Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Мое отношение к налогообложению пчеловодов (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4840)

yuasaver 17.11.2017 17:56

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 208972)



Факты где ? Выписки из статей закона где? Это все отсебятина ,бред не обоснованый, без ссылок на законодательство!

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

РОЗДІЛ XIX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) з 1 січня 2011 року:
Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308 із наступними змінами);
Закон № 889-IV - ЗАКОН УКРАЇНИ Про податок з доходів фізичних осіб

Механическое транспортное средство
любое самоходное дорожное транспортное средство, за исключением велосипедов с подвесным двигателем, на территории Договаривающихся сторон, которые не приравнивают их к мотоциклам, и за исключением рельсовых транспортных средств.

(Конвенция о дорожном движении от 08.11.1968)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, який приводиться в рух за допомогою двигуна.
(ВР України, Закон "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" від 13.09.2001 N 2681-III)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

(КМ України, Постанова КМ "Про Правила дорожнього руху" від 10.10.2001 N 1306)


Думаю цього достатньо на ваше запитання.

Димас 17.11.2017 18:00

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
yuasaver, Вы МЭДу про пчел лучше расскажите, как платить или не платить налог. Например, что справка о наличии земельного участка уже не актуальна. Достаточно не превысить сумму в 160 тыс и иметь справку о том, что занимаешься пчеловодством. Мопеды нас не интересуют в этой теме.

МЭД 17.11.2017 18:09

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 208976)
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

РОЗДІЛ XIX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) з 1 січня 2011 року:
Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308 із наступними змінами);
Закон № 889-IV - ЗАКОН УКРАЇНИ Про податок з доходів фізичних осіб

Механическое транспортное средство
любое самоходное дорожное транспортное средство, за исключением велосипедов с подвесным двигателем, на территории Договаривающихся сторон, которые не приравнивают их к мотоциклам, и за исключением рельсовых транспортных средств.

(Конвенция о дорожном движении от 08.11.1968)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, який приводиться в рух за допомогою двигуна.
(ВР України, Закон "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" від 13.09.2001 N 2681-III)

Механічний транспортний засіб
транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

(КМ України, Постанова КМ "Про Правила дорожнього руху" від 10.10.2001 N 1306)

Это все старье ! Я вам привел выписки за 2015 год.
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 208977)
Вы МЭДу про пчел лучше расскажите, как платить или не платить.

Дима , мне не нужно рассказывать кому и сколько платить! А то могу я рассказать! Это во первых!
А во вторых . Мне ни кто ни чего не давал! Я ни у кого ни чего не брал . И рассказывать ,что я кому то чего то должен платить....

Димас 17.11.2017 18:18

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 208979)
Дима , мне не нужно рассказывать кому и сколько платить! А то могу я рассказать! Это во первых!

Я тебе наоборот советую не платить от реализации меда. Ты же не зарегистрировал ФОП?

МЭД 17.11.2017 18:33

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 208985)
Я тебе наоборот советую не платить от реализации меда. Ты же не зарегистрировал ФОП?

Да я и так ни чего ни кому не плачу. Ни где я не зарегисрирован. Перекупщикам тоже не здаю .Забирают совершенно другие люди вес -деньги - мед. Все.

yuasaver 17.11.2017 18:52

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 208977)
yuasaver расскажите, как платить или не платить налог. Например, что справка о наличии земельного участка уже не актуальна. Достаточно не превысить сумму в 160 тыс и иметь справку о том, что занимаешься пчеловодством. Мопеды нас не интересуют в этой теме.

справка о наличии земельного участка не нужна - факт, прямо написано. А вот то, что не нужно по факту владеть земельным участком неоднозначный и спорный. Почему так? Потому что, преамбула статьи НК, которая решулирует освобождение звучит так: "165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення......
остальные абзацы даного пункта указывают на порядок такого обложения (необложения)

Antton 17.11.2017 19:26

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
МЄД якщо Ви не сплочуєте податки, тов соціальному плані Ви живете за рахунок тих хто їх сплачує.. От і все.. І не потрібно думати що "от я тут самий хитрий і крутий".
А всім іншим є методи оптимізації податкових зборів.. і вони законні.

Владимир Татомир 17.11.2017 19:44

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Antton, если МЭД не продал выше 160 тысяч, то ему нет необходимости платить податки, и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.А если Вы работаете как фоп, то проблема рентабельности и сплаты податков, это проблема фопа и МЭД тут никаким краем не цепляет Вас.

Віталій В 17.11.2017 20:35

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
[QUOTE=Antton;208949]
Цитата:

Може Ви не в курсі..Але мопеди таки мають проходити реестрацію, отримувати номерний знак, і має бути відповідна категорія в водійському посвідченні..
Від 50см3
Цитата:

Те що поліція не виконує своїх обов'язків то інше питання.
Вона і не в змозі виконать свої обов'язки тому що закони написані не з розуму а з реплік крикунів чим Ви займаетесь зараз добре не подумавши.

Цитата:

Тепер про про ФОП .. Я забезпечую зв'язком і передачею данних 70% державних і комунальних установ свого району. І за ці послуги мені держава плотить згідно укладеного договору.
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?
Цитата:

А потім я сплочую податки.
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?
Цитата:

Якщо ви хочете отримувати кошти
Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.
Цитата:

Ми всі хочем законності , але коли стосується нас то закон вже не важливий. Є дохід більше неоподаткованого мінімуму, сплати податки. А не мені всі винні бо я пасічник.
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії, а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.

Antton 17.11.2017 21:14

Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209011)
Для тог шоб надати зв'язок ви звісно повстановлювали стовпи за власні кошти, отримали всі офіційні дозволи, забезпечили обладнання доброю технікою безпеки, пожежною т/б, на першому місці єкологічность вашого проекту, на першому плані у вас чі не дай бог моє обладнання не приносить комусь не зручностей, обмежуєте кількість опонентів для якісного зв'язку і т.д ?

стовпи ми арендуем у єлектрмереж)). і звісно є всі дозволи з укрчастот нагляду, і аєрокосмічного агенства.. і всі висновки єкології і тд.. теж. без того державні організації з вами не працюватимуть.))).
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209011)
Мимо податків ви не сплочуєте щоб не дай бог не з'явився конкурент який надасть можливо якісніший звязок ?

Ні .. В місті діють ще 3 інтернет провайдера))
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209011)
Ми просто хочемо щоб нам не мішали !!! тим більше що ми ні в кого нічого не брали і не просили, просто трудимось при тому не завжди отримуємо дохід але користь приносимо.

Вам так просто здається.. Наприклад поліція живе за наші податки.. і як би ми її не любили, в разі скоення відносно нас правопорушення ми біжим до них.. і бігом пишем заяви. Це лише приклад. Діти в школі теж харчуються за наші податки.. тільки вже місцеві. і тд.
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209011)
Це добре ви сказали як хочеця щоб хоч одного отруйника бджіл заставили сплатити за свої дії

А ви не чекайте а боріться..
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209011)
а взагалі жаба це поганий домашній звірок краще рибок тримайте заспокоюють нерви.

мене не цікавлять земноводні.. А акваріуми 2 є.. один 60л. з креветками, і 400л голандець з живородкою.

Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 209003)
Antton, если МЭД не продал выше 160 тысяч, то ему нет необходимости платить податки, и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.

Звісно що він не повинен сплочувати податки до цієї суми, це законно.. і оптимізувати податкове навантаження теж є законні засоби...
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 209003)
А если Вы работаете как фоп, то проблема рентабельности и сплаты податков, это проблема фопа и МЭД тут никаким краем не цепляет Вас.

Я ж не казав що моя рентабельність проблема МЄДу.. не було б рентабельно не займався. Проблема в іншому
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 209003)
и он живет по принципу, мне держава не мешает, и я себя сам обеспечу.

Ось це і є велика омана.. ми зав'язані на державу і вона на нас більше навіть чим ми того самі хочем.. тут нікуди не подінешся.. от дитина в садочку харчується , а податки в місцевий бюджет батьки не сплочують( ми нікому нічого не винні, і нічого не просим) значить їхня дитина харчується за рахунок когось іншого.. і так кругом. це суспільство.. тут поодинці не вийде , навіть коли хочеться.


Текущее время: 07:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot