Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Вопрос]: Какой прицеп для кочёвки посоветуете (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2957)

верес 08.12.2016 14:26

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Розраховую на довжину до 5 -ти метрів перший ( з вуликами) за авто, за ним коротший 3-4 метровий, можливо і одновісний, з реманентом та " комфортом". Сумніви закрадаються в тому, чи не буде другий клювати дишлом землю на перекатах в сцепці з переднім.

Андрей Андреевич 08.12.2016 14:50

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
верес, ...я не тягав, но вже довго придивляюсь до прицепів. Мій товариш хороший, розказував як тягав по Барському районі два павільйона (років 10 назад) Т-150...з його оповідань -це "жесть" , і на диби ставав , і буксував (я так і не зрозумів як Т-150 і буксує) но зрозумів що тяжко тягати, а Газ-66 і сто вуликів тяжко віриться (но такий Камікадзе , як я може рискнути---но як застрягну, то прийдеться ДЖОН ДІРА уже шукати). Подовжений один ЗІЛовський прицеп, чи МАЗовський для 66 "саме то".Тепер про другий прицеп (реманент і кімната відпочинку)...я б не старався його чіпляти за автопоїздом (66 з прицепом)-- з ГАІ заморочки будуть 100% і легковушку на кочовці (під "женю") треба мати, от вона і зможе тягати кемпінг без напряга.
Дишлом клювати не буде якщо другим буде прицеп як я описав (зіловський, мазовський) а третій кемпінг...но якщо другим буде на спаренній осі імпортний, то дишло 100% буде гнутим.

Bee_Keeper 08.12.2016 15:04

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
верес, хлопці тягають причепи тракторами ЮМЗ, МТЗ по 2шт в зчіпці, загальною довжиною 20-22м. Але дишла стандартні, бо причіпи - подовжені 2ПТС-4. Нічого не горнуть.
Правда є один камікадзе, на своїй самохідці, подібній моїй, довжиною 11м, тягне ще 2 таких же. Трапляється на поворотах посадки горнуть...
А Газ-66 -всі ведучі колеса, потягне будь що, через роздатку. А маленький причіп (легковий) чи трейлер - чіпляти до машини супровіду. Без неї все рівно не обійтися. Така моя думка.

верес 08.12.2016 15:11

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Дякую Андріїч, треба шукати причіп, коли брав 66 на Балках (село),були там причіпи без кузовні мабудь з під кунгів якраз під 66 з пневмоприводом гальмів, але мені тоді нетреба було, а тепер знайти б такий булоби все без гемора.
П.с колеса здається там були типу як у 51 газіка.. Може де там в Вас валяються схожі.
і про сотню вуликів, цеж максимум буде до шести тон, 66 потягне, правда і бензину поп'є, тому то й хочу одним махом, хоча варіант з підсобкою легковика розглядається, і який варіант вибрати .....
Завів дружбу з одним пасічником зі Жвана, хвалився що акації море, от і вабить мене подорожувати десь до сотні а ганяти два авто мабуть буде накладно.

Добавлено через 1 минуту
Написав з пневмоприводом а слід було би написати пневмоприводом гідрогальм.

Андрей Андреевич 08.12.2016 15:17

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 164706)
коли брав 66 на Балках

якщо це Балкии ті що в Барському районі...то там вже немає причепів, в прошлому році узнавав у них, хотів "тєлєжку" для яблук зробити...но на днях проїзжав поруч з "частиною" то з за забору торчали два дишла доверху від шассі якогось (не придав уваги які), можее вони і є...

верес 08.12.2016 15:35

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
так, Балки Барські, а що там ще є та "частина"?

Дет Котэ 08.12.2016 15:45

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Андрюха Бикипер вроде как прицеп таскает. Может о че посоветует...

Bee_Keeper 08.12.2016 15:55

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 164716)
Андрюха Бикипер вроде как прицеп таскает. Может о че посоветует...

Лёша, я тягаю 11метровой самоходкой коротыша, на 8,5м плюс дышло 2метра. Нормально идет. Не было поворотов, которые не удалось бы проехать. Это у меня в поле. Верес же собирается ехать за сотню км, ему надо заводской прицеп с тормозами, так понимаю.
Крымчане когда то ездили к нам на подсолнечник. Кунгами тягали военные прицепчики, на низком ходу, не помню их названия. Ульев по 20 стояло в 2 ряда, а набивали штук по 30-40 по отъезду.

Андрей Андреевич 08.12.2016 17:16

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 164713)
так, Балки Барські, а що там ще є та "частина"?

та вроді б є ще...якась техніка воєна стоїть.

верес 08.12.2016 18:04

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Друзі вже прінформували- два роки нічого непродають, все на фронт, все що можна ще поставити на колеса відновлюють і в АТО. От тепер що краще " плюшкін" чи ні, брав 66, ходив , мацав той причіп, але непридумав на той час куди його пристосувати, і ціна була ви неповірете 1000 грн на новій резині. Поц ти верес!


Текущее время: 03:55. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot