Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Футболки с логотипом форума (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2354)

borucovuch 15.11.2014 23:22

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 69924)
Олексій Володимирович, а чому б Вам не зробити футболки нашого форуму. Розробіть єскізи. Зараз переслати по почті не проблема. Я придбав би обов*язково для себе, та й більшість форумчан замовили також. Можливо в майбутньому й зустрічі будемо проводити, так що впізнаймо один одного без проблем

Согласен тоже.Но предлагаю бийсболку или соломенные шляпы с логотипом.Футболку не всегда подходит по размеру,а бейсболка все таки регулируется и всегда сверху .(ИМХО)

Шурік 16.11.2014 03:21

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Хоч на форум заходжу не часто але футболку взяв би. Але як на мене напис повинен бути на українській мові. Але Можливо колегам зі сходу захочеться на російськi но мені тільки на українскі.

Илюшка 16.11.2014 12:30

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 69940)
Повністю Вас підтримую, безкоштовного не буває, за роботу треба платити. Осталось розробити логотип і показати на форумі. Потім замовити під свій розмір та носити. Обов*язкого замовлю для себе Робіть швидше
Було б добре при бажанні , на футболкі, також писати свій НІК з форуму, як у Медалі. При зустрічі легше буде оріентуватись

иЯ иЯ того же мнения. За кем буду.:)

Григорий1982 16.11.2014 12:49

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Олексій Володимирович, за Вами слово, більшість форумчан за ідею з футболкою. Осталось Вам вирахувати її вартість, та закупити різні розміри. А макет викласти в цій темі, можливо будуть якісь побажання від форумчан. Чекаємо:)

Ворон 16.11.2014 15:03

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 70007)
А макет викласти в цій темі, можливо будуть якісь побажання від форумчан. Чекаємо

Розміри заказують в кравців одягу,тому розміри потрібно вказувати кожному учаснику.
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 70007)
Осталось Вам вирахувати її вартість

Вартість малюнку для всіх футболок фіксована,бо вона наноситься після пошиття готового виробу,і як на мою думку,сутєвої різниці між різними розмірами не буде.

МедАль 16.11.2014 17:35

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 70012)
сутєвої різниці між різними розмірами не буде.
__________________

Маєте рацію, колего Ворон, чоловічі футболки різних розмірів мають практично однакову ціну. Для нанесення зображення використовується спеціальний двошаровий матеріал: зовні - поліестер, знизу бавовна. Це китайці таке придумали. І такі вироби приємні для носіння. А ще є варіант - просто поліестер, але такі футболки дещо жаркіші для літа. Моя футболка поліестрова, тому що дешевша. На закупці такі були покищо до 90 грн. На таку вартість сувенірних футболок і слід орієнтуватись +, звичайно, пересилка Новою Поштою.
Бачу, затримка за мною, треба прискорити розробку оригинал-макету...

Немолодий 16.11.2014 20:02

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Здається мені, що було б зручніше для всіх винести питання про екслюзивні футболки в окрему тему. Слово за модераторами.

Шурік 16.11.2014 20:58

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Рухайтесь щоб я на слідуючу зустріч бджолярів приїхав у футболці. Прикидаєте в Баришівцї в діда Василя появиться пару чел з емблемою форуму. Яка реклама?

МедАль 17.11.2014 07:56

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от Шурік (Сообщение 69999)
футболку взяв би. Але як на мене напис повинен бути на українській мові. Але Можливо колегам зі сходу захочеться на російськi но мені тільки на українскі.

Я теж зі сходу, колего Шурік, в силу географії з дитинства російськомовний, однак солідарний з Вами: форум український, майже всі учасники живуть тут, і ми маємо поважати цю державу і себе в ній. Тому я теж за українську символіку. Зрозумійте, я не збиваюсь на якесь дешеве політиканство, просто кажу свою думку.

Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 70055)
було б зручніше для всіх винести питання про екслюзивні футболки в окрему тему.

Підтримую Вас, Володимире Васильовичу, я й раніше казав, що нічого виносити оці балачки на широкий загал. Доцільніше було б спілкуватись в лічці.
P.S. Несподівано виникли ускладнення в цій справі. Хотілося б зробити щось путнє, але з мене дизайнер ніякий. Тому звертаюсь до вас за допомогою: може б хтось зголосився підготувати оригінал-макет? Звичайно, небезкоштовно... Чекаю в "лічці".

Andruhan 17.11.2014 10:29

Re: Кто чем занимается в жизни?
 
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 70099)
Підтримую Вас, Володимире Васильовичу...

Максимович он,:ah: а идею с футболкой поддерживаю!:ok: На латинице ник можно?


Текущее время: 00:42. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot