Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Обустройство пасеки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=107)
-   -   Какие деревья можно садить на домашней пасеке (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2971)

АНД 21.02.2016 17:10

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
залізним купорусом обробляється 1раз на 4 роки до появи розбуханя бруньки інакше спалите дерево

ДобровоЛ 21.02.2016 18:54

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 121746)
якщо дерева садові не обробляти то і не буде тоді врожаю, вони більше вражаються різними паразитами і хворобами і такі плоди довго не зберігаються, хоча старі сорта непогано плодоносять і без хім обробітків :old:. в мене молодий садок і в нім стоять вулики, і для того ,щоб менше користуватись хім обробіток провожу своєчасну обрізку щоб крона не за гущувалась і цим самим не провукувати грибкові захворюваня, а для бородьби з тлев обрискую мильним рожчином з додаваням перцевої настойки з червоного або вазанкового перцю :diabolo: для бжіл безпечно а тлі :eek: (ИМХО)[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Моєму саду, де стоять бджоли - понад 25 років. І жодного разу я його нічим крім попелу і весняної побілки штамбів не обробляв. А урожай такий, що й сусіди вже понаїдалися. Головне - органічна підкормка і поливта вчасна обрізка.:old:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 121752)
залізним купорусом обробляється 1раз на 4 роки до появи розбуханя бруньки інакше спалите дерево

А для чого? Він нічим вже не допоможе.(ИМХО)

Urik 21.02.2016 20:54

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от анна сергеева (Сообщение 121669)
Пчелы и яблони – это СЧАСТЬЕ!

За таким счастьем к Андреичу. :)

djus200 22.02.2016 00:16

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Raketin (Сообщение 102231)
Сегодня решил попробовать насеять семян черноклена. Не вырастут, придется в посадках молодняк выкапывать. Черноклен отлично стрижется!
Вырыл траншейку метров 12, набросал семян и все это накрыл землей в 6-7см. Пойдут в рост - буду пересаживать по месту. Хочу в рядах между липами высадить. Тень будет и стройные ряды ульев.
Липы сажал три года назад. уже выросли под 2,5 метра.Брал поросль от взрослых деревьев.

А как садили липу, и какую? Я посадил, не выживают. Какая технол. ?

Raketin 22.02.2016 10:49

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Молодняк. Самосев.
С проспекта за забор в парк сбрасывают листву по осени. В ней масса семян. Далее от забора отгребают листья метров на 10-15. Рано или поздно там прорастают семена. Вот там и остается накопать поросль. Весной до распускания почек . Или осенью в известные сроки. Саженец такой не более 1см в диаметре. Вот и вся технология.
А первые рыл из-под стволов. Главное, чтобы были нормальные корни.
Еще есть лес. Там возможно запросто накопать 2-3 летних деревьев. С хорошими корнями, словно борода у графа Л. Толстого. :)

Schkiper 13.03.2016 17:17

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от kostantin501 (Сообщение 101275)
Какие деревья можно садить на домашней пасеке

:)Да любые. Лишь бы самому нравилось, а для пчёл десяток другой деревьев роли большой не сыграет.(ИМХО)

Дмитрий84 17.03.2016 08:22

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Aleksandr17 (Сообщение 121749)
мене турбує більше те, що на гілочках є схоже на мох. коли не було бджіл, я пару разів обробляв залізщним купоросом, то воно пропадає. Потім знову появляється. Є декілька дуже старих дерев, які я дуже хочу прибрати, а тестю вони як пам'ять. І я думаю, що від старих передається ця зараза. Всі молоді дерева які саджаю, або не ростуть, або дуже повільно ростуть і з'являється мох на них.



Підливайте навесні і літом антихрущом, повинно допомогти....Я садок молодий також обробляю навесні і восени - бордоська суміш і залізний купорос ( одне восени і друге навесні ) + побілка і біля стовбура на зиму обкопую...

ДобровоЛ 17.03.2016 14:52

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

Сообщение от Дмитрий84 (Сообщение 126883)



Підливайте навесні і літом антихрущом, повинно допомогти....Я садок молодий також обробляю навесні і восени - бордоська суміш і залізний купорос ( одне восени і друге навесні ) + побілка і біля стовбура на зиму обкопую...

Хрущі не люблять буркунів. Отож сійте і буде двояка вигода...
А насіння буркунів купляв тут - непогані ціни й насіння класне . Сам купив, перевірив на схожість.
:old:
:ok:

Дмитрий84 17.03.2016 21:00

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Антихрущ не лише проти хруща але і проти шкідників які псують корінь глибоко в землі і підверхом ,не раз бачив як після обробітку ввечері ( вранці ) всіляка живність валялась біля стовбура....Але за пораду дякую!!!!!

АНД 17.03.2016 21:20

Re: Какие деревья можно садить на домашней пасеке
 
Цитата:

мене турбує більше те, що на гілочках є схоже на мох. коли не було бджіл, я пару разів обробляв залізщним купоросом, то воно пропадає. Потім знову появляється. Є декілька дуже старих дерев, які я дуже хочу прибрати, а тестю вони як пам'ять. І я думаю, що від старих передається ця зараза. Всі молоді дерева які саджаю, або не ростуть, або дуже повільно ростуть і з'являється мох на них.
скоріш завсе ви не обрізаєте лишні гілки на яблунях, тобто є загущеність гілок а може і сама бути посадка дерев дуже близько розташовані ,адже там де сонце освіщає певний проміжуток часу там мох не росте,росте в тіні і сирості . анти хрущ коли вносити в пристовбурово тобто під корінь то він діє лиш на підземних шкідників , а на грибки і мохи він не впливає, залізним купоросом обробляється раз на 4 роки до набуханя бруньок,а мідним купоросом можна кожен рік із додаваням вапняного молочка і невилику кількість клею пва як прилипача ,тоді і моху небуде ,але при умові якщо крона буде проріджена, і для бжолів не є токсично ,але краще обробляти коли не ма льоту бжіл .


Текущее время: 05:55. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot