Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Спостережний вулик. (Наблюдательный улей) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1140)

игорь 72 03.11.2013 21:01

Re: Демонстраційний вулик
 
Вложений: 4
сделал в 2012 зимой летом не заселил .лиш в этом году маленький рой зашол сам, вот что получилось,теперь зимовка

pr1zZ 18.12.2013 22:35

Re: Изготавливаем ульи сами (делимся опытом, секретами)
 
Вложений: 1
У кого-то есть похожий?

Григорий1982 18.12.2013 22:43

Re: Изготавливаем ульи сами (делимся опытом, секретами)
 
Ось тема на форумі про демонстраційні вулику [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...], як на мене нічого доброго з такого вулику не буде, де його демонструвати, так щоб не пожалили людей, які поряд. Ви ж, льоток не закриєте, бжоли спараться.

pr1zZ 18.12.2013 22:47

Re: Изготавливаем ульи сами (делимся опытом, секретами)
 
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 46093)
Ось тема на форумі про демонстраційні вулику [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...], як на мене нічого доброго з такого вулику не буде, де його демонструвати, так щоб не пожалили людей, які поряд. Ви ж, льоток не закриєте, бжоли спараться.

Извиняюсь. Не видел темы. ПОжалуйсте перенесите...
Этот улей не мой, товарища...

віталий 21.12.2013 20:42

Re: Демонстраційний вулик
 
Можу з впевністю сказати що ідею виготовлення демонстраційного вулика в цьому ролику вкрадено в медаль, ну дуже вони схожі.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

МедАль 21.12.2013 21:34

Re: Демонстраційний вулик
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 46346)
Можу з впевністю сказати що ідею виготовлення демонстраційного вулика в цьому ролику вкрадено в медаль, ну дуже вони схожі.

Цей спостережний вулик, що на відео, справді дуже схожий на той, що у Вас тепер є, згоден з Вами , Віталій Михайлович. Про плагіат чи вкрадену ідею не буду говорити, бо сама ідея - вона на поверхні і втілити її може кожен.
От тільки одного не зрозумів: для чого ото автор ролика так ускладнив вихід бджіл до льоткового отвору і зробив його в різних рівнях, коли можна спокійно робити льоток там де він і має бути? Адже й при повороті конструкції бджоли завжди знаходять свій вхід!

Григорий1982 21.12.2013 22:33

Re: Демонстраційний вулик
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 46346)
Можу з впевністю сказати що ідею виготовлення демонстраційного вулика в цьому ролику вкрадено в медаль, ну дуже вони схожі.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

не работает видео =(

Мирошнык 21.12.2013 22:47

Re: Демонстраційний вулик
 
Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 46364)
не работает видео

У меня работает......:ok:

віталий 21.12.2013 22:49

Re: Демонстраційний вулик
 
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 46360)
От тільки одного не зрозумів: для чого ото автор ролика так ускладнив вихід бджіл до льоткового отвору і зробив його в різних рівнях, коли можна спокійно робити льоток там де він і має бути? Адже й при повороті конструкції бджоли завжди знаходять свій вхід!

Той вхід іде через стіну і виходить назовні, начебто все непогано продумано що при повороті конструкції вхід в вулик не міняє свого місця положення. Для бджоляра працювати з бджолосімями на протязі дня - важка праця, і прийшовши додому хочется відпочити від них, а тут - знову бджоли, за склом.

Цитата:

Сообщение от Григорий1982 (Сообщение 46364)
не работает видео =(

Оо.. цією хворобою добра третина учасників форума хворіє.

МедАль 21.12.2013 23:40

Re: Демонстраційний вулик
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 46368)
Для бджоляра працювати з бджолосімями на протязі дня - важка праця, і прийшовши додому хочется відпочити від них, а тут - знову бджоли, за склом.

Вкотре повторюсь: бджоли за склом - все одно що олені чи ведмеді за гратами вольєрів зоопарку. Це протиприродно. І над нашими благородними комахами теж не можна знущатись, заключаючи їх у скляний панцир(ИМХО).


Текущее время: 22:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot