Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пчеловодство по справочнику Стеля (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3728)

Димас 08.06.2022 11:39

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Дан (Сообщение 297309)
Не буду больше писать про политику, а то не знаю, где меня забанят быстрее: тут или там.

Политика и война - это разные вещи! У нас идет полномасштабная война с россией, убивают людей каждый день, гибнут мирные жители (и в моем городе тоже), расстреливают дома прямой наводкой, пускают ракеты весом по тонне по городам. Политика по сравнению с войной - детский лепет.

Юрий Нефёдов 12.06.2022 08:46

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 297311)
Политика и война - это разные вещи! У нас идет полномасштабная война с россией, убивают людей каждый день, гибнут мирные жители (и в моем городе тоже), расстреливают дома прямой наводкой, пускают ракеты весом по тонне по городам. Политика по сравнению с войной - детский лепет.

война была всегда. и то что Дима ты начал ее называть войной а не политикой только после того как пришли к тебе в дом сугубо твоя личная трагедия.
недавно исполнилось 100 дней спецоперации в 8 летней войне которая длится 400 лет.

Димас 12.06.2022 12:07

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 297329)
война была всегда. и то что Дима ты начал ее называть войной а не политикой только после того как пришли к тебе в дом сугубо твоя личная трагедия.

Юра, ти щось плутаєш чи з кимось мене. Війна на Донбасі мене торкалась особисто, і я називав речі своїми іменами. А термін "спецоперація" застосовується виключно російською пропагандою, а у нас широкомасштабна війна вже 108 днів з росією.

Юрий Нефёдов 15.06.2022 17:34

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 297331)
Юра, ти щось плутаєш чи з кимось мене. Війна на Донбасі мене торкалась особисто, і я називав речі своїми іменами. А термін "спецоперація" застосовується виключно російською пропагандою, а у нас широкомасштабна війна вже 108 днів з росією.

Скільки разів тебе просили забанити ватанів на віки вічні, за розповсюдження інформаційної війни на просторах інтернету. А ти все говорив що не треба про політику.
А політика це інше. Юля пєтя політика. Та тобі все як об стіну горох.
А скільки людей покинуло форум через росадник ватанів які любили флудить сссровські наративи? Забуваючи дописувати якою ціною наша країна йшла до комунізму.
Ліза наприклад а ні чичирк в причинно-наслідковий зв'язках. ти про звязки все знав. Але переживав за форум який з кожним днем втрачав популярність.
І я нічого не переплутав. Знаю про твою патріотичнісь. Покажи тепер свою категоричність в даному питанні. Забань раз і на завжди всих ватанів. Їм не місце в українському інформаційному просторі.flag_ua

Добавлено через 3 минуты
До речі зовсім не вважаю Дана ватніком. Він хоч і уроженець країни агресора, але завжди висміював наративи російської пропаганди.

kroxaru 15.06.2022 19:53

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 297360)
До речі зовсім не вважаю Дана ватніком. Він хоч і уроженець країни агресора, але завжди висміював наративи російської пропаганди.

Юра Ватность или Рогульство не определяется местом рождения.

Юрий Нефёдов 16.06.2022 19:53

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Якщо мене хтось не зрозумів, то я не хочу класти на одні терези звинувачування і срач а на інші всі засоби для перемоги.
Так, ми повинні об'єднатися і перемогти. Тут на форумі повинні виграти інформаційну війну. З артом об'єднатися бо йому взагалі дісталось непереливки. Та хоч з чортом лисим.
Просто хочу щоб ніколи знову ми не робили тих помилок і не загравали у толерантність з ворогом. Передаю також привіт Анні Сергієвій, самій толерантній тут людині, яка все розуміла, але поважала думки інших.
Я готовий віддати життя за демократію. Але прояви демократії в сторону ворога то дуже дорога роскіш за яку ми платимо кроваву ціну.
П.с. я не про язык і не про мову.

Дан 31.08.2022 21:03

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Юрий Нефёдов, приветствую! Как пчеловодство? Дети справляются? Сам жив-здоров?
Жаль бросать эту тему. Всех тут знаю, ну, старых форумчан. Иногда тянет почитать. не знаю какой я тебе враг, тебе виднее. Пиши иногда что-нибудь для истории, лет через десять самому будет интересно перечитать. Для двух строчек время всегда найдется. flag_ua

kroxaru 31.08.2022 21:35

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Сейчас историю пишут кровью

Берендей 11.09.2022 09:18

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Дан тебе просто не понять как и что тут происходит. На пчел мне лично после 24 февраля уже плевать. В первые дни у нас были очень сильные бои саму пасеку непосекло но от взрывов были такие вибрации что рамки так порозезжались по улью и клубы поразрывало что между рамками клуба можно было просунуть ладонь. Как показала практика улья с сетчатым высоком дном не годятся для войны в зимний период. Пчела от вибраций сыпалась на дно и застывала так как за ботом было -18⁰ и поднятся обратно на 20 см чтобвернуться к клубу уже немогла. И так когда бои прекратились то из 220 семей у меня осталось 85 ( на половину ослабших дохляков. Весной весь мед от погибших был перекинут этим дохлякам. Благодаря этому они развились в хорошие семьи. Но так как подсолнуха близко небыло и в городе остались все пасеки которые раньше кочевали то кормовой базы им нехватило. Сейчас если собрать весь мёд в семьях размаззанный по всем рамкам то нашкребется в лучшем случае всего по 2 полномедки на семью. Так что оставшиеся 85 семей отойдут с голоду еще до декобря. Можно конечно потратить примерно 150000 грн. купить сахару и закормить. Но не вижу в этом смысла. Пасека находится в постоянной зоне прилетов и они все равно осыпятся от взрывов зимой. Чтоб ты понимал у меня на пссеке между ульев иногда валяються осколки весом до 15- 20 кг Так что паски у меня больше нет. Сейчас думаешь не о пчёлах а как выжить.

wwlo 11.09.2022 10:58

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
в нас ситуація краща,бо нас врятував Миколаїв і південний буг.Але до 24 лютого зимували добре-поодинокий підмор на днищах.На початку березня постало питання про переїзд західніше.тому забрав утеплення і розширив до повного комплекту.Слава богу.але Вознесенськ вистояв і потреба в переїзді відпала.Потім 2 тижні морози і обстріли .Слабі сімї наполовину обсипались.3 58 після обєднання стало 48.В зоні льоту було 2 поля рапса-тому сімї відновились.Акація нічого недала.А дальше безвзяточний період і засуха.давав 2 рази по 700 грамм минулорічного соняшникового меду. в кінці червня витягнув павільйон і платформу за 5 км на соняшник,але в умовах бездощівя і на глинистому грунті де раніше був виноград взяток невеликий по 7-10 кг на сімю.Правда залишив по 4 повномедні рамки на зимівлю.Після 2 переїзду соняшник через тиждень збирались обробляти(будто не можна було тиждень почекати,щоби доцвів соняшик),тому 29 липня вже був на базі.Поставив полоски варофлу,Серпень засуха-але стимулював сиропчиком з полином.Пішло 4 мішка заготовленого в 2021 році цукру.в даний момент поставив апіатраз.Осипу кліща не було -так по 4-5.дальше в кінці жовтня витягну маломедки із середини гнізда і проллю біпіном.Обєднаю слабачки і безматочні.Сьогодні дощ цілу ніч і ранок.пізно але він потрібний,бо рапс сіяли в суху землю.Надіємось на краще і на перемогу.Вони стільки зла наробили,що інакше не може бути.


Текущее время: 18:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot