Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Изолятор Хмары (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=964)

Ворон 06.02.2014 22:53

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52256)
якщо, Ви, самі не випробовували тої пластмаси, тому не кажіть "ГОП".

Люди (редакція) привозили,демонстрували і пробували і невірити їм підстав немає,знаю їх з початку свого пасічникуваня,а вчому ви побачили різкоту,привик називати речі своїми їменами.

Yaroshko 06.02.2014 23:02

Re: Изолятор Хмары
 
Малихін випробовував і використовує цей ізолятор в загальному біля 10-ти років на 100 сім'ях. На скількох сім'ях і скільки років експериментували люди з редакції?
Можливо не надрукували в журналі тому що експеримент незакінчений.

Ворон 07.02.2014 09:20

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52261)
і використовує цей ізолятор в загальному біля 10-ти років на 100 сім'ях.

Інтересно,Хмара винайшов пізніше,як використовував Малихін.
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52261)
Можливо не надрукували в журналі тому що експеримент незакінчений.

Пробували,і не один рік,сам покійний Хмара привозив в редакцію,але хлопці одностайно сказали що він не прижився на їхніх пасіках.

Злой Сашка 07.02.2014 09:38

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 52291)
Інтересно,Хмара винайшов пізніше,як використовував Малихін.

Дивний ви чолов'яга.... З ваших слів Малихін спочатку використав, а Хмара потім винайшов :).
Із ізолятором Хмари не потрібно проводити експерименти... просто берете книгу Малихіна і повторюєте. ВСЕ.
Я особисто використовую ізолятор 2 роки.

Отправлено с моего GT-I9082

Ворон 07.02.2014 09:53

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Злой Сашка (Сообщение 52293)
Дивний ви чолов'яга.... З ваших слів Малихін спочатку використав, а Хмара потім винайшов .

Це не я писав,це Ярочко написав,а саме....
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52261)
Малихін випробовував і використовує цей ізолятор в загальному біля 10-ти років на 100 сім'ях.


Yaroshko 07.02.2014 09:54

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 52291)
Пробували,і не один рік,сам покійний Хмара привозив в редакцію,але хлопці одностайно сказали що він не прижився на їхніх пасіках.

Хмара не міг привезти ізолятор до редакції журналу "Бджоляр", тому що сигнальний номер цього журналу вийшов у травні 2012 року. А Петра Яковича серед нас нема з 8 - го лютого 2012 року.

Ворон 07.02.2014 10:01

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Злой Сашка (Сообщение 52293)
Із ізолятором Хмари не потрібно проводити експерименти... просто берете книгу Малихіна і повторюєте. ВСЕ.
Я особисто використовую ізолятор 2 роки.

Мені воно не треба, а вам якщо подобається, використовуйте , ніхто і не проти, це ваша пасіка, як і бджоли.
Добавлено через 5 минут
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52299)
Хмара не міг привезти ізолятор до редакції журналу "Бджоляр", тому що сигнальний номер цього журналу вийшов у травні 2012 року. А Петра Яковича серед нас нема з 8 - го лютого 2012 року.

Всі працівники журналу Бджоляр працювали до розколу у Українському пасічникові, а це Олег Коцюмбас, Андрій Богач, Андрій Дружбяк ,не треба мене ловити за слова, брехня це не моє,можу найти підтверження у Украінському пасічнику, який виписував більше 15 років.:(:confused:

Yaroshko 07.02.2014 10:07

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 52291)
Інтересно,Хмара винайшов пізніше,як використовував Малихін.

Насамперед прочитайте, будь ласка, книжку Малихіна "Творческое пчеловодство" та книжку Хмари "Технологія оздоровлення бджіл без медикаментів - шкодочинників здоров'ю людей" і я сподіваюсь що все стане на свої місця.

А ще я відповім словами Петра Яковича Хмари - «Якщо ми з чимось не згідні від незнання, це не означає, що такого не може бути».

На цьому все. Я закінчую свою дискусію про ізолятор!

Ворон 07.02.2014 10:14

Re: Изолятор Хмары
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 52305)
Насамперед прочитайте, будь ласка, книжку Малихіна "Творческое пчеловодство" та книжку Хмари "Технологія оздоровлення бджіл без медикаментів - шкодочинників здоров'ю людей" і я сподіваюсь що все стане на свої місця.

Дякую,ви прочитали,от і добре,використовуйте на здоровя,а зайвих коштів на придбання пласмасових прибамбасів на 50 сімей мені не хочеться.

пасіка 07.02.2014 12:51

Re: Изолятор Хмары
 
Автор створив тему,попросив поділитись знаннями,а саме практичними,його облили го...м.Ще й люди які не працювали з ізолятором.


Текущее время: 11:16. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot