Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Торговая площадка (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Интернет-магазины пчелоинвентаря (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=234)

Alekzander 30.10.2012 15:20

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Цитата:

Сообщение от Romun (Сообщение 15743)
якщо хто може дати координати перевіреного виробника вуликів

Romun, зачем далеко ходить, у нас на форуме есть несколько человек, которые изготавливают ульи любой конструкции, я думаю в любом количестве. Стучите - и Вам откроют.

Romun 31.10.2012 10:16

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Цитата:

Сообщение от Alekzander (Сообщение 15807)
Romun, зачем далеко ходить, у нас на форуме есть несколько человек, которые изготавливают ульи любой конструкции, я думаю в любом количестве. Стучите - и Вам откроют.

Питав разок тут, разок на Точку, але достукався до людини пов'язоної з місцевою столяркою, вони вже виготовляли мені заготовки для других корпусів, наче якісно. Але треба підготувати креслення, залишилось перевести з чорновика в електронний варіант...

miami911 06.01.2013 01:12

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Заказывал в этом интернет-магазине [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] несколько товаров был очень доволен, качеством товара и быстрой оперативной доставкой.на сайте есть и оптовые и розничные цены удобно.

Берендей 06.01.2013 09:50

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Делал перед новым годом заказ в этом магазине [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Всем остался очень доволен.

miami911 09.01.2013 13:10

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] проверенный интернет-магазин по доступным ценам с быстрой доставкой в короткие сроки (по всей Украине).:):ok:

glider 11.01.2013 03:59

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 

Amiami911, у нас тупых и слепых нет! Достаточно одного линка!

borucovuch 05.02.2013 20:44

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Может кто-то знает в каком интернет магазине или лучше от производителя можно купить пыльцеулавливатели "Апис"

віталий 05.02.2013 21:37

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Цитата:

Сообщение от borucovuch (Сообщение 22173)
Может кто-то знает в каком интернет магазине или лучше от производителя можно купить пыльцеулавливатели "Апис"

Хмельницькмед їх у вас там продає, ціна була 25 грн за шт. Якщо потрібен тел. - то в лічку.

borucovuch 06.02.2013 00:32

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 22181)
Хмельницькмед їх у вас там продає, ціна була 25 грн за шт. Якщо потрібен тел. - то в лічку.

Напишите буду благодарен.

Romun 06.02.2013 14:32

Re: Интернет-магазины пчелоинвентаря
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Не сподобалось, що необхідний мені товар представлений в асортименті магазину відсутній і більше того знятий з виробництва. Пропонували інший, а також обіцяли повідомити, якщо виробник знов випустить товар у світ.

Як на мене, це неправильно заманювати покупця широкоим асортиментом, а потім казати беріть, що є. Хоча не виключено, що це лише випадковість і магазин всього лише не встиг відслідкувати наявність.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Замовив на пробу препарат від кліща "Екостоп". Як виявилось мінімальна сума замовлення в них 100грн(про що на сайті не вказано), тому довелося ще замовити і проволоку на додачу щоб увійти в ліміт.
Довелося зателефонувати і нагадати, щоб відправили товар, бо в обіцяний день він відправлений не був. Я забув, а в мене не запитали який саме склад мені буде зручний і довлеося їхати через усе місто. Добре прийшло те що треба.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] А ось цей магазин сподобався дуже. Ціни дещо вищі ніж в конкурентів, але можна відбити трохи на безкоштовній доставці при замовленні від 200грн. Наявність/відсутність товару на сайті чітко відслідковується. Відправляють все швидко і куди треба без зайвих розмов.


Текущее время: 00:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot