Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на пакеты и матки в 2013 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=996)

Евгений.Т. 01.02.2013 15:02

Re: Цена пакета пчел в 2012 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21500)
Москаль сам знає що він є москаль

Давайте здесь без этих выражений.Форум пчеловодный а не политический.

Anatoli 01.02.2013 16:30

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Да ,покупець який брав у мене пакети(не сприйміть за рекламу)був з Луганської обл. по сьогоднішній день ми з ним спілкуємось),то із моїх пакетів за дві качки взяв казав на круг по 50кг.І це моя місцева бджола і частина була з матками Ф1 від Єгошинських.Всеодно відбиваються пакети за сезон щей з прибутком,навіть якщо мед соняшник!

віталий 01.02.2013 16:50

Re: Цена пакета пчел в 2012 г.
 
Цитата:

Сообщение от Евгений.Т. (Сообщение 21519)
Давайте здесь без этих выражений.

Пробачте що я вас образив, неподумав:). По темі: багатьох "жалить" що Закарпаття тримає ціну 100$ за пакет, і це дісно великі гроші, і закладена ця ціна трішки з завищенням, що було на чому трішки скинути. Замітив що на форумі мало пакетчиків які продають степову, і ті хто є в дискусії по цінам не вступають, чому??, а тому що основа ціни - Закарпаття,і після того як вони зформували остаточну ціну формується ціна на степову( в 100 ібільше грн в меньшу сторону).(ИМХО)
Чекайте весни, а то один ліпить одну ціну а другий іншу. На рахунок степової породи я нікого не хотів образити. У вас відомих матководів як Єгошині - мало, а в Закарпаті - ( хотілось сказати через хату) трішки більше, і Ракетчук не в списку.

beekeeper 02.02.2013 01:38

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Чтобы пасека была рентабельной, нужно с пакета получить 100 кг. товарного меда. Тогда реализуя по нынешним оптовым ценам ( 12грн/кг), получим 1200 гривен. Отсюда отнимем стоимость пакета ( а доехав до Донбасса, пакет уже стоил 800-850 грн.), получим доход в 350-400 гривен с пакета. Хреновато, даже при сборе в 100 кг, а такой мед многие берут? Если товар не дает дохода минимум в 50%, то этот бизнес обречен на банкротство. Пока у меня получается 100 кг с семьи, я ПОКА ЕЩЕ беру пакеты, но если планка дохода опустится ниже 50%, пакеты медопроизводителям будут просто НЕ НУЖНЫ. Это пакетопроизводителям нужно помнить и учитывать. Поэтому не нужно говорить, что пакеты- это одно, а мед- это чужая проблема. Нет- это наша общая проблема, не будет дохода от меда, не будет нужды в пакетах. Потерять рынки сбыта легко, попробуйте их потом также, легко восстановить. Конечно россияне платят больше, даже несмотря на таможенные сборы ( и поборы), но у них мед стоит в 2-3 раза дороже, чем у нас, а привезти пакет для европейского региона России, с юга, а это Краснодарский край и Кавказ, будет еще дороже, чем с Украины. В сравнении с ними, украинские пчеловоды, сильно проигрывают. При нерентабельных ценах на пакеты, думаю, скоро не они у нас будут мед оптом покупать, а мы у них. Если учесть, внутрироссийские цены, и наши зарплаты, то за год, гляди, на майонезную баночку накопим ( дабы вкус не забыть).:) Так, что пакетопроизводители- от вас много зависит, как для нас (медовиков), так и для самих вас.:trud:

король орест 02.02.2013 11:39

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от beekeeper (Сообщение 21578)
Чтобы пасека была рентабельной, нужно с пакета получить 100 кг. товарного меда. Тогда реализуя по нынешним оптовым ценам ( 12грн/кг), получим 1200 гривен. Это пакетопроизводителям нужно помнить и учитывать. Поэтому не нужно говорить, что пакеты- это одно, а мед- это чужая проблема. Нет- это наша общая проблема, не будет дохода от меда, не будет нужды в пакетах.

Згідний з Вами у всьому сказаному. Але!!! 2011рік - ціна на наш місцевий мед на ринку у Львові піднялась до 90гр за 1л.,протрималась не довго -1-1,5місяця,поки не пішов завіз із східної України -50гр за 1л.,а при умові, що берете 3 і більше літрів по 30гр за 1л.Розумію -РИНОК.

Цитата:

Сообщение от beekeeper (Сообщение 21578)
но если планка дохода опустится ниже 50%, пакеты медопроизводителям будут просто НЕ НУЖНЫ.

Щоб дати якісний,повноцінний,здоров ий пакет також ідуть затрати. А хто має постійного продавця пакетів,той більш-менш знає яку суму він зможе заплатити за пакет. 10-15років тому пакет,приблизно у такий час коштував 15-18$, 3-5травня продав по 22$.,через 2-3 дня підїзджають росіяни -поможи знайти -платимо -35$.(на жаль уже не було). Сказав би я тиждень наперед що ціна моїх пакетів хоть 30$,зі мною ніхто не хотів говорити. Як підсумок: Можливо у когось завищенна ціна(100$),а у когось занижена(400гр)(не продали минулого року,-чіпаються за купця),але я думаю буде компроміс і всі будуть задоволені. Хто вже "захворів" бджолами,-то вже рідко виліковний.

Ворон 02.02.2013 11:49

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 21607)
(100$),а у когось занижена(400гр)(не продали минулого року,-чіпаються за купця),але я думаю буде компроміс і всі будуть задоволені.

Продаєте теля яке ще не народилось,ну.ну,весна показе ціну,треба вийти із зимівлі без втрат,а тоді продавати,якщо буде що,ви плануєте прибутки,але природі до лампочки ваші плани.

Андрюша 02.02.2013 12:12

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
единственное с чем связана необходимость приобретение пакета это селекционная работа... но не проще взять хороших маток...спрос на пакеты формирует цену на эти пакеты... предложений очень много сравните на сайте... ещё много людей которые хотят заниматься пчёлами и расширять пасеки даже несмотря на цену на мёд... так что будем честны даже при такой цене мы ещё будем заниматься... у нас нет выхода

король орест 02.02.2013 12:14

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 21611)
Продаєте теля яке ще не народилось,ну.ну,весна показе ціну,треба вийти із зимівлі без втрат,а тоді продавати,якщо буде що,ви плануєте прибутки,але природі до лампочки ваші плани.

А де Ви прочитали, що хтось щось продає а хтось купує,-на даний час тільки обговорюється можлива вартість пакета бджіл.А буде,так як Ви пишете:
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 21611)
весна покаже ціну


Siemens 03.02.2013 16:11

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Хто вже "захворів" бджолами,-то вже рідко виліковний.:appl::appl::appl::appl: ЭТО ТОЧНО ДИАГНОЗ :ok:

Мирошнык 03.02.2013 16:54

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от Siemens (Сообщение 21816)
Хто вже "захворів" бджолами,-то вже рідко виліковний. ЭТО ТОЧНО ДИАГНОЗ

Хороший вислів:ok:,можна вставити як підпис...(ИМХО)


Текущее время: 14:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot