Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3505)

Bortjanik 05.05.2016 19:44

Re: Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва
 
1.…Основою виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва є виключення з техологічного процесу застосування … генетично модифікованих організмів, продуктів, вироблених генетично модифікованими організмами, консервантів тощо.
7.Пасіки розміщуються:

… На відстані не менш як 5 кілометрів від … раділокаційних, радіо- та/або телетрансляційних станцій, інших джерел мікрохвильового випромінювання;

Цікаво, чому було б заодно і не передбачити заборону вирощування на теренах Неньки цих самих генно-модифікованих організмів у вигляді сої, соняху, рапсу та інших рослин, медо та пилкодаїв та механізмів перешкодження завезенню вказаних, небажаних для органічного отримання продукції, організмів незаконними шляхами. Також виникають питання з відсутності тлумачення належності багаточисленних базових станцій мобільного звя’зку, – це інші «джерела» мікрохвильового випромінювання чи ні.

Raketin 05.05.2016 20:25

Re: Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от Bortjanik (Сообщение 135918)
чому було б... не передбачити заборону... генно-модифікованих організмів ...

Ответ на поверхности. Не догадываетесь?
Отсутствие ВЛАСТИ как таковой и все те же бабосы...

Димас 05.05.2016 20:37

Re: Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва
 
Все эти правила (примерные варианты) были написаны в старых книжках еще 30 лет назад. Такое впечатление, что их просто перепечатали для галочки и поставили печать.

gopher 05.05.2016 21:02

Re: Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от vasil (Сообщение 135846)
на відстані не менш як 5 кілометрів від воскопереробних підприємств, підприємств кондитерської та/або хімічної промисловості, аеродромів, військових полігонів, радіолокаційних, радіо- та/або телетрансляційних станцій, інших джерел мікрохвильового випромінювання;

Спитаю по-інщому: хто має право відповідально надати довідку про це?

Димас 05.05.2016 21:12

Re: Детальні правила виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 135935)
Спитаю по-інщому: хто має право відповідально надати довідку про це?

Навіщо Вам така довідка? Щоб додатково вимагати з бджолярів при здачі меду?
А якщо навпаки? В мене стоїть вже пасіка, а поруч хоче відкритися кондитерський цех. Мені що пасіку вивозити чи цех не відкриється?:)

vasil 06.05.2016 00:55

Re: Про затвердження Детальних правил виробництва органічної продукції (сировини) бдж
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 135858)
Но для документа вроде туповато, не профессионально.

Коли почитав данну постанову одразу згадав анекдот :
в общем в лесу проблема... очень широкая река его разделяет.моста нет,брода тоже... плыть опасно. а в обход десяток километров. ну звери по совещались и решили,что надо в столицу ехать,деньги на строительство выбивать. ну лев,Как царь зверей поехал первый.
вернулся,ничего у него не вышло.
вторым поехал медведь.через пару дней тоже вернулся с пустыми руками.далее ездили волк,лиса,заяц,но эффект тот же. и вот остался один баран из не ездивших .
-ну ребят,давайте я тоже попробую,а то все съездили,а я чем хуже??? ну на том и по решили... проходит пара дней,возвращается баран с целым кейсом денег и сзади него целая колонна грузовиков метров в 500 протяженностью.плиты везут,цемент,сваи...в общем всего и по больше.
ну звери барана окружили,рассказывай мол,как тебе это удалось, и нахрена так много материала ты привез???
-ну приезжаю я значит в столицу,захожу в министерство ,а там все свои...
-ну а материала то столько зачем???
-ну так вы ж не уточнили сколько надо...у меня спрашивают,мост вдоль или поперек...ну я сказал вдоль... ))))


Текущее время: 17:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot