Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4146)

liberal2005 04.02.2020 20:04

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Diablo (Сообщение 279996)
ТАК ТРЕБА БУЛО ПО ОСЕНІ ЗДАВАТИ.

А ви чому не здали? Чесно кажучи по 35 не встиг, бо ще качав, а по 32 грн при курсі 27 грн вважав, що це дешево.

Diablo 04.02.2020 22:02

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Я пока откачався то цена была уже по 32, думаю подожду пускай цена поднимется и сдам.
На рамки нашкреб денег, вощины пока 15кг хватит, поже подкупиться. А на кочовку что б их вывести, и до первых медов и первой проданной банки как вести пчеловодство с чего развивать, или хоть остаться при своих. Буду ждать ещё месяц и прийдется сдавать.

Ромен 04.02.2020 22:25

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Diablo (Сообщение 280002)
Я пока откачався то цена была уже по 32, думаю подожду пускай цена поднимется и сдам.
На рамки нашкреб денег, вощины пока 15кг хватит, поже подкупиться. А на кочовку что б их вывести, и до первых медов и первой проданной банки как вести пчеловодство с чего развивать, или хоть остаться при своих. Буду ждать ещё месяц и прийдется сдавать.

З такими розрахунками буде що, заробив те назад вклав ,а жити за що?:(

спасатель 101 06.02.2020 09:08

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Diablo (Сообщение 280002)
Буду ждать ещё месяц и прийдется сдавать.

Запропонували 25 грн. Погодився, бо далі вже інші клопоти почнуться. Особисто в нормальну ціну не вірю, а гратися в принципи, знову ж таки вкладатися в тару, не бачу необхідності. Як не одних виручиш так інших...


Знаю пасічника, який все не встигав за ціною і не здавав мед. Не знаю, яка зараз ситуація, але на липі 2019 у нього був двохрічний запас (2017-2018 рр.). А це тара, приміщення, а головне, що він виграв?

Юрий Вл. 06.02.2020 14:23

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 280028)
Запропонували 25 грн. Погодився, бо далі вже інші клопоти почнуться. Особисто в нормальну ціну не вірю, а гратися в принципи, знову ж таки вкладатися в тару, не бачу необхідності. Як не одних виручиш так інших...


Знаю пасічника, який все не встигав за ціною і не здавав мед. Не знаю, яка зараз ситуація, але на липі 2019 у нього був двохрічний запас (2017-2018 рр.). А це тара, приміщення, а головне, що він виграв?

Доброго дня. У нас теж 25 , але тримаємо і тримаємось :). Ви здали - правильно зробили, бо Вам за себе видніше. В другій частині Ви чи то виправдовуєтесь, чи то агітуєте теж сдавати... І те і те зайве , бо іншим за себе теж видніше. Хай поки що стоїть, хоча ці обставини багато планів поломали. З повагою.

Вадим Попов 06.02.2020 17:27

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 280031)
Доброго дня. У нас теж 25 , але тримаємо і тримаємось :). Ви здали - правильно зробили, бо Вам за себе видніше. В другій частині Ви чи то виправдовуєтесь, чи то агітуєте теж сдавати... І те і те зайве , бо іншим за себе теж видніше. Хай поки що стоїть, хоча ці обставини багато планів поломали. З повагою.

Думаю нікому немає сенсу перед кимось оправдовуватись... У кожного свої обставини і умови (як кажуть у нас, фізиків, у кожного своє "Дано").
Товариш має 3 тони, тесть його 5 тон. Поки що не здають, хоча знаю, яка в них ситуація, гроші треба... Чекають. Сказали, якщо до 1 квітня не буде ціни - здадуть по чому буде.

icetee 07.02.2020 00:11

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
в бахмуте сдавать некому. В дружковке(или константиновке, не помню точно куда звонил) и часов яре не принимают. Сказали нет еще контрактов. Ближайшее что нашли - старобельск, сказали - 20грн, привозите, а нет - меда полно, не хотите не сдавайте. Где вы находите цены по 25?

Юрий Вл. 07.02.2020 09:40

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 280068)
Где вы находите цены по 25?

Байдовка - основной конкурент старобельчан с лучшей ( из моего опыта 2-х сдач меда - отличной ) репутацией. Расположение между Новоайдаром и Старобельском, заезд только со стороны Северодонецк - Старобельска. Со стороны Новоайдара - худший кусок дороги Украины ( без всяких преувеличений ). Цена была несколько дней назад. Если надо - дам телефон. Наверное, лучше в личные сообщения.

Вадим Попов 07.02.2020 21:02

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Був сьогодні в Фуршеті в Вінниці.
Мед різнотрав'я (хоча на вигляд як сонях і твердий як камінь) по 99.99 грн/кг, фасовка - пластикові круглі контейнери (власне фасування).
Поруч мед липа - рідкий, золотистого кольору, фасовка - баночки на 400г (саме грам, не мл, такі як томатну пасту продають - тонкі і високі) - 63 грн/шт;
Гречка - така ж фасовка, мед темно-коричневий, майже сівший, 59 грн/шт

Игорь_Харьков 08.02.2020 08:13

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
СМС від ASK-Мед, ціна 24-25 , об"єм від 500 кг.


Текущее время: 14:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot