Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочие приспособления (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Притирка корпусов на наждачке (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1018)

vodolej 23.08.2013 21:08

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 38433)
І це значить як? Повертатись у вчорашній день? Тільки-но гуртом відмовились від фальцьового з"єднання, майже всі застосовуємо безфальцьове і знаємо його переваги, а Ви неначе той ленінець: "Шаг вперед, два шага назад"?

Є ще проміжний варіант.На низ безфальцевого корпусу прибивають реєчку (10 - 15 мм Х 30 мм) по периметру яка виступає вниз на 1 см тільки під неї підкрадають полоску пластику товщиною 1 - 2 мм по корпусу або в реєчці вибирають неверичку 1 - 2 мм Х 10 мм четверть щоб забезпечити невеликий люфт. Бачив так зроблені були корпуса делонівського вулика. Так ту реєчку зробили в вигляді плінтуса з профілем, виглядало дуже красиво.
Бачив я вулик PDD конструкції Паливоди на ярмарку. Так я звернув увагу по перше на те що зроблений він з дуже високою точністю та щей провареній в воску. Дуже приємно було дивитись на дуже добру роботу. Не знаю як притирались корпуси але ніяких щілин не було видно

ymi 23.08.2013 23:15

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Доброго вечора.МЕДАЛЬ вибачайте за змарновані вихідні.
Для ВЕРЕС . Я не мав наміру хизуватися, по своїй молодості на форумі я не
врахував можливостей більшості форумчан.
Не сумнівайтеся в моїх словах, дам інформацію( не для хизування),
Вартість станка на якому зарізається кут 48 тис. грн.
Ще одна поправка . Шурупи закручуються після висихання клею не тому що
стик дефектний, а тому що площа стика знаходиться під кутом 45 до осі
шурупа . Таке зєднання без фіксації клеєм виконати якісно неможливо.

верес 24.08.2013 16:26

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
ymі, Ви таки продовжуєте хизуватися, називаючи ціну верстата. Нагадую, це форум пасічників. І мабуть для виготовлення вулика потрібен не один такий верстат, а з такими цінами це занадто.

МедАль 24.08.2013 22:20

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 38460)
ymі, Ви таки продовжуєте хизуватися, називаючи ціну верстата.

Дозвольте, колего верес, заступитися за колегу ymi, бо я, мабуть правильно зрозумів: він з братом не купував того верстата за 48 тисяч, а він просто давно є в тій майстерні (або цеху), де вони працюють або як наймані працівники, або як компаньони. Правильно буде сказати, що та дорога залізяка в будь-якому разі придбавалася не для того, щоб робити косий зріз в заготовках для вулика а потім тим перед нами похизуватися. Той верстат в ряду іших таких самих дорогих професіональних у їхній майстерні приносить хлопцям грубі гроші на виготовленні багато чого дерев"яного, і годуються брати ніяк не з пасіки, бо самі говорили про це. І дай їм Бог наснаги та завзяття в подальших господарчих і комерційних справах.
Тепер хочу дочекатись, щоб в наступному році хлопці похизувались своїми успіхами в створенні пасіки. А ми їм допоможемо порадами та дружньою критикою.

верес 25.08.2013 12:49

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Колего Медаль, поважаю Вас, але непогоджуюсь з твердженям про єдність пасічників по питанню безфальцевих корпусів.
Аргументи про переваги останіх надуманні (це не моє пусте твердження, а результати опитувань).
На мою думку,"захоплення" безфальцевими відбулося спонтанно, причина в незначному ускладненні виготовлення
А для виправдамь придумали "переваги"

МедАль 25.08.2013 14:27

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 38496)
Колего Медаль, поважаю Вас, але непогоджуюсь з твердженям про єдність пасічників по питанню безфальцевих корпусів.

То це і є добре, колего верес, не треба з усім погоджуватись, бо як же ми тоді дійдемо істини, бо твердження кожного з нас не можуть бути "Істиною в останній інстанції". Бо ще Декарт з Марксом сказали, і колега vodolej, твердить:
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 38439)
Подвергайте все сомнению!


Andrei 21.09.2013 22:21

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
мне очень интересно без финансовых вложений чего можно достичь, верес?линия по откачке меда стоит 320тыс грн, линия по изготовлению вощины 200тыс грн, а вы удивляетесь станку за 40+тыс, я думаю не компьютерезированом станке погрешность пропила будет 0.001 максимум.Но сколько он будет стоить?
Не спорю сам делаю из не того чего хотелось бы, но не удивляюсь ценам.Да и вообще заметил сколько пчеловодов столько и методов.

borucovuch 22.09.2013 22:17

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Цитата:

Сообщение от Andrei (Сообщение 40221)
думаю не компьютерезированом станке погрешность пропила будет 0.001 максимум.

Это Вы так думаете.Хотелось бы как бывшему технологу в инструментальном производстве глянуть на такую точность пропила,а главное произвести замеры.

верес 23.09.2013 09:03

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Аndrеі, а чи багато в нас пасічників які дозволяюсь собі такі придбання, з такою вартістю?
Р.S. Ну а про розпилюваня деревини з точністю до 0.001 мм, це Ви загнули, така точність навіть в металообробці, при високій однорідності та стабільності цього матеріалу досягається нелегко.

gvf 03.01.2014 10:12

Re: Притирка корпусов на наждачке
 
Ось що надибав на ютубі:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Замість доски можна "рейсмусувати" готові корпуси. Наждачка як би стає не потрібною...
З Новим роком всіх. Щоб всі бжолярі в цьому році були на коні.


Текущее время: 03:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot