Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Сушилки для пыльцы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Сушка пыльцы (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=121)

Юрій Чугай 08.01.2022 10:48

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 296057)
Така мала інертність, мене цілко влаштовує, булаб більша, можна було про щось думати, 3 градуси, це майше норма. (ИМХО)

А міряли температуру на різній висоті від тена?

Ворон 08.01.2022 11:21

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 296071)
А міряли температуру на різній висоті від тена?

Не міряв зовсім, в мене цим займається терморегулятор. :)

ЯроБа 08.01.2022 13:38

Re: Сушка пыльцы
 
Майже однакової теператури на різній висоті можна добитися встановивши вентилятори, терморегулятор тут ні при чому.

Ворон 08.01.2022 14:16

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 296078)
Майже однакової теператури на різній висоті можна добитися встановивши вентилятори, терморегулятор тут ні при чому.

Головне, щоб температура не піднімалась більше 42"С,все інше робить пристрій і пасічник. ;)

ЯроБа 08.01.2022 14:37

Re: Сушка пыльцы
 
Звичайно пасічник повинен це робити, але це лишня робота перекладати лотки... і ще вентилятор швидко виганяє вологу на зовні, що пришвидшує процес якісного і рівномірного просушування. А ця температура буде лише в тому місці де є терморегулятор. В інших місцях інша температура. І чим більший об'єм сушарки, тім більша різниця.

Юрій Чугай 09.01.2022 19:08

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 296080)
Звичайно пасічник повинен це робити, але це лишня робота перекладати лотки... і ще вентилятор швидко виганяє вологу на зовні, що пришвидшує процес якісного і рівномірного просушування. А ця температура буде лише в тому місці де є терморегулятор. В інших місцях інша температура. І чим більший об'єм сушарки, тім більша різниця.

Треба ще знати куди правильніше ті вентилятори тикати. В мене сушка велика тен/приточка внизу витяжка зверху не працює зовсім. Може для малого об'єму і підійшло б таке розміщення.
Спробую перенести тен і вентилятор вверх.

Ворон 09.01.2022 19:38

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 296105)
Треба ще знати куди правильніше ті вентилятори тикати. В мене сушка велика тен/приточка внизу витяжка зверху не працює зовсім. Може для малого об'єму і підійшло б таке розміщення.
Спробую перенести тен і вентилятор вверх.

По законах, тепле повітря піднімається з низу в верх. ;)

ЯроБа 09.01.2022 19:58

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 296105)
...
Спробую перенести тен і вентилятор вверх.

Не варто. Тен однозначно внизу, а вентилятори збоку. Це буде змішувати повітря і буде однакова температура. Отвори в корпусі знизу для поступлення повітря і вверху для виходу вологи.

Юрій Чугай 10.01.2022 19:28

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 296108)
Не варто. Тен однозначно внизу, а вентилятори збоку. Це буде змішувати повітря і буде однакова температура. Отвори в корпусі знизу для поступлення повітря і вверху для виходу вологи.

В мене такий варіант не працює. Можливо занадто великий об'єм.
Дешевше спробувати поміняти це все діло місцями і глянути, що буде.

Добавлено через 19 минут
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 296107)
По законах, тепле повітря піднімається з низу в верх. ;)

Тут фізика "може бути іншою''.
Вологе повітря завжди важче (туман) - йде до низу. Коли вентилятор направлений вгору виникає протидія і ефективність видалення вологи падає (так в мене вийшло: пилок за добу висушити не вдавалось, сухофрукти , при t 40-50°, спочатку ніби варились, а потім починали ''горіти'' починаючи з центру касети).
Коли вентилятор дме з гори до низу, а тепле сухе повітря легше йде до гори виникає протидія втраті тепла. Температура на різних рівнях має бути більш рівномірною.
Це все (ИМХО) і ефективність залежить значною мірою від об'єму і повітряобміну сушарки.

Кудлянин 10.01.2022 20:04

Re: Сушка пыльцы
 
Сушарка " Садочок " - ноу проблем .


Текущее время: 21:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot