Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Текущие вопросы начинающих (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2800)

Димас 12.04.2017 13:02

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Малевич (Сообщение 186066)
это погибла пасека и тогда хозяин поделится щедро болезнями

Да, в этом году проблем не будет с предложениями о продаже суши, как и б/у ульев:)

davolodya 12.04.2017 13:21

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Малевич (Сообщение 186066)
У происхождения суши только 2 пути.! это погибла пасека и тогда хозяин поделится щедро болезнями и второй пчеловод знает что отстройка вощины стимулирует пчел и повышает их силу и производительность и от этого у него переизбыток суши на пасеке.Других путей суши на продажу нет

Є багато "спеціалістів ", які пічкають своïх бджіл антибіотиками, для лікування та профілактики, про це, звісно, ніхто неафішує. Який подарунок маєте шанс привезти з чужою сушшю, можна тільки здогадуватися. Особисто я не став би ризикувати з чужими рамками, але у кожного є своя голова на плечах...(ИМХО)

Gazonof 12.04.2017 14:35

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Собираю Дадановскую рамку. Сколько ниток проволоки 4 или 5? Спасибо.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 186068)
Да, в этом году проблем не будет с предложениями о продаже суши, как и б/у ульев:)

Почему? Плохая зимовка или рентабельность?

Димас 12.04.2017 14:36

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Gazonof (Сообщение 186073)
Плохая зимовка или рентабельность?

Скорее первое.

Малевич 12.04.2017 14:49

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Gazonof (Сообщение 186073)
Собираю Дадановскую рамку. Сколько ниток проволоки 4 или 5? Спасибо

Если вощина хорошая 4 достаточно,ну а если нет то и 5 не помогут.

Gazonof 12.04.2017 14:56

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Малевич (Сообщение 186076)
Если вощина хорошая 4 достаточно,ну а если нет то и 5 не помогут.

Определить качество вощины в силу неопытности не могу. Значит 4 буду делать. :)

Володимир Jos 12.04.2017 17:41

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Минулого року вощину ставив 28,03. 30 вже була відтягнута і 03.04 засіяна. На форумі казали, що це дуже рано. Але суші в мене зовсім не було, бджоли розмножувались, тому ставив, що мав. В основному відбудовували гарно. Але деякі переробили частину чарунок на трутневі. Не знаю, викликано це було дуже ранньою постановою вощини, чи якимись внутрішніми бджолиними справами. Цей рік, незважаючи на дуже прикре знайомство з восковою моллю, яка знищила більше 50 рамок суші, все таки є можливість першого розширення, коли прийде час, сушшю. По скільки рамок торік сім"ї відбудували, точно не скажу, всі по різному. Але загалом, маючи 6 зимувалих, на 6-8 рамках, три куплені відводки на 5 рамках, до осені було 15 сімей, з практично повними 2-ма 12-рамочними корпусами. І відкчано 500 кілограмів меду, за 4 качки. Рік звичайно був вдалий в нашій місцевості. Рапс, акація, різнортрав"я, соняшник... Квітень- травень були дощові... А два дощі в травні, агронома можна гнати в шию...

mobi 12.04.2017 20:27

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 186087)
Минулого року ....

Прошлый год не показателен!!!
Володимир Jos, это на всякий случай, для тех кто не очень внимательно читает. Не воспринимайте на свой счет.

zeus 13.04.2017 08:30

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Как проконтролировать чтоб сироп с осеннего закорма не попал в майский мед? Система ульев-Лежак.

gru.v 13.04.2017 10:39

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от zeus(Евгений Донецк) (Сообщение 186123)
Как проконтролировать чтоб сироп с осеннего закорма не попал в майский мед? Система ульев-Лежак.

помітити рамки які йшли в зимівлю і з них не відкачувати мед, якщо вони з медом то можна винести за заставну, а з запасів замість них поставити медові


Текущее время: 07:28. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot