Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Погрузка ульев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3481)

MaXUA123 27.09.2016 13:30

Re: Погрузка ульев
 
скільки приблизно коштує такий кран?

Stigi 27.09.2016 14:30

Re: Погрузка ульев
 
Это дорого и не нужно. "Тещина рука" самый лучший вариант, как по мне.

gru.v 27.09.2016 14:34

Re: Погрузка ульев
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 154042)
скільки приблизно коштує такий кран?

не цікавився, але думаю не дешево, там є варіанти з механічним керуванням, таке завантаження легше на руки але думаю значно довше, особливо при механічному підході, хоча можу помилятись (з точки зору завантаження на легковий причіп)
можна загуглити і знайти магазини, що продають таку і подібну конструкцію в Україні

Stigi 27.09.2016 14:43

Re: Погрузка ульев
 
Вложений: 1
Нашел фото. В Украине таких не видел.

Stigi 27.09.2016 20:02

Re: Погрузка ульев
 
Ни у кого инфы по поводу такого агрегата нет? Вроде бы и не такая сложная штука в изготовлении.

MaXUA123 28.09.2016 11:09

Re: Погрузка ульев
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 154065)
не цікавився, але думаю не дешево, там є варіанти з механічним керуванням, таке завантаження легше на руки але думаю значно довше, особливо при механічному підході, хоча можу помилятись (з точки зору завантаження на легковий причіп)
можна загуглити і знайти магазини, що продають таку і подібну конструкцію в Україні

Я колись гуглив-гуглив і нічого не міг знайти, крім маніпуляторів на пару тон. Видно українці сотню другу кг і так перетягнуть без крана.
А на пасіку в пару сотень сімей такий кран буде саме то. Сам грузиш і особо не напрягаєшся.
Я вже думав хлопців що машини ганяють підключить може десь в європі знайдеться такий кранчик, а ще краще з причепом.

Stigi 28.09.2016 11:33

Re: Погрузка ульев
 
Я думаю сделать такой не сложно. Но найти бы чертежи.

gru.v 28.09.2016 20:33

Re: Погрузка ульев
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 154174)
Я колись гуглив-гуглив і нічого не міг знайти, крім маніпуляторів на пару тон. Видно українці сотню другу кг і так перетягнуть без крана.
А на пасіку в пару сотень сімей такий кран буде саме то. Сам грузиш і особо не напрягаєшся.
Я вже думав хлопців що машини ганяють підключить може десь в європі знайдеться такий кранчик, а ще краще з причепом.

лови в приватних повідомленнях

Добавлено через 52 минуты
Цитата:

Сообщение от Stigi (Сообщение 154177)
Я думаю сделать такой не сложно. Но найти бы чертежи.

не зовсім креслення але базові розміри є
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

gru.v 30.09.2016 15:55

Re: Погрузка ульев
 
а взагалі хто шукає той находить, ось такий варіант ще є
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

gru.v 15.07.2017 22:59

Re: Погрузка ульев
 
продається квадроцикл, фішка в тому, що в нього є гідравліка і вал відбору потужності, от думаю взяти і спробувати зробити з нього навантажувача чи не морочити голову, із мінусів не має документів на нього, хочуть 7 тис.грн. (наче б то й не дорого)
хто що порадить з цього приводу?


Текущее время: 19:25. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot