Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1133)

Ромен 12.03.2019 20:23

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 258870)
Вартiсть аналiзу проби, а не сiм'i, але якщо написано з сiм'i i хочеться з сiм'i - на здоров'я

Супровiдну брав минулого тижня, аналiз робив сьогоднi. Одну пробу з десяти сiмей

У Вас залишилося все як було раніше ,а у нас вимагають робити аналіз кожної сім'ї, маєте 20 сімей робіть 20 аналізів.

Евгений7 12.03.2019 20:25

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
[QUOTE=novichok;258861]Получается с 10 семей 35 грн, а не 350, это существенная разница. 3500 - это мне с Харькова в Житомир сьездить туда и обратно. Если плохо с арифметикой, всегда можно воспользоваться калькулятором.


Сегодня сдавал подмор на анализы - одна проба на аскосфероз, браулез, варооз - стоит 50 грн 48 коп, комиссия банка 20 грн.[/QUOTE
Все правильно написано, клінічне дослідження кожної сім'ї , в нас, 29 з копійками, в минулому році цього не було.

novichok 12.03.2019 20:27

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 258880)
У Вас залишилося все як було раніше ,а у нас вимагають робити аналіз кожної сім'ї, маєте 20 сімей робіть 20 аналізів.

Так, це погана ситуацiя i мабуть, треба до ветслужби ставити запитання а потiм вимоги, якщо "вiдморожуватимуться".

Ромен 12.03.2019 20:38

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Евгений7 (Сообщение 258882)
Все правильно написано, клінічне дослідження кожної сім'ї , в нас, 29 з копійками, в минулому році цього не було.

Клінічне дослідженя 29грв +20% НДС ось Вам і 35грв/сім'ю.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 258883)
Так, це погана ситуацiя i мабуть, треба до ветслужби ставити запитання а потiм вимоги, якщо "вiдморожуватимуться".

У ветслужбі сказали ,що прийшов письмовий наказ з області,відморожуватися не варіант,запрошують на запиленя ,паспорт пасіки обов'язково ,крім того кочую і буває за межі області ,неодноразово зупиняла поліція,і доводити ,що невкрав вкрай важко.

Владимир@ 12.03.2019 20:50

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 258879)
И человек может ошибиться и я не так понять и тоже ошибиться, и если меня поправляют - не вопрос. Но ваш случай - правда - не математика, а логика. Каждое второе сообщение - либо апокалипсис, либо "там сказали", "такое творят", "все пропало", "тут такое" и в таком духе. Часто вы проверяете, то что пишете?
P.S. Извините, если что не так.

Ну теперь вы меня в логике обвинили) что за напасть... Если я год назад предвидел то что может случиться через год или два и предупреждал ( из за этого по вашему у меня не порядок с логикой)...когда большинство год назад рассказывали о выгодном пчеловодстве и не хотели видеть очевидное ...Я бы с удовольствием написал бы о прекрасном будущем нашего общего дела,но я его не видел ...и не хотел народ( коллег) обманывать ...Писал о реальности которая с каждым днём становиться многим уже понятной.

Юрій Чугай 12.03.2019 22:39

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Владимир@ (Сообщение 258888)
Если я год назад предвидел то что может случиться через год или два и предупреждал

Ну тут тільки одне спадає на думку - "НАКАРКАВ".
Я з новічком погоджуюсь. Попросити хай покажуть лист і на що той лист зсилається.

novichok 12.03.2019 23:10

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Розмір плати за клінічне обстеження однієї бджолосім'ї - 35 грн ( с пдв ) - встановлено у 2016 р. (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.01.2016 № 18 «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.02.2013 № 96), але я не знайшов змін до норм обстежень - 10 відсотків пасіки. Якщо є якесь нове розпорядження, лист або що - то принаймні, треба з ним ознайомитися

yuasaver 13.03.2019 00:14

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 258859)
. Раніше теж мусив брати дозвіл якщо кочував за межі області ,а тепер навіть по району.

Таке і раніше було (по району довідка, по Україні - форма) Але якщо ви цього не знали, то це не означає, що цього не було.

Добавлено через 9 минут
В тарифах є клінічне обстеження бджолосімей. Але потрібно розібратися коли воно проводиться. А воно проводиться на підставі санітарно-епідемічних заходів відповідно до затверджених планів - а це дещо інше.

Добавлено через 23 минуты
Ветеринарно-санітарний паспорт це власний документ пасічник. Пасічник може замовити любу ветеринарна послугу, навіть послугу з клінічного огляду кожної бджоли (образно) і заплатити за це відповідну суму, але це не означає, що це обовязково.
Кожного "мають" настільки, наскільки він дозволяє це робити....

Владимир@ 13.03.2019 11:11

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 258925)
Таке і раніше було (по району довідка, по Україні - форма) Але якщо ви цього не знали, то це не означає, що цього не було.

Добавлено через 9 минут
В тарифах є клінічне обстеження бджолосімей. Але потрібно розібратися коли воно проводиться. А воно проводиться на підставі санітарно-епідемічних заходів відповідно до затверджених планів - а це дещо інше.

Добавлено через 23 минуты
Ветеринарно-санітарний паспорт це власний документ пасічник. Пасічник може замовити любу ветеринарна послугу, навіть послугу з клінічного огляду кожної бджоли (образно) і заплатити за це відповідну суму, але це не означає, що це обовязково.
Кожного "мають" настільки, наскільки він дозволяє це робити....

В тот то и вопрос, что везде пытаются поиметь . За телевизор мать попросила заплатить , пошёл а мне там чюдило насчитало 360 гр ( за три месяца) и долг 80 гр. Сказал что мать телевизор смотреть больше не будет) потеряли клиента. Проходя мимо через два дня увидел что там сидит уже другой человек , дай думаю спрошу( мало ли) ...этот уже насчитал 160 гр всего ... Теперь вот думаю , если мы будем позволять без наказано таким чюдилам нас обманывать в наглую всё так и будет продолжаться .. Найду это чюдило и поговорю с ним в стиле 90х( темная) . И считаю пока каждый не станет так делать ничего в этой стране не поменяется.

Goodman 27.03.2019 21:50

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Сегодня работник ветлечебницы заявила что стоимость анализа для получения ветпаспорта пасеки 29 грн с КАЖДОЙ пчелосемьи. Раньше отбирали 1 из 10. Соответственно если пасека 10 семей-290 грн. Если 100- 2900 грн.
Интересно, это наши так зажигают или по всей Украине? Как у вас, парни?


Текущее время: 18:40. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot