Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Мёд (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Крем - мед (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1001)

art. 18.10.2019 10:52

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 273845)
Не забывай что тебе придется кратковременно нагреть мед до 60-65 градусов. Тогда как мой крем мед сделан из свежеоткачаного :)
И кстати говоря сравнивать нужно когда приготовленый крем мед постоит хотя бы недельку в холодном месте. Не выше 13 градусов

я помню что писал Костя... но в патентном не было кратковременного нагрева с быстрым охлаждением... в то время в глубинках не было такого оборудования точного...
в свежеоткаченый закидывают кристаллизованный мед в соотношении 1:10...
согласен, сой стоит в подвале, температура 15 ровно... в патенте я читал цифры от 11 до 17 градусов....

кстати в холодильнике мед уже "схватился"... там +6

art. 19.10.2019 04:48

Re: Крем - мед
 
теперь процесс кремования буду производить на подсолнечнике 17-го года, перетопленном с добавлением кристаллизованного... выгреб все сусеки, но таки нашкрябал 8,5 литра

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

art. 19.10.2019 06:51

Re: Крем - мед
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

art. 19.10.2019 16:22

Re: Крем - мед
 
сегодня решил заглянуть в подвал и посмотреть как там мой крем мед... ну просто супер... в голове не понимаю как так может произойти (химический и механические способы) но реально крутой получился... так это ещё полный цикл не закончился... дальше наверное будет ещё круче....
aleksandrfeed одна баночка поедет к тебе в понедельник, как обещал...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

gopher 19.10.2019 20:28

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 273787)
Що повашому є крем мед?

1. Світовий лідер у виробницві крем-меду вважає, що він повинен бути таким: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
2. Інший лідер по виробництву крем-меду - Канада - змушені були придумувати, як змусити людей їсти ріпаковий мед, основний в Канаді. Адже їхня канола - спеціально виведений сорт ріпаку, який не містить шкідливої для людей ерукової кислоти. Тому вони винайшли спосіб кристалізації, який дає можливість намазувати такий мед на хліб, як вершки (cream англійською). Для цього використовують в якості затравки такий-же крем-мед або просто ріпаковий мед, оскільки він має дрібні кристали.
3. Для виготовлення крем-меду із соняшникового меду треба брати затравку не із соняшника (бо завеликі кристали - більше 25 мікронів), а із іншого крем-меду або з ріпакового меду.(де смайлик "моя думка"?)

yuasaver 19.10.2019 22:01

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 273889)
3. Для виготовлення крем-меду із соняшникового меду треба брати затравку не із соняшника (бо завеликі кристали - більше 25 мікронів), а із іншого крем-меду або з ріпакового меду.(де смайлик "моя думка"?)

Затравка потрібна при промисловому виготовленні коли час це гроші. А так якщо гратися як у ARTa то центрів кристалізації (пилкових зерен, воскової крошки) і так достатньо можна і без затравки

Юрий Нефёдов 20.10.2019 07:34

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 273892)
Затравка потрібна при промисловому виготовленні коли час це гроші. А так якщо гратися як у ARTa то центрів кристалізації (пилкових зерен, воскової крошки) і так достатньо можна і без затравки

Забрусовий мед первим починає кристалізацію. А в нього й так дрібні кристали. Можна на другий день вже мішати. Потім першу партію додаєш в інші бочки по мірі їх накопичення( відкачки)
Всіх очарованих прошу прийняти участь у акції. Кому ще не вислав свій крем мед, пишіть в приват свою адрессу нової пошти. З мене зразки крем меду(від майонезної баночки, яких поки немає, фасую в півлітрові), ваша доставка.
Умова. Реєстрація на форумі не менше року.
Зверніть увагу, що мною була дотримана одна із головних умов. Змішування меду без пузирьків. Поки опустиш міксер на дно, то в міксері не залишається ніякого повітря. Три роки тому пам'ятаю свій перший досвід із піною. Піни було більше ніж меду. Другий і третій рік вже маю що показати і чим поділитися
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

art. 20.10.2019 07:55

Re: Крем - мед
 
надо было сам процесс снять.. а то название и описание не соответствует увиденному :)

Волкотрубенко 21.10.2019 11:55

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 273897)
Зверніть увагу, що мною була дотримана одна із головних умов. Змішування меду без пузирьків. Поки опустиш міксер на дно, то в міксері не залишається ніякого повітря. Три роки тому пам'ятаю свій перший досвід із піною. Піни було більше ніж меду. Другий і третій рік вже маю що показати і чим поділитися
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Не знаю, крем мед у Вас или что-то ещё, но спасибо за лайфхак. Как сделать чтоб не колупать зимой мед.
Скорее всего Вы размешивать периодически мед и не давали кристаллам сцепиться с друг другом образуя монолит.
Я когда зимой мед набираю, то сошкребаю его стамеской тонким слоем. Получается тоже крем мед, который можно набирать и намазывать ложкой.

art. 21.10.2019 13:51

Re: Крем - мед
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 273963)
Как сделать чтоб не колупать зимой мед.
Скорее всего Вы размешивать периодически мед и не давали кристаллам сцепиться с друг другом образуя монолит.

написал целую петицию.... а потом подумал, не меня же спрашивают....


Текущее время: 00:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot