PDA

Просмотр полной версии : #SaveHoneyPlant


Happy hiver
08.10.2018, 22:34
Всім привіт. Нещодавно Олексій Івженко на сторінці фейсбуку започаткував флеш-моб #SaveHoneyPlant.
Я перейняв естафету та посадив липи.Частину дерев передам іншим.
А саму естафету передаю трьом іншим хлопцям. А кому це подобається, долучайтесь.
До речі можете саджати не тільки дерева, а й кущі та навіть трави.
Фото та відео викладайте в цій темі.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Gazonof
09.10.2018, 09:26
Отлично! Еще пару недель и буду рассаживать сумах. Рассаженный весной принялся везде.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

ДобровоЛ
08.12.2019, 23:05
Не знаю ,що там з " естафетами", але я вже за 30 років насадив цілий ліс білої акації, стовбури деяких її екземплярів вже товстіші за мене. А цей акаційний лісок вже проглядається зі спутника. Насадив і кілька найрізніших верб у вогких місцях.;)

ДобровоЛ
10.12.2019, 22:03
Отлично! Еще пару недель и буду рассаживать сумах. Рассаженный весной принялся везде.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

А хто знає, яка його медопродуктивність в розрахунку на гектар?:ah:
І що вигодніше садити для наших бджілок - еводію, павлонію чи ж сумах?:ah:

Добавлено через 4 минуты
[QUOTE=Happy hiver;246477]Всім привіт. Нещодавно Олексій Івженко на сторінці фейсбуку започаткував флеш-моб #SaveHoneyPlant.
Я перейняв естафету та посадив липи.Частину дерев передам іншим.
А саму естафету передаю трьом іншим хлопцям. А кому це подобається, долучайтесь.
До речі можете саджати не тільки дерева, а й кущі та навіть трави.

Непогану справу ви розпочали. Тільки на цьому не зупиняйтеся. У мене є таке прислів"я : вони, гади, рубають, а я хоч і не святий та продовжую саджати. А мо" воно їм та й надоїсть рубати...:rofl2::D