Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Петиція щодо захисту бджіл від отруєння (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5276)

.Паша. 23.06.2018 16:43

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
+1.

Юрий Нефёдов 24.06.2018 08:22

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
"Якщо говорити про успішність петицій, то зі 174-х петицій (з них 134 – у Кропивницькому) лише 32 набирали необхідну кількість голосів (з них у Кропивницькому – 26) і були розглянуті.З цієї кількості петицій лише*п'ять почали втілювати в життя. Тобто мешканці області були мало обізнані з існуванням цього механізму, а тому ним практично не користувалися."
Треба хоча б спробувати зібрати всі підписи.

general_mayor 25.06.2018 12:10

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
и я тоже +1

bogoslav 25.06.2018 22:12

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
Мало того что в этом году медоносов особо нет, дак еще и пчел травят (((

Добавлено через 5 минут
Админ закрепи пожалуйста ссылку на эту тему в верху форума, без этого врят ли наберем 20к подписей.

Димас 25.06.2018 22:15

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
Цитата:

Сообщение от bogoslav (Сообщение 238185)
Админ закрепи пожалуйста ссылку на эту тему в верху форума, без этого врят ли наберем 20к подписей.

Ссылка по всем разделам форума закреплена.

SkyBlues 30.06.2018 07:13

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 238573)
Просто идиот не беда, травонет жадный идиот, у которого нажива выше всего остального. У нас такие жлобы-идиоты довырубывают остатки акации и липы, перепахивают луга. Из жлобов-идиотов пчелам скоро себе кормов не будет с чего собрать, не то что товарный мед пчеловоду.

СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО! :old:
на сьогодні у підтримку бджолярів зібрано 3483 підпису - це критично мало... не вистачає розповсюдження інформації... багатьох друзів досі не бачу у списку підписантів! :(

Прошу підтримати петицію. Дякую за Репости. :ok:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

flag_ua

Александр Ежик 30.06.2018 08:39

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от SkyBlues (Сообщение 238636)
СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО! :old:
на сьогодні у підтримку бджолярів зібрано 3483 підпису - це критично мало... не вистачає розповсюдження інформації... багатьох друзів досі не бачу у списку підписантів! :(

Прошу підтримати петицію. Дякую за Репости. :ok:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

flag_ua

Я думаю, стоит отредактировать петицию, где прописать не запрет на конкретное ДВ, а лицензию на использование агрохимикатов с криминальной ответственностью и компенсацией убытков в случае нарушения, с последующим изъятием лицензии.

Александр Ежик 30.06.2018 15:04

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
TO: Юрий Нефёдов С чем именно не согласны? Только имидаклоприд убивает пчел? Или есть эффективный аналог его?

Галина2032 30.06.2018 18:01

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
петицию подписала би но нехватает ума это сделать .приедет онук поможетю

vodolej 07.07.2018 17:03

Re: Петиція щодо захисту бджіл від отруєння
 
Я вже дав свій підпис під петицію давно. Слідкую. Набираються пвдписи дуже повільно. Бджолярі в основному по селам а який там інтернет ..... Якщо вже чесно то я не вірю в цю затею. Не можна перемогти знаходячись в правовому полі тих які з нього вийшли


Текущее время: 09:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot