Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Вопрос]: Какой прицеп для кочёвки посоветуете (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2957)

Вадим Попов 06.02.2020 20:36

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 280044)
Берендей, дякую, якраз таку конструкцію я теж поки що намалював, при трьох метровому причіпі саме так, трикутне дишло як Ви описали, при перевезенні 5- ти метрових платформ витягується профтруба 80х80х4 довжина якої 2 м, і при витягнотому положенні вона ще залишається під причіпом, але особливість в тому що висувна труба за задумом має виконувати ще одну функцію- привід гальм причіпа. Тож вона має мати можливість переміщатися в направлячих: одне це вершина дишла, інше передня частина причіпа (кузова), вільно без заклинювання разом з тим і без люфта, який може погіршити керованість та стійкість сцепки. Ось ці два вузли поки що мають незавершений вигляд (на папері) тож дай думаю пошукаю підказки на форумі.

Добавлено через 11 минут
п.с. Волкотрубенко також дякую, все якраз так і малюю, оттільки як позбавися люфта невтративши плавності переміщення висувної труби-дишла на пару см щоб реалувати від цього переміщення привід гальм.
Це куце переміщення висувної труби має бути і при короткому і при подовженому дишлі.

А чи не забагато Ви хочете? ????
І щоб довше робилось і щоб гальмувало...

Привід гальм можна реалізувати через вставку в трубу, яка якраз і буде виконувати роль приводу гальм.
Подовжили дишло - перечепили довший трос гальм, вкоротили - поставили знову короткий трос.

верес 06.02.2020 22:03

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Забаго ніколи небуває.

Andruhan 06.02.2020 22:27

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 280060)
Забаго ніколи небуває.

Краще -два прицепи!

верес 06.02.2020 23:16

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Звичайно два краще як один, але мені поки що два нетреба!

Вадим Попов 07.02.2020 01:22

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 280065)
Звичайно два краще як один, але мені поки що два нетреба!

Якщо буде цікаво, можу завтра під вечір скинути своє бачення вашого причіпу.

верес 07.02.2020 10:11

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Звичайно цікаво,

верес 24.02.2020 12:20

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Хочу зареєструвати причіп, надибав в інеті таку адресу, Рrісерstаr.соm.uа, можливо хтось щось про них знає, і як перевірити їх порядність, бо гроші наперед начебто невеликі, 2500 грн,але, щось підозріло. Сайт з 2016 р. Адреса Ів. Франківська, Городенка.

Виталий 84 01.03.2020 03:38

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 280828)
Хочу зареєструвати причіп, надибав в інеті таку адресу, Рrісерstаr.соm.uа, можливо хтось щось про них знає, і як перевірити їх порядність, бо гроші наперед начебто невеликі, 2500 грн,але, щось підозріло. Сайт з 2016 р. Адреса Ів. Франківська, Городенка.

Звонил им в прошлом году. Целый месяц завтраками кормили, и никак с ценой не могли определиться. Потом нашел другого человека, все оперативно сделал. Год назад цена была 4000грн, за готовые документы. Никакой предоплаты не требовал, все оплатил наложкой. Звоните расскажу всю процедуру 0669061050

Дан 05.03.2020 09:39

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
У кого двухосные прицепы, подскажите. Стою перед выбором, с какими колесами прицеп брать, с 13 или 16.
13 штатные, маленькие и легкие (прикинул, примерно на 40+ кг легче, но это вроде ерунда). За 16 - машина на тех же колесах (нива), дорожный просвет больше на 5-6 см, более износостойкие (если 16, буду ставить вли5).
По грузоподъемности устраивают и те, и другие.
Главный минус у 16 вижу в том, что неудобно будет на прицеп грузить, кузов будет ниже колес (а после нагрузки еще ниже).
Что посоветуете?

Добавлено через 1 минуту
Грузить сбоку, конечно, я про это "неудобно" написал

aleksandrfeed 05.03.2020 11:35

Re: Какой прицеп для кочёвки посоветуете
 
Цитата:

Стою перед выбором, с какими колесами прицеп брать, с 13 или 16.
у меня тоже нива, хочу делать прицеп... буду ставить 13
Я не берусь утверждать что это правильно , просто говорю какие буду ставить ....


Текущее время: 13:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot