Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2219)

B1ad325 04.09.2017 09:07

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Bee_Keeper 04.09.2017 09:22

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Ця проблема вирішується утриманням розчину на водяній бані.

B1ad325 07.09.2017 08:53

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 201159)
Ця проблема вирішується утриманням розчину на водяній бані.

що ви маєте на увазі, тримати на водяній бані? я встиг обробити тільки 4 сімї.

Bee_Keeper 07.09.2017 13:47

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201466)
що ви маєте на увазі, тримати на водяній бані? я встиг обробити тільки 4 сімї.

Якщо уважно читати тему, в якій ми з Вами зараз пишемо, можна натрапити на рекомендації Берендея щодо приготування і застосування розчинів до дим-пушки. Перегляньте. Там описано щодо водних розчинів. Але загальні умови Вам стануть зрозумілими.

B1ad325 07.09.2017 19:51

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 201486)
Якщо уважно читати тему, в якій ми з Вами зараз пишемо, можна натрапити на рекомендації Берендея щодо приготування і застосування розчинів до дим-пушки. Перегляньте. Там описано щодо водних розчинів. Але загальні умови Вам стануть зрозумілими.

я цитав рекомендації! мені не зрозуміло те що я хочу приготувати по рецептові а в мене не виходить! думав може шавелка підробна чи ще щось роблю не так.

Берендей 07.09.2017 20:07

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
вже другий рік така проблема з щавлевою кислотою, коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись.

Ну так не давайте ей остывать. Утеплите заливной бочек, прогрейте кипятком пушку перед заливом действующего вещества, держите готовый раствор в подогретом виде, работайте быстро. На каком этапе у вас происходит сбой в обработке?

Андрей Андреевич 07.09.2017 20:25

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 201156)
коли розміщую її в спірті для дим пушки то після остивання вона починає кристалізуватись

...такої проблеми не помічав (коли раньше обробляв дим-пушкою). Температура висока розчину не дає кристалізуватись, но треба помнити про те що й спирт може мати не 96 градусів... також будуть кристали тоді випадати , при зменшені температури. Попробуйте "змінити" спирт...

davolodya 08.09.2017 07:37

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 201520)
...такої проблеми не помічав (коли раньше обробляв дим-пушкою). Температура висока розчину не дає кристалізуватись, но треба помнити про те що й спирт може мати не 96 градусів... також будуть кристали тоді випадати , при зменшені температури. Попробуйте "змінити" спирт...

На жовтому форумі зустрічав рекомендацію після остигання розчину щавельки підігріти його повторно, тоді кристали вже невипадають. Особисто непровіряв, у мене щавелька в пушці чомусь непішла

B1ad325 08.09.2017 08:39

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 201516)
На каком этапе у вас происходит сбой в обработке?

розчин починае кристалізуватись після обробки 4 сімї, а робиться на 25 сімей. напевно більше використовувати його не буду.

Віталій В 23.11.2017 10:20

Re: ВАРОМОР (Дым-пушка).Рецепты
 
Бюджетная самодельная дым пушка, что самое ценное точная дозировка препарата.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Модераторы извините если не в ту тему, более подходящей темы не нашел.


Текущее время: 23:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot