Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   [Вопрос]: Центрифуга для добуваня воску (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4089)

Urik 02.02.2017 12:27

Re: Воскопресс
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 176025)
Юра,мені здається,що барабан машинки,яку виклав колега Кармалюк,буде краще віджимати віск з мерви,як та,яку вказав ти.:ah:(ИМХО)

В мене вже є така машинка як я давав ссилку, зараз нема часу займатись нею, та й дуже холодно, а от потепліє проведу "ходові". В мене барабан конусний, до низу розширюеться і отвори тільки в низу, і на мою думку мерва краще буде розприділятись якраз в такому барабані, і свердлииі я більше нічого не буду, в ньому і так ідеальні умові для рівномірного розподілу мерви. В циліндрі буде однозначно хуже, а лишні отвори будуть заповнюватись стінками мішка з мервою порушуючі тим самим баланс.(ИМХО)
До речі в цій конструкції весь центр ваги внизу, що також відіграє велику роль.

верес 02.02.2017 16:57

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
недає спокою ця Ваша центрифуга, відчуваю що вона таки може стати і "моєю", тож в голові бурлять фантазії.
Як я бачу свою центрифугу, тобто конструктивно.
Ротор основа суцільний диск з нетонкого металу. До нього намертво кріпиться циліндр виготовлений з прутиків, товщиною 5-6 мм. Конструкція така, три кільця, з внутрішньої сторони вварюються вертикально стержні з певним кроком. Кільця розмістити в верху по середині і в низу циліндра.
Наступне, в центрі ротора до дна приварити конус виготовити який з листового металу, основа конуса приблизно 1/3 діаметра ротора, висота на рівні ротора.
Тепер ще одна деталь, циліндр виготовити з сітки, зовні усилений кільцями з таким розрахунком щоби вільно але без великих зазорів акурат можна було вставити в ротор. Це ще не все, циліндр з сітки розризати в вертикальній площині і з однієї сторони обладнати петлями з іншої засцібками, таке ускладнення полегшить видалення віджатої мерви. В нижній частині роз'ємного сіткового цилвндра приварити два сегменти розрізаного навпіл диску з отвором під основу конуса.
Як має працювати така центрифуга.
стінки сіткового циліндра при потребі можна вистилати полосою мішковини, але думаю то буде зайве. Опускаємо циліндр в ротор, маємо конструкцію з конусом по центру, засипаємо суш, мерву, і ось тут якраз в пригоді стане конус, думаю він буде сприяти непоганому рівноміррному розміщенню суші по периметру циліндра, це перше, і друге, в центральній частині циліндра небуде суші, бо як відомо чим ближче до осі тим менша відцентрова сила , тож в зоні малих сил суші небуде .
Для продуктивної праці бажано було би мати два сіткових циліндра, один працює, інший очищається і готовиться до роботи.
п.с. можливо я багато нафантазував, хто що думає про таку побудову центрифуги для віджиму суші?.

Ворон 02.02.2017 17:22

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 176078)
недає спокою ця Ваша центрифуга, відчуваю що вона таки може стати і "моєю", тож в голові бурлять фантазії.
Як я бачу свою центрифугу, тобто конструктивно.
Ротор основа суцільний диск з нетонкого металу. До нього намертво кріпиться циліндр виготовлений з прутиків, товщиною 5-6 мм. Конструкція така, три кільця, з внутрішньої сторони вварюються вертикально стержні з певним кроком. Кільця розмістити в верху по середині і в низу циліндра.
Наступне, в центрі ротора до дна приварити конус виготовити який з листового металу, основа конуса приблизно 1/3 діаметра ротора, висота на рівні ротора.
Тепер ще одна деталь, циліндр виготовити з сітки, зовні усилений кільцями з таким розрахунком щоби вільно але без великих зазорів акурат можна було вставити в ротор. Це ще не все, циліндр з сітки розризати в вертикальній площині і з однієї сторони обладнати петлями з іншої засцібками, таке ускладнення полегшить видалення віджатої мерви. В нижній частині роз'ємного сіткового цилвндра приварити два сегменти розрізаного навпіл диску з отвором під основу конуса.
Як має працювати така центрифуга.
стінки сіткового циліндра при потребі можна вистилати полосою мішковини, але думаю то буде зайве. Опускаємо циліндр в ротор, маємо конструкцію з конусом по центру, засипаємо суш, мерву, і ось тут якраз в пригоді стане конус, думаю він буде сприяти непоганому рівноміррному розміщенню суші по периметру циліндра, це перше, і друге, в центральній частині циліндра небуде суші, бо як відомо чим ближче до осі тим менша відцентрова сила , тож в зоні малих сил суші небуде .
Для продуктивної праці бажано було би мати два сіткових циліндра, один працює, інший очищається і готовиться до роботи.
п.с. можливо я багато нафантазував, хто що думає про таку побудову центрифуги для віджиму суші?.

Шкода що вас немає можливості дивитись ютуб,ввас багато питань зразуб відпали,я для своєї центрефуги пошив мішка з мішковини,мерва вся остається в мішку,і їх краще діставати для вигрузки,а щоб вам неприходилось винаходити велосипед,скористайтесь барабаном з старої машинки автомат,ось наприклад таким.

Ворон 02.02.2017 17:25

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Центрифуга більше "віддихає" як працює,розварювати довше як віджимати.

Urik 02.02.2017 18:22

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
верес, Якщо у Вас не буде можливості відбалансувати "самопал" то я б не совітував навідь звязуватись. Мій брабан доволі масивний це не штамповка, а точне лиття (алюміній) може навідь з проточкою і балансуванням. Весь "ізюм" "Сибири" в обертах, 3000 вони і в африці 3000, і ще в самій розвісовці- барабан-двигун (який виконуе роль баласту)-корпус, і важливу роль відіграє еластичний елемент конструкції і місце девін встановлений!!! (ИМХО)
Вся конструкція як "кукла неваляшка" "ванька встанька" вона самобалансуеться "на раз". Якщо кому допоможе можу сфотографувати в любому ракурсі любу деталь. поки все розібрано. І ще один момент- ОДНА точка опори.

Ворон 08.02.2017 11:57

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 1
Два дні тому друг і шеф,лісник Юра,привіз до мене на перетопку старі стільники,бо він дотепер користувався паровою воскотопкою,і моя "віджимачка" попрацювала на славу,і за один день,віск готовий на обмін,тепер прийдеться переробляти усім своїм друзям пасічникам,які живуть недалеко,ось здобуток за вчора,6.740 кг.-:ok:

art. 08.02.2017 12:03

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 176081)
Шкода що вас немає можливості дивитись ютуб,ввас багато питань зразуб відпали,я для своєї центрефуги пошив мішка з мішковини,мерва вся остається в мішку,і їх краще діставати для вигрузки,...

а есть видео? можно взглянуть?

Димас 08.02.2017 12:04

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 177117)
привіз до мене на перетопку старі стільники,бо він дотепер користувався паровою воскотопкою

Паровая воскотопка не годится, из мервы после нее на прессе выдавливается еще куча воска. Значит, центрифуга тоже отлично дает выход воска. Хорошее ноу-хау.

Ворон 08.02.2017 12:20

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 177120)
а есть видео? можно взглянуть?

Відео немає,немаю чим знімати,не пробував себе в ролі відео-оператора,хоча знімати немає що ,розварив,загрузив в мішок 5 літрів сировини,і включив агрегат,виключаю коли перестає течи з центрифуги,що дорівнює 1.1-2 хвилинам,ось і все,що незрозуміло питайте,відповім.

art. 08.02.2017 12:44

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 177126)
Відео немає,немаю чим знімати,не пробував себе в ролі відео-оператора,хоча знімати немає що ,розварив,загрузив в мішок 5 літрів сировини,і включив агрегат,виключаю коли перестає течи з центрифуги,що дорівнює 1.1-2 хвилинам,ось і все,що незрозуміло питайте,відповім.

на словах не то.... это приблизительно как осмотр семьи... открыл, посмотрел, выявил, закрыл, пошел за рамками :)
не хочу обещать, но постараюсь что то придумать по поводу съемки ;)


Текущее время: 20:20. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot