Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3776)

Владимир Татомир 17.10.2016 20:47

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Скорее всего вложения, а не растраты.И оно даст результат, так что только вперед.

король орест 18.10.2016 16:43

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от Андрюша (Сообщение 157052)
. но есть одно но... на западной Украине для стимуляции маток семьи стимулируют стимуляторами, поэтому нужно очень аккуратно с технологией откачки.

Бджолами займаюсь давно,маю багато знайомих пасічників, - уточніть, якими стимуляторами ми користуємось???

trugbild 18.10.2016 20:53

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 157150)
Бджолами займаюсь давно,маю багато знайомих пасічників, - уточніть, якими стимуляторами ми користуємось???

Знаю не понаслышке - антибиотик.
Стимуляция маток сахаром с антибиотиками. Или скажите нет? (Не Вас имею ввиду, а пакетчиков в основной массе).

balega7 18.10.2016 21:35

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Я займаюсь бджолами вже пять років. Також маю багато знайомих пасічників, які займаються продажею пакетів. З пятьма з них спілкуюсь досить часто, оскільки від них вчився працювати з бджолами. А про використання антибіотиків при загодівлі в зиму вперше почув на форумі. В моїй місцевості бджіл лікують лише від кліща та інколи від аскоферозу, поодинокі сімї. Декілька хвилин тому телефонував знайомому, який сам має пасіку і магазин де торгує продуктами бджільництва та іншими товарами для пасіки. Так той сказав, що в нього навіть в магазині жодних антибіотиків не має і на протязі останніх декілька років з питанням придбання антибіотиків до нього ніхто не звертався. Думаю інформація про наявність антибіотиків в пакетах із західної України явно перебільшена.

король орест 18.10.2016 22:53

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от trugbild (Сообщение 157179)
Знаю не понаслышке - антибиотик.
Стимуляция маток сахаром с антибиотиками. Или скажите нет? (Не Вас имею ввиду, а пакетчиков в основной массе).

Я кожної весни відпускаю біля 400шт,двоє знайомих у мої окрузі(Жидачівський рн) по 400-600шт. - претензій по антибіотиках не було,я розумію,що це крапля в морі,і можливо хтось таким і займається,але серед знайомих не чув, і тому скажу ні.
А зараз про слухи: Добрий мій знайомий купив будинок у Любашівському рн,через рік здав мед оптовику(по рекомендації нашого спільного купця пакетів),якусь частину грошей дав при заборі меду, решту мав віддати через +- 10 днів....і тут головне - дзвінок від оптовика -" у вашому меді вміст антибіотика зашкалює","ви коли годували бджіл на зиму давали антибіотики", - я не годував,узиму пішли на меді,тоді озвучив Вашу версію,потім " завезли із пакетами" - пакети мої,дійшло до того що антибіотики по версії оптовика можливо у вощині,або у кормі,який був у чотирьох кліточках із купленими матками!!!??? і поки не підключили тогож знайомого,доказати що у меді не було антибіотика було неможливо.

trugbild 19.10.2016 06:46

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 157199)
Я кожної весни відпускаю біля 400шт,двоє знайомих у мої окрузі(Жидачівський рн) по 400-600шт. - претензій по антибіотиках не було,я розумію,що це крапля в морі,і можливо хтось таким і займається,але серед знайомих не чув, і тому скажу ні.
А зараз про слухи: Добрий мій знайомий купив будинок у Любашівському рн,через рік здав мед оптовику(по рекомендації нашого спільного купця пакетів),якусь частину грошей дав при заборі меду, решту мав віддати через +- 10 днів....і тут головне - дзвінок від оптовика -" у вашому меді вміст антибіотика зашкалює","ви коли годували бджіл на зиму давали антибіотики", - я не годував,узиму пішли на меді,тоді озвучив Вашу версію,потім " завезли із пакетами" - пакети мої,дійшло до того що антибіотики по версії оптовика можливо у вощині,або у кормі,який був у чотирьох кліточках із купленими матками!!!??? і поки не підключили тогож знайомого,доказати що у меді не було антибіотика було неможливо.

Не принимайте обвинения на свой счет.

Все, кто не согласен с тем, что пакеты с антибиотиком - не редкость, - просто не видят общей картины по Украине.

А мои знакомые-перекупщики пакетов знают всю подноготную, так как это их хлеб, в том числе хлеб с антибиотиком.
Спорить и быть несогласным глупо.
Повторюсь - "сам не кормлю и друзья не кормят" не отражает истинной картины вещей по всей Западной, уж поверьте.

Sladik 19.10.2016 17:33

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от trugbild (Сообщение 157226)
якусь частину грошей дав при заборі меду, решту мав віддати через +- 10 днів.... - дзвінок від оптовика -" у вашому меді вміст антибіотика зашкалює

Еще раз всем наука - мед отдавать только после полного расчета!!!:old:

АНД 23.10.2016 15:09

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от trugbild (Сообщение 157226)
Все, кто не согласен с тем, что пакеты с антибиотиком - не редкость, - просто не видят общей картины по Украине.

Цього року обмінюючи віск на вощину в бжоло магазинні, заходить старший за мене но ще юний пчеловод і каже дайте мені від гнильця і перелік чуть не всіх хвороб і паразитів ...ми з продавцьом :confused:запитується продавець для чого стільки припаратів, тем більше певна частинна зних з антібіотиком ,ну і що просто на всяк випадок оброблю, ато купив пару пакетів і хочу перестрахуватись:ah: я спитався його чи знає він, що мед такий не хочуть приймати ,ні ,а з таким переліком хвороб пакети мають знищуватись, корочи як вітром здуло. Я пакети не продаю ,но такі горе бжолярі напічкають всяков хреню бжіл, а потім це пакечики все вині:old: хоча в любій діяльності такі перестраховщики:( (того року друзя по земле бізнису :Dна пів шишечки дали більше гербіциду при обробці сої, так за ніч разом з буряном згоріло 35 гек сої от і на всякій случай ще чу-чуть :rofl2:

amator 23.10.2016 23:28

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
На форуме уже писали, как покупались пакеты лично у пчеловодов в Закарпатье. У многих были различные болезни и многие неохотно сознавались, что давали антибиотик. Поищите на форуме

Виталий 84 24.10.2016 08:32

Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г
 
Цитата:

Сообщение от amator (Сообщение 157810)
У многих были различные болезни и многие неохотно сознавались, что давали антибиотик. Поищите на форуме

то что некоторые пчеловоды лечат пчел антибиотиками, это всем понятно. Но то что антибиотик стимулирует работу матки, я услышал впервые здесь, в чем очень сомневаюсь.


Текущее время: 09:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot