Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Текущие вопросы начинающих (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2800)

Дет Котэ 22.12.2017 19:36

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 215798)
Залепили они оба летка , залепили летом , когда им нужно было тепло для выращивания расплода и охрана гнезда , врядли пчёлы имеют понятие что зимой нужна вентиляция , иначе они бы повыгрызали во всех ульях донья - ведь в улье с сеткой вместо дна зимовка лучше


Извините, но после подобного поста я полностью потерял силу давать советы. :(

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от Санчелло (Сообщение 215800)
Хто так робив? Креслення моi, потiм перезалию з компа в кращому виглядi. Добавив 5 мм до корпусу. Питання було поставлено вище.


Делайте корпуса стандартных размеров, а РР кладите прямо на верхние планки рамок. Или делайте ее в обвязке. Но изменять высоту корпуса только ради использовании РР не практично. Не факт что РР у вас приживется. А пчелы будут эти 15мм застраивать постоянно.

alexleo 22.12.2017 23:00

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Санчелло (Сообщение 215793)
Вiрно, ставиться мiж корпусами. За рамки я взагалi нiчого не вказував. Просто якщо корпус зробити на 5 мм вищий, можна спокiйно вставити решiтку мiж корпусами вiдходячи вiд виробництва обв'язки. I зазор зверху\знизу буде по 6 мм. Чи я чогось не врахував?

Це я не врахував варіанта що ви хочете підняти решітку над рамками і з наведених вами розмірів зробив висновок що ви хочете підігнати корпус під розмір решітки для лежака , вона якраз 325 мм і встановлюється між рамками . Наскільки я знаю то решітку в обвязці роблять або при застосуванні різаної решітки для корпусу на 8 рамок , або з метою зробити в цій обвязці льоток . В усіх інших випадках вона просто виготовлена по внутрішнім розмірам корпуса і лежить прямо на рамках , тобто являє собою готовий виріб одразу придатний до застосування . Зміна висоти корпуса призведе до зміни міжрамкового простору і забудовування .

gru.v 22.12.2017 23:13

Re: Текущие вопросы начинающих
 
вставлю своїх 5 коп. ) якщо вам вже так сильно не хочеться щоб РР лежала на рамках можете положити на рамки прутики товщиною 4мм але зразу кажу гемор і не зручність кинув на рамки та й все, а корпуса ліпше робити стандартно

alexleo 22.12.2017 23:16

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 215807)
Извините, но после подобного поста я полностью потерял силу давать советы. :(

[

Мы с вами судим каждый с своей колокольни , что будет если в вашем улье зимой наглухо летки зарыть ? А если наглухо закрыть летки в моём украинском лежаке ? В первом случае ничего страшного , во втором пчёлы погибнут от удушья .Тогда уж лучше задаться вопросом почему сетчатое дно пчёлы не прополюсуют , а нижний леток прополюсуют ?

gru.v 22.12.2017 23:21

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 215881)
Мы с вами судим каждый с своей колокольни , что будет если в вашем улье зимой наглухо летки зарыть ? А если наглухо закрыть летки в моём украинском лежаке ? В первом случае ничего страшного , во втором пчёлы погибнут от удушья .Тогда уж лучше задаться вопросом почему сетчатое дно пчёлы не прополюсуют , а нижний леток прополюсуют ?

зверніться до біології бджолиної сім'ї і пошукайте, що і для чого вони роблять, я взагалі на той прополіс на льотках увагу не звертаю і не чіпаю, вони роблять так як їм потрібно, а не так як ви вигадуєте, про що вам вище й писали

Ворон 22.12.2017 23:30

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 215881)
Мы с вами судим каждый с своей колокольни , что будет если в вашем улье зимой наглухо летки зарыть ? А если наглухо закрыть летки в моём украинском лежаке ? В первом случае ничего страшного , во втором пчёлы погибнут от удушья .Тогда уж лучше задаться вопросом почему сетчатое дно пчёлы не прополюсуют , а нижний леток прополюсуют ?

Я ще незустрічав повністю запрополюсованих льотків,бджоли нетакі нерозумні щоб іти на загибель,інакше давно би вимерли,бджоли краще за пасічника вібчувають що їм потрібно.:old:

alexleo 23.12.2017 00:20

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 215889)
Я ще незустрічав повністю запрополюсованих льотків,бджоли нетакі нерозумні щоб іти на загибель,інакше давно би вимерли,бджоли краще за пасічника вібчувають що їм потрібно.:old:

Я й не казав що бджоли забудували повністю , прохід для двох бджіл вони залишили , я мав на увазі що у вулику з сітчатим дном можна назиму заглушити льотки повністю і єдиним наслідком стане неможливість обльоту , якщо таке зробити в лежаку то бджолам настане цугундер через відсутність доступу повітря .У вас я так розумію якраз лежаки як і в мене ?Як вирішуєте проблему проникнення мишей через верхній льток в зимку ? В яке положення ставите загороджувач ?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 23.12.2017 00:30

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 215899)
Я й не казав що бджоли забудували повністю , прохід для двох бджіл вони залишили , я мав на увазі що у вулику з сітчатим дном можна назиму заглушити льотки повністю і єдиним наслідком стане неможливість обльоту , якщо таке зробити в лежаку то бджолам настане цугундер через відсутність доступу повітря .У вас я так розумію якраз лежаки як і в мене ?Як вирішуєте проблему проникнення мишей через верхній льток в зимку ? В яке положення ставите загороджувач ?
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Верхні льотки незахищаю нічим,оставляю на один сантиметр,нижній на три сантиметри і стоїть металічна сітка,є і вулики з сітчастим отвором в дні,льоток тільки нижній,але думок закрити льотки повністю невиникало.

alexleo 23.12.2017 00:45

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 215904)
Верхні льотки незахищаю нічим,оставляю на один сантиметр,нижній на три сантиметри і стоїть металічна сітка,

В мене миша минулого року пройшла через щілину під кришою шириною 8 мм , через сантиметровий отвір точно пройде , ще й в такому положенні миша може посунути загороджувач , вентиляція теж погіршена .Минулого року назиму ставив верхній загороджувач в положення гратки - перезимували добре , цвілі і вологи не було , але підмор перекрив нижній льток і бджоли не могли облетітися доки не відкрив верхній льоток повністю
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 215904)
є і вулики з сітчастим отвором в дні,льоток тільки нижній,але думок закрити льотки повністю невиникало.

То з теми про рогаті вулики , там хтось на зиму льотки наглухо позакривав оскільки дно сітка .

Ворон 23.12.2017 00:55

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от alexleo (Сообщение 215906)
В мене миша минулого року пройшла через щілину під кришою шириною 8 мм , через сантиметровий отвір точно пройде , ще й в такому положенні миша може посунути загороджувач , вентиляція теж погіршена .Минулого року назиму ставив верхній загороджувач в положення гратки - перезимували добре , цвілі і вологи не було , але підмор перекрив нижній льток і бджоли не могли облетітися доки не відкрив верхній льоток повністю


То з теми про рогаті вулики , там хтось на зиму льотки наглухо позакривав оскільки дно сітка .

В мене ще в верхні льотки ніхто пока незаходив,може що підставки високі,можете закривати наглухо бджоли зрештою ваші,якщо пропадуть,купите нових,за свої гроші,може тоді до вас дійде,що голова щоб думати і аналізувати,ане тільки шапку носити.;)


Текущее время: 09:57. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot