Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цены на пакеты и матки в 2013 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=996)

vodolej 14.10.2012 12:57

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
По нашим краям ходить така інфа. Пакети замовляють в магазині "Бджілка". Пакети привозять з Карпат на пасіку родича хазяїна магазина. Там пакети перетрусюють а потім вже привозять до магазину і віддають замовникам. Те саме роблять і з матками. Так що по пакети треба їхати самому з друзями. А матки можна отримати по пошті домовившись по телефону з пасічником який їх продає. І ніяких посередників!!!!

віталий 14.10.2012 13:23

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
В 2011 році був неймовірний попит на бджолопакети карпатської породи в зх. Україні. Ціна в 520-550 грн за 4+1 -це самі найприємніші спогади наших пасічників, десь 8-9 травня приїхали москалі,600 грн. давали за пакет(ходили хата в хату) але продавати небуло що. В минулому році москалів не було,і той хто з року в рік їм продавав - шукали інших купців яких було не густо. На слідуючий рік очікуєм "аншлаг" з боку братського народу, вони є приорітетніші для нас в плані платоспроможності,але й своїх з України нікого не обідим - на всіх пакетів вистачить.
Для пасічників-пакетчиків західної україни - немає смислу продавати пакет за 300-350 грн,адже це вартість 5 літрів меду якого люба сім*я на стаціонарі принесе. А додайте ще 8-12 кг сухого пилку,10 -15 рамок суші,проданий рій чи відводок - от і рахуйте. І на кінець скажу що в Росії хочуть популізувати свої бджіл алтайських чи далневосточних,але сам пр. Кашковський спростовує єфективність даних порід,тому куда їм без нашої карпатки.(ИМХО)

МЭД 14.10.2012 13:58

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 15099)
Кашковський спростовує єфективність даних порід,тому куда їм без нашої карпатки.

Підтвержую так і є.Але були жалоби на карпатські бджолопакети та матки з боку Кашковського ,казав що це вже не та Карпатка що була при Гайдарі,дуже миролюбива і не ройлива.

Димас 14.10.2012 15:18

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 15099)
На слідуючий рік очікуєм "аншлаг" з боку братського народу

З якого це дива очікується аншлаг? Зимові втрати ще невідомі, мед в сусідів теж упав в ціні...

віталий 14.10.2012 21:24

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Крім Росії карпатка також популярна в Казахстані та Узбекистані,тому ваші аргументи протиставленні авторитету карпатки - не переконливі,тобто немає вагомої причини щоб за нею не їхати.
А чи їдуть купляти Росіяни бджолопакети укр. степової породи?,чи може цього добра в них і самих вистачає?.

Vadim1974 15.10.2012 08:33

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Король орест пакеты брал не я а товарищ, привозили в Запорожье после 20 апреля по 800 гривен. Ездили вдвоем за его пчелами, барыга вез около двух сотен пакетов.

король орест 15.10.2012 09:09

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 15128)
Крім Росії карпатка також популярна в Казахстані та Узбекистані,

Зайдіть на російські сайти,де є оголошення по продажу пакетів - пропозиції по продажу карпатки із Казахстану і Узбекістану переважають пропозиції із України.В мене купець із Росії,розказує слідуюче: ціни на пакети із К. і У. нижчі чим у нас,із доставкою там проблем не має(є багато оголошень де продавці доставляють пакети у любу точку Росії).Якась частина купує їхні пакети,але на даний час наші бджоли кращі.
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 15099)
На слідуючий рік очікуєм "аншлаг" з боку братського народу,

За "аншлаг" поки що скоро говорити,- є багато факторів,які на це впливають,із їхнього і нашого боку.Хотя я за "аншлаг",мій купець обіцяє приїхати,-бджолами задоволений,буде попит - буде відповідна ціна.

Добавлено через 20 минут
Цитата:

Сообщение от Vadim1974 (Сообщение 15149)
пакеты брал не я а товарищ, привозили в Запорожье после 20 апреля по 800 гривен.

Зразу питання -чому не цінуєте своїх грошей(я маю на увазі товариша і ін.)?Цього року за 500-550гр можна було взяти пакет і не 3+1,а 4 рамки черви.Тим більше 15шт спокійно бере на легковий автомобіль, +на різниці у ціні виграєте,+++не купуєте кота у мішку -на мою думку це головне.

Димас 15.10.2012 10:36

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 15128)
А чи їдуть купляти Росіяни бджолопакети укр. степової породи?,чи може цього добра в них і самих вистачає?

Українська степова не такий розкручений бренд як карпатка, лише останнім часом стали більше цікавитися УС завдяки інтернету. І навіщо нам продавати пакети, якщо ми качаємо багато меду?:p

Ворон 15.10.2012 11:20

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
:confused:Не розумію чому ви сперичаєтесь,ніхто не може знати ціни:confused:,так як спочатку треба перезимувати з мінімальним відходом сімей а тоді говорити за ціну і за аншлаги:confused:,ви ж не пророки щоб таке ствержувати,:ah:зима розставить всі крапки над :cool:І,удачі.

Vadim1974 16.10.2012 08:38

Re: Цены на пакеты и матки в 2013 г.
 
король орест какова цена пакета будет если отмотать на своем авто 2000 км с Запорожь в Львов, если берут по 3-5 пакетов.


Текущее время: 19:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot