Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Создание единого реестра пчеловодов (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4871)

Андрей Андреевич 06.12.2017 21:48

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
sahulka, Участки, находяться в "межах" села --там своя "парафія" (голови сільської ради), а за межами села -то друге зовсім діло (розподіляв раньше "район"...зараз чув , що вже на рівні "області" вирішують --не факт 100% ,не володію точною інфою)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 212534)
Да все просто документы на участок находятся в стадии оформления а решение о выделении участка другому человеку уже давно принято. Или же свободный участок земли по решению органов самоуправления уже передан в аренду сроком на 49 лет. Не все так просто как кажется.

Всі ці дії "ізначально" починаються з присвоєння ділянці кадастрового номера

yuasaver 06.12.2017 21:52

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 212532)
На карті показані ділянки з кадастровими номерами ... як можна володіти ділянкою якій не присвоєний кадастровий номер?...або ,я щось пропустив?
П.С. Наведіть курсор на квадрат ...висвітиться кадастровий номер і в якій власності ділянка

якщо особи які володіли земельними ділянками (мають акти на право власності в паперовій формі) до створення державного кадастру не вчиняли правочинів (купівлі, продажу, приватизації, дарування.....) то вони могли не присвоювати кадастрового номеру, але це не позбавляє їх права власності на належні їм земельні ділянки. Однак при наступному вчиненні таких правочинів вони будуть зобовязані присвоїти таким земельним ділянкам кадастрові номера. Тобто, на даний момент, кадастрова карта не відображає в повній мірі інформацію....

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 212535)
sahulka

Всі ці дії "ізначально" починаються з присвоєння ділянці кадастрового номера

так, всі дії з земельними ділянками починаються з присвоєння кадастрового номеру. Без кадастрового номеру правочин не можливо здійснити.
краще користуватися офіційною кадастровою картою [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Андрей Андреевич 06.12.2017 21:59

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
yuasaver, як я "люблю" щось доказувати... з самого початку я прописав ,як перейти в спутниковий режим, де буде все видно про ділянку --занехана вона, чи кимось використовується...там даже на "місцях" толком не знають, тому й написав--що пошукайте самі...принаймі я б ,у селі не для одної пасіки найшов би ділянки ніким не зайняті...як і повсюди (про "города" мову не веду)

yuasaver 06.12.2017 22:04

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 212539)
yuasaver, як я "люблю" щось доказувати... з самого початку я прописав ,як перейти в спутниковий режим, де буде все видно про ділянку --занехана вона, чи кимось використовується...там даже на "місцях" толком не знають, тому й написав--що пошукайте самі...принаймі я б ,у селі не для одної пасіки найшов би ділянки ніким не зайняті...як і повсюди (про "города" мову не веду)

те, що земельна ділянка занедбана не означає, що вона не перебуває у чиїйсь власності. І навпаки - те, що вона кимось використовується не означає, що вона використовується на законних підставах.

vodolej 06.12.2017 22:05

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 212527)
Фізичні та юридичні особи розміщують пасіки на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування, відповідно до ветеринарно-санітарних правил.

Посилання на ті "Правила" подані на початку "Закону ...." А далі вже в тексті все враховано.

Andruhan 06.12.2017 22:10

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 212454)
и кстати, Андрей, перестань катать жалобы

Ну вот, съездил один за лесом... Вас тут самих, оставлять низзя?!:nunu::rofl2:

yuasaver 06.12.2017 22:20

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 212541)
Посилання на ті "Правила" подані на початку "Закону ...." А далі вже в тексті все враховано.

Є конституція і Закони які гарантують певні права, а є нормативні акти які встановлюють правила використання цих прав.
Наприклад: конституцією передбачено право голосувати на виборах, але іншими номативними актами передбачено, що таке право можливо при наявності паспорта. Кожен має право обиратися та бути обраним, але для цього потрібно пройти певну процедуру від реєстрації до самої участі у виборах. Законом передбачено право керування транспортним засобом, але для цього потрібно володіти правилами дорожнього руху і мати відповідний фізичний стан. Кожен має право займатися підприємницькою діяльністю, але для торгівлі алкоголем потрібно отримувати ліцензування та мати в наявності приміщення, що відповідають певним вимогам. Прикладів можна навести безліч. Так і з пасікою. Ніхто не забороняє тримати необмежену кількість сімей на безмежній ділянці.

Kostik 07.12.2017 11:07

Re: Регистрация пасек
 
Предполагается, что каждой пасеке и улью будет присвоен номер для обеспечения отслеживания сырья и товара.

С нумерацией пасеки понятно, но с нумерацией улья в реестре:confused:
Получается, что от каждого улья мед должен откачиваться отдельно, сливаться в отдельную тару и пронумеровываться, иначе не отследишь происхождение этого меда. Дурь, но гениально. Сделал отводок -беги регистрируй - от него тоже или мед или воск возметься,фасуй в ведёрко и присваивай номер.

kroxaru 07.12.2017 11:19

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от Kostik (Сообщение 212599)
Сделал отводок -беги регистрируй

Семья отправилась в страну цветов,справку с морга нести для снятия ее с учета?
Украли улей справку я так понимаю или полиция выдаст или воры?

vodolej 07.12.2017 12:01

Re: Создание единого реестра пчеловодов
 
Послушаем это:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 19:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot