Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на воск и мерву (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=21)

Юрій Чугай 29.07.2022 09:35

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от BOBER 76 (Сообщение 297546)
Ох бляха-муха. За кіло вощини просили 500-600 грн, віск приймали по 120. Це в окупації в кінці червня.
Хотілося сказати .......

Продавани зовсім оху....
Пора освоювати безвощинну технологію.
Все буде добреflag_ua

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от bogoslav (Сообщение 297548)
Я узнавал сейчас, у нас берут по 150грн тоже в окупации, вощины нет в продаже по крайней мере на олх нет. Списывался с человеком в Луганске, он производитель, озвучил цену закупки воска в 400руб за кг, это по нашему курсу 266грн.

Цікаво по чім там вощина? По 400 грн чи вже до 500 дотягує.

bogoslav 30.08.2022 14:16

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297560)
Продавани зовсім оху....

Пора освоювати безвощинну технологію.

Все буде добреflag_ua

Добавлено через 2 минуты




Цікаво по чім там вощина? По 400 грн чи вже до 500 дотягує.

В Крыму вощина по 900руб, воск берут по 500руб. Курс 0.64 у нас сейчас гривна к рублю.

Андрей Андреевич 05.10.2022 19:52

Re: Цены на воск и мерву
 
Продав (відправив Укрпоштою, за рахунок покупця) мерву по 35грн за кілограм . Наші "місцеві" беруть по 25 грн...

Ворон 05.10.2022 21:36

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297814)
Продав (відправив Укрпоштою, за рахунок покупця) мерву по 35грн за кілограм . Наші "місцеві" беруть по 25 грн...

Я тим непереживаю давно, так як мою мерву брати ніхто не хоче, міндобриво. ;)

Андрей Андреевич 06.10.2022 10:07

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 297816)
Я тим непереживаю давно, так як мою мерву брати ніхто не хоче, міндобриво.

...в тебе що віджим воску проходить при температурі пару чи води +130-140 градусів? Вся мерва яка пройшла +100 є потенційним носієм воскосировини...будь то воскопрес чи центрифуга.
В мене даже після ВП-1 Кулакова забирали, а там на вигляд точно міндобриво ....
Всі дії закупельників мерви під великим секретом, ні в одного не вдалося випитати їхню технологію і що вони там добувають з неї... хто володіє інфою, то поділіться будь-ласка
Колись "бавився" з максимальним процентом виходу воску, то дійшло до 75-80 % процентів , но це затратно і ціна часу дуже велика...й шкурка вичинки не стоїть....
В цьому році переробив порядка 250 кг за два дні.

Юрій Чугай 06.10.2022 13:05

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 297816)
Я тим непереживаю давно, так як мою мерву брати ніхто не хоче, міндобриво. ;)

Який вихід воску з даданівської рамки? В мене з сонячної воскотопки виходить біля 100 гр. Мерву продав по 40 грн. Цікаво порахувати економіку.

Ворон 06.10.2022 14:50

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297822)
Який вихід воску з даданівської рамки? В мене з сонячної воскотопки виходить біля 100 гр. Мерву продав по 40 грн. Цікаво порахувати економіку.

Я точно не памятаю, але більше 100 грам, подивись в темі про центриУгу, я там вказував точний вихід. :)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297820)
...в тебе що віджим воску проходить при температурі пару чи води +130-140 градусів? Вся мерва яка пройшла +100 є потенційним носієм воскосировини...будь то воскопрес чи центрифуга.
В мене даже після ВП-1 Кулакова забирали, а там на вигляд точно міндобриво ....
Всі дії закупельників мерви під великим секретом, ні в одного не вдалося випитати їхню технологію і що вони там добувають з неї... хто володіє інфою, то поділіться будь-ласка
Колись "бавився" з максимальним процентом виходу воску, то дійшло до 75-80 % процентів , но це затратно і ціна часу дуже велика...й шкурка вичинки не стоїть....
В цьому році переробив порядка 250 кг за два дні.

Я температуру не заміряв, але приймати мерву відмовились, сказали щоб викинув цю землю на огород. ;)

Андрей Андреевич 06.10.2022 20:52

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 297823)
приймати мерву відмовились, сказали щоб викинув цю землю на огород

...хто б сумнівався....мед по 55грн, бо дорожще невигідно...мерву викинь, бо вкраплин воску не видно...."імєють" як хотять бджолярів...прибуток повинен бути 200% і ні процента менше.

Ворон 06.10.2022 22:01

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297826)
...хто б сумнівався....мед по 55грн, бо дорожще невигідно...мерву викинь, бо вкраплин воску не видно...."імєють" як хотять бджолярів...прибуток повинен бути 200% і ні процента менше.

Андрію, ти неправий, в мене ніколи небуло такого дешевого меду,і вихід воску максимальний, від початку мого пасічникування. :beer:

seim 10.10.2022 03:33

Re: Цены на воск и мерву
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297826)
...хто б сумнівався....мед по 55грн, бо дорожще невигідно...мерву викинь, бо вкраплин воску не видно...."імєють" як хотять бджолярів...прибуток повинен бути 200% і ні процента менше.

Они хотят мерву с содержанием 50% воска. После паровой воскотопки. После пресса и центрифуги остаётся 20% воска. Им этого мало. Визуально воска не видно даже в растопленной в воде и остывшей черной суши. На вид просто мерва. Но оттуда не забрано ни грамма воска. Поэтому оценивать содержание воска в мерве визуальным осмотром бессмысленно.


Текущее время: 06:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot