Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Рогатый улей (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=222)

MadHead 26.09.2016 22:22

Re: Рогатый улей
 
Навіщо видумувати велосипед, автор вулика та О.Пронько явно рекомендують використовувати заставні, так як весною потрібно гріти розплід. Фольгоізол запобігає тепловтратам. З спостережень Пронька, матки починають яйцекладку зі сторони фольгоізолу, на крайніх рамках. Тому, для підтримання оптимальної температури на стільнику, для обігріву розплоду задіяно менше бджіл. Через це, за кормами може вилетіти більше бджіл і через більше постачання корму, та менших роботах по обігріву розплоду виводиться більше бджіл рано навесні.

Димас 26.09.2016 22:51

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 153923)
Навіщо видумувати велосипед, автор вулика та О.Пронько явно рекомендують використовувати заставні, так як весною потрібно гріти розплід. Фольгоізол запобігає тепловтратам. З спостережень Пронька, матки починають яйцекладку зі сторони фольгоізолу, на крайніх рамках. Тому, для підтримання оптимальної температури на стільнику, для обігріву розплоду задіяно менше бджіл. Через це, за кормами може вилетіти більше бджіл і через більше постачання корму, та менших роботах по обігріву розплоду виводиться більше бджіл рано навесні.

MadHead, а собственный опыт по работе с этими ульями что Вам подсказывает?

MadHead 26.09.2016 23:05

Re: Рогатый улей
 
В моєму профілі інформація актуальна. Я перший рік пасічникую, тому з особистого досвіду про це нічого сказати не можу. Тому і пишу так, щоб було зрозуміло, що це не мої спостереження, а автора.

gru.v 26.09.2016 23:49

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от Vitalliy (Сообщение 153922)
Я думаю проблема рогатого совсем не в толщине стенки..., по крайней мере для меня. А вообще каждый решает сам как водить пчел и в чем. Прежде чем переводить пасеку на рогатые, сделайте пару штук на пробу, сами все увидите и решите надо ли оно вам.

зробив цього року, вирішив не потрібні, будуть фальцеві і все таки на 145 рамку, вагався між 230 і 145
правда ще в них не зимував

Urik 27.09.2016 06:27

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 153912)
Дядя Юра, а сетка зачем тогда покупалась? Или это для кролятников?:rofl2:

Продам!!! :) [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Смотреть с 4й по 5,30 минуты. :rofl2:

Vitalliy 27.09.2016 18:35

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 153949)
зробив цього року, вирішив не потрібні, будуть фальцеві і все таки на 145 рамку, вагався між 230 і 145
правда ще в них не зимував

Правильно зробив.

MadHead 27.09.2016 22:08

Re: Рогатый улей
 
Димас, якби у Вас була можливість купити lamborghini чи Maybach, що Ви обрали б?

Димас 27.09.2016 22:14

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 154112)
Димас, якби у Вас була можливість купити lamborghini чи Maybach, що Ви обрали б?

Ламборгиню. А этот тонкий вопрос к чему сейчас?

MadHead 27.09.2016 22:47

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 154011)
Зимой я буду переделывать эти грёбанные рогатые корпуса на нормальные, тоже из-за интернетных теоретиков.

Вибір авто з власного досвіду, чи Ви теж інтернетний теоретик. :)
Чомусь усі висміюють теоретиків, але саме вони збирають інформацію з усіх джерел, аналізують, те, що вже було зроблено автором, для того, щоб повторно не наступати на його граблі. Також, в процесі впровадження технології, додають щось своє. Так розвивається технологія. Вважаєте, що кожна людина повинна сама на своїй шкури пройти все, від початку, до кінця, повторно відкриваючи те, що вже відкрито?
Що ви знаєте про п'ятирамочний (чи вірніше 5 на 300 + 5 на 145) вулик Паливоди, як він його використовував?
Основні нарікання на рогатий - крутить дошку, через що сирість та цвіль. Чому ви не чуєте Пронька, він однозначно каже, що потрібне проварювання в парафіні? Тоді такі проблеми зникнуть.
Непотрібно шукати ідеальний вулик, його немає. І нічого ідеального немає. Потрібно взяти технологію і намагатися зменшити негативні явища, а позитивні збільшувати.

Димас 27.09.2016 23:10

Re: Рогатый улей
 
Цитата:

Вибір авто з власного досвіду, чи Ви теж інтернетний теоретик.
Я Вам просто подиграл, название красивее у машины.
Цитата:

Чомусь усі висміюють теоретиків, але саме вони збирають інформацію з усіх джерел, аналізують, те, що вже було зроблено автором, для того, щоб повторно не наступати на його граблі.
Анализировать можно молча, а теоретики делают громкие выводы и заявления, дают советы - может это и повышает настроение другим? Вы выдернули эту цитату из другой темы и перекинули сюда. Вопрос той темы: Вы тоже уверены что 100 кг надо множить на 100?
Цитата:

Що ви знаєте про п'ятирамочний (чи вірніше 5 на 300 + 5 на 145) вулик Паливоди, як він його використовував?
Ничего не знаю и знать не особо хочу.
Цитата:

Основні нарікання на рогатий - крутить дошку, через що сирість та цвіль. Чому ви не чуєте Пронька, він однозначно каже, що потрібне проварювання в парафіні? Тоді такі проблеми зникнуть.
Непотрібно шукати ідеальний вулик, його немає. І нічого ідеального немає. Потрібно взяти технологію і намагатися зменшити негативні явища, а позитивні збільшувати.
Не пойму, Вы меня уговариваете или себя? Делайте рогатые, варите в парафине, по технологии, смотрите на ночь диск Пронька и будет Вам счастье. Главное чтобы нравилось Вам. А я пока кино досмотрю, заинтриговали своим майбахом и прервался на самом интересном месте:)


Текущее время: 05:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot