PDA

Просмотр полной версии : Струбцина своими руками


рикитикитави
09.01.2012, 23:21
вот сделал такую не сложную струбцинку,работы на 4 часа,а выручает здорово.Влазит 4 щита из доски 35 ки,может кому пригодится.

valentin
28.02.2012, 23:51
Классные струбцины.И я буду себе делать ,только к упорам хочу наклеить микропористую резину толщиной 10 мм,если даже прошиб с размером на пару мм все ровно придавит.

valentin
03.03.2012, 21:57
Сделал себе струбцину.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

С помощью ею собрал 20 днищ бес пола, за 40 минут

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Главное чтобы упоры на струбцине были плавающие,если будут глухие то при зажатие будет перекашивать и прижимать не всей площадью упора.Если у кого есть какие то струбцины или приспособления хотелось бы посмотреть. Заранее спасибо.

ромка
04.03.2012, 22:41
а у меня похожа

SERGE
29.03.2012, 22:12
Здравствуйте!
Вот чем пользуюсь я идея не моя но с моими доработками:
8 таких струбцин = 1 корпус.

Виталий.
29.03.2012, 22:33
Вот сделал простенькую струбцину,для сушки склеенных щитов.
Сделанно для четырёх щитов, по 320 млм каждый.
Как раз на корпус.
Сушить можно в положении лёжа,или в положении стоя.
Если мешает, поставил в угол,или к стене,и всё.
Миниатюры
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Voha
31.03.2012, 23:16
У меня такие 2 м швелер
906

Voha
27.06.2012, 02:30
А вот так она выручает максимальная длинна заготовки 1.8м1069 склеил обрезки доски пола вдальнейшем пойдет на дно роевни

valentin
19.09.2012, 22:39
подскажите где в Запорожье можно купить такие струбцины?[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Злой Сашка
20.09.2012, 06:37
valentin вы скорее всего имели ввиду ЭТО ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]), тогда готовьте денежку удовольствие стоит где-то 24-26 евро денег.
НО, штука классная, я использую. Рекомендую денег не пожалеть.

shev-mike
05.03.2013, 19:15
valentin вы скорее всего имели ввиду ЭТО, тогда готовьте денежку удовольствие стоит где-то 24-26 евро денег.
НО, штука классная, я использую. Рекомендую денег не пожалеть.

выдает "ошибка"

Злой Сашка
05.03.2013, 21:49
выдает "ошибка"
Сообщение переносилось, возможно закралась ошибка. Корректировка тута ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
STC-HH50 22.3 евриков
STC-HH70 22.8 евриков.

Александр.71
20.04.2013, 21:05
:):):)

верес
21.04.2013, 22:54
струбцин при збиранні корпусів не застосовую, тому,що вибраний тип з'єднання забезпечує добру фіксацію частин корпуса , присаджую постукуванням киянкою, і зкріпляю саморізами.

Cooper
22.08.2013, 22:10
Ось так можна зробити

верес
23.08.2013, 10:32
В мене ось такі, металеві + дерев'яні

Сергей Ск
23.08.2013, 21:25
В мене ось такі, металеві + дерев'яні



Миниатюры
А можно поподробней о деревянных.
Спасибо!!!

верес
24.08.2013, 16:44
звичайно можна, якщо це Вас зацікавило.
Дві рейки, в мене це 700х40х30, два болти М8, але булоб краще М10, два клини, теж дерев'яні.
Матеріал дерев'яних деталей ясен.

Михайлович
05.10.2013, 18:45
В мене ось такі, металеві + дерев'яні
Аналогичные деревянные струбцины нашел в журнале "The Woodworkers Jornal" № 1-2 за 1977 г., на стр.15.:old:

vodolej
05.10.2013, 20:43
В мене ось такі, металеві + дерев'яні

Практично користуюсь такими ж. Але інколи щит стає "пропелером". Краще було б мати одну із сторон струбцини жорсткою.

верес
06.10.2013, 00:26
звичайно, клинові вайми відомі давно, про них замітки є в кожному "наставлєнії" по столярці.

Довгий час зклеювані деталі зтискав в металевих гвинтових, щоб широкі щити не вигиналися дугою, зверху накладав треттю вайму, яка компенсувала "момент" цієї дуги. Для деталей на двері така технологія майже влаштовувала, ( пока клей сохнув, думав як зробити цей процес швидшим, була ідея металевих, двусторонніх, час йшов метал дорожчав, а я все відкладав на потім).

... і зробив дерев'яні, відпочивати тепер неприходиться, процес зклеювання став конвеєром, перший щит встигає висохнути, коли збирається N-й. Адже мати таких струбцин можна багато, завдяки дешевизні їх виготовлення.

Про зкручування щита 'пропелером', такого небуло, ні в металевих ні в дерев'яних. Можливо причина в припасуванні фуг, яку "виправляємо" силою зтискання. Доречі, мав нагоду колись давно, поспілкуватися з поважним столяром, (зрозумів це набагато пізніше) а тоді я ще був "нуль" в столярці, читав книжки, (як зараз читаю про бджіл)правда верстата фуговального тоді вже "зклепав", так от, він клеїв (фільонки) на гладку фугу, і без ваймів, (складаючи деталі , одну на другу) щоб не провокувати штучних натягів, (напряжений).

...як я користуюся дерев'яними. Набраний щит, промащений клеєм,(наносю його через хоботок цівкою, раніш для розмазування притирав фугами, бо пензликом несподобалося, тому йорзав дошками пока клєй не покривав рівномірно місце зклеювання, а це вимагало дуже якісної прифуговки, що стало тепер за правило, зараз ту ж цівку розтираю зубною щіткою, так швидше, і " ну дуже до душі". Зтискаю щит в металевих ваймах, і мадіваю дерев'яні, болтами притягую рейки до щита, тісненько, (їхня робоча поверхня має випуклість, (дугу)), що і унеможливлює вигинання щита, потім вбиваю два клини, зручно це робити двома молотками, б'ючи ними зустрічно, після відпускаю металеві і щит в дерев'яних ваймах сохне.
Щоб струбцина , вона ж дерев'яна, не приклеїлася до щита вичавленим надлишком клею, облеїв робочу поверхню рейок скотчем.

фом
11.01.2014, 02:18
Для склеювання щита з дощечок, я змайстрував собі такі струбцини.
Використовував металічну трубу прямокутну 40Х25, полосу 40Х4 та деякі деталі виточував у токаря.

верес
11.01.2014, 20:05
викладу і я пару фото до своєго попереднього повідомлення про дерев"яні клинові вайми (струбцини)

vodolej
18.02.2014, 11:54
А по проще:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Serioga
18.02.2014, 13:41
викладу і я пару фото до своєго попереднього повідомлення про дерев"яні клинові вайми (струбцини)
Понравилась система распора (если можно так сказать) из двух клиньев, обязательно возьму на вооружение.

Виталий 84
02.02.2016, 20:25
Я [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]пользуюсь вот такими струбцинами, за один раз зажимаю 12 стенок рутовского корпуса.

ЯроБа
03.02.2016, 12:00
викладу і я пару фото до своєго попереднього повідомлення про дерев"яні клинові вайми (струбцини)

Я так зрозумів, що пази для рейок ви не фрезеруєте (для зміцнення). Чи не розходяться щити з часом?

верес
03.02.2016, 20:49
Я так зрозумів, що пази для рейок ви не фрезеруєте (для зміцнення). Чи не розходяться щити з часом?
__________________
склеюю на "мікрошип", інколи на "гладку фугу", на рейку ні.
Щити не розходяться.

Андрей1985
17.12.2016, 20:29
По быстрому смастерил сегодня! посмотрим что из этого получится.

Двери шифанера хватило на 5 мест! шире чем заготовку под рутовский корпус склеивать не планирую пока.

Шавлюк
17.12.2016, 22:54
Клею щити для корпусів польским клеєм Монопур ,25 хв час висихання. Тримає прекрасно.

Евгений7
18.09.2017, 22:56
Зробив дві струбцини з дуба, клею по вісім щитів за день. Завтра викладу фото

Евгений7
19.09.2017, 07:01
Зробив дві струбцини з дуба, клею по вісім щитів за день. Завтра викладу фото
Моя струбцини

vodolej
19.09.2017, 07:51
Моя струбцини
Якщо вас така конструкція задовольняє то і користуйтесь, отримайте задоволення від роботи. А про мене така конструкція буде вигибатись а також можливо що і сам щит буде вигибатись якщо добре придавити болтами. Так що це не є кращий варіант. Але на безриб'ї і рак риба.(ИМХО)

anatoliy22s
19.09.2017, 09:14
Для збирання корпусів використовую ось такі струбцини.
24651
24652
24653
Надалі ще трохі модернізував.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Евгений7
19.09.2017, 09:30
Якщо вас така конструкція задовольняє то і користуйтесь, отримайте задоволення від роботи. А про мене така конструкція буде вигибатись а також можливо що і сам щит буде вигибатись якщо добре придавити болтами. Так що це не є кращий варіант.Але на безриб'ї і рак риба.(ИМХО)
Спочатку і я думав, що буде прогибатись, але для клейки щита товщиною 20-25 мм достатньо жорстко себе показала. В червні зробив 25 корпусів на155мм все норм. Плюс за допомогою цієї струбцини я збираю корпуси. :beer:

bvv
19.09.2017, 13:44
В начале клеил заготовки на корпуса рогатых на микрошип, затем упростил - стал клеить на гладкую фугу. Сейчас от клея совсем отказался . Заготовки на корпуса собираются встык на саморезах.