Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Оцінка роботи в касетному павільйоні (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4784)

Женя Д 17.11.2017 15:54

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Leytenant, ну тогда с того и нужно начинать разговор,Вам касетник просто нравиться,у вас есть основной доход и это не пчелы,но почемуто ни на одной из промышленых пасек я не видел касетников,ну кроме той что эти касетники продает,интересно почему так???

Leytenant 17.11.2017 18:52

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Женя Д (Сообщение 208958)
Leytenant, ну тогда с того и нужно начинать разговор,Вам касетник просто нравиться,у вас есть основной доход и это не пчелы,но почемуто ни на одной из промышленых пасек я не видел касетников,ну кроме той что эти касетники продает,интересно почему так???

І мені цікаво, чому так. На промислових пасіках є можливість арендувати/ мати фури для перевезення та електрокари для завантаження і розвантаження вуликів. Їм дешевше найняти велике авто. А для 20-30 вуликів електрокару купувати не будеш, хочеш кочувати - носи руками, хочеш зимувати в приміщенні - носи руками.
А стосовно того, що мені вони подобаютьься, то я натрапив на них випадково, коли шукав для купівлі лафет. Здалися дійсно зручними. Так, коштують грошей, але і переваги свої мають...мабуть мають!:ah:

Leytenant 21.11.2017 11:22

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от beeoner (Сообщение 208957)
По температурі в павільончику що на дворі в тіні градусник одинакову Т. показував при закритих дверях і вікнах перевіряв особисто ( пінопласт 40 мм. стінки).
Нижні касети не проблема витягнув поставив на столик і оглядаєш, а от 8 або 9 касету повномедну то жесть вантаж над головою спина дякую нескаже, подумую над примітивним підйомником!

Зрозуміло, спеку в павільйоні ставимо під сумнів. Пряме сонце не пече в спину і це в плюс павільйону. Можливо, коли говорять про звичайні павільйони , то це правда, бо теплозбереження там немає і вони дійсно "пропікаються" на сонці.

zelya343 21.11.2017 13:22

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Я тоже с интересом слежу за информацией по кассетным павильонам. Но учитывая все что читаю здесь - все больше склоняюсь к точке зрения такой: он оправдан разве что на дачах, где у человека место ограничено, но есть сильное желание пчеловодить. И то только в том случае если руки из нужного места и делать его самому. Тогда действительно можно эффективно использовать место, разработав дизайн по своей ситуации. Кто-то голубей разводит и строит голубятню. А пчеловод на свой дачный домик или беседку может нахлобучить павильон. Только такой минус: планы могут поменяться, да и все мы не вечные. Если в случае чего, то простые ульи продать - не вопрос. А стационарный павильон?

Leytenant 21.11.2017 14:15

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 209457)
Я тоже с интересом слежу за информацией по кассетным павильонам. Но учитывая все что читаю здесь - все больше склоняюсь к точке зрения такой: он оправдан разве что на дачах, где у человека место ограничено, но есть сильное желание пчеловодить.

Чому тільки так? А зручність при кочівлі? А знайти місце під кочівлю? Так розчистив територію 5х4 метри і поставив павільйон. А скільки місця потрібно, щоб поставити 24 вулики (або 48)? Можна розтягти в довжину, але охороняти складніше, якщо вулики розкидані на 50-70 метрів вздовж посадки. Павільйон можна на кочівлі використовувати і для нічного сну (теоретично). І спиш, і сторожиш....:rofl2:

Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 209457)
Если в случае чего, то простые ульи продать - не вопрос. А стационарный павильон?

Доля правди в цьому є. В цьому році я з легкістю продавав мед з акації по гарній ціні знайомим і сусідам, бо він був в дефіциті в нашому регіоні, а от соняшникового повно і його купувати не хочуть, або хочуть за смішну ціну.
Так і тут - пропозицій вуликів повно, павільйонів мало. Можливо це і дасть можливість сильно не втратися при продажу, та і 1-2 покупці точно знайдуться.(ИМХО)
Можливо не 100% аналогія, але продавати те, що є у всіх і його багато - не так і просто...(ИМХО)

zelya343 21.11.2017 17:33

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 209461)
Чому тільки так? А зручність при кочівлі? А знайти місце під кочівлю? Так розчистив територію 5х4 метри і поставив павільйон. А скільки місця потрібно, щоб поставити 24 вулики (або 48)? Можна розтягти в довжину, але охороняти складніше, якщо вулики розкидані на 50-70 метрів вздовж посадки. Павільйон можна на кочівлі використовувати і для нічного сну (теоретично). І спиш, і сторожиш..

Я мав на увазi вiдразу всi точки зору, особливо його цiну. От якщо скласти все до купи, всi його переваги i недолiки, то все-одно чогось не вистачае. Повинна бути якась рацiя, яка б заохотила бджоляра вiддати зразу такi грошi. Такого явного резону я поки-що не бачу. Тому i вважаю що доцiльнiше було б його зробити власноруч.
До переваг я ще б вiднiс його придатнiсть для пакетного напрямку. Сiм'i добре зимують i навеснi швидко розвиваються. Але навiть в Закарпаттi, де пакетний напрямок - основний, я не бачив касетних павiльйонiв. Може i е в когось, я не скрiзь там був. Але переважна бiльшiсть - лежаки.
А от до недолiкiв ще ось таке. Я нiде поки-що не читав про це, але ця думка свербить. Так от: не приведи господи заведеться якась хвороба, i що тодi? Всякi вулики (багатокорпуснi на всi лади та лежаки) можна знезаразити. Кожний окремо, з усiх бокiв. А що робити з касетним павiльйоном, у якого каркас i перегородки зiбранi всерединi один раз i назавжди?
Я не уявляю собi таку ситуацiю, може i згущую фарби.

Віталій В 21.11.2017 17:54

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 209457)
Я тоже с интересом слежу за информацией по кассетным павильонам. Но учитывая все что читаю здесь - все больше склоняюсь к точке зрения такой: он оправдан разве что на дачах, где у человека место ограничено, но есть сильное желание пчеловодить.

Ранее и я склонялся к такой же версии, но когда прикинул что павильен двухосный + длина дышла + транспортное средство то места надо не мало, также ширина улицы возле дачи играет не маловажную роль, возле моего участка улица узковатая иногда не просто и одноосный прицеп затолкать задом.

Женя Д 21.11.2017 19:35

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Leytenant, не имея касетного павильона с апреля по сентябрь я так и делаю-сплю и сторожу,а если холодно то еще и буржуйку могу затопить

zelya343 21.11.2017 20:38

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209490)
Ранее и я склонялся к такой же версии, но когда прикинул что павильен двухосный + длина дышла + транспортное средство то места надо не мало, также ширина улицы возле дачи играет не маловажную роль, возле моего участка улица узковатая иногда не просто и одноосный прицеп затолкать задом.

Я имел в виду стационарный павильон. Спроектированный под конкретное место, там же собран и никуда не передвигается. Это может быть хоть чердачное помещение, надстройка над беседкой или что-то в этом роде.

Leytenant 22.11.2017 11:45

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 209488)
А от до недолiкiв ще ось таке. Я нiде поки-що не читав про це, але ця думка свербить. Так от: не приведи господи заведеться якась хвороба, i що тодi? Всякi вулики (багатокорпуснi на всi лади та лежаки) можна знезаразити. Кожний окремо, з усiх бокiв. А що робити з касетним павiльйоном, у якого каркас i перегородки зiбранi всерединi один раз i назавжди?
Я не уявляю собi таку ситуацiю, може i згущую фарби.

Слушне зауваження! В мене немає відповіді на це питання. Так, це ризик, великий ризик. Не купувати відводки, а розширюватись своїми силами. Можливо це зменшить ризик захворювань. З переохолодженням розплоду тут простіше - дивимось в закритому приміщенні, можна обігрівати. В кого яка думка стосовно цього?

zelya343 22.11.2017 14:21

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 209558)
Не купувати відводки, а розширюватись своїми силами. Можливо це зменшить ризик захворювань. З переохолодженням розплоду тут простіше - дивимось в закритому приміщенні, можна обігрівати. В кого яка думка стосовно цього?

Так, зменшити ризик можливо, але не виключити його.
Виходить що його головнi переваги i являються його головними недолiками. Поки все гаразд - працюють переваги. А коли погано - то вже зовсiм кепсько.
Минулого року на OLX продавався касетний павiльйон на зразок Берендея. Продавець писав що вiн був у роботi два сезони. Дуже цiкаво яка була причина продажу

Leytenant 22.11.2017 14:33

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 209562)
Минулого року на OLX продавався касетний павiльйон на зразок Берендея. Продавець писав що вiн був у роботi два сезони. Дуже цiкаво яка була причина продажу

Ага, мені теж це цікаво. Шкода, що він не зареєстрований на нашому форумі...:rofl2:
Проголосувало тільки 5 учасників, частина з них просто в павільйонах, а не в касетних працює. Справжню думку власників пока тільки частково вдалося почути. Все більше лозунгів про зручність і мало інформації про зворотню сторону медалі.

Віталій В 23.11.2017 19:31

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Не касетник но обзор павильенчика лихой !!!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Leytenant 23.11.2017 22:52

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209760)
Не касетник но обзор павильенчика лихой !!!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Це космічна станція...flag_ua:ok:

Віталій В 23.11.2017 23:05

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 209808)
Це космічна станція...flag_ua:ok:

Шикарно правда... и глядя на таких людей понимаеш что в жизни не сделал ни хрена, зато появляется желание много работать.

Leytenant 25.11.2017 17:12

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Женя Д (Сообщение 209507)
Leytenant, не имея касетного павильона с апреля по сентябрь я так и делаю-сплю и сторожу,а если холодно то еще и буржуйку могу затопить

А спите де? В окремій сторожці, в авто, в палатці ( якщо на кочівлі)? А в касетному павільйоні на підлогу матрасик поклав, подушечку підбив, одіяльцем вкрився і ніжки протягнув в повний зріст... ніби і не кочуєш, а на курорті апітерапію отримуєш...:ura1::frend1:

Женя Д 25.11.2017 23:08

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Leytenant ну у меня вагон на колесах,там есть комнатка 2,5 на 2,5м,в ней есть и кровать и подушечка с одеяльцем,буржуечка на дровишках небольшая,но с легкостью 40 градусов нагоняет,а если очень душно то в зоне с ульями под потолком имеются крючки под гамак,залез в гамак и кайфуешь на свежем воздухе,а как приятно просыпаться утром под пение лесных птиц...

Leytenant 26.11.2017 00:45

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Кількість людей, які проголосували збільшилась. Велике прохання поділитися і описом того, за що проголосували, чому Ваш голос саме такий?

valpan1941 28.11.2017 00:10

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 207673)
якщо говорити про використання магазинів, то краще мати рамки на 300 і 145, чим на 230 і 145.

Если 230,то к ней-110.

beeoner 01.12.2017 09:09

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Вчора зайшов в павільон і одна сімя на 2х касетах біля задньої прозорої стінки,
подумалось що кормів мало,

вирішив обернути касети задом
наперед в руках важкі,
клуб відносно рихлий, отже пару хвилин і робота зроблена ще дав диму а то мені погрожували:)

Leytenant 01.12.2017 09:37

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от beeoner (Сообщение 211336)
Вчора зайшов в павільон і одна сімя на 2х касетах біля задньої прозорої стінки,
подумалось що кормів мало,

вирішив обернути касети задом
наперед в руках важкі,
клуб відносно рихлий, отже пару хвилин і робота зроблена ще дав диму а то мені погрожували:)

Цікаве питання зимівлі, і не тільки в плані комфортності, ефективності і т.д. Цікавлять практичні питання. Наприклад, виходить, що внутрішній край гнізда (той що виходить в паільйон) восени виявляється теплішим від зовнішнього. Чи не формують бджоли клуб на внутрішній теплішій стороні? Ви якраз описуєте таку ситуацію. В звичайних вуликах формують клуб ближче до льотків, а під час зими рухаються в бік тепла (знизу догори, а потім зпереду назад). Як тут, якщо вони вже сіли в теплій стороні і по суті можуть піднятися догори, а рух назад вже під питанням? Читав, що після формування клубу і настання холодів - зовнішні льотки закривають, а вентиляція йде через внутрішні льотки у коридор. Чи не порушує це мікроклімат для бджіл, адже вони зформували клуб ближче до вентиляціі, а ми цю вентиляцію простими рухами перенесли в інший бік?
Це Ваша перша зима, чи є досвід попередньої, адже маєте вже досвід 1 рік!:old: у Вас вентиляція через які льотки організована? Які сімї сіли на задню стінку (сильні, чи ті, які в самому центрі павільйону, чи під стелею)? Які Ваші припущення щодо цієї ситуації?

beeoner 01.12.2017 11:55

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Це одна така сімя з 7ми в павільоні і
Перша зимівля !
Вентиляція нижня.
Інших сімей навіть невидно (вони біля передньої стінки).
Всі на низу знаходяться.

Leytenant 01.12.2017 14:19

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от beeoner (Сообщение 211370)
Це одна така сімя з 7ми в павільоні і
Перша зимівля !
Вентиляція нижня.
Інших сімей навіть невидно (вони біля передньої стінки).
Всі на низу знаходяться.

Зовнішні льотки закривати будете?
Раніше Ви писали, що для того, щоб побачити засів підходили до дверей. Варіант з підсвіткою від батарейок чи автомобільного акумулятора не розглядали? Світлодіодну стрічку по центру стелі натягли вздовж павільйону, і хоч сонцезахисні окуляри вдягай!:rofl2: а на зиму червоного кольору можна передбачити.:ura1:

beeoner 01.12.2017 14:56

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 211381)
Зовнішні льотки закривати будете?
Раніше Ви писали, що для того, щоб побачити засів підходили до дверей. Варіант з підсвіткою від батарейок чи автомобільного акумулятора не розглядали? Світлодіодну стрічку по центру стелі натягли вздовж павільйону, і хоч сонцезахисні окуляри вдягай!:rofl2: а на зиму червоного кольору можна передбачити.:ura1:

:ok:так це гарний варіант.
Пару сезонів попрактикую і без світла

Leytenant 01.12.2017 18:31

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от beeoner (Сообщение 211393)
:ok:так це гарний варіант.
Пару сезонів попрактикую і без світла

Не зрозумів! Чому пару сезонів? Збираєтесь відмовлятися від павільйону? Якщо ні, то чому одразу не зробити, якщо незручно працювати?

beeoner 01.12.2017 21:18

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Мав на увазі освітлення і робити його від АКБ , павільон же малий і до вікна на світло рукою подати( я не балуваний+₴)
А продавати і не думав (хто купить??) це не вулик..

Leytenant 01.12.2017 23:53

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от beeoner (Сообщение 211514)
А продавати і не думав (хто купить??) це не вулик..

Ой не факт... на одному із сайтів було оголошення про продаж касетнику на 48 сімей (рут 4 касети по 8 рамок). Ціна була 70 тис. Я прицінявся, але не купив. Сьогодні набрав людину, хотів поїхати подивитися, а він вже продав! :( Тому «ніхто не купить» не проходить. Є товар - є покупець!(ИМХО) Чоловік нормальний виявився, погодився трошки розповісти про павільйон вже після продажу. Використовував 2 роки, продав, бо захворів (грижа) і розпродує пасіку. Чи пов’язана хвороба з павільйоном - важко сказати. Сказав, що «натягався бідонів з медом»... Обслуговував павільйон сам, без помічників. За 2 роки роботи в нього не було жодних пропоюсувань, чи проблем з витягуванням касет. Працювати в павільйоні було не жарко ( на вулиці 35, а всередині - 30). Світла достатньо було для огляду. Кочувати зручно. Проблему яку озвучив - це важко діставати верхню касету з медом і звільняти нижній корпус від бджіл. Я запитав чи є сенс на магазинну рамку робити, то відповів, що однозначно буде легше і простіше, «але думайте, де таку кількість рамок зберігати будете»? «Якщо будете мати радіальну медогонку, то однозначно це буде зручно і легко, але рамок багато». Першу зиму перезимував з половини, бо клуб в сім’ях що загинули, зформувався біля стінки, що виходить всередину павільйону. Порадив при формуванні гнізда в зиму добре вентилювати коридор, щоб клуб формувався біля льотків ззовні. «По весняному розвитку - це просто БОМБА». Купили вони павільйони разом з товаришем, так той зараз робить самостійно ще один. Загальне враження від роботи в павільйоні позитивне, але здоров`я підводить...
Хочу ще раз сказати цьому пасічнику велике спасибі за те, що поділився інформацією незважаючи на те, що ми абсолютно незнайомі, а спілкувалися ми хвилин 15! ДЯКУЮ!!!:appl: Бажаю міцного здоров`я!!!

Leytenant 11.12.2017 12:26

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Кількість учасників, які проголосували, збільшилась. Поки результати голосування не на користь касетного павільйону. Але це тільки голосування, а чи могли б Ви свій вибір підкріпити коментарями? Чи дійсно Ви маєте касетний павільйон і бачите його недоліки, чи це Ваше припущення, яке базується на здогадках і припущеннях? Просто в обговорення цієї теми поки вдалося залучити тільки декілька власників, які залишили свої коментарі. Всі інші просто проголосували? Чи голосували все-таки не власники?

Димас 11.12.2017 12:35

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 213496)
Кількість учасників, які проголосували, збільшилась. Поки результати голосування не на користь касетного павільйону. Але це тільки голосування, а чи могли б Ви свій вибір підкріпити коментарями? Чи дійсно Ви маєте касетний павільйон і бачите його недоліки, чи це Ваше припущення, яке базується на здогадках і припущеннях? Просто в обговорення цієї теми поки вдалося залучити тільки декілька власників, які залишили свої коментарі. Всі інші просто проголосували? Чи голосували все-таки не власники?

Leytenant, купіть цей павльйон і не мучтесь:) Вашу ж думку вже не змінять коментарі, поки самі не спробуєте.

Leytenant 11.12.2017 13:21

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 213498)
Leytenant, купіть цей павльйон і не мучтесь:) Вашу ж думку вже не змінять коментарі, поки самі не спробуєте.

Так якраз навпаки!!! Під час нашого обговорення, я навпаки змінюю свою думку стосовно купівлі. Вже для мене це не так привабливо виглядає. Якщо люди, які ДІЙСНО ним користувалися говорять - що це не працює, то в мене гроші і час теж не зайві! І я його не буду купувати. (ИМХО)
Але поки в мене таке враження, що оцінюють люди, які в ньому самі не працювали. Нещодавно спілкувався з одним із власників звичайного павільйону, м‘яко заговорили про касетники. Його відповідь - «Та ні, в ньому працювати - то каторга!!!» Запитую чому? Ти працював? «Ні сам не працював і в живу ніколи не бачив, але чув і в інтернеті бачив. Я тут в звичайному павільйоні (платформі) ледве працюю, бо така спека, бджоли літають скрізь, але в мене все відкрито і то.... А ти уявляєш як в касетному буде - там ще тісніше, жаркіше, темніше, бджіл всередині буде повно!!!»
От якось так. Але він не враховує, що це може бути «термос» і в ньому можливо буде прохолодніше, якщо довжина коридора 2-3 метри і на всю ширину розкриті вікно і двері, то, можливо, і не темно буде, і бджоли можуть на вулицю вилітати...
Тому і запитую у тих, хто вже в ньому працював. Поки реальні власники не підтверджують ці страхи. Повторюсь - гроші в мене не зайві!!! Тому шукаю тут не тих, хто підтримає моє рішення, а тих, хто може поділитися реальною інформацією із власного досвіду!

zelya343 11.12.2017 15:38

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 213503)
Так якраз навпаки!!! Під час нашого обговорення, я навпаки змінюю свою думку стосовно купівлі. Вже для мене це не так привабливо виглядає. Якщо люди, які ДІЙСНО ним користувалися говорять - що це не працює, то в мене гроші і час теж не зайві! І я його не буду купувати.
Але поки в мене таке враження, що оцінюють люди, які в ньому самі не працювали. Нещодавно спілкувався з одним із власників звичайного павільйону, м‘яко заговорили про касетники. Його відповідь - «Та ні, в ньому працювати - то каторга!!!» Запитую чому? Ти працював? «Ні сам не працював і в живу ніколи не бачив, але чув і в інтернеті бачив. Я тут в звичайному павільйоні (платформі) ледве працюю, бо така спека, бджоли літають скрізь, але в мене все відкрито і то.... А ти уявляєш як в касетному буде - там ще тісніше, жаркіше, темніше, бджіл всередині буде повно!!!»
От якось так. Але він не враховує, що це може бути «термос» і в ньому можливо буде прохолодніше, якщо довжина коридора 2-3 метри і на всю ширину розкриті вікно і двері, то, можливо, і не темно буде, і бджоли можуть на вулицю вилітати...
Тому і запитую у тих, хто вже в ньому працював. Поки реальні власники не підтверджують ці страхи. Повторюсь - гроші в мене не зайві!!! Тому шукаю тут не тих, хто підтримає моє рішення, а тих, хто може поділитися реальною інформацією із власного досвіду!

Ось Вам ще одна думка бджоляра, який Не мае касетного павiльйону, але також перехворiв хворобою, якою зараз хворiете ви. Якщо такi поради вам вже остогидли, то можете не читати.

А думка така: якщо не приведи господи щось пiде не так, то що тодi? Будь-який день можуть змiнитися обставини, i саме життя також. Ви впевненi що зможете його продати та повернути грошi?
Ми всi тут кажемо що вулики мають бути дешевими. Я не кажу про погану якiсть, а про реальну цiну, за якою не тiльки його можна швидко купити, але i так само швидко продати. Cаме така цiна е реальною, яка в першу чергу залежить вiд попиту на нього.
Вулики будь-якоi системи нескладно продати, i якщо не всi зразу, то поодинцi. Завжди знайдуться покупцi, i так буде поки iснуе зацiкавленiсть. А вона зростае, особливо серед початкiвцiв.
А який початкiвець викладе 3 чи 4 т. $ за касетник, навколо якого тривають суперечки? Та щось i досвiченi бджолярi не дуже поспiшають переходити на них.
Подивiться цю об'яву, вона вже не один рiк висить. Я спiлкувався з власником, його запевнення мене не влаштували. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Успiхiв вам в нашiй нелегкiй та дуже цiкавiй справi!!!

Leytenant 11.12.2017 16:53

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 213511)
А думка така: якщо не приведи господи щось пiде не так, то що тодi? Будь-який день можуть змiнитися обставини, i саме життя також. Ви впевненi що зможете його продати та повернути грошi?
Ми всi тут кажемо що вулики мають бути дешевими. Я не кажу про погану якiсть, а про реальну цiну, за якою не тiльки його можна швидко купити, але i так само швидко продати. Cаме така цiна е реальною, яка в першу чергу залежить вiд попиту на нього.
Подивiться цю об'яву, вона вже не один рiк висить. Я спiлкувався з власником, його запевнення мене не влаштували.

Абсолютно з Вами згоден. І раніше писав, що теж не дуже вірю тим, хто продає, бо внятних аргументів від них не почуєш, особливо про те, чому продають. Тому і звернувся до людини, яка вже продала свій і, теоретично, могла розповісти правду про роботу в ньому. Так от він якраз позитивно характеризував цей досвід. Хоча де гарантія, що це 100% правда? А можливо він і не помітив, або і не зіткнувся з потенційними проблемами? Все це суб’єктивно, звичайно. Тому і хочу зібрати максимум думок власників. От ми з Вами дискутуємо, а жоден з нас немає касетника, а тільки хворіємо ними...чи вже перехворіли...:rofl2:

Димас 11.12.2017 19:28

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 213520)
.чи вже перехворіли...

Ніхто ними й не хворів, 99,9%

zelya343 11.12.2017 20:28

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 213520)
.чи вже перехворіли

Я ж писав що перехворiв уже... в легкiй формi. Потiм попустило, i тепер вже нiчого не болить. Бджолярую далi в тому що е, а касетник буду радий мати якщо подаруе хтось:rofl2:

Leytenant 11.12.2017 21:17

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 213555)
Я ж писав що перехворiв уже... в легкiй формi. Потiм попустило, i тепер вже нiчого не болить. Бджолярую далi в тому що е, а касетник буду радий мати якщо подаруе хтось:rofl2:

:confused: а чому будете радіти??? Що подарунок дорогий, хоч і непотрібний?:rofl2:
Чи таки не перехворіли, а просто грошей шкода?:)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 213543)
Ніхто ними й не хворів, 99,9%

:appl::ok: коротко і зрозуміло!

zelya343 11.12.2017 22:26

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от Leytenant (Сообщение 213563)
а чому будете радіти??? Що подарунок дорогий, хоч і непотрібний?
Чи таки не перехворіли, а просто грошей шкода?

А де я писав що це непотрiбна рiч? Дорога, але приваблива. Досвiду нема, але й це проходить. На весну планую 20 пакетiв продати. А в касетнику вони були б готовi з бiльшою впевненiстю наприкiнцi квiтня, i я не боявся б примхiв погоди. Так що прийму в дар з задоволенням. Ще варiант - на дорозi знайти. Як бачите варiантiв достатньо. :rofl2: Але 4000$ за нього не дам при всiх його перевагах. Щиро скажу не соромлячись: таких грошей менi шкода.

Leytenant 12.12.2017 10:08

Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 213588)
Але 4000$ за нього не дам при всiх його перевагах. Щиро скажу не соромлячись: таких грошей менi шкода.

А чого соромитися??? Це немалі гроші в принципі. Але це ціна за 48 сімей. А як що до 2000$ за 24 сімї?:cool: Зрозуміло, що вартість на сім’ю не змінюється, але вже доступніше для початку здобуття досвіду.:ura1:


Текущее время: 01:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot