Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Препараты, применяемые в пчеловодстве (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Экопол (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1610)

MadHead 30.03.2017 16:37

Re: Экопол
 
Стосовно Екополу маю інформацію, що при виробництві, до них додають хлорамфенікол, антибіотик, що заборонений майже усіма країнами світу. Можливо інформація і не нова, але про неї мало хто знає. Ось посилання на ДНДКІ [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Игорь Харьков 31.03.2017 06:58

Re: Экопол
 
Пробовали на 4-х пасеках , не понравился , работает очень слабо , отказались от применения данного препарата

Andruhan 31.03.2017 09:23

Re: Экопол
 
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 184611)
Можливо інформація і не нова, але про неї мало хто знає. Ось посилання на ДНДКІ [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

А можливо, це і не правда! Два роки використовував Екопол і здавав мед, можливо користувався и далі, але став коштувать, як збитий літак, а вітчизняні не діяли, від полосок відмовився. Від усіх!

MadHead 31.03.2017 13:46

Re: Экопол
 
Я живу в маленькому містечку. Колись, за часів СРСР у радіусі 100 км навколо мого міста були зосереджені всі види військ, крім, звісно-ж, флоту. Та і в самому містечку діяли три військові частини, одна з яких 8 бригада ГРУ. У нас почали були будувати завод. Після будівництва корпусу зразу побудували мікрорайон для його працівників. Хоча назва заводу була "Харчомаш", але, як це робилось раніше, більшість заводів мали два напрямки: цивільний і військовий. На цьому заводі у 80-х р.р. уже були станки з ЧПУ. Тепер з цього заводу лишились тільки стіни Так ось, як мені недавно стало відомо першим власником цього заводу, після розвалу СРСР і послідуючої приватизації, був агент ФСБ, який просто порізав і здав на металобрухт станки. Все це робилось для того, щоб знищити промисловість України, навіть у такому маленькому містечку, як Ізяслав.
До чого це все я веду? Хто знає скільки меду експортує Росія, наприклад в Європу чи в США? Мабуть разів в 50-60 менше, ніж Україна, хоча можливості набагато вищі, за наші. Не так давно я дізнався, що на Росії взагалі відсутні виробничі лабораторії, де проводяться дослідження
на вміст антибіотиків у меді. І взагалі, ці самі антибіотики присутні у російському меді у великих кількостях. Не виключено, що додаючи хлорамфенікол у, наприклад, екопол, вони і таким чином ведуть проти нас торговельні війни. З другого боку, додавання хлорамфеніколу, у незначних кількостях, запобігає появі плісняви на смужках цього екополу.

Димас 31.03.2017 14:16

Re: Экопол
 
По моему мнению, антибиотик в мед может попасть только при скармливании пчелам препарата вместе с сиропом. Тогда прямой путь антибиотика в мед. Каким образом из полосок антибиотик попадает в мед, не понятно. Излучением?

yuasaver 31.03.2017 14:43

Re: Экопол
 
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 184734)
Не так давно я дізнався, що на Росії взагалі відсутні виробничі лабораторії, де проводяться дослідження
на вміст антибіотиків у меді. І взагалі, ці самі антибіотики присутні у російському меді у великих кількостях. Не виключено, що додаючи хлорамфенікол у, наприклад, екопол, вони і таким чином ведуть проти нас торговельні війни. З другого боку, додавання хлорамфеніколу, у незначних кількостях, запобігає появі плісняви на смужках цього екополу.

не знаю, як там у них стосовно можливості досліджень, а от нормативна база стосовно наявності та виявлення антибіотиків покраще від нашої.

MadHead 31.03.2017 15:39

Re: Экопол
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 184735)
По моему мнению, антибиотик в мед может попасть только при скармливании пчелам препарата вместе с сиропом. Тогда прямой путь антибиотика в мед. Каким образом из полосок антибиотик попадает в мед, не понятно. Излучением?

Весь мед, який експортується з України, перевіряється в ДНДКІ. У них є хроматографи, які дозволяють проводити вимірювання на молекулярному рівні. Рівень детекції виробничих лабораторій експортерів - 1 таблетка на 20т меду. Не виключено, що часточки антибіотику з смужок можуть розноситись ніжками, волосками самих комах, на смужках може накопичуватись волога, яку можуть зібрати бджоли.
Хлорамфенікол дуже токсичний препарат і близько 50% його виводиться з організму, у незміненому вигляді, разом з сечею. Чи можна виключити потрапляння антибіотику в мед, якщо відомо, що бджоли можуть брати сеч, якщо поблизу немає води чи необхідної їм кількості солей?

Димас 31.03.2017 15:43

Re: Экопол
 
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 184741)
1 таблетка на 20т меду.

Раньше цифры скромнее читал.
Цитата:

Сообщение от MadHead (Сообщение 184741)
Не виключено, що часточки антибіотику з смужок можуть розноситись ніжками, волосками самих комах, на смужках може накопичуватись волога, яку можуть зібрати бджоли.

Не исключено, но очень маловероятно.
Вообще полосками не пользуюсь давно, так как оно дорогие и малоэффективные.

MaXUA123 31.03.2017 16:24

Re: Экопол
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 184735)
По моему мнению, антибиотик в мед может попасть только при скармливании пчелам препарата вместе с сиропом. Тогда прямой путь антибиотика в мед. Каким образом из полосок антибиотик попадает в мед, не понятно. Излучением?

Димас, 100% російський Вароадез який продавався в 2012-2014 роках показував антибіотик. Крім полосок і біпіну нічого в вулики не сипали. Це один раз я попав, і ще два рази знайомі пасічники. Вроді був той хлорамфенікол, але точно знаю, що антибіотик з розряду тих які взагалі небопускаються. Наступного року поміняли полоски і все стало норм.

Владимир Татомир 31.03.2017 16:35

Re: Экопол
 
Пользовался флувалидезом, такая же фигня, рассказывали, что мед светится.Другое не применялось. Теперь от российских полосок подальше.


Текущее время: 15:39. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot