Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=230)

Мирошнык 20.10.2012 10:48

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 15419)
Хоча 12-рамочник в порівнянні важчий

В мене 15-рамочний з роздільною фанеркою,а други корпуса буду робити з полістіролу.Раньше теж був схильний до 10-рамочних но продивившись інтернет а особливо фільми Кривчука зробив такий вибір.:ah:

uyry 20.10.2012 11:42

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Виталий91 (Сообщение 15415)
потом бы доделал днища крыши и магазины

Наверное не дописал. Зимой буду делать дно, подкрышник, крышу и корпуса с магазинами. Буду делать 2 - 3 запасных дна (для оперативной подстановки при ревизии и "на всякий случай"). Про суш в надставки тоже думал, но потихонечку нужно начинать собирать и такую.
Цитата:

Сообщение от Виталий91 (Сообщение 15415)
поднимать конечно в одиночку не смогу, понадобится или подьемник или помощник=)

Работаю на пасеке тоже сам и про подъемник тоже подумываю, но это не раньше чем через сезон (буду присматриваться и прилавчиваться, если без подъемника будет очень трудно - буду покупать). А вот про второй корпус из экструдированого полистерола - идея хорошая. Буду прорабатывать и ее.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Мирошнык (Сообщение 15420)
особливо фільми Кривчука

Что за фильмы? Ссылку можно?

Мирошнык 20.10.2012 12:02

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от uyry (Сообщение 15422)
Что за фильмы? Ссылку можно?

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Romun 20.10.2012 15:41

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Мирошнык (Сообщение 15420)
В мене 15-рамочний з роздільною фанеркою,а други корпуса буду робити з полістіролу.Раньше теж був схильний до 10-рамочних но продивившись інтернет а особливо фільми Кривчука зробив такий вибір.:ah:

Мабуть мається на увазі Кривчиков (прізвище мовою оригіналу). Крівчіков сам каже, що в нього здоров'я вистачає другі корпуси тягати, але мені страшно навіть подумати...
Сам для 16 рамочного лежака, надивившись фільмів, виготовив 15 рамочну надставку на рамку дадан. Дошка 20 мм, але коли довелося знімати корпуси з невеликою частиною повномедних рамок (частину вийняв порамочно), то хай йому грець... Жалію що не зробив на полурамку. Не пізно переробити в принципі, але я краще продам/подарую як є, а сам перейду на більш легкий варіант. Гніздо на 16 (15) рамок завелике, частина будуть рамки медові, я поки до нижнього корпусу добрався, в мене соняшник зацукрився (хоча я трохи запізнився з відкачкою). Плюси - це можливість нарощувати великі сім'ї, в другий корпус матка як правило не потикається, бо їй і так місця повно, єдиний стандарт рамки. Але якось дуже громіздко, не по мені.

Прошу вибачення, що відійшов від теми, але чим не аргумент в бік 8-10-12 рамочника з магазинними надставками.

Мирошнык 20.10.2012 17:19

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 15431)
Мабуть мається на увазі Кривчиков (прізвище мовою оригіналу).

Дякую що поправили...:ah:
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 15431)
сам каже, що в нього здоров'я вистачає другі корпуси тягати, але мені страшно навіть подумати...

Як я вище уже писав ...другі корпуса з пенополістиролу...з розрахунком на сили...:)

uyry 20.10.2012 18:31

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Мирошнык, Як показує себе другий корпус з полістеролу?

Мирошнык 20.10.2012 18:42

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Мирошнык (Сообщение 15420)
В мене 15-рамочний з роздільною фанеркою,а други корпуса буду робити з полістіролу

Я повторюсь...( Я новычок и буду только делать етой зымой а как оно поделюсь на следующий год)

uyry 20.10.2012 19:06

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от Мирошнык (Сообщение 15420)
а други корпуса буду робити з полістіролу

Вибачте, тільки тепер замітив.

СТЕПАНОВИЧ 09.02.2013 15:37

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Чи можна в дані системі підставляти весною для розширення магазин під
гніздовий корпус?

anm 10.02.2013 14:44

Re: Пчеловождение в десятирамочных ульях на рамку 300 с магазинами на 145
 
Цитата:

Сообщение от beekeeper (Сообщение 8142)
Лично я не советую применять одновременно рамки на 300 и 230, так как в два стандартных магазина можно вставить трехсотку,а вот 230 никуда не всунешь. Ну как в мультике " котенок по имени Гав"......."котенка с таким именем на улице ждут сплошные неприятности", вот так и в этом варианте.

где то видео было, с рекомендацией делать подкрышник такой высоты, чтобы будучи подставленным под магазин на 145 получался импровизированый сборный корпус на 270.


Текущее время: 16:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot