Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Самодельный рейсмус (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=174)

Евгений.Т. 05.01.2014 01:28

Re: Самодельный рейсмус
 
Как по мне второй вариант он будет точнее и понадёжнее.В изготовлении будет сложнее.(ИМХО)

верес 05.01.2014 09:35

Re: Самодельный рейсмус
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от фом (Сообщение 47865)
обгрунтуйте відповідь.

фом, з першим варіантом,можу сказати лиш,якщо непідводить пам"ять, що називають такий механізм,- пантограф, від домкрата там лише гвинт, як він буде забеспечувати жорсткість незнаю, також обов"язково має бути механізм реулювання площини робочого стола, ( це не те, що вверх-вниз).
Другий варіант знайомий, але в мене побудований по іншому.
гвинти обертаються в підшипниках, гайки вмонтовані в рухому раму, а вже потім на раму змонтовано столи. (тільки но що зфоткав телефоном, за якість вибачайте, робоча ситуація).

фом 05.01.2014 15:39

Re: Самодельный рейсмус
 
А в процесі роботи не виникає проблем з тим, що стружка попадає між зіркою та ланцюгом?

Виталий 84 27.09.2014 22:12

Re: Самодельный рейсмус
 
Добрый вечер. Вот хочу показать свой станок,очень простой и дишевый в изготовлении. Регулировка строгального стола очень простая и осуществляется без единого винта, за одну секунду от 0 до 30 мм. Рейсмус от 5 до 250 мм один винт и направляющие. Станок отработал уже 3 года,я ним очень доволен. Эстетика хромает, но свои функции он выполняет отлично. Надеюсь ктото увидит для себя чтото полезное. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 28.09.2014 10:03

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Виталий 84 (Сообщение 67026)
Надеюсь ктото увидит для себя чтото полезное. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Хороший станок,але його треба терміново покрасити,бо через деякий час його треба буде чистити від ржавчини,перепад температур робить свою чорну справу.

vodolej 28.09.2014 12:53

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67054)
Хороший станок,але його треба терміново покрасити,бо через деякий час його треба буде чистити від ржавчини,перепад температур робить свою чорну справу.

Я б добавив, що з того заліза німці зробили б 5 рейсмусів.

верес 28.09.2014 15:31

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67054)
Хороший станок,але його треба терміново покрасити,

це зайве, і на роботу аж ніяк не вплине, до того ж верстат знаходиться в приміщенні.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67054)
перепад температур робить свою чорну справу.

мій вже більше 20-ти років служить і перепад температур ніяк на нього неподіяв.
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 67062)
Я б добавив, що з того заліза німці зробили б 5 рейсмусів.

зате все міцно, та важко, а для самопального верстата це має значення - стійкість перед вібрацією.
Чого я непомітив, так це можливості провести налаштування робочих поверхонь, все виконано на зварних з"єднаннях, але пам"ятаймо месидж автора
Цитата:

Сообщение от Виталий 84 (Сообщение 67026)
станок,очень простой и дишевый в изготовлении.

тому вартий уваги та повторення.

Ворон 28.09.2014 15:47

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 67066)
мій вже більше 20-ти років служить і перепад температур ніяк на нього неподіяв.

Звісно що нічого з ним не станеться,бо він у вас покрашениий.
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 67066)
це зайве, і на роботу аж ніяк не вплине, до того ж верстат знаходиться в приміщенні.

Наскільки мені відомо то любий станок має бути покрашений,хотя що це на роботу ніяк не вплине,але корозія є корозія.

верес 28.09.2014 16:33

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67067)
Звісно що нічого з ним не станеться,бо він у вас покрашениий.

ні, некрашений, чекав коли все зроблю,обвішаю всім задуманим, і робилося це на протязі немалого часу, а потім зрозумів, що на покраску прийдеться затратити багато часу, бо з"явилися важкодоступні місця, а поляпати фарбою аби так...., тому до цього часу не фарбований.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 67067)
корозія є корозія.

якщо на дворі то так, в приміщенні це нестрашно.

Злой Сашка 28.09.2014 17:49

Re: Самодельный рейсмус
 
Агов!!!! Люди!!! При такій товщині металу.... щоб станок втратив свою конструкційну міцність (в сухому приміщенні) потрібно років 200.
Артефакти після Великої Вітчизняної у землі пролежали по 70 років і підлягяють реставрації.
Схаменіться!!! На "який" вона потрібна та фарба... ну не хоче чоловік, нафіга Ви йому мізки виносите....


Текущее время: 19:08. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot