повному обсязі заплатити податок. Залишиться 2 копійки. Це люди в цьому виннні, що вони в таких умовах опинились?

Antton
17.11.2017, 23:57
з вас був би непоганий політик. Лозунги і байки. Це те що треба. Люди в Україні працюють більше ніж люди в ЄС, а отримують 3 копійки. З цих трьох копійок потрібно в повному обсязі заплатити податок. Залишиться 2 копійки. Це люди в цьому виннні, що вони в таких умовах опинились?

Уявіть собі що так. Я розумію що легше сказати що то все депутати натворили,але вибачте чи ж не люди їх обирали?, Чи не люди все пустили самоплином? Може не люди носять чиновникам хабарі щоб той "порішав". Депутати винні? , а те що люди дозволяють таке творити, так ні.. люди то так ..єлекторат. Довго нам ще по "пустелі " ходити .. Ой довго. Добре що зараз молодь за кордон їздить.. бачить як треба жити, і як можна жити коли суспільство живе по законам. вертаються мало,але з тими що повернулись вже можна говорити , вони вже ціль бачать.

seim
18.11.2017, 00:55
Є такий вислів "Миші кололись, плакали але продовжували їсти кактус". Ви саме це пропонуєте робити. Людей обдирають до нитки і вже не соромляться цього, роблять це відкрито і нахабно, а ви агітуєте сплачувати всі податки навіть там де дармоїди їх не передбачили.