Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воск (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Получение воска (кто как перетапливает?) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=185)

Ворон 02.06.2016 22:42

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Цитата:

Сообщение от Дмитрий84 (Сообщение 139587)
20 семей, когда воска не оч много.....

Які пакети,просте пластикове відро на 12 літрів і біде вам щастя і здивування.

Scooter 19.06.2016 22:41

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Топлю пока двома способами. Паровою воскотопкою. А потім витопки у великий гусятниці розігріваю і охолоджую з водою. Ну це восени і раз на рік. А зараз користуюся сонячною воскотопкою на 3 рамки з двох старих вікон. Віск виходить чудовий. З лотка капає в ящик для медичних інструментів без води. Віск виймаю просто. Перевернув ящик. Зверху полив чашкою кипятка і готово. Ящик назад в воскотопку. Віск в в шкаф. Сонячна подобається більше. Тому що не треба догляду. Вранці заложив. А ввечері забрав. А якщо забув. То і через пару днів нічого не пропадє. Планую зробить центрифугу. Так що мерву пока зберігаю в мішку.

віталий 19.06.2016 22:50

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Ось як я перетоплюю віск з рамок та забруса:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Bee_Keeper 16.07.2016 13:11

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Вложений: 2
От перетопки старой суши в солнечной воскотопке насобиралось приличное таки колличество мервы. Просушил еще раз, уже на пленке. Просмотрел, не завелась ли моль, и запаковал в мешки. Получилось 30кг. А это больше пачки вощины по денежкам. Так сказать, по крупицам, и выгода получилась.

Ворон 16.07.2016 13:55

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 144079)
От перетопки старой суши в солнечной воскотопке насобиралось приличное таки колличество мервы. Просушил еще раз, уже на пленке. Просмотрел, не завелась ли моль, и запаковал в мешки. Получилось 30кг. А это больше пачки вощины по денежкам. Так сказать, по крупицам, и выгода получилась.

В мене в сонячній воскотомці,мерва суха,тому ,не відходя від "каси" пакується в мішки для здачі.:ok:

Bee_Keeper 16.07.2016 14:00

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 144085)
В мене в сонячній воскотомці,мерва суха,тому ,не відходя від "каси" пакується в мішки для здачі.

Сенсей Ворон, те саме і я роблю завжди. Але, повіз був цю мерву на здачу, Покупець сунув руку в пакет, на руці сліди чи то вологи, чи то меду...Відправив назад мене. То я підстрахувався, пересушив деньок на сонечку, зпакував і знову завіз. Вже без питань. Кількість 30кг накопичилась приблизно за місяць, тому додатково перевірив на наявність черви молі.

Ворон 16.07.2016 14:10

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 144086)
Сенсей Ворон, те саме і я роблю завжди. Але, повіз був цю мерву на здачу, Покупець сунув руку в пакет, на руці сліди чи то вологи, чи то меду...Відправив назад мене. То я підстрахувався, пересушив деньок на сонечку, зпакував і знову завіз. Вже без питань. Кількість 30кг накопичилась приблизно за місяць, тому додатково перевірив на наявність черви молі.

Я здаю знайомому продавцю магазиду "Медівня" не менше 15 років,тому мішки ніколи не вскриваються,він знає що все тіп-топ,тому мішки зважуються і отоварюються без зайви питань.:ok:

Добавлено через 36 секунд
Цитата:

Сообщение от Bee_Keeper (Сообщение 144086)
Сенсей Ворон,

П\С.Можна і Ярослав.

general_mayor 17.07.2016 17:31

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
А моя мерва после оттапливания в соковарки покрылась плесенью теперь думаю что с ней делать

Сергій 77 22.07.2016 08:20

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Після першої перетопки віск вийшов світлого жовтого кольору , але з коричневими цятками місцями , можливо занадто швидко охолонув .
Може хто знає як це можна виправити ?
Думаю повторно перетопити і повільно охолодити . Доречі питання як це правильно зробити ?
Завчасно дякую за відповіді .

vetalyon 20.09.2016 20:11

Re: Получение воска (кто как перетапливает?)
 
Підскажіть, будь ласка, де у Вінниці можна здати віск. Можливо є телефон, так як мені здається що у нас в Бердичеві дуже низька ціна 75 грн. за кіло воску і 10 грн. за кіло мерви. Буду дуже вдячний.


Текущее время: 10:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot