Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Пасечная тележка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=744)

Дан 21.01.2020 13:27

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 278987)
У одноосной тачки есть еще один большой минус, который не упомянули в статье, предложенной Берендеем : колесо, вынесенное вперед, означает, что существенная часть груза ложится на руки ( и спину ) везущего .

Существенная, но не основная, так как колесо ниже ручек. Вот тележка с одним колесом, пройдет где угодно. Но какие-либо тяжести предпочитаю грузить сразу на прицеп авто. Дома есть еще четырехколесная тележка, НО, на своем ходу: мотоблок. Если нужно что-то перевезти по домашнему точку, то лучше этого нет, грузить можно сразу много и тяжелого. А одноосная тележка подходит для легких грузов + ульи должны стоять рядами, а не в шахматном порядке
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 21.01.2020 13:31

Re: Пасечная тележка
 
Андрійович, для підтримки діалогу напишу,
В данному випадку термін колісна база не аргумент, бо одновісна тачка лише раз спотикнеться, двовісна два рази.
Про діаметер коліс, незнаю які колеса на Вашому візку, але маю два варіанти, 30 і 40 см що перші що другі по пересічній місцевості (кочівля) вимагають додаткових зусиль, думаю все ж таки для перевезення комплектуючих, і оглядового причандалля викиристати велоколеса, хоча більше зваблює аппіліфт з моторчиком, от тільки моторчик нерозумно коштовний, гнуть 16 тис грн, на алі схожі 2000-÷3000 грн, але проблема, чи то що треба.
Да, і про одно чи двовісні, я за одновісні але з третім опорним флюгерним міні коліщам, з протилежної сторони від ручок, з боку ручок незавадила б відкидна опора. Таке моє бачення ідеальної тачки для переміщення корпусів з медом по точку в лісі, полі. Платформа вузька на один крпус, в довжину на два три.

Добавлено через 3 минуты
Андрійович, для підтримки діалогу напишу,
В данному випадку термін колісна база не аргумент, бо одновісна тачка лише раз спотикнеться, двовісна два рази.
Про діаметер коліс, незнаю які колеса на Вашому візку, але маю два варіанти, 30 і 40 см що перші що другі по пересічній місцевості (кочівля) вимагають додаткових зусиль, думаю все ж таки для перевезення комплектуючих, і оглядового причандалля викиристати велоколеса, хоча більше зваблює аппіліфт з моторчиком, от тільки моторчик нерозумно коштовний, гнуть 16 тис грн, на алі схожі 2000-÷3000 грн, але проблема, чи то що треба.
Да, і про одно чи двовісні, я за одновісні але з третім опорним флюгерним міні коліщам, з протилежної сторони від ручок, з боку ручок незавадила б відкидна опора. Таке моє бачення ідеальної тачки для переміщення корпусів з медом по точку в лісі, полі. Платформа вузька на один крпус, в довжину на два три.

верес 21.01.2020 15:40

Re: Пасечная тележка
 
Существенная, но не основная, так как колесо ниже ручек. Вот тележка с одним колесом, пройдет где угодно. Но какие-либо тяжести предпочитаю грузить сразу на прицеп авто. Дома есть еще четырехколесная тележка, НО, на своем ходу: мотоблок. Если нужно что-то перевезти по домашнему точку, то лучше этого нет, грузить можно сразу много и тяжелого. А одноосная тележка подходит для легких грузов + ульи должны стоять рядами, а не в шахматном порядке

Те, що колесо нижче ручок мало змінить невантаження на руки та спину, от якщо груз максимально розмістити поближче до колеса, а ручки максимально віддалити то буде легше (закон важіля, ще Архімед казав дайте мені точку опори....), але не те головне в ручках, навіть при сталій силі яка діє на них вертикально, має значення вектор прикладеної сили для переміщення візка, якщо кут між ручкою і платформою наближається до вертикалі то це самий невдалий варіант, бо навіть в будівельній тачці де цей кут між 30-40 * інколи їїлегше тягнути як штовхати. Це я про аналіз бомбезної тачки на двох вісях з кутом між ручками і платформою майже 90*.

верес 22.01.2020 16:13

Re: Пасечная тележка
 
як вам таке,...[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Elek 28.01.2020 21:25

Re: Пасечная тележка
 
або таке...

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Elek 28.01.2020 21:26

Re: Пасечная тележка
 
а почему мои ссылки не светятся?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 29.01.2020 23:16

Re: Пасечная тележка
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Перепрошую, виділити те що зацікавило незміг, тож пропоную переглянути все, а що там цікавого= бочковоз, це ж щось схоже на тачку, (тележку).

ДобровоЛ 30.01.2020 12:31

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 279237)
як вам таке,...[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А класна тачка, навіть з фарою! Але вулики ж виставили прямо під сонцем...

Димас 30.01.2020 19:55

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Elek (Сообщение 279621)
а почему мои ссылки не светятся?

Я исправил. Надо теперь из-за траблов программы, копировать url видео и вставлять просто как ссылку в пост.

Андрей Андреевич 31.01.2020 12:19

Re: Пасечная тележка
 
Удаляв фотки з смартфона ... й надибав . Так я возив корпуса осінью на зберігання ... не мало й не багато --50 штук за один "рейс"
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 04:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot