Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Породы пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Карпатская порода пчел (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=115)

Anatoli 22.09.2012 09:46

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Василий Николаевич (Сообщение 14094)
Заметил, что моих пчелок почти не интересуют подсолнух и люцерна. Здесь в основном работают соседские украинские степные.

Я також у цему році обзавівся карпатянкою,на рахунок соняшника я несказав би,працюють прекрисно ,навіть у нашу спеку!І принесли не менше степовок!

о.Александр 22.09.2012 11:55

Re: Карпатская порода пчел
 
Скажіть будь-ласка, а вкого брали і за скільки?

Anatoli 22.09.2012 20:29

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от о.Александр (Сообщение 14151)
Скажіть будь-ласка, а вкого брали і за скільки?

Я весь час вагався на рахунок карпатянки,в мене були колись карпатянки з Великих Лучок (Закарпаття)в мене зними не склалось,я вже десь писав Чи то такі були карпатянки чи то я був такий пасічник,Просто списався на форумі (Форум на точку)з Петром(Мапет)зі Львова і він мені передав своїх дві матки -дочки від Вучківських(Міськових).Не платив,просто обмінялись матками. Передав поїздом в кінці травня.Я ці матки садив на одну рамку на виході і одну кормову,результат-зараз підуть у зиму одна на 7 ,друга на 6 рамках дадана,меду принесли з соняшника більше десь як по 20-25кг,я думаю непогано як для такого відводка,на даний час розплоду майже немає.Правду Петро казав ,що хлопці не там ви берете карпатянку,Я задоволений,матки чорні довгі,сіють як навіжені,бджоли спокійні ,працьовиті.

король орест 22.09.2012 20:55

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Anatoli (Сообщение 14166)
Я задоволений,матки чорні довгі,сіють як навіжені,бджоли спокійні ,працьовиті.

Все правильно,але у Вас уже получилися внучки від Вучківських.А ціни приблизно від 150гр(весною) до 70гр (під осінь).

Anatoli 22.09.2012 21:33

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 14167)
,але у Вас уже получилися внучки від Вучківських.

Та справді так,наразі Місько бере плем мат.у Вучковому.Але десь читав ,що хоче свій тип назвати Верховина,чи може я помиляюсь.

Димас 22.09.2012 21:33

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 14097)
Працюю із Вучківськими(не із Мукачева а із Вучкова)-гарна бджола і у розвитку, і у роботі із ними, і головне у медозборі,майже не рояться.

король орест, берете плем.матеріал у самому Вучково? Де саме, якщо не секрет?

Anatoli 22.09.2012 21:45

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 14167)
А ціни приблизно від 150гр(весною) до 70гр (під осінь).

Та треба весною трохи підождати ,поки пройде ажіотаж-росіяни купують багато ,а тоді ціни падають.
Добавлено через 6 минут
Ще був списався з Олександром Берциком з Сваляви ,на рахунок маток .Читав також позитивні відгуки про його маток.Цей пасічник планує маток штучно запліднювати!Свій тип бджіл назвав Захаром.

король орест 23.09.2012 09:22

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 14169)
берете плем.матеріал у самому Вучково? Де саме, якщо не секрет?

Два брати Михайло і Василь Плиски.Із Василем легше домовитись на рахунок доставки. тлф.0314620323 або .........316 -чий кого точно на знаю,-останні роки маток мені привозить знайомий.

Димас 23.09.2012 22:03

Re: Карпатская порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Anatoli (Сообщение 14170)
Ще був списався з Олександром Берциком з Сваляви ,на рахунок маток .Читав також позитивні відгуки про його маток.Цей пасічник планує маток штучно запліднювати!Свій тип бджіл назвав Захаром.

Александр Берцик зарегистрирован у нас на форуме под ником bercik, поэтому если пожелает, то может сам рассказать о своих наработках.
Цитата:

Сообщение от король орест (Сообщение 14181)
Два брати Михайло і Василь Плиски.Із Василем легше домовитись на рахунок доставки.

Вот статья о них

Tcvetkov70 24.09.2012 18:25

Re: Карпатская порода пчел
 
Лет 7 назад ездил с товарищем в Мукачево за пакетами в обмен на мёд . Из за россиян там люди немножко зажрались.Кроме полного засева (НА всю рамку ) разницы особо не заметил.


Текущее время: 21:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot