Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Мёд (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Антибиотики в мёде (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=645)

MaXUA123 21.12.2017 17:15

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от Sergej_Pl (Сообщение 215618)
Про гнилець знайомі-пасічники, як і я зокрема, знають, слава Богу, хіба що теоретично. І наврядчи є підстави недовіряти тим, з ким по півроку разом кочуєш і кого добре знаєш.

Яким же чином в мед може потрапити антбіотик з пластини, навіть якщо він там є? Не знаю! І також не хочеться вірити. Теоретично можна припустити, що таким же чином, як і діюча речовина пластини потрапляє на бджолу, а з неї - на кліща.
Пластини ставили у серпні після відкачки, біпіном обробляли у жовтні-листопаді.
Препарати фірми Агробіопром якраз не використовували, а лише перелічені раніше препарати.
Заготівельники ж заявляли, що в ході аналізів знаходили хлорамфенікол (діюча речовина левоміцетину). Дуже цікаво, що якраз про цей антибіотик у подібних випадках і йшлося, як, наприклад, про це писав Сергій Самойлов.
А головне - хотілося б розібратися, чому людей, які в руках не тримали антибіотиковмісних ветпрепаратів, не те що використовували на практиці, переслідують проблеми з аналізом меду.

Особисто в мене і ще в 2 моїх знайомих пасічників після пластин Агробіопрому були проблеми з аналізами. На минулий рік не використовували ті пластина і стало все ОК. Якщо мені незраджує память знаходили хлорамфенікол. А цей антибіотик взагалі не допускається. Такий мій досвід.
Якщо партія з декількох пасічників, спробуйте ще відправити на аналіз іншому заготівельнику. Або ще розділіть партію на декілька частин.

МЭД 21.12.2017 17:32

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 215630)
Особисто в мене і ще в 2 моїх знайомих пасічників після пластин Агробіопрому були проблеми з аналізами. На минулий рік не використовували ті пластина і стало все ОК. Якщо мені незраджує память знаходили хлорамфенікол. А цей антибіотик взагалі не допускається. Такий мій досвід.
Якщо партія з декількох пасічників, спробуйте ще відправити на аналіз іншому заготівельнику. Або ще розділіть партію на декілька частин.

Шо у вас в меді ви можете тільки гадати ,бо не ма з чим порівнювати .Як би у вас був папірець з аналізами який ви для себе здавали тоді так .А так вони можуть розповідати все щьо завгодно.

Женя Д 21.12.2017 22:29

Re: Антибиотики в мёде
 
Sergej_Pl, многие знают про гнилец только в теории и это плохо,ибо теория не поможет его разузнать вовремя,и если вы его не заметили сразу то это не значит что его нет(((

Берендей 21.12.2017 23:49

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от Sergej_Pl (Сообщение 215601)
Можна було б припустити можливість обману з боку заготівельників, якби не підтвердження таких же результатів при аналізі в інших лабораторіях.

Какую группу антибиотиков определили лаборатории?

MaXUA123 22.12.2017 10:53

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 215632)
Шо у вас в меді ви можете тільки гадати ,бо не ма з чим порівнювати .Як би у вас був папірець з аналізами який ви для себе здавали тоді так .А так вони можуть розповідати все щьо завгодно.

Було три випадки в тьох пасічників в різні роки з одним і тим жеш антибіотиком. У всих випадках було одне спільне- пластина фірми Агробіопром. В чому заключається підлість - якщо їм так хочеться всунути антибіотик в ту апаковку пластин, то ж є антибіотики які в невеликих кількостях допускаються і виробник пластин мав би написати, що пластини містять антибіотик. А так вони ні першого ні другого незробили. Після заміни пластин на сербський Варотон або димпушку продлеми зникали.

Sergej_Pl 22.12.2017 12:48

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 215691)
Какую группу антибиотиков определили лаборатории?

Определяли якобы хлорамфеникол.
Были, конечно случаи с некоторыми заготовителями, когда пасечники пытались выяснить, какой именно антибиотик выявили, просили переслать скан-копию результатов экспертизы, но добиться чего-либо вразумительного не удавалось - одни пустые обещания или вообще откровенное хамство: "Да кто вы такие, что-бы мы вам что-то отправляли". И ждали в результате свои бидоны почти год и зареклись сдавать когда-либо без предварительного анализа. Но и с последним вариантом получилось весьма забавно: одни заготовители от компании "Бихайв стандарт" с харьковского пункта закупок взяли пробы, наверное, у полобласти, поставили фирменные пломбы - и с концами. Пасечники звонили в отдел закупок, просили прислать для анализа реальных работников. Прислали. Из Николаевского пункта закупки. Те взяли анализ, да еще добротно - по поллитра с бидона минимум, и поминай, как звали. Знакомые звонили по официальным номерам на "Бихайв", менеджеры подтверждают, что это их заготовители, да еще и оправдывают их: "Почему они должны отвечать на звонки каждого пасечника и слушать, как им выносят мозг? Их работа - взять и привезти пробы". Хватает же наглости теперь снова (в третий раз!!!) предлагать сдать анализ. Говорят - в прошлый раз что-то не получилось, не срослось. А мед то понравился, наверно:).

Alla 22.12.2017 17:55

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от Sergej_Pl (Сообщение 215618)
А головне - хотілося б розібратися, чому людей, які в руках не тримали антибіотиковмісних ветпрепаратів, не те що використовували на практиці, переслідують проблеми з аналізом меду.

Я писала в другой теме, что в этом году столкнулась с подобной ситуацией.Мед показал антибиотик. Заготовитель отправил мед в другую лабораторию, где результат был нормальным, после чего мед забрали.Если вы не сдавали повторных проб на антибиотики, не факт, что антибиотик в меде был.

Димас 22.12.2017 18:10

Re: Антибиотики в мёде
 
Sergej_Pl, так я понял, антибиотиков там может и нет вообще? Все со слов?

Voblin_UA 23.12.2017 11:14

Re: Антибиотики в мёде
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 215796)
Sergej_Pl, так я понял, антибиотиков там может и нет вообще? Все со слов?

Не единожды слышал такое...

Володимир Jos 23.12.2017 12:40

Re: Антибиотики в мёде
 
Цього року заготівельники приїхали, взяли пробу з однієї тари, десь грамів з двісті, мед переклали в свої бочки (в мене був в мішках), взяли копію паспорта та коду, віддали гроші і поїхали. Сказали, що якщо в пробах будуть проблеми, зателефонують...Пройшло вже пар місяуів, тихо. Ще сказали, що можливо на слідуючий рік привезуть свої бочки під мед. А як там вже буде, час покаже. Минулого року здавали з приятелем іншій фірмі. Ті забрали в мішках, скинувши по шістсот грамів на кожному мішку. Проби їм висилали заздалегідь Новою поштою. Були ще якісь заготівельники минулого року. Взяли по три літра проб в пасічників, і зникли...Про це мало хто признається, але тільки в нас. наскільки я здогадуюсь, вони бідон-другий "наколядували". Ще був випадок спільної здачі меду приятелями. Повернули всю партію із-за антибіотика. Після розбору польотів між собою, все таки вияснили, що один використовував ліки з антибіотиком, і вирішив що по "тихому прокатить". Підставив людей, і зробив їм додаткові проблеми. Тому варіант спільної здачі з одного боку піднімає ціну на якусь гривню. А з іншого боку може зробити "головняк", і привести до втрати тих гривень.


Текущее время: 02:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot